Forum » Myślenice

Myślenicka patologia

  • 30 sie 2020

    nastepny przekret to sprzedanie budynku na ulicy Gornej -zarabie budynek wypoczynkowy Wisła dawniej nalezał do policj budynek 3kondygnacje 500m kwadratowych z działką 20 arów został sprzedany w drodze przetargu za 400 tyś orginalna wartosc to min 1,5 miliona zgadnijcie kto kupił radny z zarabia jedyny brał udział w przetargu.poniewarz mieszkam koło tego budynku to nie było zadnej informacji o przetargu a nr na budynku został przed ściągniety .Preznaczenie tego budynku było zrobienie ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych.Jak widać żądza pieniądza jest większa ., powiadomiłem CBA i Burmistrza o tej i innej korupcji pani z urzędu z jego otoczenia ale on nie chce o tym słyszeć tak się dorabiaja milionerzy

    10 1 Cytuj
  • 30 sie 2020
    zarobiak napisał/a:

    nastepny przekret to sprzedanie budynku na ulicy Gornej -zarabie budynek wypoczynkowy Wisła dawniej nalezał do policj budynek 3kondygnacje 500m kwadratowych z działką 20 arów został sprzedany w drodze przetargu za 400 tyś orginalna wartosc to min 1,5 miliona zgadnijcie kto kupił radny z zarabia jedyny brał udział w przetargu.poniewarz mieszkam koło tego budynku to nie było zadnej informacji o przetargu a nr na budynku został przed ściągniety .Preznaczenie tego budynku było zrobienie ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych.Jak widać żądza pieniądza jest większa ., powiadomiłem CBA i Burmistrza o tej i innej korupcji pani z urzędu z jego otoczenia ale on nie chce o tym słyszeć tak się dorabiaja milionerzy

    Czyżby Pan Jan T. kupił Wisłę?

    1 1 Cytuj
  • 31 sie 2020

    zarobiak, a kiedy Ty słyszałeś o uczciwości na tym świecie?. Przecież, na przekrętach, dorobiło się życiowo wiele ludzi. Czy to czyni ich mistrzami w życiu?. No nie. Po 1, nie zapracowali na to uczciwie, po 2, majątku nie zabiorą do grobu. Tylko głupcy im zazdroszczą. Lepiej skromniej żyć, niż, udawać "mecenasa", na nie uczciwych ruchach. To już i tak zależy od mentalności, jeden machnie ręką i powie w du**e to mam, a drugi będzie zazdrościł, i wytykał palcem.

    1 Cytuj
  • 31 sie 2020

    ale tak po za tym zarobiak, może ten budynek wcale nie był licytowany w drodze przetargu, tylko dobrowolnie kupiony. Nie potrzebnie to napisałeś, bo nikt nie zna raczej szczegułów dotyczących kupna tej nieruchomości.

    1 Cytuj
  • 31 sie 2020

    jak bym nie znał szczegołow to bym o tym nie pisał i nie zgłaszał do cba i burmistrza przetarg był na papierze ,chyba głupi nie chciałby zarobic miliona za dormo za 400 tys to ledwo mieszkanie w bloku kupisz

    4 Cytuj
  • 1 wrz 2020

    Jestem w temacie MYŚLENICKA PATOLOGIA,mam pytanie co z krzyszkowicką patologią ?Dlaczego Pan Burmistrz pozwala, aby rozwozić cegłę z podobno zabytkowej krzyszkowickiej szkoły i łatać nią wszystkie dziury ?Ponawiam prośbę do Pani Redaktor Kasi Hołuj z Dziennika Polskiego. Ruszże się Pani. Napisz coś na temat tego ponoć zabytku.

    2 1 Cytuj
  • 1 wrz 2020
    jon snow napisał/a:

    ale tak po za tym zarobiak, może ten budynek wcale nie był licytowany w drodze przetargu, tylko dobrowolnie kupiony. Nie potrzebnie to napisałeś, bo nikt nie zna raczej szczegułów dotyczących kupna tej nieruchomości.

    Jak śpiewał klasyk:
    "[...]Tu cichosza, tam cicho
    I w ogóle nic ni ma
    Wiosna to czy lato
    Jesień albo zima[...]"

    Ty, to może jest tak jak z Danielkiem prezesem? Że "ino" pozbył się posesji "żeby odciążyć gminę finansowo".
    A przy okazji "dociążyć" własną kieszeń. I też nikt nie znał szczegółów bo nie miał wspólników tylko wszystko "to" to on sam. I nie chodzi mi o tę działkę co sprzedali Banasiowi...

    1 1 Cytuj

Odpowiedz