Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 18 gru 2012

    Czy ktoś orientuje się jakie są stawki za leczenie zębów w Paolodent w Wiśniowej?

    2 35 Cytuj
  • 18 sty 2013

    szukam w Myślenicach dobrego dentysty. ;) polecajcie!

    1 16 Cytuj
  • 27 lut 2013

    Wie ktoś może ile teraz kosztuje biała plomba u dr Seweryn?

    8 21 Cytuj
  • 28 lut 2013

    Naprzeciwko siódemki kasują jak za woły powiedzieli nam że mamy cale mnóstwo zębów do leczenia a jak byłam z synkiem to się nie podobało że musi go przekonywać. Potem poszłam do pani BUBAK-polecam sprawdziła i mówi że ok i synkowi też zrobiła za darmo i bez łaski.
    Po co wyrzucać 300 czy 400 zł bo tyle tam zostawiałam p. Bubak płacisz tylko za plombę a nie za to że ci dentystka z wielkim nazwiskiem nawymyśla.

    7 43 Cytuj
  • 1 mar 2013

    Witam od nie dawna robię ząbki w Myślenicach na ul ogrodowej tam koło cechu u dr Joanny Musiał co o niej sądzicie?? bo mam takie mieszane uczucia.... różnie to o niej słyszałem... i kto tam jest taki dobry kogo najbardziej polecacie;) proszę o wyrozumiałą i szczerą odpowiedz...

    4 37 Cytuj
  • 1 mar 2013
    Jaaa napisał/a:

    Wie ktoś może ile teraz kosztuje biała plomba u dr Seweryn?

    ja byłam dwa dni temu zapłaciłam 60 zł

    11 32 Cytuj
  • 1 mar 2013

    Rany boskie. Z tego wątku niczego się nie można dowiedziec. Każda opinia, nawet najbardziej niewinna ma przynajmniej kilka minusów. Gdyby w to wierzyc można by się przestraszyc i w ogóle do dentysty nie chodzic, bo z całości jasno wynika, że w Myślenicach nie ma dobrego dentysty.

    27 13 Cytuj
  • 3 mar 2013

    A ile biała plomba u tej pani Bubak kosztuje? i gdzie ona przyjmuje?

    22 Cytuj
  • 3 mar 2013

    A ile biała plomba u tej pani Bubak kosztuje? i gdzie ona przyjmuje?

    bejakbasia napisał/a:

    Jaaa napisał/a:Wie ktoś może ile teraz kosztuje biała plomba u dr Seweryn?ja byłam dwa dni temu zapłaciłam 60 zł

    Dzięki za odpowiedź :)

    22 Cytuj
  • 6 mar 2013
    Micha napisał/a:

    Witam od nie dawna robię ząbki w Myślenicach na ul ogrodowej tam koło cechu u dr Joanny Musiał co o niej sądzicie?? bo mam takie mieszane uczucia.... różnie to o niej słyszałem... i kto tam jest taki dobry kogo najbardziej polecacie;) proszę o wyrozumiałą i szczerą odpowiedz...

    Dziwna ta Twoja wypowiedź, chodzisz do niej i nie wiesz jaka jest, to my mamy Ci powiedzieć co masz myśleć??

    Weszłam na forum z nadzieją iż dowiem się jednoznacznie kto jest dobrym dentystą, ale nastąpił jakiś atak paranoi i każda opinia pozytywna jest nadmiernie minusowana, bo, a nuż reklama, a każda negatywna plusowana, bo "dogadał dziadowi", w takiej sytuacji uważam wątek za bezużyteczny i równie dobrze można go zamknąć.
    Z moich doświadczeń mogę odradzić dentystów w Droginii, o ile wciąż tam pracują, niby miła obsługa ale jednak mam zastrzeżenia co do jakości plomb, wolę dołożyć ale mieć pewność że zrobione porządnie i na lata.
    Z cała szczerością mogę polecić dr Sobieraja do wyrywania zębów, absurdalne opinie jakoby się on reklamował, są dla mnie co najmniej zabawne, trafiłam do niego poprzez pocztę pantoflową i nie żałuję, jako że facet to ma siłę, w ogóle nie czuć że ząb jest wyrywany, jedynie znieczulenie jest mało przyjemne no i "grzebanie" natomiast za każdym razem musiał mnie informować, bo się nie zorientowałam, że ząb został wyrwany, i do przycinania dziąsła też polecam, co prawda trochę pieniędzy wyłożyłam, ale warto, bo ten ból był przeokropny.
    Co do dr Wójcik, z przykrością stwierdzam, że również i mi coś pod plombą się pojawia, a że zapłaciłam niemało no to cóż nie polecam.

    5 15 Cytuj
  • 7 mar 2013

    Wybieram się do gabinetu Święchów -matka i syn tam przyjmuje,bo podobno robią na fundusz,ale słyszałam też że robią tak jakoś tradycyjnie,bez maseczki np.Waham się więc,może ktoś tam był?

    6 33 Cytuj
  • 8 mar 2013

    Polecam w tym gabinecie Super stomatologa pan dr Kowal moze i robi bez maski ale jest naprawde godny polecenia

    3 37 Cytuj
  • 8 mar 2013

    Powiem tak kiedyś też polecałam dr.Kowala ale teraz z biegiem czasu widzę że nie warto tam iść.
    Podejście do pacjenta faktycznie super ale jeśli chodzi o plomby to w moim przypadku porażka(a wszystkie brałam płatne te niby lepsze).Po pół roku 2 plomby mi wypadły z biegiem czasu kolejna ,2 inne znowu zrobiły się okropnie żółte tak że widać dużą różnice na zębie i wygląda to fatalnie:( Także jeśli chodzi o materiał z którego robione są plomby to ja jestem bardzo niezadowolona bo przecież płaciłam i to w sumie nie mało bo od 50 do 80 zł w zależności od wielkości plomby plus leczenie kanałowe.Teraz zastanawiam się nad gabinetem stomatologicznym prywatnym koło dworca.Podobno drogo tam ale wole mieć zrobione ząbki na glanc.

    19 9 Cytuj
  • 9 mar 2013

    Widze że mnie ostro zminusowano,coż przyznaję że przykładam wagę do sterylności i higieny.Nie lubię kiedy ktoś mi chucha w twarz lub wręcz pluje w przypadku gdy dentystka (...ta) lubi perorować w czasie pracy ,np.z asystentką co mi sie nieraz zdarzało.Uważam że to jest w dzisiejszych czasach niechlujstwem i niedopuszczalne.

    16 7 Cytuj
  • 20 mar 2013

    Czy ktoś z Was leczył albo leczy ząbki u pani Marty Paci? Jedną opinie widzę, a ktoś był jeszcze? Mam do niej umówioną wizytę z dzieckiem i waham się czy dobrze wybrałam...

    23 Cytuj
  • 20 mar 2013

    "Mam umówioną wizytę i waham się czy dobrze wybrałam " pisze Martynka

    Jak już masz umówioną wizytę to idź i się przekonaj- proste.

    Mogę się założyć, że za chwilę z drugiego konta będzie odpowiedź: "Tak, jest super polecam"

    Ludzie, dajcie spokój z tą reklamą :-)

    2 6 Cytuj
  • 20 mar 2013
    Pizzaro napisał/a:

    "Mam umówioną wizytę i waham się czy dobrze wybrałam " pisze Martynka

    Jak już masz umówioną wizytę to idź i się przekonaj- proste.

    Mogę się założyć, że za chwilę z drugiego konta będzie odpowiedź: "Tak, jest super polecam"

    Ludzie, dajcie spokój z tą reklamą :-)

    Nie bądź taki najeżony... jeśli nic nie wiesz o tej lekarce to po co piszesz. Ja liczę na normalne wypowiedzi - nie na reklamy. W końcu po to jest to forum.

    4 8 Cytuj
  • BASIA KKK 21 mar 2013

    co sądzicie o dentysce Ewa Chądzyńska z Ewan-Dent przyjmuje koło szpitala ????

    21 Cytuj
  • 25 mar 2013

    Witam, czy ktoś orientuje się gdzie w pobliżu Myślenic można przy znieczuleniu ogólnym wyrwać zęby i następnego dnia wprawć protezę? Wiem że coś takiego jest w Suchej Beskidzkiej, ale może ktoś zna podobne gabinety w Krakowie. Próbowałem wyszukać coś w google ale nic nie znalazłem. Może ktoś robił coś takiego i się orientuje...

    4 11 Cytuj
  • 25 mar 2013

    Polecam dr.Marte Pacie - OPTIMADENT. Super podejscie do dzieci. Moja dwulatka dzięki fajnemu podejściu Pani dr. dzielnie przeszła pierwszą wizytę i chętnie tam wróciła ponownie.

    4 26 Cytuj
  • 25 mar 2013

    Mały off top...Czasem chciałbym się osobiście spotkać z osobami które bez podania powodu ładują minusy przy postach i spytać po co to robią. Ok, zrozumiem jeśli w danym temacie jest jakaś burzliwa dyskusja, każdy ma swoje zdanie, swoje poglądy, i nie zgadzając się z czyjąś opinią daje minus.. Ale już dość długo przeglądam forum i widzę że czasem ktoś napisze całkiem przydatną informację, mądrze odpowie na jakieś pytanie, ale i tak dostanie pare minusów, tak dla zasady. Mój wcześniejszy post w tym temacie- znajoma chce udać się do dentysty, pytała mnie czy nie wiem gdzie może być jakaś klinika która zajmuje się takimi zabiegami, pomyślałem więc że spytam na forum...Przecież to niei próba reklamy, nie przemycam tu żadnych nazwisk ani adresów a post ma już kilka minusów...nie rozumiem więc po co są te minusy na forum? Chyba jedynie żeby trole internetowe i flustraci mogli się jakoś tam po swojemu dowartościować. Jeśli ktoś zadaje tego typu pytania, ma nadzieje że uzyska odpowiedź, a nie jakieś plusiki czy minusiki. Przecież to nie szkoła. Poza tym fajnie że posty mogą dodawac tylko osoby zalogowane, ale w momencie wystawienia +/- powinna być również prośba o zalogowanie lub krótkie wyjasnienie dlaczego daję taką i taką ocene. Przepraszam za OT...

    11 11 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    ORIENTUJE się ktoś za ile mniej/ więcej odbudują mi dolną 6tkę na ul.Ogrodowej ( NFZ oficjalnie) miał ktoś podobny przypadek????

    7 Cytuj
  • 6 kwi 2013

    Czy ktoś orientuje się, gdzie dobrze i za ile mniej więcej robią mostki przednich zębów. Możecie pisać na priv, bo znowu ktoś mnie posądzi o reklamę ;-)

    1 3 Cytuj
  • 6 kwi 2013

    Mam pytanie:)
    Ukruszył mi się ząb, nie dużo ale też nie mało. Gdzie dentysta zrobiłby to najlepiej i tanio? x

    2 7 Cytuj
  • 6 kwi 2013

    jest w Myślenicach okolicach dentysta który by mnie dziś przyjął do wyrwania zeba???

    1 7 Cytuj

Odpowiedz