Forum » Myślenice

CBSP w starostwie i gminie

  • 25 mar 2021

    Witam! Widziałem ze policja i cbsp trzepali urząd miasta starostwo. Podobno były jakieś zatrzymania ktoś coś wie?

    10 13 Cytuj
  • 25 mar 2021

    Witam, właśnie zastanawiał mnie ten temat, bardzo zaskakujące ze w sieci nic nie grzmi, ale nic dziwnego skoro tak szanowany biznesmen na dodatek mały świadek koronny jest w to zamieszany, z moich informacji mogę jedynie powiedzieć, ze sprzedał starostę i kompanów z urzędu żeby się wybielić a śledczy podobno ładnie im się dobrali do 4 liter, słyszałyście coś więcej ?

    17 15 Cytuj
  • Janek Sal 26 mar 2021

    Az dziwne ze temat wieczorny -
    zazwyczaj wchodzą nad ranem . media dzienniki tvpis ... a tu nic moze to tylko kaczka ........dziennikarska

    16 3 Cytuj
  • 26 mar 2021

    Bardzo ciekawe ze Moderator tej strony usunął z mojego komentarza imię i nazwisko, coś chyba jest na rzeczy...

    9 11 Cytuj
  • Jacek Karwatowski 26 mar 2021
    Sylwester Chlebda napisał/a:

    Bardzo ciekawe ze Moderator tej strony usunął z mojego komentarza imię i nazwisko, coś chyba jest na rzeczy...

    Hahah powinieneś podziękowac ale nie zdziw się jak za podanie publicznie czyiś danych to tobie wjedzie policja na chatę ??? swoją droga aresztowali kogoś czy gdzieś coś słyszałeś na mieście?

    14 1 Cytuj
  • 26 mar 2021

    Z Informacji jakie dostałem, podobno bardzo dobrali się do Pana starosty, bodajże poblokwali konta w banku, ale jak widać nikomu nie jest na rękę żeby to wyszło.

    15 20 Cytuj
  • 26 mar 2021
    Sylwester Chlebda napisał/a:

    Z Informacji jakie dostałem, podobno bardzo dobrali się do Pana starosty, bodajże poblokwali konta w banku, ale jak widać nikomu nie jest na rękę żeby to wyszło.

    Że niby starosta dawał zezwolenia na budowę z pominięciem burmistrza?
    Czy coś innego?

    21 8 Cytuj
  • 26 mar 2021

    Podobno pan P J przekupywał ludzi w starostwie i architekturze dawał łapówki a później żeby uratować swoje cztery litery sprzedał ich wszystkich na policji zostając małym świadkiem koronnym

    18 12 Cytuj
  • 26 mar 2021
    Bartek1615 napisał/a:

    Podobno pan P J przekupywał ludzi w starostwie i architekturze dawał łapówki a później żeby uratować swoje cztery litery sprzedał ich wszystkich na policji zostając małym świadkiem koronnym

    O Dzień Dobry, czyli jak widać nie tylko do mnie doszły takie informacje, To teraz jestem ciekaw czy ktoś może mi wytłumaczyć dlatego takie sprawy załatwia się „pod biurkiem” ?

    14 13 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 26 mar 2021

    Jeśli cis jest na rzeczy to trzeba wnioskować do radnych z PiS żeby wypytali starostę na sesji o takie wizytacje cbsp. Mieszkańcy powinni to wiedzieć a jak ktoś nie lubi starosty to na takiej sesji nie odpuści no chyba ze to plotki co w Myślenicach jest codziennością.

    15 9 Cytuj
  • 26 mar 2021

    To nie plotki jest dużo świadków dwa dni trzepali urząd miasta widziałem na własne oczy jak chodzili funkcjonariusze bo byłem wtedy w urzędzie było aż czarno. Słyszałem ze to za łapówki które dawaj pan J urzędnika by mógł budować nielegalnie swoje budynku jakieś zmiany map czy cos

    14 9 Cytuj
  • 26 mar 2021
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    Jeśli cis jest na rzeczy to trzeba wnioskować do radnych z PiS żeby wypytali starostę na sesji o takie wizytacje cbsp. Mieszkańcy powinni to wiedzieć a jak ktoś nie lubi starosty to na takiej sesji nie odpuści no chyba ze to plotki co w Myślenicach jest codziennością.

    No właśnie powinni wiedzieć w Myślenicach co się tu dzieje a nikt nic nie wie

    9 5 Cytuj
  • 26 mar 2021

    Inwestycje przechodzą przez kilka instytucji.
    Jeżeli żadna instytucja nie robi przeszkód,
    naciąganym inwestycjom to znaczy, żyje z tego wszyscy.
    Bez względu na polityczne barwy.

    15 12 Cytuj
  • 26 mar 2021

    Wszystko wszyscy wiedzą, kto z kim jakie interesy robił przez ostatnie 20 lat, źródło finansowania też jest znane. Każdy jednak woli, nie mieszać sie w to dla własnego spokoju i bezpieczeństwa.
    Tu inwestycja, tam inwestycja, cudowne pomnażanie pieniędzy niczym rozmnożenie wina w Kanie Galilejskiej. ?

    17 3 Cytuj
  • 26 mar 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Wszystko wszyscy wiedzą, kto z kim jakie interesy robił przez ostatnie 20 lat, źródło finansowania też jest znane. Każdy jednak woli, nie mieszać sie w to dla własnego spokoju i bezpieczeństwa.
    Tu inwestycja, tam inwestycja, cudowne pomnażanie pieniędzy niczym rozmnożenie wina w Kanie Galilejskiej. ?

    Wszystko fajnie masz racje. Ale nasz szanowany biznesmen by ratować swoje cztery litery wkopał wszystkich kto mu pomagał żeby zbudował tyle budynków w Myślenicach to jest fair? Ja to się dziwie jak to jest ze jeszcze buduje nowe inwestycje w okol myslenic. Tym bardziej ze wszysysc wiedza ze jest karany za handel narkotykami i praniem brudnych pieniędzy.

    12 9 Cytuj
  • 26 mar 2021
    Bartek1615 napisał/a:

    Wszystko fajnie masz racje. Ale nasz szanowany biznesmen P J by ratować swoje cztery litery wkopał wszystkich kto mu pomagał żeby zbudował tyle budynków w Myślenicach to jest fair? Ja to się dziwie jak to jest ze jeszcze buduje nowe inwestycje w okol myslenic. Tym bardziej ze wszysysc wiedza ze jest karany za handel narkotykami i praniem brudnych pieniędzy.

    Dlatego sprawdzają jego powiązania. Tak jak to napisałeś, wszyscy wiedzą czym się zajmował i jak prał brudne pieniądze. Tak na marginesie, co się dzieje z takimi nieruchomościami które zostały np wybudowane z nieleglanych pieniędzy? ?

    16 2 Cytuj
  • 27 mar 2021

    Widocznie maja to gdzieś a J wydaje zarobione pomiędzy i chwali się tym na internecie masakra

    11 6 Cytuj
  • 27 mar 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Wszystko wszyscy wiedzą, kto z kim jakie interesy robił przez ostatnie 20 lat, źródło finansowania też jest znane. Każdy jednak woli, nie mieszać sie w to dla własnego spokoju i bezpieczeństwa.
    Tu inwestycja, tam inwestycja, cudowne pomnażanie pieniędzy niczym rozmnożenie wina w Kanie Galilejskiej. ?

    Ja nie wiem. Powiedz proszę

    9 1 Cytuj
  • 28 mar 2021

    Pamietam jak burmistrz się zmienił i biznesmen J pisał:
    „Kolejne nasze inwestycje projektujemy w innych miastach, takich jak Kraków, Wieliczka, Dobczyce i Skawina. Z Myślenic rezygnujemy m.in. z powodu nieprzychylnego klimatu inwestycyjnego panującego w tym mieście.”

    Czarno na białym kto jest umoczony w aferę deweloperska. Beton powiatowy się kruszy. W koncu się za tych cwaniaków CBŚ wzięło.

    21 15 Cytuj
  • 28 mar 2021

    To już wiadomo dlaczego taka awantura była o działkę na górnym przedmieściu nad szkołą. Powiat widocznie chciał za wszelka cenę sprzedać deweloperowi ten teren, już wiadomo komu. Ciekawe ile prominenci mieli przytulić dla siebie za przehandlowanie tego terenu!!!

    19 12 Cytuj
  • 28 mar 2021
    Bartek1615 napisał/a:

    To nie plotki jest dużo świadków dwa dni trzepali urząd miasta widziałem na własne oczy jak chodzili funkcjonariusze bo byłem wtedy w urzędzie było aż czarno. Słyszałem ze to za łapówki które dawaj pan J urzędnika by mógł budować nielegalnie swoje budynku jakieś zmiany map czy cos

    Mylisz fakty, to w starostwie kilka dni spędzili (wiem bo znam ludzi którzy tam pracują), tam jakieś wały na zezwoleniach podobno wychodziły. Odkąd się władza w gminie zmieniła to nagle Deweloper jakoś uciekł ze swoimi głównymi inwestycjami z Myslenic, skończyło się eldorado. Podobno też wszystkich podejrzanych o kombinacje pracowników na zbity pysk z gminy wyrzucono. Dlatego podejrzewam że dzisiaj burmistrz Szlachetka przygląda się całej sprawie racząc się popcornem :D miał chłop nosa i racje jak lata temu mówił o nieprawidłowościach. Oj coś czuje że będzie jeszcze głośno o powiecie oj będzie :)

    13 17 Cytuj
  • 28 mar 2021
    TomeL napisał/a:

    Mylisz fakty, to w starostwie kilka dni spędzili (wiem bo znam ludzi którzy tam pracują), tam jakieś wały na zezwoleniach podobno wychodziły. Odkąd się władza w gminie zmieniła to nagle Deweloper jakoś uciekł ze swoimi głównymi inwestycjami z Myslenic, skończyło się eldorado. Podobno też wszystkich podejrzanych o kombinacje pracowników na zbity pysk z gminy wyrzucono. Dlatego podejrzewam że dzisiaj burmistrz Szlachetka przygląda się całej sprawie racząc się popcornem :D miał chłop nosa i racje jak lata temu mówił o nieprawidłowościach. Oj coś czuje że będzie jeszcze głośno o powiecie oj będzie :)

    Może to budynek starostwa a ja pomyliłem. Wiem ze J nagadał gdzieś na policji ze dawał łapówki rożnym ludzia z władz myslenickich żeby ratować swoje 4 litery za co został świadkiem koronnym a teraz policja sprawdza

    9 10 Cytuj
  • 28 mar 2021
    Bartek1615 napisał/a:

    Może to budynek starostwa a ja pomyliłem. Wiem ze J nagadał gdzieś na policji ze dawał łapówki rożnym ludzia z władz myslenickich żeby ratować swoje 4 litery za co został świadkiem koronnym a teraz policja sprawdza

    Dawał nie dawał, okaże się. Wychodzi na to, że nikt w Myślenicach nie chce inwestować, nawet gangsterzy :) Nie wiem czy Szlachetka powinien być z tego taki dumny ? Na razie kojarzę tylko dwie rzeczy które burmistrz Szlachetka zrobił dla Myślenic, busa co niby jeździ do Jasienicy i te tabliczki w parku żeby nie śmiecić. Chyba, że coś przeoczyłem ?

    17 8 Cytuj
  • 28 mar 2021

    Można nawet napisać laudację na cześć burmistrza:
    Cieszcie się że macie najlepszego burmistrza w historii.
    Mógł iść za Obajtkiem, którego był zastępca w Pcimiu.
    Zrezygnował ze stanowisk w spółkach skarbu państwa, . ze stanowisk, z astronomicznych zarobków, za które ośmiorniczki mogły by być przywożone z restauracji Italii, a nie prowincjonalnej Sowy i Przyjaciele, z możliwości zakupu mieszkań za pół ceny, ale nie.
    To lokalny patriota, postanowił całe serce oddać Myślenicom, i to za marne grosze które są za ta pracę.
    A efekty już są, piękny Rynek i dziedziniec kościelny, autobus, no i robi porządek w administracji publicznej, jak piszecie odpowiednie służby już drążą temat.

    18 12 Cytuj
  • 28 mar 2021
    bono napisał/a:

    Można nawet napisać laudację na cześć burmistrza:
    Cieszcie się że macie najlepszego burmistrza w historii.
    Mógł iść za Obajtkiem, którego był zastępca w Pcimiu.
    Zrezygnował ze stanowisk w spółkach skarbu państwa, . ze stanowisk, z astronomicznych zarobków, za które ośmiorniczki mogły by być przywożone z restauracji Italii, a nie prowincjonalnej Sowy i Przyjaciele, z możliwości zakupu mieszkań za pół ceny, ale nie.
    To lokalny patriota, postanowił całe serce oddać Myślenicom, i to za marne grosze które są za ta pracę.
    A efekty już są, piękny Rynek i dziedziniec kościelny, autobus, no i robi porządek w administracji publicznej, jak piszecie odpowiednie służby już drążą temat.

    Tak tylko to nie dzięki burmistrzowi tylko Biznesmen J sprzedał wszystkich komu dawał łapówki żeby ratować siebie i złożył zeznania by zostać świadkiem koronnym by wyjść obronna ręka ze swoich zarzutów narkotykowych

    9 10 Cytuj

Odpowiedz