Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • Ewa Tomal 9 kwi 2013
    gość: miko93 napisał/a:

    Może mi ktoś powiedzieć czy dr.Sobieraj dobrze rwie zęby?? czy da się na nfz czy jedyne trzeba prywatnie iść do niego i czy dobrze i bez boleśnie rwie jak na nfz?

    DOKTOR SOBIERAJ jest idealnym do usuwania zebow,niema czy prywatnie czy na NFZ ogolnie ZLOTA RACZKA POLECAM :)

    24 96 Cytuj
  • limex limex 9 kwi 2013

    Witam wszystkich.
    Mam pytanie,podobno na Rzemieslinczej robia biale plomby na fundusz,to dlaczego na Ogrodowej zciagaja po 70 zl za plombe?

    4 84 Cytuj
  • 18 kwi 2013
    Ręka napisał/a:

    Witam wszystkich.
    Mam pytanie,podobno na Rzemieslinczej robia biale plomby na fundusz,to dlaczego na Ogrodowej zciagaja po 70 zl za plombe?

    A kto robi na Rzemieślniczej te plomby? Ma ktoś może jakiś kontakt?

    4 62 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    Czy może ktoś polecić dobrego stomatologa z Myślenic? I czy w m-cach stosowane jest znieczulenie podtlenkiem azotu - gaz rozweselający?

    32 39 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    Ona12 w Myślenicach to nie wiem,ale w Rudniku jest gabinet stomatologiczny prywatny gdzie stosują tę metodę znieczulenia.

    3 90 Cytuj
  • 1 maj 2013

    witam-prosze o opinie na temat osrodka dentystycznego na koncu ulicy Slonecznej

    1 58 Cytuj
  • 12 maj 2013

    Czy ktoś z Was miał problem z ruchomością zębów stałych u swojego dziecka?

    2 4 Cytuj
  • 13 maj 2013

    Polecam Panią Makłowicz. Bardzo miła i baaaardzo delikatna.

    87 59 Cytuj
  • 24 maj 2013

    witam pilnie potrzebuję numer tel. komórkowego do pani makłowicz ma ktoś może???????????????

    22 8 Cytuj
  • 24 maj 2013

    Co sadzicie na temat gabinetu stomatologicznego Justyny Ryszka-Piotrowskiej?

    2 24 Cytuj
  • 25 maj 2013

    Nic nie sadzę, bo ja z rodziną leczę zęby w gabinecie pani Makłowicz , ortodonta pani Dudek i polecam!!!!!!

    58 27 Cytuj
  • 25 maj 2013

    Proszę o opinie o gabinecie PAOLODENT w Wiśniowej

    12 61 Cytuj
  • 27 maj 2013

    Gdzie opłaca się zrobić scaling i piaskowanie zębów?

    2 6 Cytuj
  • barb 27 maj 2013

    Paolodent absolutnie nie polecam. Nie chcę wyciągać na forum tego, co mnie tam spotkało. Był to dla mnie dowód całkowitego lekceważenia pacjenta i uchylanie się od odpowiedzialności za ewidentnie popełnione błędy.

    66 3 Cytuj
  • 21 cze 2013

    Czy wie ktoś czy jakiś gabinet jest czynny w soboty rano ? Bo strasznie mnie ząb zaczął boleć :(

    14 2 Cytuj
  • 21 cze 2013

    każdy prywatny

    3 22 Cytuj
  • 26 cze 2013

    W jakich godzinach przyjmuja na ogrodowej?

    1 11 Cytuj
  • 8 sie 2013

    Witam
    Czy ktoś korzystał z usług "Stanmed" ? Zależy mi na opinii osób ,które korzystały z niej w Myślenicach .
    Z góry dziękuję :)

    2 53 Cytuj
  • Natalia 10 sie 2013

    witam czy ktos wie co sie stalo z Natalia Kozlowska ?? gdzie teraz przyjmuje. dzieki tej pani polubilam chodzic do dentysty i wiem ze jest dobra wie co robi. bardzo mi zalezy na niej. prosze o odpowiedz

    5 20 Cytuj
  • 29 sie 2013

    a cy ktos moglby sie pozielic opinia na temat leczenia zebow u p. ANNY BRYT na Dabrowskiego?

    3 26 Cytuj
  • Magdalena 2 wrz 2013

    Witam,
    czy ktoś mógłby mnie poinformować jak i gdzie można za darmo (ubezpieczenie) wyciąć ósemki, które są schowane w dziąsłach i ustawione poziomo (90 st. do normalnej pozycji)? I ewentualnie jak długo się czeka?
    Nie stać mnie, żeby wywalić kilkaset złotych na wycięcie tych zębów prywatnie, a boli mnie już cała żuchwa od rozpychających się zębów mądrości :(
    Proszę o pomoc.

    4 3 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    Musisz być raniutko /5-ta rano/ na Ogrodowej, zarejestrować się do dr Sobieraja jako jedna z 9-ciu pierwszych pacjentów. Potem wrócić na czas do kolejki i powodzenia.

    11 Cytuj
  • Magdalena 3 wrz 2013

    dziękuję :)

    1 1 Cytuj
  • 5 wrz 2013

    teraz już trzeba się zmieścić w 7-ce podobno ..

    4 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    Czy ktos sie orientuje ile kosztuje piaskowanie zebow na ul. ogrodowej. Wiem, ze usuwanie kamienia raz na rok bezpłatnie..a piaskowanie?

    12 Cytuj

Odpowiedz