Forum » Myślenice

System wczesnego ostrzegania przez sms

  • 1 lip 2011

    Zapisałem się do systemu. Otrzymuje regularnie sms-y gdy nic się nie dzieję.Ostatnio gdy była piękna pogoda to ostrzegali przed burzami.
    Dziś w nocy od 4 rano jest ulewa. bysia i raba wylewa a sms-a nie ma. Czy sms-y otrzymuje się tylko w godz. pracy urzędników tj. od 8 do 16?
    DO BANI Z TAKIM SYSTEMEM. Ciekawi mnie ile to kosztowało?
    Pochwalić się w tv jest łatwo.

    http://miasto-info.pl/myslenice/2679,myslenice-system-wczesnego-ostrzegania-przez-sms.html

    1 8 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Dziwne bo ja dostaje sms-y wtedy jak faktycznie może wystąpić zagrożenie.Dostaje rzadko,np wczoraj zostałam powiadomiona o ulewach i możliwych wystąpieniach rzek z koryt.Więc ostrzegają poprawnie.A z pogodą to już różnie bywa.

    6 2 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Ja też dostaję sms-y wtedy gdy coś się dzieje i też wczoraj dostałam info o burzach. Dla mnie jest OK.

    5 1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    dla mnie też jest OK wczoraj BURMISTRZ mnie poinformował smsem ze dzis moze wystąpić zagrorzenie

    4 1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Pierwszy powinien się zapisać Maciej O. żeby w porę zdążył przygotować sobie kurtkę p-deszczową do zrobienia sobie zdjęcia na moście wiszącym.

    3 8 Cytuj
  • 1 lip 2011

    moim zdaniem system działa poprawnie ostatnio robotnicy przerwali rurę z wodą i sms przyszedł od razu że jest awaria!!
    A co do ulew to sms był wczoraj wysłany o możliwości podniesienia się poziomu rzeki Raba stopień zagrożenia 2 średni!

    6 1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    smsy działają, też wczoraj otrzymałem o wzroście opadów i stanów wody w rzekach. Co ciekawe widać, że sygnalizacja jest zróżnicowana i w jakiś sposób filtrowana do mieszkańców miasta i gminy w podziale na treść informacji oraz obszar zamieszkania.

    W końcu coś działa :)

    2 1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Ja zapisałem się na os. 1000 lecia II i nie dostałem sms-a . Ale może u mnie mniej pada deszcz niż na 1000 lecia I.

    4 2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 22 cze 2012

    wczoraj była totalna ulewa. nie dostałem smsa z ostrzeżeniem. ale sms o występie ziemi myslenickiej w polsacie i o innych imprezach otrzymuje. wiec na jakich zasadach ma działać ten system ostrzegania ? ostrzegania o rozrywce?

    6 1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    [quote=bartek] wiec na jakich zasadach ma działać ten system ostrzegania ? ostrzegania o rozrywce? [/quote]
    Na takich, że jak ktoś chce to sobie system aktywuje, jak nie chce to nie aktywuje.

    1 1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    prędzej poinformują że ktoś naruszył nietykalność pomnika im . kaczyńskiego.

    1 2 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Ja myślę ze działa bez zarzutu i nawet w miarę się sprawdza to co piszą w SMS-ach

    Ps , widzę ze się sprawdza bo przez rok jest tylko jedna strona na forum, jak by się nie sprawdzało to już by było kilka ze kasa źle wydana itp . by jeździli po Macku

    2 1 Cytuj

Odpowiedz