Forum » Myślenice

Kamery internetowe w mieście

  • 2 sty 2021

    Będąc z wizytą u znajomych (Floryda), podczas konwersacji na temat "rewitalizacji" płyty rynku dowiedziałem się że kamera która dotychczas transmitowała na żywo widok rynku została wyłączona i do tej pory nie ma aktualizacji na stronie UMIG:
    https://myslenice.pl/dla-mieszkanca/bezpieczenstwo/widok-z-kamer
    Czy ktoś się może orientuje czy i kiedy będzie dostępny widok z nowego rynku na żywo?

    4 Cytuj
  • mirek@ 2 sty 2021

    biorac to na logike webcamera .pl to taka sama firma prywatna jak airly czyli trzeba wypowiedziec umowe. nie wazne czy czujniki czy kamera, wladza musi byc konsekwentna :)

    2 1 Cytuj
  • 2 sty 2021
    mirekm napisał/a:

    biorac to na logike webcamera .pl to taka sama firma prywatna jak airly czyli trzeba wypowiedziec umowe. nie wazne czy czujniki czy kamera, wladza musi byc konsekwentna :)

    Dzięki za głos w sprawie, niestety nie interesuje mnie polityczny aspekt w tej sprawie. Zadałem pytanie wyłącznie w trosce o znajomych którym podeszły wiek i brak rodziny w Polsce/Myślenicach ogranicza dostęp do rodzimego miasta. Nie byłem obeznany w temacie bo nie korzystam z tego typu usług, Dostałem jedynie informację że kamera przestała działąć.

    5 Cytuj

Odpowiedz