Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 26 lut 2015
    susu napisał/a:

    Jeśli chodzi o usunięcie zęba to polecam doktora Sobieraja,. szybko i bez zbędnego gadania no i na nfz.

    Rewelacyjnie rwie dr. Sobieraj wyrywałem w styczniu sam u niego

    14 104 Cytuj
  • 4 mar 2015

    Polecam dentyste na przeciwko lodziarni "7" dobrze i nie drogo

    107 84 Cytuj
  • 13 kwi 2015

    Ponawiam pytanie czy jest jakiś dobry dentysta w Myślenicach?

    14 30 Cytuj
  • 14 kwi 2015

    a co sie stało z gabinetem dentystycznym obok dawnego targu?? przyjmowali tam na NFZ.

    102 Cytuj
  • 14 kwi 2015
    kamil napisał/a:

    Ponawiam pytanie czy jest jakiś dobry dentysta w Myślenicach?

    Ja chodze na Ogrodową na NFZ i jest super ;)

    6 90 Cytuj
  • Gosia Oks 14 kwi 2015

    Ja również chodze na Ogrodowa na NFZ i jestem zadowolona

    3 86 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    Mam dobrego znajomego dentystę, więc orientuje się trochę w tych sprawach. Wizyty na NFZ są bezpłatne, ale czy warto? Do dentysty chodzi się średnio raz/dwa do roku, więc koszt 100 zł rocznie to nie jest dużo, a zupełnie inny komfort wizyty. Już nie wspomnę o jakości materiałów stosowanych przy zabiegach (np. plomby). Podczas wizyt prywatnych używa się znacznie lepszych jakościowo materiałów, bardziej trwałych. W kwestiach zdrowotnych nie warto oszczędzać, a w tym przypadku nie jest to jakiś straszny wydatek.

    8 2 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    leczyłam zęby w gama-dent , przyjmują tam prywatnie, ceny nie są niskie ale z efektów jestem zadowolona. nusiek ma rację, nie ma co oszczędzać i sama się o tym przekonałam. Chodziłam do dentystki która nie brała dużo za leczenie kanałowe wiec byłam zadowolona, a teraz się dowiaduje ze dwa zęby są niedoleczone, i trzeba będzie je leczyć pod mikroskopem + odbudowa, to wychodzi ok. 1500zł za jednego. no to się naoczczędzałam..:>

    101 78 Cytuj
  • Basia 15 kwi 2015

    doplhin w gamadencie się dowiedziałaś?bo tam zawsze coś znajdą -nawet dziury tam gdzie nie dwóch innych nie znalazło (tak jak u mojego siostrzeńca)

    5 130 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    nie sądzę. miałam robione zdjęcie tych zębów, ale dentystka powiedziała, że nie trzeba na razie robić póki nic nie boli, więc nie wydaje mi się, że chciała mnie naciągnąć.

    101 77 Cytuj
  • 21 kwi 2015
    Weststar napisał/a:

    Ja chodze na Ogrodową na NFZ i jest super ;)

    A czy na Ogrodowej proponujesz jakiegoś konkretnego dentystę czy może wszyscy tam pracujący są warci polecenia?

    6 89 Cytuj
  • 28 kwi 2015

    Witam. Mam pytanie która dr z Gama dentu według was jest najelpsza ? Bardzo boje się dentysty i zależy mi na dobrym fachowcu

    89 52 Cytuj
  • 13 maj 2015

    Polecam Pawla Budule z Wisniowej! Dentysta naprawde konkretny i nie jest taki drogi !!!

    8 109 Cytuj
  • 13 maj 2015

    Witam, mam pytanie, który gabinet w Myślenicach wykonuje naprawdę kawał dobrej roboty w zakresie założenia aparatu na zęby? Bez znaczenia, jeśli chodzi o kwestię finansową. Pomóżcie proszę. :)

    25 Cytuj
  • 20 maj 2015
    bbbb napisał/a:

    Brawo! Wspaniała reklama!

    Żadna reklama. Watpię żeby pan Paweł miał czas przesiadywać na forach i wypisywac pochwały na swój temat. (Zreszta nie potrzebuje,na brak pacjetow(zadowolonych)nie narzeka.Napisz człowieku co Cię takiego strasznego spotkali w Paolodencie.Strasznie jestem ciekaw

    5 95 Cytuj
  • Andrzej 21 maj 2015

    Jak już jest temat tego gabinetu ;)

    kazdoor napisał/a:

    polecam PaoloDent w Wiśniowej

    Endrju napisał/a:

    Sugerując się ta opinią i sugestią znajomej, zarejestrowałem się (koniec września) do rwania zębów. Przetestuję i się podzielę się opinią.

    Byłem, wyrwałem (dwie ósemki). Niestety, jedna ósemka była trochę niewdzięczna (zarośnięta dziąsłem), spędziłem prawie 2h na fotelu. Finansowo wyglądało to spoko, taniej, niż w Myślenicach, gdzie normalniej leczę zęby. Obsługa też OK, lekarz sympatyczny. Jedyny minus, jak miałem umówioną wizytę na ściągnięcie szwów, to dentysty akurat nie było (a miał być).
    Generalnie polecam.

    6 95 Cytuj
  • 9 lip 2015

    A czy ktoś korzystał z usług Pani Kuczyńskiej?

    2 43 Cytuj
  • 24 lip 2015

    Czy orientuje się ktoś jacy specjaliści przyjmuja w Optimadent na Niepodległości ??

    3 31 Cytuj
  • 3 sie 2015

    czy ktos jest zorientowany gdzie i dobrze mozna zrobic inplant jedynki-na cito

    3 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    Witam

    Bardzo proszę o polecenie dentysty z Myślenic okolic bądź Krakowa dla małego dziecka.

    Borykamy się z próchnicą jedynek i dwójek, któraś mama ma także taki problem?

    Czekam na porady ....

    Cytuj
  • 4 wrz 2015

    Ja jezdże z córką do Junior Dentu do Krakowa. Przyjmują na NFZ. Terminy ok4 tygodnie,

    13 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Kość a w jakim wieku jest Twoje dziecko?
    Jak leczą mleczaki?

    9 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Pani Natalia w prywatnych gabinetach w Rudniku - bardzo delikatna

    1 19 Cytuj
  • 17 wrz 2015

    witam czy wie ktos moze jak przyjmuje dr. sobieraj i ile kosztuje wyrwanie zeba???

    9 Cytuj
  • 8 paź 2015

    Może Ktoś polecić któregoś z dentystów przyjmujących na Ogrodowej?

    5 17 Cytuj

Odpowiedz