Forum » Myślenice

Lidl w Myślenicach

  • 10 cze 2021

    Gdzie oni to konkretnie budują tego Lidla? Macie adres?

    5 1 Cytuj
  • 10 cze 2021

    podobno na cmentarzu

    9 6 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 cze 2021
    Astalavista napisał/a:

    podobno na cmentarzu

    Hahahah XDDD

    5 2 Cytuj
  • 11 cze 2021
    anka54321 napisał/a:

    Gdzie oni to konkretnie budują tego Lidla? Macie adres?

    Przy ulicy Galla Anonima (dokładnie po drugiej stronie, tam gdzie swego czasu rozkładany był Cyrk w Myślenicach).

    8 Cytuj
  • Pablo 13 cze 2021

    A ja się zastanawiam czy ktoś, kto wydał pozwolenia na taką lokalizację, to wziął pod uwagę, że w bezpośredniej bliskości tego sklepu jest MEGA ruchliwa droga o ogromnej przepustowości pojazdów. Nawet nie chce pisać takich rzeczy, ale czy ktoś zastanowił się nad konsekwencjami przebitych barier na Zakopiance przez 40 tonową ciężarówkę i jej upadek na parking pod Lidlem albo "wjazdem" takiego pojazdu do wnętrza Lidla....? To tylko retoryczne pytanie. Mam też nadzieję, że w tym pozwoleniu jest dodatkowe zabezpieczenie tego odcinka Zakopianki tak, żeby moje dziwaczne pomysły nigdy nie miały szans się spełnić... Ale takie pytania to chyba należy zadawać teraz, a nie dopiero wtedy jak się coś złego stanie...?
    Zakładam, że Buma ma konkretnych inżynierów na tej budowie i oni sobie już dawno zadali takie pytania... dla tego budują.

    Ja póki co, to wolę jednak podjechać do Biedry... ?

    14 25 Cytuj
  • 25 cze 2021

    Założyłem ten wątek, by na bieżąco relacjonować budowę, bo mam akurat blisko. Wzorem zajawek na tej stronce...tu akurat nasze miasteczko: https://www.skyscrapercity.com/threads/my%C5%9Blenice-inwestycje.1318529/page-4
    Tak że fundamenty już praktycznie w całości zalane i się mury pną do góry.

    4 Cytuj
  • 20 lip 2021

    Chłopaki poszerzyli zakres prac. Wcinają się w najwęższą część działki. W dodatku ich nieco zalało...a w Dekadzie znika Tesco, 2 miesiące rebrandingu, no i będzie Netto.

    6 Cytuj
  • 11 wrz 2021

    Ostatnio nieźle jadą z tematem...a czy zdążą na Święta...no to zobaczymy.

    7 Cytuj
  • 11 wrz 2021
    klisdis napisał/a:

    Ostatnio nieźle jadą z tematem...a czy zdążą na Święta...no to zobaczymy.

    Pewnie będzie promocja na pomarańcze jak co roku na święta ?

    9 Cytuj
  • 6 paź 2021

    kiedy otwierają tego lidla? ktoś coś wie?

    7 2 Cytuj
  • 6 paź 2021

    Z miesiąc temu napisałem do biura obsługi klienta z tym właśnie pytaniem i nie posiadali na nie odpowiedzi. Tak że nic tylko czekać.

    3 Cytuj
  • 7 paź 2021
    carmen21 napisał/a:

    kiedy otwierają tego lidla? ktoś coś wie?

    którego? :-)

    5 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 7 paź 2021

    No jak którego? Chyba jeden tylko powstaje w Myślenicach? :D Przy łączniku Piłsudskiego z Zakopianką.

    5 Cytuj
  • 7 paź 2021

    na bramie pisze że Zima 2021/2022 - więc jeszcze poczekamy

    7 Cytuj
  • 1 gru 2021

    Z poniższego artykułu wynika, że chcieli go otworzyć jeszcze w tym roku. Ale obserwując zaawansowanie budowy, nie ma na to szans.

    https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/lidl-otworzy-800-sklep-w-polsce-dyskontowa-siec-przyspieszyla-tempo-rozwoju

    A tu cytat, jeśli się komuś nie chce czytać: Otwarcie 800. sklepu Lidl nastąpi w grudniu br. W związku z tym, że w tym czasie uruchomimy aż osiem placówek w całej Polsce (Sędziszów Małopolski, Wodzisław Śląski, Janki, 2x Łódź, Nowa Dęba, Myślenice, Poznań), podjęliśmy decyzję o niewskazywaniu konkretnej lokalizacji, która będzie określana tym tytułem - przekazała portalowi wiadomoscihandlowe.pl Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR w Lidl Polska.

    6 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 1 gru 2021

    Fajnie jakby to skrzyżowanie przebudowali koło Lidla. Tam by się o rondo prosiło.

    9 1 Cytuj
  • 1 gru 2021

    Ciekawe jakie zatory się tam będą tworzyć...w letnie, słoneczne, sobotnie popołudnie.

    9 2 Cytuj
  • 2 gru 2021

    Kolejne miejsca pracy z możliwością rozwoju.... :) co tam, że kilka lokalnych sklepów padnie,

    14 4 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 3 gru 2021
    KotekMamrotek napisał/a:

    Kolejne miejsca pracy z możliwością rozwoju.... :) co tam, że kilka lokalnych sklepów padnie,

    "Fur Deutschland"

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    15 4 Cytuj
  • 17 gru 2021

    Wisi jakieś nowe info, kiedy otwarcie etc ?

    6 2 Cytuj
  • 24 gru 2021

    Info z pierwszej ręki - zamierzają otworzyć 13.01

    8 2 Cytuj
  • 9 sty 2022

    Nieprawda, iz otwieraja 13 stycznia, w Lidlu nadal trwają prace, a na tablicy jest data otwarcia - luty 2022

    4 Cytuj
  • 9 sty 2022
    klaudiap napisał/a:

    Nieprawda, iz otwieraja 13 stycznia, w Lidlu nadal trwają prace, a na tablicy jest data otwarcia - luty 2022

    To jak otworzą, kupcie sobie niemiecki NIEMIECKI ser żółty maasdamer i DUŃSKIE masło lURPAK, oba te produkty są bardzo dobre i tańsze od odpowiedników polskich.
    Powiem tak, dobrze że jesteśmy w UE, bo gdy nasze produkty przebiją cenowo te niemieckie, co jest chore (większe zarobki, koszty i transport) to pokażemy naszym zachłannym producentom, że nie wszystko i nie za każdą cenę.
    Już przy bumie budowlanym 10 lat temu, ceny u nas tak podskoczyły, że dachówki firmy woziły z Niemiec i Hiszpanii, Czech. Jedną z tych dachówek ja kupiłem. Była i tańsza i z połyskiem.

    11 4 Cytuj
  • 10 sty 2022
    klaudiap napisał/a:

    Nieprawda, iz otwieraja 13 stycznia, w Lidlu nadal trwają prace, a na tablicy jest data otwarcia - luty 2022

    Racja, kolejna obsuwa. Co nie dziwi (zima, święta, nowy rok). Aktualny termin to 04.02.

    7 Cytuj
  • 11 sty 2022

    Przy rondzie obok strażnicy dziś widziałem reklamę o wielkim otwarciu sklepu 27 stycznia .

    13 3 Cytuj

Odpowiedz