Forum » Myślenice

Lidl w Myślenicach

  • 3 lut 2021

    Wygląda na to że zaczęli budowę Lidla w Myślenicach, przy zjeździe z Zakopianki w kierunku Zarabia. Tam gdzie się zawsze cyrk rozkładał.

    17 6 Cytuj
  • 3 lut 2021

    chyba coś ściemniasz. Odpowiedź Lidla
    "Szanowny Panie,

    dziękuje za przesłane zgłoszenie.

    Uprzejmie informuję, że aktualnie nie mamy informacji o otwarciu sklepu w Myślenicach.

    Oceń swój kontakt z Działem Obsługi Klienta:"

    6 13 Cytuj
  • 3 lut 2021

    Takie info do mnie doszło. Ręki sobie uciąć nie dam. Natomiast fakt że dopiero zaczęli wykopki, nie oznacza że jakiś szeregowy pracownik na info fazie, będzie miał dane na ten temat pod ręką. Zapytam się robotników przy okazji.

    4 6 Cytuj
  • Jacek Karwatowski 3 lut 2021

    Dlatego że ktoś zaczął robić wykopki wymyśliłeś sobie ze zbuduje Lidla? ??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️ C

    9 13 Cytuj
  • 3 lut 2021

    Nie, od konkurencji.

    5 2 Cytuj
  • 4 lut 2021

    Ja słyszałem o ofercie pracy kierownika sklepu Lidl. Może inna lokalizacja będzie. Tam to kolejny blok :D

    4 6 Cytuj
  • mirek@ 4 lut 2021
    nomad napisał/a:

    Ja słyszałem o ofercie pracy kierownika sklepu Lidl. Może inna lokalizacja będzie. Tam to kolejny blok :D

    no wlasnie kazdy cos slyszal ale nikt nie widzial. mozesz wyslac ta oferte?

    4 4 Cytuj
  • mknp@o2.pl 4 lut 2021

    Też słyszałem od kogoś o Lidlu w Myślenicach, ale nie interesowało mnie to jakoś, więc nie wypytywałem.
    Znalazłem taką ofertę:
    https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-sklepu-pelen-etat-myslenice,oferta,1000664623

    9 Cytuj
  • 5 lut 2021

    Przecież to jest forum towarzyskie.
    Nic złego się nie stało, że ktoś wrzucił plotkę.
    A jak to zwykle bywa, w każdej plotce jest ziarno prawdy.

    22 7 Cytuj
  • 9 kwi 2021

    Będzie Lidl w Myślenicach dokładnie tam przey zjeździe

    11 5 Cytuj
  • 9 kwi 2021

    A nie mówiłem;)

    10 1 Cytuj
  • 10 kwi 2021

    poprawka...
    MIAŁ BYĆ już odwołane podobno

    3 3 Cytuj
  • 10 kwi 2021

    A, Biedronka? z dzisiaj:
    Pijemy w covid wita C, z soku pomarańczy, ktoś powiedział, że w Biedronce są po 2.99.
    Pojechałem, cena na wejściu przed pomarańczami jak byk na czerwono 2.99.
    Psiory te pomarańcze (część zgnitych), ale na sok, wybrałem siatkę.
    Zapłaciłem i wziąłem rachunek, patrzę a tam cena po 5.99.
    Wróciłem i pokazuję pani cenę nad pomarańczami i mój rachunek.
    A sprzedawczyni- ale to dla klientów z kartą Biedronki.
    Wa mać- zakląłem, to czemu piszecie cenę jak byk 2.99?
    Trzeba czytać pod ceną, małe literki.
    A jak przyjdzie cudzoziemiec, np. Niemiec, Słowak, Ukrainiec?
    Do widzenia to był mój ostatni raz w Biedronce.
    Dla mnie to zwykłe oszustwo.

    20 18 Cytuj
  • 10 kwi 2021

    Jakim dzbanem trzeba być by brać w ciemno i nie czytać tego co pisze jak byk że z towar w promocji z kartą biedronki, wczoraj się pan urodził że nie czyta pan małego druczki ? Potem tacy ludzie biorą kredyty i pożyczki w potem płaczą że nie przeczytali że rso wynosi np 800%

    22 8 Cytuj
  • 10 kwi 2021
    bono napisał/a:

    Wa mać- zakląłem, to czemu piszecie cenę jak byk 2.99?
    Trzeba czytać pod ceną, małe literki.
    A jak przyjdzie cudzoziemiec, np. Niemiec, Słowak, Ukrainiec?
    Do widzenia to był mój ostatni raz w Biedronce.
    Dla mnie to zwykłe oszustwo.

    Możesz wrzucić foto bo z palca opowiastkę wyssałeś jak wszystko co klepiesz. W sensie oszukałeś sie sam i nad tym płaczesz? Ostatnio sapałeś, że taki dobrobyt z tym EURo na Słowacji że Słowacy już do nas nie będą jeździć. Za to bono pojedzie na Słowację po pomarańcze :-)))) jedyne 1,40Euro co daje powyżej 6,20 zł .....nie martw się o Słowaka martw się o siebie :-) bo na razie własne kłamstewka cie doganiają ściemniaczu

    12 14 Cytuj
  • 10 kwi 2021
    bono napisał/a:

    A jak przyjdzie cudzoziemiec, np. Niemiec, Słowak, Ukrainiec?

    pomyliłem się u Słowaka pomarańcz nie po 1,4 ale 1,69.....EURObono :-))) co mnie utwierdza, że bono u nas jest odklejonym cudzoziemcem XD aaaaa bono jak pojedziesz na Słowację po pomarańcze to nie zapomnij zalać paliwa cały zbiornik u nich XD ceny raczej nei pomylisz bo jest dużymi cyframi na dystrybutorze :-)))

    7 10 Cytuj
  • 10 kwi 2021
    Vivaldi napisał/a:

    pomyliłem się u Słowaka pomarańcz nie po 1,4 ale 1,69.....EURObono :-))) co mnie utwierdza, że bono u nas jest odklejonym cudzoziemcem XD aaaaa bono jak pojedziesz na Słowację po pomarańcze to nie zapomnij zalać paliwa cały zbiornik u nich XD ceny raczej nei pomylisz bo jest dużymi cyframi na dystrybutorze :-)))

    Robisz z siebie błazna.

    12 11 Cytuj
  • 10 kwi 2021
    Vivaldi napisał/a:

    pomyliłem się u Słowaka pomarańcz nie po 1,4 ale 1,69.....EURObono :-))) co mnie utwierdza, że bono u nas jest odklejonym cudzoziemcem XD aaaaa bono jak pojedziesz na Słowację po pomarańcze to nie zapomnij zalać paliwa cały zbiornik u nich XD ceny raczej nei pomylisz bo jest dużymi cyframi na dystrybutorze :-)))

    To nie jest wina Słowaków , że u nas euro
    z 3 zł gdy Słowacy przyjmowali euro, poszło na 4.70.
    Módl się aby euro kosztowało 10 zł, to będzie jeszcze taniej, a obserwując twoją przy tępawą logikę wierzę, że już o to się modlisz.

    7 8 Cytuj
  • 10 kwi 2021
    maciej27luis napisał/a:

    Jakim dzbanem trzeba być by brać w ciemno i nie czytać tego co pisze jak byk że z towar w promocji z kartą biedronki, wczoraj się pan urodził że nie czyta pan małego druczki ? Potem tacy ludzie biorą kredyty i pożyczki w potem płaczą że nie przeczytali że rso wynosi np 800%

    Dzięki.
    ale nie mam żadnego doświadczenia w zakupach w Biedronce.
    Nie sądziłem, że to podobnie jak z kredytami i pożyczkami w bankach.

    3 12 Cytuj
  • Janek Sal 10 kwi 2021

    z tymi cenami jest wszędzie w świecie taki sam myk- wszędzie z kartą sieciową dostajesz rabat w Stanach jest jeszcze inny myk- tam jak płacisz kartą danej sieci to masz jeszcze taniej - Przez to ludzie tam mają po kilkanaście kart płatniczych i w zależnosci gdzie są to nimi płacą - nie kosztuje to nic mieć taką kartę

    5 Cytuj
  • 11 kwi 2021
    bono napisał/a:

    Dzięki.
    ale nie mam żadnego doświadczenia w zakupach

    :-))) tekst roku proponuje

    bono napisał/a:

    Robisz z siebie błazna.

    ale na forum turystyki to nie ja jechałem na Chorwację 7 godzin. Tutaj też koloryzujesz jak we wszystkich tematach. Jak zostaniesz złapany za rękę to wtedy nie masz doświadczenia XD ..... czad

    7 5 Cytuj
  • 11 kwi 2021
    Vivaldi napisał/a:

    :-))) tekst roku proponuje

    ale na forum turystyki to nie ja jechałem na Chorwację 7 godzin. Tutaj też koloryzujesz jak we wszystkich tematach. Jak zostaniesz złapany za rękę to wtedy nie masz doświadczenia XD ..... czad

    Manipulacja to szczytowe osiągniecie działaczy obecnej władzy.
    Cytat ze mnie zmanipulowałeś wycinając sedno.
    Co do Chorwacji, każdy jedzie ile chce.
    Dotarcie do Chorwacji w 7 h to żaden wyczyn.
    Można jechać tez kilka dni, nikt tego nie zabrania.
    Troszczę się o ciebie, bo coś zaczynasz przekombinowywać.

    A mam bardziej niepokojące info dla ciebie.
    Twój prezes jest potrzebny obecnie obecnej arystokracji biznesowej PiS, jako taki Breżniew.
    Podtrzymywany, jako wydumany autorytet, taki kandydat niby do świętości , ideolog, kaznodzieja- znakomity pierdoła na którego plecach robi się interes, trzepie kapuchę, a jemu się kadzi.
    Gość rozpływa się w samozadowoleniu z kotletem na talerzu na Żoliborzu, ochraniany wojskiem aniołów.
    A za jego plecami robi się interesy życia.
    Gość, oczywiście nie ma o tym bladego pojęcia, bo jego ludzie robią kapuchę i przykrywka w osobie prezesa to spokój i pewność zasłony dymnej. Jak gość będzie ledwo dyszał, to będą go podczytywać, jak Brezniewa, aby zasłaniał ich machloje. .

    7 9 Cytuj
  • Janek Sal 11 kwi 2021

    te 7 godzin to faktycznie lekka przesada - in minus bo 800 km mozna przelecieć w 7 godzin ale to tylko granica a do celu jeszcze z 200 albo lepiej - gdzie tam Makarska lalbo Dubrownik - Tam mandat jest nieco droższy . Żeby do autostrady na Słowacji lub w Czechach sie dostać masz już dwie godziny potem lecisz . zostaje 5 . .Motocyklem jechaliśmy 9 i to wydaje mi się niezły wynik - Co do interesów - bardzo ciekawy reportaż o dotacjach na fotowoltaikę i kościelnych spółkach Podkarpacia z senatorem w tle był wczoraj . Moja wyobrażnia nie ogarnia tego burdelu - Burdel celowo napisałem bo o kase chodzi

    6 3 Cytuj
  • 11 kwi 2021

    Karpinske Toplice to termalne uzdrowisko w HR, z tamtąd do Orebic jest prawie 600 km.
    Mówimy o dojeździe do HR a nie do konkretnej miejscowości.
    Chociaż jest biuro nieruchomości na Śląsku i z Ustronia gość wiózł do Szybenika swojego klienta a mojego znajomego równe 9 h na miejsce. Warunek- niedziela.
    Ja wyrobie się w 7 h do tej pierwszej miejscowości.
    Oczywiście reguły nie ma.

    2 8 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 12 kwi 2021

    Temat jest o Lidlu, a nie podróżach zagranicznych :D

    15 2 Cytuj

Odpowiedz