Forum » Myślenice

Test PCR

  • 9 kwi 2021

    Czy ktoś wie, gdzie w Myślenicach - poza namiotami - można zrobić test PCR na koronawirusa? Płatny lub bezpłatny.

    Cytuj
  • Mariusz Marioosz 9 kwi 2021

    Chyba w Diagnostyce na Jagiellońskiej i w Certusie na Drogowców powinni takie robić.

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2021

    Niestety, tam nie robią.

    Cytuj
  • 9 kwi 2021

    Nagonka a AstraZeneka, a Pfizer też nie jest doskonały.
    Starszy pan którego dobrze znam
    miesiąc po pierwszym szczepieniu Pfizerem wylądował na COVID w szpitalu. 3 tygodnie na tlenie. Jest już w domu ale przed choroba sprawny człowiek , chodzi z pomocą balkoniku.
    Mój dentysta zaszczepiony dwoma dawkami, przestał przyjmować przez tydzień, ze względu na covid w rodzinie. Po tygodniu zadzwoniono z jego gabinetu przekładając wizytę o kolejny tydzień, ze względu na poważny stan.

    5 6 Cytuj
  • 9 kwi 2021

    A jaki to ma związek z moim pytaniem?

    6 3 Cytuj
  • 9 kwi 2021
    Lilka 1 napisał/a:

    A jaki to ma związek z moim pytaniem?

    Czyli temat zakończony!

    3 4 Cytuj
  • 9 kwi 2021
    bono napisał/a:

    Nagonka a AstraZeneka, a Pfizer też nie jest doskonały.
    Starszy pan którego dobrze znam
    miesiąc po pierwszym szczepieniu Pfizerem wylądował na COVID w szpitalu. 3 tygodnie na tlenie. Jest już w domu ale przed choroba sprawny człowiek , chodzi z pomocą balkoniku.
    Mój dentysta zaszczepiony dwoma dawkami, przestał przyjmować przez tydzień, ze względu na covid w rodzinie. Po tygodniu zadzwoniono z jego gabinetu przekładając wizytę o kolejny tydzień, ze względu na poważny stan.

    Gdzie tu jest odpowiedź na pytanie o miejsce zrobienia testu?

    5 2 Cytuj
  • 9 kwi 2021
    Lilka 1 napisał/a:

    Gdzie tu jest odpowiedź na pytanie o miejsce zrobienia testu?

    No, gdzie? Czyli?

    3 6 Cytuj
  • 11 kwi 2021

    "Bardzo dziękuję " za wskazanie mi chociaż jednego miejsca wykonania testu. Już się zarejestrowałam. W Krakowie...

    2 1 Cytuj
  • 14 kwi 2021

    Dobczyce specjalmed, Lubień cardio grupa

    3 1 Cytuj
  • 14 kwi 2021
    msae napisał/a:

    Dobczyce specjalmed, Lubień cardio grupa

    Chociaż odpowiedź przyszła po czasie - bardzo za nią dziękuję. Może się jeszcze komuś przyda?

    5 Cytuj
  • Basia 14 kwi 2021

    Analiza ul.Słowqckiego?Telefonika?

    1 Cytuj

Odpowiedz