Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 3 lip 2009

    Dr. Cyrk. Bezpłatne usługi stomatologiczne dla samorządowców. Przyjmuje w parku na Zarabiu. tel:666 007 997. Polecam.
    ;)

    1 Cytuj
  • 9 lip 2009

    Dr Sobieraj świetny ,pełen perfekcjonalizm , kultura osobista , wszystko OK.

    3 Cytuj
  • 9 lip 2009

    [quote]Dr Sobieraj świetny ,pełen perfekcjonalizm , kultura osobista , wszystko OK. [/quote]
    I ta pasja w oczach gdy wyrywa zęby :D

    3 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 12 lip 2009

    tak mnie rano bolal zab ze zjadlem 2 ketonale ;/ ktory dentysta robi bezbolesnie z zebami? :P

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    witam, a moze mi ktoś napisać jak leczy doktor A.Witkowska?albo pani Makłowicz?i jak duzo kosztuje wizyta?

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    MAm pytanie odnośnie gabinetu GAMA-DENT w Myślenicach? co sądzicie o tym ze gabinecie, jak tam leczą, dobrzy lekarze są?i ile trzeb miec na wizyte?

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    Napisz gdzie jest ten dentysta bo nie każdy rozpozna po nazwie ;)

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 15 lip 2009

    ja bylem na niepodleglosci, tam niedaleko cukierni dziadkowiec.. w strone lisiej lapki :P i powiem ze bardzo sympatycznie, mila pani troszczy sie o pacjentow (dostalem podwojna dawke znieczulenia [hurra!:D]), niedrogo i fachowo :)

    2 1 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 15 lip 2009

    pani bodajze nazywa sie Bochenek :)

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2009

    Tak, p. Bochenek. Też polecam tą dentystke

    1 2 Cytuj
  • 16 lip 2009

    no tak tak chodziło mi o ten wlasnie gabinet za cukiernia dziadkowiec:) czyli nie ma co sie bać ? mozna isc bez obaw?:) skoro piszecie ze fachowa i mila obsluga?:)

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 17 lip 2009

    jak najbardziej :)

    Cytuj
  • 29 lip 2009

    a czy tam za cukiernią Dziadkowiec'' trzeba ustalać wcześniej termin czy można tak przyjść i zrobią od razu? może mi ktoś napisać:)proszeeeee:)

    Cytuj
  • 29 lip 2009

    Trzeba ustalić wcześniej termin, można telefonicznie 012 272 21 63

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 30 lip 2009

    tak trzeba zadzwonic, jesli to cos pilnego to raczej jeszcze na ten sam dzien Cie wrzuca

    1 Cytuj
  • 1 sie 2009

    OK, ok już wszystko wiem , dzieks:)

    Cytuj
  • 1 sie 2009

    sobieraj i dawaj dawaj

    1 Cytuj
  • 1 sie 2009

    poleam gama dent na ul niepodleglosci (kolo cukierni dziadkowca) super lekarki.nic nie boli

    Cytuj
  • 4 sie 2009

    kto mi napisze jakie dentystki przyjmują za Dziadkowcem''?

    Cytuj
  • 4 sie 2009

    kogo polecacie do założenia aparatu na zęby niekoniecznie z myslenic moze byc ktos z krakowa

    1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    kolo dziadkowca dr szlaga witkowska i bochenek (polecam bochenek)

    1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    dzieki:)

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Również polecam dr Bochenek, chodzę do niej od 3 lat, jestem bardzo zadowolona.

    3 1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    Jak już poruszamy temat dentystów to mam do was pytanie, czy usuwaliście kiedyś ząb mądrości tzw ósemkę - i czy orientujecie sie jakie są ceny takiego zabiegu u nas w Myślenicach.Mam ost prolem z lewą górną ósemką, czytałam na wielu forach o takich zabiegach, ale ceny ich są strasznie wygórowane, o 2-3 razy wiecej niz za wyrwanie zwyklego zęba. Czy mozecie polecic jakiegos dentyste,który bierze taniej niz 200 i 300 zł.
    Z góry dziekuje za pooc, sprawa jest bardzo pilna, ósemeczka daje mi sie we znaki od kilku dni.

    1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    Ósemeczki wyrywa dr.Sobieraj.Możesz przeczytać o nim same pozytywy na tym forum.Przyjmuje na ul.Ogrodowej1.Tel.do przychodni 012 272 06 26.Zadzwoń i zapytaj czy i ile sie tam płaci.

    3 Cytuj

Odpowiedz