Forum » Myślenice

CBSP w starostwie i gminie

  • 28 mar 2021

    Wydawało mi się, że WZ- kę. daje wydział. pani M w UMiG.
    Czy coś się zmieniło?

    16 5 Cytuj
  • 28 mar 2021

    Najlepsze jest to ze J pięknie posmarował ze nigdzie go nie opisują a największym świadkiem
    Koronnym jest właśnie on. A zauważcie ze w prawie nikt tego nie pisze bo niestety kasa robi swoje.

    9 8 Cytuj
  • 28 mar 2021
    bono napisał/a:

    Wydawało mi się, że WZ- kę. daje wydział. pani Mnichowskiej w UMiG.
    Czy coś się zmieniło?

    Zgadza się, tylko, że teraz bez autoryzacji tego wyżej nikt pozwolenia nie wyda ?
    A Pani, o której piszesz chyba już nie pracuje. Jest ktoś nowy, z Pcimia czy Stróży, taki zbieg okoliczności.

    13 2 Cytuj
  • 28 mar 2021
    Bartek1615 napisał/a:

    Najlepsze jest to ze J pięknie posmarował ze nigdzie go nie opisują a największym świadkiem
    Koronnym jest właśnie on. A zauważcie ze w prawie nikt tego nie pisze bo niestety kasa robi swoje.

    Rozejdzie się wszystko po kościach, zobaczysz. Nie ma co drążyć tematu.

    10 4 Cytuj
  • 29 mar 2021
    bono napisał/a:

    Wydawało mi się, że WZ- kę. daje wydział. pani M w UMiG.
    Czy coś się zmieniło?

    Bono skończ już odwracać kota ogonem :D okazało się ze twoje „nieskazitelnie czyste” starostwo jest umoczone po uszy :D a kobita o której wspominasz już chyba dawno nie pracuje bo burmistrz ja pogonił. A jak już o niej wspominasz to pracowała za kogo rządów? Za twojego wspaniałego Maciusia :D i to są fakty :D wiec skończ błazenadę i posyp łeb popiołem :D

    Wychodzą na jaw jakieś kombinacje w starostwie a klakierzy upadającego układu piszą na temat....Burmistrza ??? kruszy się beton ! Robi się ciekawie :)

    21 24 Cytuj
  • 29 mar 2021

    Bzdury wypisujesz straszne. Przed pandemią pisałem o tym wydziale bardzo negatywnie i wspomniana persona jeszcze nim kierowała, a burmistrz był już po kolejnym roku zasiadania w umig.

    O starostwie i Maciuś przemilczę , bo to nie moja obsesja.

    16 5 Cytuj
  • 31 mar 2021
    Bolek napisał/a:

    Bono skończ już odwracać kota ogonem :D okazało się ze twoje „nieskazitelnie czyste” starostwo jest umoczone po uszy :D a kobita o której wspominasz już chyba dawno nie pracuje bo burmistrz ja pogonił. A jak już o niej wspominasz to pracowała za kogo rządów? Za twojego wspaniałego Maciusia :D i to są fakty :D wiec skończ błazenadę i posyp łeb popiołem :D

    Wychodzą na jaw jakieś kombinacje w starostwie a klakierzy upadającego układu piszą na temat....Burmistrza ??? kruszy się beton ! Robi się ciekawie :)

    No i wychodzi bolek jakim jesteś zakłamanym pisowcem (bym napisał inaczej ale cenzura nie puści) piszesz o kombinacjach w starostwie a sam twój burmistrz przyzał,że CBŚp było w gminie, no chyba,że to ciebie sprawdzali i próbujesz odsunąć od siebie podejrzenia,hmm

    15 3 Cytuj
  • 1 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Zgadza się, tylko, że teraz bez autoryzacji tego wyżej nikt pozwolenia nie wyda ?
    A Pani, o której piszesz chyba już nie pracuje. Jest ktoś nowy, z Pcimia czy Stróży, taki zbieg okoliczności.

    Dom Orleone będzie miał nowe działki ?

    15 2 Cytuj
  • 1 kwi 2021
    oportunista napisał/a:

    No i wychodzi bolek jakim jesteś zakłamanym pisowcem (bym napisał inaczej ale cenzura nie puści) piszesz o kombinacjach w starostwie a sam twój burmistrz przyzał,że CBŚp było w gminie, no chyba,że to ciebie sprawdzali i próbujesz odsunąć od siebie podejrzenia,hmm

    Nie chcę byc tu arbitrem lub też wytykać komukolwiek, jednak zwraca moją uwagępewien szczegół o którym jeszcze nikt nie napisał w komentarzach chociaż Burmistrz Szlachetka wyraźnie zaznaczył czego dotyczyła wizyta CBŚP w UMiG:
    '[...]dotyczyły spraw, które były procedowane m.in. w urzędzie miasta i gminy Myślenice w poprzedniej kadencji. Dotyczyły w dużej mierze różnych zmian planów zagospodarowania przestrzennego, szczególnie punktowych zmian planów pod różne inwestycje.
    Pytania, czy różne czynności dotyczyły pracowników, którzy już w urzędzie miasta i gminy nie pracują, z którymi rozstałem się w ostatnich latach mojej pracy na stanowisku burmistrza miasta i gminy. Tyle mogę powiedzieć w tej materii.[...]'.
    Czyli - poprzedniej ekipy UMiG.
    Tak między nami - wystarczyło dogłębnie zanalizować audit który opublikował Burmistrz Szlachetka jako expose po poprzedniej ekipie a wizyta CBŚP w UMiG i Starostwie była jedynie kwestią czasu.

    8 11 Cytuj
  • 2 kwi 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nie chcę byc tu arbitrem lub też wytykać komukolwiek, jednak zwraca moją uwagępewien szczegół o którym jeszcze nikt nie napisał w komentarzach chociaż Burmistrz Szlachetka wyraźnie zaznaczył czego dotyczyła wizyta CBŚP w UMiG:
    '[...]dotyczyły spraw, które były procedowane m.in. w urzędzie miasta i gminy Myślenice w poprzedniej kadencji. Dotyczyły w dużej mierze różnych zmian planów zagospodarowania przestrzennego, szczególnie punktowych zmian planów pod różne inwestycje.
    Pytania, czy różne czynności dotyczyły pracowników, którzy już w urzędzie miasta i gminy nie pracują, z którymi rozstałem się w ostatnich latach mojej pracy na stanowisku burmistrza miasta i gminy. Tyle mogę powiedzieć w tej materii.[...]'.
    Czyli - poprzedniej ekipy UMiG.
    Tak między nami - wystarczyło dogłębnie zanalizować audit który opublikował Burmistrz Szlachetka jako expose po poprzedniej ekipie a wizyta CBŚP w UMiG i Starostwie była jedynie kwestią czasu.

    Czyli krótka piłka: PiS-PO jedno zło

    1 2 Cytuj
  • 3 kwi 2021

    Ludzie, skąd macie takie informacje ? Jeżeli są prawdziwe, to nasze pożal się boże służby są niczego niewarte. Myślę, że jesteście fachowcami od siedmiu boleści.

    10 2 Cytuj
  • 3 kwi 2021
    oportunista napisał/a:

    Czyli krótka piłka: PiS-PO jedno zło

    Jeszcze krócej: Władza korumpuje.

    9 3 Cytuj
  • 4 kwi 2021
    Lula napisał/a:

    Ludzie, skąd macie takie informacje ? Jeżeli są prawdziwe, to nasze pożal się boże służby są niczego niewarte. Myślę, że jesteście fachowcami od siedmiu boleści.

    Ty za to jesteś fachowcem numer jeden w Myślenicach. Brali w łapę załatwiali dokumenty dla dewelopera J teraz niech siedzą i się martwią mogli się zastanowić wcześniej. A najlepsze jest to ze każdy załamany a J się cieszy bo dał wszystkich w piec i uratował swoją dupe. Sprawa pewnie wyjdzie na światło dziennie ale jeszcze musimy zaczekać.

    7 7 Cytuj
  • 4 kwi 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Jeszcze krócej: Władza korumpuje.

    Również Lewica i Konfederacja to skorumpowana nacja, tylko Bieszczady, przyroda i wolność (ile jeszcze?)

    3 4 Cytuj
  • 9 maj 2021

    A co w tej sprawie Pan M K od inwestycji Apartamenty Pod Dalinem ma wspólnego? Tak też jakie wałek z pozwoleniem na budowę i planem zagospodarowania. Wiecie coś?

    8 1 Cytuj
  • 10 maj 2021
    kris111 napisał/a:

    https://www.money.pl/gospodarka/worki-na-smieci-dla-myslenic-od-firmy-ze-wspoludzialem-obajtka-nad-kontraktem-czuwal-syn-beaty-szydlo-6638066691979808a.html

    Jest jakiś przepis ktory zabrania (z powodu właścicieli) firmie X brania udziału w oficjalnym i legalnym przetargu??? Czy ktoś bronił innym firmom zaoferować atrakcyjniejszą ofertę????

    Jezu najświętszy jak ten powiat na każdym kroku się ośmiesza…..detektywi z reja…

    A film na Facebooku na którym wicestarosta szarpie worek ze śmieciami we własnym ogródku byłby hitem, gdyby Tadeusz Drozda prowadził swój program dalej.

    12 13 Cytuj
  • 11 maj 2021

    Czy to burmistrz czy to starosta - nie mój interes kto z nich ma coś za uszami.
    Problem w tym, że boje się o to kto zarządza tą piękną okolicą, bo skoro Pan wicestarosta nie potrafi porządnie wyrzucić śmieci, a Pan burmistrz zamówić porządnych worków na śmieci to strach pomyśleć czym tak naprawdę zajmują się w swojej pracy na co dzień...
    Wybory coraz bliżej i mam nadzieje, że zobaczymy w nich kogoś nowego, a nie ciągle te same twarze od X lat.

    15 3 Cytuj
  • 11 maj 2021
    wyrocznia napisał/a:

    Czy to burmistrz czy to starosta - nie mój interes kto z nich ma coś za uszami.
    Problem w tym, że boje się o to kto zarządza tą piękną okolicą, bo skoro Pan wicestarosta nie potrafi porządnie wyrzucić śmieci, a Pan burmistrz zamówić porządnych worków na śmieci to strach pomyśleć czym tak naprawdę zajmują się w swojej pracy na co dzień...
    Wybory coraz bliżej i mam nadzieje, że zobaczymy w nich kogoś nowego, a nie ciągle te same twarze od X lat.

    Właśnie, czy w ogóle są jakieś nowe nazwiska, osób które będą startować w następnych wyborach ? Mam takie wrażenie, że Myślenice nigdy nie miały szczęścia do mądrych kandydatów, a wybór np. burmistrza był jak wybór między dżumą a cholerą.

    14 3 Cytuj

Odpowiedz