Forum » Myślenice

o co się jeszcze pokłócą

  • 10 maj 2021

    ekscytująca batalia między grzędą a piaskownicą.
    jaki będzie temat kolejnych sprzeczek, kłótni?
    zgoda buduje, niezgoda rujnuje?
    a może moje jest mojsze?
    ile popcornu należy kupić by z zapartym tchem nie opuścić żadnego odcinka żenującego serialu "W Myślenicach fajnie jest"?
    Role gówne obsadzone.
    Trzy
    Dwa
    jeden
    start.

    5 16 Cytuj
  • 11 maj 2021

    A jak wyglądają relacje starosty z innymi wójtami i burmistrzami???? Chyba dość dobrze?? Więc gdzie tkwi problem może w naszej gminie??

    20 6 Cytuj
  • 12 maj 2021

    Ręce opadają jak się na to wszystko patrzy, poprzedni rządzący ciągle oskarżani, bieżący afera za aferą, a jednym i drugim nic nie można udowodnić w świetle prawa. Mam wrażenie że ta kadencja spisana na straty. Następne wybory oby były lepsze, żeby w końcu na wszystkich szczeblach było porozumienie, a nie zrzucanie jedni na drugich, a decyzje przez nich podejmowane to wiadomo jak jest... zawsze są ci co im pasują i co nie.

    14 12 Cytuj
  • 12 maj 2021
    t-34 napisał/a:

    A jak wyglądają relacje starosty z innymi wójtami i burmistrzami???? Chyba dość dobrze?? Więc gdzie tkwi problem może w naszej gminie??

    Dziwne bo jakoś burmistrz potrafi współpracować na wszystkich szczeblach, co udowadnia cały czas ściągając takie pieniądze do Myślenic na inwestycje, jakie się jego oponentom nie śniły. To może w Powiecie jest jednak problem bo nie tylko gmina Myślenice narzeka na współpracę z powiatem? wszak cała śmietanka z "poprzedniego układu" siedzi właśnie tam, a po przegranych wyborach o fotel burmistrza chyba wiadomo komu bardziej na kłótniach zależy i utrudnianiu czegokolwiek? uciekło jednym jak to się mówi "korytko", poleciały głowy i to przecież logiczne że zrobią wszystko żeby wróciło "stare". Za długo poprzedni układ trwał, dzisiaj nie ma się co dziwić że tak dążą do "starego ładu". Patrząc zupełnie racjonalnie ci którzy coś przegrali zawsze będą dążyć do tego żeby to odzyskać. Rzadko kiedy wygrany szuka dodatkowo kłótni z wszystkimi dookoła. Otwórzcie oczy.

    Tutaj i tak jest bezsensowne takie pisanie, bo chociażbym przedstawił szereg faktów i dowodów to i tak stali bywalcy zarówno jednego jak i drugiego obozu będą pisać swoje. To już nie te czasy gdy można było dyskutować, dzisiaj albo z przymrużeniem oka piszesz albo bijesz głową w mur. Dlatego zaraz zaczną się manipulacje z minusami, jak by to cokolwiek miał dodać, i obrońcy powiatu zaczną mnie atakować, i od urzędników wyzywać. Cóż, przyzwyczaiłem się.

    13 25 Cytuj
  • Janek Sal 13 maj 2021

    i to prawda - sciąga takie pieniądze jakie im sie nie sniły bo to ten burmistrz to sen kaczora wiec kasa na wszystko musi byc - inni nie snili o wodnym ptactwie wiec kasy nie było . ale czas pokaże kto za to zapłaci - pewnie wnuki bedą przeklinać ten trend .
    a moze jeszcze i my? wszak chleb juz po 4,30

    21 7 Cytuj
  • Janek Sal 13 maj 2021
    jaskokrakow napisał/a:

    i to prawda - sciąga takie pieniądze jakie im sie nie sniły bo to ten burmistrz to sen kaczora wiec kasa na wszystko musi byc - inni nie snili o wodnym ptactwie wiec kasy nie było . ale czas pokaże kto za to zapłaci - pewnie wnuki bedą przeklinać ten trend .
    a moze jeszcze i my? wszak chleb juz po 4,30

    to z przymruzeniem oka - też jestem przyzwyczajony

    3 4 Cytuj
  • 13 maj 2021
    Publicysta napisał/a:

    Dziwne bo jakoś burmistrz potrafi współpracować na wszystkich szczeblach, co udowadnia cały czas ściągając takie pieniądze do Myślenic na inwestycje, jakie się jego oponentom nie śniły.

    zastanawiające

    To może w Powiecie jest jednak problem bo nie tylko gmina Myślenice narzeka na współpracę z powiatem? wszak cała śmietanka z "poprzedniego układu" siedzi właśnie tam, a po przegranych wyborach o fotel burmistrza chyba wiadomo komu bardziej na kłótniach zależy i utrudnianiu czegokolwiek?

    może tak, a może nie

    uciekło jednym jak to się mówi "korytko", poleciały głowy i to przecież logiczne że zrobią wszystko żeby wróciło "stare".

    dla mnie to nie jest logika. to przekonania

    Za długo poprzedni układ trwał, dzisiaj nie ma się co dziwić że tak dążą do "starego ładu". Patrząc zupełnie racjonalnie ci którzy coś przegrali zawsze będą dążyć do tego żeby to odzyskać.

    czyli nie ma nadziei na "normalność"

    Rzadko kiedy wygrany szuka dodatkowo kłótni z wszystkimi dookoła. Otwórzcie oczy.

    poziom niezadowolenia jest przytłaczający. otworzyłem oczy. widzę smród, czuję smród

    Tutaj i tak jest bezsensowne takie pisanie, bo chociażbym przedstawił szereg faktów i dowodów to i tak stali bywalcy zarówno jednego jak i drugiego obozu będą pisać swoje.

    chcę zrozumieć bowiem nie jestem z żadnej ze stron

    To już nie te czasy gdy można było dyskutować, dzisiaj albo z przymrużeniem oka piszesz albo bijesz głową w mur.

    czemu w tych czasach nie można dyskutować? Nie rozumiem

    Dlatego zaraz zaczną się manipulacje z minusami, jak by to cokolwiek miał dodać, i obrońcy powiatu zaczną mnie atakować, i od urzędników wyzywać. Cóż, przyzwyczaiłem się.

    plusy minusy lajki, kto ma media ten ma władzę?

    nadal uważam, że warto mówić

    12 1 Cytuj
  • 13 maj 2021
    jaskokrakow napisał/a:

    i to prawda - sciąga takie pieniądze jakie im sie nie sniły bo to ten burmistrz to sen kaczora wiec kasa na wszystko musi byc - inni nie snili o wodnym ptactwie wiec kasy nie było . ale czas pokaże kto za to zapłaci - pewnie wnuki bedą przeklinać ten trend .
    a moze jeszcze i my? wszak chleb juz po 4,30

    Mnie osobiście nie interesuje czy to sen kaczora czy tuchola czy Bóg wie jeszcze kogo. Szlachetka ściąga miliony które zostaną w naszej gminie ja zawsze, dzięki niemu budujemy, remontujemy zaopatrujemy. Reszta mnie zupełnie NIE INTERESUJE.

    Z tym płaceniem za wszystko za X lat tez bym nie przesadzał. Udowodniono już ze wysarczylu uszczelnić złodziejski VAT, żeby miliardy się znalazły. A ze wszystko drożeje? Pokaz mi duże europejskie państwo gdzie wszystko tanieje, ba! Albo od lat stoi w miejscu. Minimalna się podnosi, za PO wisiała na 1600 brutto a paliwo po ~7 zł było.

    Publicysta napisał/a:

    Patrząc zupełnie racjonalnie ci którzy coś przegrali zawsze będą dążyć do tego żeby to odzyskać. Rzadko kiedy wygrany szuka dodatkowo kłótni z wszystkimi dookoła. Otwórzcie oczy.

    Podpisuje się rękami i nogami!

    7 22 Cytuj
  • 13 maj 2021

    Kiedy ty widziałeś paliwo za 7zł bo za 6zl to było.

    13 2 Cytuj
  • 13 maj 2021
    Bolek napisał/a:

    Mnie osobiście nie interesuje czy to sen kaczora czy tuchola czy Bóg wie jeszcze kogo. Szlachetka ściąga miliony które zostaną w naszej gminie ja zawsze, dzięki niemu budujemy, remontujemy zaopatrujemy. Reszta mnie zupełnie NIE INTERESUJE.

    Z tym płaceniem za wszystko za X lat tez bym nie przesadzał. Udowodniono już ze wysarczylu uszczelnić złodziejski VAT, żeby miliardy się znalazły. A ze wszystko drożeje? Pokaz mi duże europejskie państwo gdzie wszystko tanieje, ba! Albo od lat stoi w miejscu. Minimalna się podnosi, za PO wisiała na 1600 brutto a paliwo po ~7 zł było.

    Podpisuje się rękami i nogami!

    Tak z czystej ciekawości, gdzie te miliony i inwestycje ? Proszę podać kilka przykładów.

    17 2 Cytuj
  • 13 maj 2021

    Bolek to taki typowy pisobolszewicki propagandzista biorący kasę za kłamstwa albo totalny nieuk wierzący we wszystko co pisotvszczujnia poda, już słyszałem od takiego jednego co tylko tvp ogląda, że drożyzna jest dlatego,że to na całym świecie są podwyżki,

    17 3 Cytuj
  • Janek Sal 13 maj 2021
    Bolek napisał/a:

    Mnie osobiście nie interesuje czy to sen kaczora czy tuchola czy Bóg wie jeszcze kogo. Szlachetka ściąga miliony które zostaną w naszej gminie ja zawsze, dzięki niemu budujemy, remontujemy zaopatrujemy. Reszta mnie zupełnie NIE INTERESUJE.

    Z tym płaceniem za wszystko za X lat tez bym nie przesadzał. Udowodniono już ze wysarczylu uszczelnić złodziejski VAT, żeby miliardy się znalazły. A ze wszystko drożeje? Pokaz mi duże europejskie państwo gdzie wszystko tanieje, ba! Albo od lat stoi w miejscu. Minimalna się podnosi, za PO wisiała na 1600 brutto a paliwo po ~7 zł było.

    Podpisuje się rękami i nogami!

    - nogami bym sie nie podpisywal niewygodnie długopis trzymac -
    wystarczyło nie kraść -podobno. kradną .
    z tym watem to tak jak z pozyczkami ja ci pozyczyłem ,ty pozyczyłes Frankowi a Franek mnie to kto ma pieniądze ?
    a paliwo jak tankowałes po 7 pln to chyba z dowozem na miejsce owszem było po 6,15 w 2012 ale baryłka kosztowała 147 usd a dzis61 usd - a paliwo po 5,60 a nawet w Warszawie 5,90-
    to co lewą nogą ten podpis???

    15 Cytuj
  • 13 maj 2021

    Bolek, a Ty to na pewno tutejszy jesteś ? (tzn. w Polsce mieszkasz?)

    11 Cytuj
  • 14 maj 2021

    na forum też są przekomarzania, jak nie kłótnie.
    spolaryzowane społeczeństwo? MY kontra ONI ?
    do czego to doprowadzi?
    Był przykład Jugosławii.
    sąsiad niszczył i zabijał sąsiada.
    wystarczyło człowieka nazwać serbem, chorwatem
    teraz pisior, lewak, kodziarz
    Nie idźmy tą stroną,
    proszę

    4 1 Cytuj
  • 14 maj 2021
    gwidoniusz napisał/a:

    na forum też są przekomarzania, jak nie kłótnie.
    spolaryzowane społeczeństwo? MY kontra ONI ?
    do czego to doprowadzi?
    Był przykład Jugosławii.
    sąsiad niszczył i zabijał sąsiada.
    wystarczyło człowieka nazwać serbem, chorwatem
    teraz pisior, lewak, kodziarz
    Nie idźmy tą stroną,
    proszę

    Pamietam, że drugi sort powstał z inicjatywy rządzących i przeniósł się do delegatur regionalnych, jako metoda pozyskiwania wyborcy.
    Czyli zabawa w dobro i zło . My jesteśmy dobrem, oni byli złem . Bójcie się zła i stawiajcie na nas, czyli dobro.
    I to trwa.
    Jeżeli drugi sort zgodzi się na narracje pierwszego sortu, to jakby Mieszkańcy Krakowa, uznał wyższość Mieszkańców Warszawy, a Plemię Hutu uznało wyższość Tutsi.
    Odpuścić musi ten, który się stawia nad pozostałymi .

    10 1 Cytuj
  • 14 maj 2021
    Bolek napisał/a:

    Szlachetka ściąga miliony które zostaną w naszej gminie ja zawsze, dzięki niemu budujemy, remontujemy zaopatrujemy.

    Podpisuje się rękami i nogami!

    A jakiś konkrety?
    Gdzie możemy oglądać te miliony?
    Chyba ze piszesz o złotym przed denominacją?

    6 1 Cytuj
  • 14 maj 2021

    Myślę że chodzi tu o kasę na sale gimnastyczne które w końcu mają być budowane. Reszta to na razie zakończenia tego co Ostrowski zaczął.

    3 1 Cytuj
  • 15 maj 2021

    o cokolwiek by nie chodziło
    jesteśmy dla nich
    pionkami
    marionetkami
    a
    oni
    mają sznurki

    1 Cytuj

Odpowiedz