Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 20 lut 2014
    mariakk napisał/a:

    Porzebuje pilnie sprawdzonego dentysty, który wykona mi ładną KORONKĘ na jedynce. Ząb złamał mi się rok temu i został nadlany, ale wygląda bardzo nieestetycznie. Ile mniej więcej coś takie kosztuje? Czy stomatolog wykonuje to podczas jednej wizyty? Proszę o odpowiedz.

    Ponawiam pytanie o proszę o odpowiedz. Jeżeli ktoś nie chce robić reklam proszę o prywatną wiadomość.

    4 Cytuj
  • 21 lut 2014

    Mariakk ja mam koronę na jedynce i jestem bardzo zadowolona z efektu bo wygląda identycznie jak ząb;)
    Cena 600 zł korona jest porcelanowa.Ja podczas 1 wizyty miałam robiony odlew i założoną taką nakładkę,która na pierwszy rzut oka nie różniła się od pozostałych ząbków.Na drugiej wizycie już założona korona na wkładzie z włókna szklanego (włókno 250 zł).

    3 6 Cytuj
  • Kazimierz Nawara 23 lut 2014
    mariakk napisał/a:

    Ponawiam pytanie o proszę o odpowiedz. Jeżeli ktoś nie chce robić reklam proszę o prywatną wiadomość.

    polecam PaoloDent w Wiśniowej

    7 51 Cytuj
  • 25 lut 2014
    wiki24 napisał/a:

    Mariakk ja mam koronę na jedynce i jestem bardzo zadowolona z efektu bo wygląda identycznie jak ząb;)
    Cena 600 zł korona jest porcelanowa.Ja podczas 1 wizyty miałam robiony odlew i założoną taką nakładkę,która na pierwszy rzut oka nie różniła się od pozostałych ząbków.Na drugiej wizycie już założona korona na wkładzie z włókna szklanego (włókno 250 zł).

    wiki24 u kogo i gdzie byłaś robić tą korone?

    7 2 Cytuj
  • 7 kwi 2014

    Jakiego dentystę polecacie? bardzo proszę o pomoc

    1 1 Cytuj
  • ania 8 kwi 2014
    justynk4 napisał/a:

    AN dent nie polecam, chamski lekarz, bez żadnego podejścia do pacjenta. ZOstałam potraktowana jak zło konieczne które przeszkadza mu w miłej pogawędce. Na starcie obraził mnie, wyśmiał a potem jeszcze zrobił zabieg od picu i mnie pytał czy coś jeszcze. chyba to on powinien wiedzieć jak zabieg wygląda nie ja. Tragedia naprawdę byłam w wielu gabinetach i rozumiem, że nie każdy człowiek musi być mega miły ale jakieś podstawy pracując z ludźmi powinno się zachować zwłaszcza, że płaci się za to nie mało.
    Buractwo

    w Andencie w Rudniku przyjmuje p dr Ania Wiśnicz, więc nie wiem gdzie Ty byłaś, że Cię ON przyjął?
    O Pani dr mam jak najlepsze zdanie

    2 37 Cytuj
  • 8 kwi 2014

    Anula przyjmują tam także inni stomatolodzy,ale jakoś nie chce mi się wierzyć że tak pacjenta by potraktowali.
    Ja tam chodzę od prawie roku i jestem bardzo zadowolona,złego słowa nie mogę powiedzieć.

    12 Cytuj
  • Magdalena 24 maj 2014

    Czy ktoś się może orientuje jakie są ceny ściągania kamienia nazębnego w Myślenicach? Niestety nie mogę znaleźć żadnych cenników w internecie... może polecicie mi kogoś? Byłabym wdzięczna :)

    1 Cytuj
  • 27 maj 2014

    Witam.
    Poszukuję namiarów na chirurga stomatologa na terenie Myślenic bądź okolic, który wykonuje zabieg podcięcia węzidełka wargi górnej.
    Intersuje mnie również aspekt kosztów oraz terminów......
    Z góry dzięki....żeby nie było, że ktoś podaje publicznie namiary i jest podejrzenie o pseudoreklamę wszelkie informacje przekazujecie na priva. Pozdrawiam...

    krakuska

    2 1 Cytuj
  • 6 cze 2014

    Odnosnie Paolodent...tak dr Paweł Bubula jest mistrzem swiata (a dokladniej narciarskim:)),bardzo dobry dentysta,skonczyl stomatologie na UJ i pracowal w Krakowie przez pare lat. Opinie,ze na wsi pracuja beznadzijni lekarze moze wystawic tylko idiota. Leczylem u niego zeby kilka dobrych lat temu,wszystkie plomby na swoim miejscu.Polecam!!!

    15 53 Cytuj
  • barb 11 cze 2014

    Brawo! Wspaniała reklama!

    46 7 Cytuj
  • 7 lip 2014

    WItam,

    Szukam dobrego dentysty na fundusz zdrowia z Myślenic lub okolic. Aktualnie chodzę do pani z Trzemeśni.

    1 12 Cytuj
  • 29 lip 2014

    Czy mógłby ktoś podać nr do doktora Sobieraja? Z góry baaardzo dziękuję. :)

    3 2 Cytuj
  • 29 lip 2014

    Jeżeli aktualne, to do rejestracji mam numery: 12/274-44-92 i 12/272-06-26..

    3 3 Cytuj
  • 2 sie 2014

    gdzie się podział dr Ryżanowski ? który przyjmował jak się idzie na stary targ ?

    9 Cytuj
  • Paulina 5 sie 2014

    Miał ktoś styczność z dentystami, którzy przyjmują na ul. Sobieskiego na NFZ.
    Jak wrażenia, polecacie kogoś?

    1 8 Cytuj
  • 8 sie 2014

    Nie polecam dr Święcha z Optimadent. Naciągacz jakich mało. Tak nas zakręcił że oboje z mężem zrozumieliśmy że za lakowanie 4-rek u dziecka zapłacimy 40zł a po wizycie dostaliśmy rachunek na 160zł! ale cały czas powtarzał, że "za zęby 40zł", "to za dzisiaj będzie 40zł" itd. bardzo nieprofesjonalne!

    42 3 Cytuj
  • 18 sie 2014

    witam ,ja zapisałem sie do Optimadent do p.dr. Halina święch niby na NFZ,zrobiła przegląd i na dwie jedynki stwierdziła że muszą być koronki,a jedna koronka kosztuje 700 zł,normalnego śmiertelnika na to nie stać !czy ktoś się nie orientuje gdzie można leczyć zęby faktycznie na NFZ , albo gdzie chociaż te ceny nie są tak wysokie?

    34 2 Cytuj
  • 19 sie 2014

    Hej a był ktoś u dr. Michała Wilka na Niepodległości, oczywiście na NFZ. Proszę o opinie.

    1 23 Cytuj
  • 29 sie 2014

    a ile zębów można wyrwać na nfz i gdzie to można zrobić?

    4 Cytuj
  • 30 sie 2014

    witam :) ktorego dentyste polecacie dla dziecka (6 lat)? moze tez prywatnie. dziekuje :)

    Cytuj
  • 2 wrz 2014
    Villemo napisał/a:

    witam :) ktorego dentyste polecacie dla dziecka (6 lat)? moze tez prywatnie. dziekuje :)

    ja polecam Junior Dent w Krakowie- rewelacja i zabiegi z NFZ

    25 Cytuj
  • 2 wrz 2014

    Witam, mam pytanie czy ktoś wstawiał implanta? Gdzie najlepiej i jaki jest koszt? Dzięki z góry za odpowiedz.

    Cytuj
  • 2 wrz 2014

    dziekuje :)

    Cytuj
  • 22 wrz 2014

    czy był ktoś u pani stomatolog pani Sobieraj?

    33 5 Cytuj

Odpowiedz