Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 15 paź 2013

    Dzień Dobry!
    Właśnie pękł mi ząb, który miałem leczony kanałowo.
    Jest szansa to naprawić gdzieś w Myślenicach na NFZ ?

    3 11 Cytuj
  • 20 paź 2013

    Czy jest w Myślenicach gabinet w którym można zrobić implanty i jakie sa ceny?? Proszę o odpowiedź

    21 2 Cytuj
  • 28 paź 2013

    witam chciałabym się dowiedzieć coś na temat dentystki dr.Katarzyny która przyjmuje w wiśniowej?

    1 17 Cytuj
  • 2 lis 2013

    Witam ! Pilnie potrzebuje informacji na temat dentysty w Myślenicach który jest w stanie przyjąć w Niedzielę. Proszę o szybką odpowiedź :) Z góry dziękuje ;)

    7 23 Cytuj
  • 12 gru 2013

    Słyszałem że w Myślenicach w NFZ obok Osiedla 1000 lecia już nie jest za darmo robienie z zębami ... jak to jest ? jest za darmo tak jak było na NFZ czy już nie jest ?

    21 3 Cytuj
  • 18 gru 2013

    Szukam dobrego endodonty z rejonu myslenickiego. pytalam o paolodent, bo podobno maja tam kogos dobrego. slyszalam tez bardzo dobre opinie o dr swiech.

    13 Cytuj
  • 18 gru 2013
    Assassin napisał/a:

    Słyszałem że w Myślenicach w NFZ obok Osiedla 1000 lecia już nie jest za darmo robienie z zębami ... jak to jest ? jest za darmo tak jak było na NFZ czy już nie jest ?

    Nie wiem czy chodzi Ci o ten gabinet który został przeniesiony na ul. Mickiewicza, koło wypożyczalni DVD, tam mają prywatnie i za darmo na NFZ, wiem bo tam chodzę :-)

    8 14 Cytuj
  • barb 19 gru 2013

    Paolodent omijaj szerokim łukiem.

    38 1 Cytuj
  • 19 gru 2013
    Sójka napisał/a:

    Nie wiem czy chodzi Ci o ten gabinet który został przeniesiony na ul. Mickiewicza, koło wypożyczalni DVD, tam mają prywatnie i za darmo na NFZ, wiem bo tam chodzę :-)

    Ja też chodzę do Stomatologii na NFZ koło wpożyczalni DVD i jak na razie wszystko ok, także polecam.

    6 26 Cytuj
  • Andrzej 20 gru 2013
    Elena napisał/a:

    Nie stać mnie, żeby wywalić kilkaset złotych na wycięcie tych zębów prywatnie, a boli mnie już cała żuchwa od rozpychających się zębów mądrości :(

    Jak już jesteśmy przy temacie: Ile dr Sobieraj bierze za wyrwanie takiej wrośniętej pod dziąsłem ósemki + zwykła ósemka?

    Ona12 napisał/a:

    Czy może ktoś polecić dobrego stomatologa z Myślenic? I czy w m-cach stosowane jest znieczulenie podtlenkiem azotu - gaz rozweselający?

    Ja z zębami robię naprzeciwko 7-ki, nie narzekam. Tam też mają gaz rozweselający, raz zapytałem o cenę, bo wyrywania zębów i ogólnie stomatologów boję się panicznie, ale cena tej przyjemności ustawiła mnie do pionu. Za niewydaną kasę i chwilę stresu kupiłem 0,7l Jacka Danielsa i różę dla żony ;)

    27 3 Cytuj
  • 4 sty 2014

    Jak sie nazywa gabinet n/w siódemki w myślenicach? Ktoś może napisać jakąś opinię o dr święch? paolodent omijać szerokim łukiem z powodu kosztów, złego leczenia czy innych powodów? Nadal poszukuję endodonty :-(

    5 4 Cytuj
  • 8 sty 2014

    WITAM. Czy może ktoś napisać jaki jest koszt leczenia kanałowego w Myślenicach/?

    1 1 Cytuj
  • 8 sty 2014
    pacjentka napisał/a:

    Proszę o opinie o gabinecie PAOLODENT w Wiśniowej

    11 Cytuj
  • 8 sty 2014

    Gorąco polecam PAOLODENT we Wiśniowej. Jestem b. zadowolonym pacjentem. Cieszę się, że tam trafiłem z polecenia. Wcześniej leczyłem się u 4-5 ponoć dobrych gabinetach i dentystach. Niestety mniejsza lub większa porażka. Różnica jest zauważalna. 1. Paweł Bubuła jest wg mnie mistrzem świata. 2. Mają sprzęt - gdy dentysta potrzebuje mikroskop do bierze (nawet gdy leczenie nie jest pod mikroskopem - droższe.). 3. Miła atmosfera leczenia. Pacjent jest człowiekiem a nie kolejnym biednym lub bogatym pacjentem. 4. To tylko 20 min. samochodem od Myślenic. 5. Mówię to jako pacjent - robiłem u niego poza tym co poprawiał z Myślenic wszystkie zęby tj. ok. 9 zębów. Aż człowiek się chce uśmiechać.
    PS: To nie jest kryptoreklama. Przejedźcie się a sami zobaczycie. Współczuć tylko mieszkańcom Myślenic, że dentyści mają fach i podejście jakie mają.

    4 37 Cytuj
  • 8 sty 2014

    ja robię przy osiedlu tysiąc lecia na NFS czasami płacę te 500 zł za np koronę ale prowadzi mnie zaufana kobieta i znajomość też tam mam więc jestem zadowolony , znieczulenie itd bez problemu , w środku przyjemnie nic tylko chodzisz , bezboleśnie bez darcia bez przykrość bez długiego czekania.

    22 Cytuj
  • 8 sty 2014
    bbbb napisał/a:

    Paolodent omijaj szerokim łukiem.

    Weszedłem z ciekawości jaki był mój jeden z pierwszych postów na forum. Aż chciałbym zapytać dlaczego ?

    10 Cytuj
  • 14 sty 2014

    Czemu nikt nie pisze ile te usługi dentystyczne kosztują, czy nie można takich informacji podać na forum. Mnie interesuje leczenie kanałowe. prosze o info,

    4 1 Cytuj
  • 14 sty 2014

    Wiesz to zależy chyba gdzie robisz i jakim materiałem wypełniają kanały.Ja w jednym z gabinetów gdzie teraz chodzę płacę 250 za kanałowe leczenie.

    5 2 Cytuj
  • 14 sty 2014

    wiki24 to cena za jeden kanał? i czy za plombe oddzielnie czy jest już w tej cenie?

    2 Cytuj
  • 17 sty 2014

    Susu to cena za 2 kanały;)a za plombę i wypełnienie włóknem szklanym kolejne 250 zł ,wiem że to dość dużo ale chce mieć w końcu zrobione ząbki jak najlepiej;)

    4 2 Cytuj
  • 18 sty 2014

    Dzięki wiki24 za info. / Może wie ktoś gdzie leczenie kałowe jest tańsze./?

    1 4 Cytuj
  • 18 sty 2014

    Spoczko;) Wiesz ja chodzę prywatnie dlatego takie ceny;/

    5 2 Cytuj
  • 25 sty 2014

    witam mam pytanie czy ktoś zna może cennik usług jaki obowiazuje u Pani dr Joanny Szlagi Maklowicz?Leczenie kanalowe ,odbudowa zeba itd.

    6 Cytuj
  • 10 lut 2014
    MATEUSZ123 napisał/a:

    "AN-DENT" RUDNIK. KTOŚ O TYM Z WAS SŁYSZAŁ???NOWO OTWARTY???

    An-Dent podobno super nowoczesny,ale sie przekonam bo tam sie własnie wybieram.
    Tak czytam poprzednie posty o "hurtowo" przyjmowanych pacjentach, pospiech,o tym jak którys doktor potrafił 3 pacjentów naraz "obsłużyc",a ja sie pytam? GDZIE W TYM WSZYSTKIM STERYLNOŚĆ??,liczy sie kasa czy bezpieczeństwo pacjenta?

    AN dent nie polecam, chamski lekarz, bez żadnego podejścia do pacjenta. ZOstałam potraktowana jak zło konieczne które przeszkadza mu w miłej pogawędce. Na starcie obraził mnie, wyśmiał a potem jeszcze zrobił zabieg od picu i mnie pytał czy coś jeszcze. chyba to on powinien wiedzieć jak zabieg wygląda nie ja. Tragedia naprawdę byłam w wielu gabinetach i rozumiem, że nie każdy człowiek musi być mega miły ale jakieś podstawy pracując z ludźmi powinno się zachować zwłaszcza, że płaci się za to nie mało.
    Buractwo

    18 1 Cytuj
  • 20 lut 2014

    Porzebuje pilnie sprawdzonego dentysty, który wykona mi ładną KORONKĘ na jedynce. Ząb złamał mi się rok temu i został nadlany, ale wygląda bardzo nieestetycznie. Ile mniej więcej coś takie kosztuje? Czy stomatolog wykonuje to podczas jednej wizyty? Proszę o odpowiedz.

    1 3 Cytuj

Odpowiedz