Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 22 wrz 2014

    ma ktoś nr do pana Ryżanowskiego?

    10 Cytuj
  • Andrzej 22 wrz 2014
    TomekS napisał/a:

    Odnosnie Paolodent...tak dr Paweł Bubula jest mistrzem swiata (a dokladniej narciarskim:))...

    Sugerując się ta opinią i sugestią znajomej, zarejestrowałem się (koniec września) do rwania zębów. Przetestuję i się podzielę się opinią.

    3 14 Cytuj
  • 22 wrz 2014

    ?

    Cytuj
  • 22 wrz 2014

    ma ktoś nr do pana Ryżanowskiego?

    11 Cytuj
  • 22 wrz 2014

    Co sądzicie o SANAVI- Anna Szafraniec na fundusz?

    7 55 Cytuj
  • 25 wrz 2014

    szukam dobrego protetyka stomatologicznego kogo polecacie?

    1 3 Cytuj
  • 24 paź 2014

    Witam, poszukuję dobrego specjalisty który chirurgicznie usuwa zęby. Poszłam dziś prywatnie i dentystka nie podjęła się usunięcia 8-ki odesłała mnie z kwitkiem do "jakiegoś" chirurga... czy na nfz można gdzieś to zrobić? A prywatnie ile Was to kosztowało i gdzie robiliście?

    1 1 Cytuj
  • 24 paź 2014

    Ja polecam chirurga w Stomatologii 2 na ul. Mickiewicza, przyjeżdża z Krakowa tak samo jak ortodontka. Coś tam robią na NFZ, ale nie wiem czy chirurg pod to podchodzi bo ja robiłem prywatnie.
    Ale wszystko było w porządku.

    9 25 Cytuj
  • 7 lis 2014

    szukam opinii na temat doktora michał wilk z niepodleglosci w myslenicach:)

    23 Cytuj
  • 14 lis 2014

    Witam, czy ktoś z was orientuje się który gabinet/dentysta leczy zęby pod narkozą. Mam straszną fobię i chciałabym wyleczyć kilka zębów na raz a obawiam się, że nie wytrzymam na fotelu kilku godzin. Jeśli ktoś wie, proszę o info

    2 3 Cytuj
  • 15 lis 2014

    Pani Musiał super stomatolog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

    1 30 Cytuj
  • 15 lis 2014
    karma91 napisał/a:

    Witam, czy ktoś z was orientuje się który gabinet/dentysta leczy zęby pod narkozą. Mam straszną fobię i chciałabym wyleczyć kilka zębów na raz a obawiam się, że nie wytrzymam na fotelu kilku godzin. Jeśli ktoś wie, proszę o info

    obawiam się, że w Myślenicach nie ma możliwości leczenia zębów w narkozie. Pytaj w Krakowie na Montelupich w UKS. A prywatnie doradzam znaleźć odpowiedniego stomatologa i leczyć zęby w znieczuleniu miejscowym po jednym, fobie można pokonać. Szkoda niszczyć sobie zdrowia narkozą, szczególnie, że za jakiś czas problem się powtórzy bo: dojdą nowe ubytki, wypełnienia się rozszczelnią itd.

    1 Cytuj
  • 15 lis 2014
    karma91 napisał/a:

    Witam, czy ktoś z was orientuje się który gabinet/dentysta leczy zęby pod narkozą. Mam straszną fobię i chciałabym wyleczyć kilka zębów na raz a obawiam się, że nie wytrzymam na fotelu kilku godzin. Jeśli ktoś wie, proszę o info

    obawiam się, że w Myślenicach nie ma możliwości leczenia zębów w narkozie. Pytaj w Krakowie na Montelupich w UKS. A prywatnie doradzam znaleźć odpowiedniego stomatologa i leczyć zęby w znieczuleniu miejscowym po jednym, fobie można pokonać. Szkoda niszczyć sobie zdrowia narkozą, szczególnie, że za jakiś czas problem się powtórzy bo: dojdą nowe ubytki, wypełnienia się rozszczelnią itd.

    1 Cytuj
  • 2 gru 2014

    Ja natomiast polecam Sanavi- nie przyjmuje tam tylko jedna p. doktor, takze nie ma co sugerować się p. Szafraniec ;) wyleczyłam tam wszystkie zęby- miło i bezproblemowo noi na fundusz.

    krakowianka78- rozumiem Twoje rozgoryczenie no ale też zrozum panią dr.... przecież przez nr PESEL można dowiedzieć się wszystkiego o danym pacjencie.. ja zawsze noszę nr PESEL córki w portfelu bo nigdy nic nie wiadomo

    9 34 Cytuj
  • 4 gru 2014

    Czy ktoś korzystał z usług dentystycznych u lek.dent. Eweliny Szlachetki? Powstał nowy gabinet przy ul.Jagiellońskiej i chciałabym poznać opinię na ten temat ;)

    51 Cytuj
  • 4 gru 2014

    Tak, byłam tam. Jestem zadowolona ..miła młoda babka :) Bardzo dobrze zrobiła mi zęby, polecam w 100 %

    46 Cytuj
  • 5 gru 2014
    Monika28 napisał/a:

    Czy ktoś korzystał z usług dentystycznych u lek.dent. Eweliny Szlachetki? Powstał nowy gabinet przy ul.Jagiellońskiej i chciałabym poznać opinię na ten temat ;)

    Chciałam tam iść ale ceny mnie powalily i NFZtu tez nie ma.

    21 Cytuj
  • 5 gru 2014

    A czy mogłabyś podać jakieś przykładowe ceny? Wybieram się tam i nie chce jakiegoś ogromnego zaskoczenia ;(

    32 Cytuj
  • 6 gru 2014

    Czy wybielał ktoś zęby w Myślenicach w jakimś salonie stomatologicznym?
    Bardzo proszę o pomoc...

    3 Cytuj
  • 6 gru 2014
    agataulman napisał/a:

    Czy wybielał ktoś zęby w Myślenicach w jakimś salonie stomatologicznym?
    Bardzo proszę o pomoc...

    ja o SALONIE stomatologicznym nie słyszałam :p

    2 2 Cytuj
  • 6 gru 2014

    gabinecie no ;)

    3 Cytuj
  • 8 gru 2014
    magdaMysle napisał/a:

    Chciałam tam iść ale ceny mnie powalily i NFZtu tez nie ma.

    Monika28 napisał/a:

    A czy mogłabyś podać jakieś przykładowe ceny? Wybieram się tam i nie chce jakiegoś ogromnego zaskoczenia ;(

    Z tego co wiem, przegląd zębów ma za darmo, więc wybrać sie nie zaszkodzi, byłam, potwierdzam że miła i sympatyczna, uroczo urządzony gabinet, a co do cen, to myślę że są przystępne, wręcz jak na stomatologie w dolnych granicach normy, taniego dentysty niestety nie znajdziesz, a z tego co słyszałam, jeśli zdarzy sie że trzeba wyrwać zęba, a można to zrobić na NFZ, to sama proponuje tą opcje. ;)

    Ale po co z góry oceniać, najlepiej pójść i samemu się przekonać, nic nie kosztuje.

    3 11 Cytuj
  • 9 gru 2014

    Do jakiego stomatologa najlepiej się udać z problemami dziąseł i paradontozą?

    Cytuj
  • 13 gru 2014
    declock napisał/a:

    Z tego co wiem, przegląd zębów ma za darmo, więc wybrać sie nie zaszkodzi, byłam, potwierdzam że miła i sympatyczna, uroczo urządzony gabinet, a co do cen, to myślę że są przystępne, wręcz jak na stomatologie w dolnych granicach normy, taniego dentysty niestety nie znajdziesz, a z tego co słyszałam, jeśli zdarzy sie że trzeba wyrwać zęba, a można to zrobić na NFZ, to sama proponuje tą opcje. ;)

    Ale po co z góry oceniać, najlepiej pójść i samemu się przekonać, nic nie kosztuje.

    I mam w to uwierzyć że otwiera swoj gabinet, robi darmowe badanie a potem jeszcze odsyła jesli jest mozliwosc na nfz....bo nie chce zarobic? Ładna autoreklama

    5 Cytuj
  • 13 gru 2014

    Siemka, czy możecie polecić jakiegoś ortodonte, najlepiej taniego i dobrego. Jestem z Dobczyc, ale tamtejszy orto w ośrodku chyba nie zakłada aparatów stałych. Bardzo proszę o pomoc.

    27 3 Cytuj

Odpowiedz