Forum » Myślenice

Nowe fotoradary na Zakopiance

  • 30 cze 2011

    Witam. Jak w temacie. Czy coś wiecie na temat nowo zainstalowanych konstrukcji na Zakopiance (Głogoczów, Gaj)?
    Czu to są nowe fotoradary, które także robią zdjęcia po ich minięciu?
    Tutaj link do wiadomości http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,9853847,Wiecej_fotoradarow_na_malopolskich_drogach.html

    4 1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Chyba sam znalazłem odpowiedź. To jest związane z poborem pieniędzy za płatne drogi. Od 1 lipca trasa Kraków -Jabłonka dla samochodów pow. 3.5 t jest płatna.
    http://213.25.68.37/TollOverviewMap/default.aspx?lang=pl&AspxAutoDetectCookieSupport=1

    1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Chodzi o te antenki przypominające satelitarne ??

    Cytuj
  • 30 cze 2011

    zhakują sieć tych antenek i będą przelewać na konta na kajmanach

    2 1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    [quote=almar25] To jest związane z poborem pieniędzy za płatne drogi [/quote]
    Poczytaj na ten temat bo ww urządzenia będą mogły kontrolować również prędkość...

    Cytuj
  • 30 cze 2011

    w stróży zakładają

    Cytuj
  • 30 cze 2011

    Takie bramki będą na całej długości od Krakowa do Lubnia, co kawałek macie po obu stronach zalane fundamenty pod te kratownice, nad każdym pasem ruchu jest zamontowany czujnik do urządzeń w samochodach, a całość połączona satelitarnie z systemem. Od jutra powinno już wszystko działać, ale oczywiście jak to u nas się nie wyrobili i rząd już straszy że będzie chciał odszkodowania od firmy to montującej za STRATY jakie codziennie będzie ponosił.

    Te "straty" to oczywiście żadne straty, to raczej zysk społeczeństwa które nie odprowadzi za te kilka dni podatku od jazdy. Jak tylko system ruszy to inflacja która wynosi obecnie 5% znów może się podnieść.

    Głosujmy na Korwina i jego Nową Prawicę!

    2 1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    [quote=gość: kierowca] almar25 napisał/a: To jest związane z poborem pieniędzy za płatne drogi
    Poczytaj na ten temat bo ww urządzenia będą mogły kontrolować również prędkość... [/quote]
    A gdzie można na ten temat poczytać? proszę o jakiś link

    Cytuj
  • 30 cze 2011

    Tylko Nowa Prawica....

    1 Cytuj
  • 30 cze 2011

    http://www.etoll-oplatydrogowe.pl/
    A co to może sprawdzać to jeden Pan Bóg wie ,przy obecnej technice inwigilacji społeczęństwa nawet to czy jedziemy z żoną czy z kochanką?

    Cytuj
  • 1 lip 2011

    nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć wszystkie fotoradary na Zakopiance zostały załadowane aparatami a więc to nie sa juz tylko puste skrzynki ?!?! ktoś to może potwierdzić >>??

    Cytuj
  • 1 lip 2011

    sama jestem ciekawa czy przed stacją na Tarnówce w Myślenicach są aktywne fotoradary..

    Cytuj
  • 1 lip 2011

    [quote=STARS] ktoś to może potwierdzić [/quote]
    Od dzisiaj NIE MA JUŻ PUSTYCH skrzynek. Albo są pełne albo ich nie ma.

    2 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Jak ktoś już dostanie jakiś list polecony z mandatem to dajcie znać:) Bo jakoś nie zamierzam zwalniać do 70 widząc tą pustą skrzynkę:) z góry dziękuję

    1 4 Cytuj
  • 2 lip 2011

    co to za białe skryznki , wyglądające jak z antyutopii , które stojąprzy zakopiance co kilkaset metrów np. na ulicy Asnyka , strasznie to brzęczy i wydaje dźwięk bardziej irytujące i niszczący nerwy niż zakopianka w najwyższym stopniu ruchu ??!
    A ten cały viatoll to oczywiście kolejny globalistyczny projekt satanistów których przedstawicielstwem na Polskę jest ta cała PEŁO.

    3 1 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Akurat jechałem busem, jak ktoś majstrował przy tym fotoradarze. Więc pewnie go uzbroili.
    Niestety, będą robić zdjęcia, łapać tirowców, busiarzy, ale z drogami tradycyjnie nic nie zrobią.
    A jak zrobią się gdzieś koleiny albo dziura, to zamiast załatać - postawią ograniczenie prędkości i podniosą opłaty za przejazd.
    Jakie państwo, takie drogi.

    4 Cytuj
  • 7 lip 2011

    wracałem dzisiaj wczesnym popołudniem z krakowa i widziałem jak facet programował fotoradar na wysokości Bochenka. Nie pozostaje nic innego jak hamować przed każdym pudełkiem, to też takie ukryte bardzo to nie są, kwestia przyzwyczajenia.

    2 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Status: na dzień dzisiejszy wszystkie fotoradary z Krakowa do Myślenic załadowane: za górą Borkowsą koło Toyoty -> Gaj -> Bochenek
    Zapewne do Krakowa będzie wkrótce to samo. Na razie puste.

    1 2 Cytuj
  • 8 lip 2011

    wczoraj tez widzialem, ze gosc majstrowal z Okiem Saurona za górą borkowską w stronę myślenic. dopoki ludzie nie zorientuja, ze sa pelne to bedzie prawie jak stroboskop ;)

    1 Cytuj
  • 8 lip 2011

    Dzisiaj, jak jechałem w stronę Myślenic ok 12:30, to ITD uzbrajała skrzynkę w Krzyszkowicach.

    Cytuj
  • 8 lip 2011

    Potwierdzam - fotoradary działają. Niestety kierowca 2 samochody przede mną miał okazję się o tym przekonać, dostanie pocztą fotkę. Przed następnym fotoradarem jechał już zdecydowanie wolniej.

    1 Cytuj
  • 8 lip 2011

    Gdyby fotoradar w Krzyszkowicach działał od początku, to zarobiłby miliony...

    2 Cytuj
  • 8 lip 2011

    ....które poszły by na słuszne cele, drogi, szkoły, szpitale. Na szczęście w pore się opamiętali i teraz będzie już tylko lepiej, bo przecież nie chodzi o to by nękać kierowców i nie chodzi o pieniądze. Oni to wszystko robią dla naszego dobra.

    3 4 Cytuj
  • 8 lip 2011

    cygnus - ubawiłeś mnie ostatnim zdaniem.

    5 Cytuj

Odpowiedz