Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 13 gru 2014

    Co znaczy taniego i dobrego? Żaden dobry fachowiec nie jest tani. A poza tym założenie stałego aparatu nie obejmuje NFZ. Nie założysz go za darmo . Ceny za założenie to 1600 w górę.

    22 5 Cytuj
  • 13 gru 2014

    Wiem jakie są ceny, chodziło mi raczej o to czy są tu jakieś osoby które leczą się lub leczyły u orto i mogą polecić.

    4 Cytuj
  • 13 gru 2014
    magdaMysle napisał/a:

    I mam w to uwierzyć że otwiera swoj gabinet, robi darmowe badanie a potem jeszcze odsyła jesli jest mozliwosc na nfz....bo nie chce zarobic? Ładna autoreklama

    magdaMysle napisał/a:

    I mam w to uwierzyć że otwiera swoj gabinet, robi darmowe badanie a potem jeszcze odsyła jesli jest mozliwosc na nfz....bo nie chce zarobic? Ładna autoreklama

    Z pewnością autoreklama.
    Nikomu nie musisz wierzyć, byłam więc mówie co słyszałam/odczułam. Nie zmuszę nikogo aby tam poszedł, takie moje zdanie. Ja polecam.

    2 54 Cytuj
  • 13 gru 2014
    on23 napisał/a:

    Wiem jakie są ceny, chodziło mi raczej o to czy są tu jakieś osoby które leczą się lub leczyły u orto i mogą polecić.

    Pani Kral-Turakiewicz w Krakowie, bardzo miła i sympatyczna babka, przyjmuje na Karłowicza (koło Placu Inwalidów) ceny bardzo przystępne (nie równają się z Myślenicką ortodoncją) zawsze przyjmuje na czas, nie przekłada wizyt, co jest rewelacją mi osobiście w ciągu noszenia aparatu naprawdę sporo razy zdarzyło się, że za wizytę nie wzięła ani grosza.

    117 Cytuj
  • 9 sty 2015

    nie zawsze jak się szuka oszczędności to jest dobrze. Moim zdaniem lepiej jest postawić na jakość. A jeśli będziesz szukał dobrego ortodonty to polecam się wybrać do Dr Magdaleny Kowalczyk, bardzo dobra specjalistka.

    1 114 Cytuj
  • 16 sty 2015
    krakowianka78 napisał/a:

    Próbowałam sie przyjąć do wyż wym ale zapomniałam książeczki zdrowia i nie miałam przy sobie nr pesel dziecka więc szanowna Pani Szafraniec nie przyjęła nas tłumacząc, że system komputerowy nie zrozumie tego faktu :-) Zrobiłam 60km na darmo, bo nie pomogły ani prośby, ani tłumaczenia, ani inne argumenty....Nawet fakt, że chciałam zapłacić za wizytę był dla Pani doktor mało przekonywujący......MOJA NOGA WIĘCEJ TAM NIE POSTANIE....Naszczęście rynek stomatologiczny nie kończy się na SANAVI..... ja bynajmniej po tamtym incydencie stanowczo omijam szerokim łukiem Panią Szafraniec a swoją historią skutecznie robię antyreklamę w śród swoich znajomych....BO CZASEM OPRÓCZ TEGO, ŻE JEST SIĘ LEKARZEM TRZEBA TEŻ BYC CZŁOWIEKIEM I MIEC TAKIE LUDZKIE PODEJŚCIE DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA....!!!!! mOŻNA MIEC TEŻ GORSZY DZIEŃ-MOŻE AKURAT PANI DOKTOR TAKI MIAŁA, ALE JEŻELI CIERPI NA TYM MOJE DZIECKO NIE WYBACZĘ TEGO INCYDENTU.....NIE REKOMENDUJĘ!!!!

    To przykre, jednak pretensje kieruj raczej do NFZ bo system spr ubezpieczenia nie pozwala na przyjęcie pacjenta bez peselu, sama to przerobiłam z własnym dzieckiem i teraz zawsze pesel mam przy sobie, takie czasy.

    6 92 Cytuj
  • 18 sty 2015

    mam pytanie czy za wstawienie trzech zębów koszt 3000zł to dużo nie pisze gdzie robię tylko chce wiedzieć jeśli macie secjaliste to napiszecie gdzie taniej ;)

    3 111 Cytuj
  • 19 sty 2015

    mam takie pytanko leczę zęby nie napisze gdzie bo powiecie ze reklama....
    tylko ciekawi mnie co powiecie jak za wstawienie trzech zębów i leczenie kanałowe i kilka wyrwań zapłaciłem pawie 3500zł dodam ze zęby są wstawione na moście stałym porcelana drogo czy nie ???

    3 118 Cytuj
  • 30 sty 2015

    Drogo jak cholera, pewnie w gama dencie tam maja ceny jak z kosmosu zupelnie nieadekwatne do swiadczonych uslug

    5 124 Cytuj
  • 30 sty 2015
    ewal napisał/a:

    Drogo jak cholera, pewnie w gama dencie tam maja ceny jak z kosmosu zupelnie nieadekwatne do swiadczonych uslug

    Drogo? Drogo to jest w ortodencie

    125 3 Cytuj
  • 31 sty 2015
    daxon napisał/a:

    Wybieram się do gabinetu Święchów -matka i syn tam przyjmuje,bo podobno robią na fundusz,ale słyszałam też że robią tak jakoś tradycyjnie,bez maseczki np.Waham się więc,może ktoś tam był?

    Jak trawisz na Krzysztofa no to ok -(maski zakładają i rękawice takie wysokie jak do mycia WC) ale zedrze z Ciebie wszystko nawet za lakowanie u dzieci (jeden ząb 70 zeta ) które jest bezpłatne ,a jak trafisz na mamusie to każe Ci zrobić zbędny rentgen pantomograficzny , po czym wyśle Cie do kogoś innego twierdząc ,że tego czy owego nie zrobi .a przede wszystkim Cie zbeszta ,że zębów nie myjesz i masz brudne -standard szczerze odradzam

    125 Cytuj
  • 1 lut 2015

    zgadzam się z tobą koko w stu procentach ,ja zaczęłam chodzić do pani H. Swięch i szybko zrezygnowałam chce jak najwięcej naciągnąć pacjenta na niepotrzebne rzeczy nie pytając się czy go na to stać czy nie a leczenie zębów u niej na NFZ to pic na wode daje takie plomby które wypadają po dwóch dniach a potem każe robić prywatnie najlepiej u siebie i nie jest zbyt miła dla pacjentów

    132 1 Cytuj
  • 1 lut 2015
    anuforia napisał/a:

    zgadzam się z tobą koko w stu procentach ,ja zaczęłam chodzić do pani H. Swięch i szybko zrezygnowałam chce jak najwięcej naciągnąć pacjenta na niepotrzebne rzeczy nie pytając się czy go na to stać czy nie a leczenie zębów u niej na NFZ to pic na wode daje takie plomby które wypadają po dwóch dniach a potem każe robić prywatnie najlepiej u siebie i nie jest zbyt miła dla pacjentów

    ja też zrezygnowałem z usług tej Pani ze powodów podanych przez siebie , i z Twoimi też się zgadzam na podstawie opinii ,moich bliskich

    119 Cytuj
  • 1 lut 2015

    Pani Musiał bardzo dobra polecam:)

    2 136 Cytuj
  • 1 lut 2015

    ja polecam dr, Sobieraja na ogrodowej bywam teraz u niego jest b. dobry

    12 119 Cytuj
  • 1 lut 2015

    znacie jakiegoś dobrego dentystę, który mógłby zrobić za jednym razem kilka zębów, w miarę przystępnej cenie? najlepiej w Myślenicach?

    88 6 Cytuj
  • 2 lut 2015
    dolphin napisał/a:

    znacie jakiegoś dobrego dentystę, który mógłby zrobić za jednym razem kilka zębów, w miarę przystępnej cenie? najlepiej w Myślenicach?

    na Ogrodowej dr Sobieraj i dr.Stopa - a i tak mnie zminusuja

    16 104 Cytuj
  • julia 2 lut 2015

    a czy oni przyjmują na NFZ :)?

    5 98 Cytuj
  • Adam 3 lut 2015

    w Drogini tez jest dentysta :)

    111 Cytuj
  • 3 lut 2015
    julka1996 napisał/a:

    a czy oni przyjmują na NFZ :)?

    tak sam korzystam

    4 97 Cytuj
  • 10 lut 2015

    Jakiego stomatologa w Myślenicach polecacie? chodzi mi o leczenie zęba i odbudowe zęba na własnym korzeniu. Naprawdę dobrego a nie takiego, który jeszcze bardziej mi zepsuje zęby. Cena nie gra roli, bo chce mieć dobrze zrobione i na długo. Dziękuje z góry za odp.

    7 4 Cytuj
  • 10 lut 2015

    Polecam Stom. A Bryt . Przy ul. Dąbrowskiego. W każdej kwestii leczenia zębów.

    9 114 Cytuj
  • Andrzej 12 lut 2015
    Barbraa59 napisał/a:

    Czy polecacie tego lekarza http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/anna-kuczynska,122050/stomatolog/myslenice/ ?

    Nie polecam (w sensie mogę polecić), bo nie znam.

    mspanc

    5 59 Cytuj
  • 26 lut 2015

    Jeśli chodzi o usunięcie zęba to polecam doktora Sobieraja,. szybko i bez zbędnego gadania no i na nfz.

    15 96 Cytuj

Odpowiedz