Forum » Myślenice

RODO a przychodnia zdrowia (przy szpitalu)

  • 6 lis 2020

    Czy ktoś orientuje się, czy pielęgniarki przyjmujące telefony w przychodni zdrowia przy szpitalu mają prawo wypytywać się (jak już łaskawie odbiorą): "A CO PANI/PAN CHCE OD LEKARZA X" lub "A NA CO PANI/PAN TĄ RECEPTĘ POTRZEBUJE?"
    Zachowanie tych Pań jest poniżej krytyki, a ja mam serdecznie dość tej wścibskości, bo skoro chcę rozmawiać z lekarzem, to do jasnej ciasnej, raczej nie chcę umówić się na randkę, tylko dzwonię bo coś mi jest.
    Proszę o pomoc, ponieważ zastanawiam się nad złożeniem skargi, po dzisiejszym skandalicznym zachowaniu jednej w owych Pań.
    Trzymajcie się ciepło!

    7 6 Cytuj
  • 7 lis 2020

    Dzwoniłam nieraz, nigdy nie pytały, co chcę od lekarza, tylko nazwisko i telefon

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 7 lis 2020
    FunnyGirl napisał/a:

    Czy ktoś orientuje się, czy pielęgniarki przyjmujące telefony w przychodni zdrowia przy szpitalu mają prawo wypytywać się (jak już łaskawie odbiorą): "A CO PANI/PAN CHCE OD LEKARZA X" lub "A NA CO PANI/PAN TĄ RECEPTĘ POTRZEBUJE?"
    Zachowanie tych Pań jest poniżej krytyki, a ja mam serdecznie dość tej wścibskości, bo skoro chcę rozmawiać z lekarzem, to do jasnej ciasnej, raczej nie chcę umówić się na randkę, tylko dzwonię bo coś mi jest.
    Proszę o pomoc, ponieważ zastanawiam się nad złożeniem skargi, po dzisiejszym skandalicznym zachowaniu jednej w owych Pań.
    Trzymajcie się ciepło!

    Czy masz problem z podaniem nazwiska- mamy nadac sobie numery i za pomocą numeru sie przedstawiać? co za proble,m Jan Kowalski syn Stanisława i Anieli podajesz pesel bo ich jest wiecej a tel potrzebny zeby oddzwonili z np kodem do recepty .Chcesz porozmawiac z lekarzem - ale on teraz ma pacjenta - oddzwoni .
    Nie róbmy sztucznych problemów

    9 Cytuj

Odpowiedz