Forum » Myślenice

zdrowie

  • Andrzej Tomaszewski 19 paź 2020

    Czy ktoś wie, czy przychodnia zdrowia na ul. Słowackiego jest nieczynna? Dzwoniłem od (9 - 17) i nikt nie raczył odebrać telefonu.

    2 Cytuj
  • 19 paź 2020

    Nie wiem czy zamknieto. W kazdym razie najlepiej tam podjechac, podobno jest skrzynka, gdzie mozna wrzucic zapytanie i potem oddzwaniaja

    1 Cytuj
  • 20 paź 2020

    Oni od początku pandemii mają zamknięte. Jak wyżej napisano jest skrzynka do której można wrzucić kartkę z prośbą o receptę czy skierowanie, później dzwoni pani. Skrzynka tekturowa, więc RODO pełną parą :D jeśli coś się zmieniło proszę o sprostowanie

    Cytuj
  • 22 paź 2020

    zdrowie najwazniejsze

    2 Cytuj
  • Janek Sal 6 lis 2020

    Jako że o zdrowiu to spostrzeżenia dnia dzisiejszego -
    Zajmuję się urządzeniami transportu bliskiegi i tak sie składa ze dostałem zlecenie na wymiane dwóch linek 6 mm 72 i 35 m na zurawiu 35k w Tychach.
    z rana przez nieuwage rozerwałem wskazujący palec prawej dłoni- zawinąłem w chusteczke i ogień do szpitala na sor - Szpital miejski Tychy , pani bez skrupułów nie pozwoliła nawet zobaczyc co jest informując ze nie ma chirurga - mówie zeby podstawowe obmycie i zabezpieczenie ,,, zero zainteresowania - przecież ja jestem na zewnątrzi to w roboczym ona panisko w środku ,. zadzwoniłem na 112 i tam otrzymałem informacje zeby jechac do Mikołowa Ok ale tam z kolei owszem ale jutro dzis sporo zajęc może w Lędzinach - popierniczyłem te oferty i kupiłem bandaze gaze i wode utlenioną i zabezpieczyłem się sam.
    Wykonałem zlecenie i koło 15 wróciłem do Myślenic . po odswiezeniu wybrałem sie na nasz sor . i o dziwo - grzecznie i fachowo - najpierw wywiad w namiocie mierzenie temperatury odwiniecie bandaża , krew jak z wieprzka sie zaczela lac . i skierowanie do chirurga na terenie sor .tam p doktor młody chirurg zapoznał sie z przyczyną tego zdarzenia skierował na foto i zeszył cerujac brak kawałka skóry .Całosc trwała ok 2,5 godziny . Życze wszystkim szpitalom takiego personelu , takiego podejscia do chorego , takiego oddania pacjentowi .
    Zycze zdrowia personelowi i składam podziękowanie za zajęcie się moim problemem

    15 Cytuj
  • 30 lis 2020
    nomad napisał/a:

    Oni od początku pandemii mają zamknięte. Jak wyżej napisano jest skrzynka do której można wrzucić kartkę z prośbą o receptę czy skierowanie, później dzwoni pani. Skrzynka tekturowa, więc RODO pełną parą :D jeśli coś się zmieniło proszę o sprostowanie

    Dzwoniłam dziś, jak nigdy, o dziwo za pierwszym razem mi się udało i dodatkowo umówiłam dziecko na wizytę w przychodni bez żadnego problemu.

    3 Cytuj
  • 6 gru 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    Wykonałem zlecenie i koło 15 wróciłem do Myślenic . po odswiezeniu wybrałem sie na nasz sor . i o dziwo - grzecznie i fachowo - najpierw wywiad w namiocie mierzenie temperatury odwiniecie bandaża , krew jak z wieprzka sie zaczela lac . i skierowanie do chirurga na terenie sor .tam p doktor młody chirurg zapoznał sie z przyczyną tego zdarzenia skierował na foto i zeszył cerujac brak kawałka skóry .Całosc trwała ok 2,5 godziny . Życze wszystkim szpitalom takiego personelu , takiego podejscia do chorego , takiego oddania pacjentowi .
    Zycze zdrowia personelowi i składam podziękowanie za zajęcie się moim problemem

    oj tam jasko oj tam zawsze się znajdzie jakiś bono i wleje że jest dno i metr mułu, a że mało łóżek, a że za dużo, a że umierajo :-) a że nie umierajo, a że piniendzy :-) ni ma i ni ma większy nędzy jak ni ma piniendzy. Później wpadnie drugi z płaczem, że mu nie dali bateryjek do holtera i zapyta Cię dlaczego nie zrobiłeś zadymy, że to 2,5 godz trwało :-)))

    To miłe że piszesz o pozytywach. Ja też uważam, że nasz szpital na tle innych jest na bardzo dobrym poziomie i przyzwoicie zarządzany a personel jeden z lepszych w powiecie.

    2 11 Cytuj
  • 6 gru 2020
    Vivaldi napisał/a:

    oj tam :-)))

    To miłe że piszesz o pozytywach. Ja też uważam, że nasz szpital na tle innych jest na bardzo dobrym poziomie i przyzwoicie zarządzany a personel jeden z lepszych w powiecie.

    I tu cię mój drogi zaskoczę. Pierwszy raz się z tobą zgadzam.
    Widzę ze wraz upadkiem PiS- rozsądek wraca.

    2 Cytuj
  • Janek Sal 7 gru 2020
    Vivaldi napisał/a:

    oj tam jasko oj tam zawsze się znajdzie jakiś bono i wleje że jest dno i metr mułu, a że mało łóżek, a że za dużo, a że umierajo :-) a że nie umierajo, a że piniendzy :-) ni ma i ni ma większy nędzy jak ni ma piniendzy. Później wpadnie drugi z płaczem, że mu nie dali bateryjek do holtera i zapyta Cię dlaczego nie zrobiłeś zadymy, że to 2,5 godz trwało :-)))

    To miłe że piszesz o pozytywach. Ja też uważam, że nasz szpital na tle innych jest na bardzo dobrym poziomie i przyzwoicie zarządzany a personel jeden z lepszych w powiecie.

    W zgodzie z tym co napisałeś - czyli jest jakiś poziom od którego można zacząć pojednanie.
    Moze faktycznie ten wirus bedzie panaceum na konflikty ,
    w rodzinach, pracy,w sejmie,wsenacie ,w kosciołach
    i od Nowego 2021 roku wszyscy sie kochamy .
    tego sobie i wszystkim życzę .

    3 1 Cytuj
  • 7 gru 2020

    jasko zauważyłeś na jakiej płaszczyźnie panaceum działa? Jak wyłączyć wieczne polskie narzekanie jest zdecydowanie łatwiej :-) widzisz bono nawet zauważył ale musiał se od razu podciąć żyły, krwi utoczyć :-)

    1 3 Cytuj
  • 22 lis 2022

    Czy ktoś się orientuje czy w przychodni na Słowackiego jest jakiś lekarz który przyjmuje zamiast Pani Skowrońskiej?

    2 Cytuj
  • 22 lis 2022

    jest taki młody facet nie ma problemu żeby iść do niego na wizytę.

    1 Cytuj

Odpowiedz