Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 16 paź 2015

    Dr.Kasia, Dr,Natalia super lekarze w Rudniku w prywatnym gabinecie- z miłą chęcia tam przyjezdzam a dzieci uwielbiają wprost tam wizyty !! Bardzo ciepłe osoby.

    3 36 Cytuj
  • 10 lis 2015

    witam... czeka mnie wyrwanie ósemki, stresss dopadł mnie ogromny.... szukam chirurga w myślenicach... mieszkam tu od kilku lat i jeszcze nie wszystko zdążyłam ogarnąć... słyszałam o doktorze Święchu? ktoś cos podpowie?

    3 4 Cytuj
  • 10 lis 2015
    kasiakk83 napisał/a:

    witam... czeka mnie wyrwanie ósemki, stresss dopadł mnie ogromny.... szukam chirurga w myślenicach... mieszkam tu od kilku lat i jeszcze nie wszystko zdążyłam ogarnąć... słyszałam o doktorze Święchu? ktoś cos podpowie?

    Ja osobiście polecam dr Sobieraja:) Jest chirurgiem szczękowym. Wyrywałam u niego 2 ósemki kilka lat temu. Machnął dwa razy kleszczami i po zębach:P Nawet nie wiedziałam kiedy je wyrwał...

    22 9 Cytuj
  • 10 lis 2015

    Brzmi super...Najgorsze jest to,że stres opanował mnie do granic możliwości...Jedno jest pewne, konieczne jest usunięcie ósemki i raczej nie ma co zwlekać,alex_07 wezmę pod uwagę twoją podpowiedz:))

    3 3 Cytuj
  • 10 lis 2015

    Potwierdzam, dr Sobieraj robi to tak, że nie zauważyłam kiedy było po wszystkim. Nie stresuj się dłużej tylko załatw sprawę raz dwa.

    22 8 Cytuj
  • 10 lis 2015

    Bardzo Wam dziekuje!!

    6 3 Cytuj
  • 12 lis 2015

    PILNE !!
    Witam. Mógłby ktoś polecić mi jakiegoś dobrego dentystę do leczenia kanałowego? Bardzo boję się dentystów, a od kilku lat chodzę do gabinetu Święchów, tylko nie do nich, a do Pani Paci, teraz Bałazy, którą zresztą polecam. Jednak gdy poszłam z bolącym zębem przyjęła mnie Pani Święch i założyła trutkę. Nie poczekała nawet, żeby znieczulenie zaczęło działać, a ona już wierciła,gdy sygnalizowałam jej, że bardzo mnie boli nic sobie z tego nie robiła dopiero musiałam sie wyrwać, żeby an chwile przestała. Pod koniec wizyty powiedziałam, że chcę iść na leczenie do swojej dentystki, a ona sie nie zgodziła, twierdząc, że to ona musi zrobić mi to kanałowe. Nie poszłam na wyznaczony termin do niej, a jak sie teraz okazało moja dentystka jest na urlopie. Stąd moje pytanie, o jakiegoś dobrego dentystę,który zrozumie, że mnie może coś boleć gdy wierci mi w zębie, a nie robi na chama jak Pani Święch.

    15 Cytuj
  • 12 lis 2015
    brabbit napisał/a:

    PILNE !!
    Witam. Mógłby ktoś polecić mi jakiegoś dobrego dentystę do leczenia kanałowego? Bardzo boję się dentystów, a od kilku lat chodzę do gabinetu Święchów, tylko nie do nich, a do Pani Paci, teraz Bałazy, którą zresztą polecam. Jednak gdy poszłam z bolącym zębem przyjęła mnie Pani Święch i założyła trutkę. Nie poczekała nawet, żeby znieczulenie zaczęło działać, a ona już wierciła,gdy sygnalizowałam jej, że bardzo mnie boli nic sobie z tego nie robiła dopiero musiałam sie wyrwać, żeby an chwile przestała. Pod koniec wizyty powiedziałam, że chcę iść na leczenie do swojej dentystki, a ona sie nie zgodziła, twierdząc, że to ona musi zrobić mi to kanałowe. Nie poszłam na wyznaczony termin do niej, a jak sie teraz okazało moja dentystka jest na urlopie. Stąd moje pytanie, o jakiegoś dobrego dentystę,który zrozumie, że mnie może coś boleć gdy wierci mi w zębie, a nie robi na chama jak Pani Święch.

    Nie miałam nigdy leczenia kanałowego, ale mam do czynienia z dobrymi dentystkami:) Jeśli zależy Ci na czasie i dodatkowo masz parę "stówek" w kieszeni to polecam dr Ryszkę-Piotrowską. Ma prywatny gabinet naprzeciwko Dekady. Jest na prawdę bardzo dobra. Druga to dr Wiechczyńska, ona przyjmuje tam gdzie dr. Sobieraj (o którym już wcześniej wspomniałam:) za Domem Rzemiosła. Niby leczy się tam na NFZ ale za lepsze plomby, leczenie kanałowe itd trzeba dopłacić, z tym, że dużo mniej niż w prywatnie. Z czystym sumieniem polecam obie panie.

    1 13 Cytuj
  • 12 lis 2015
    kasiakk83 napisał/a:

    witam... czeka mnie wyrwanie ósemki, stresss dopadł mnie ogromny.... szukam chirurga w myślenicach... mieszkam tu od kilku lat i jeszcze nie wszystko zdążyłam ogarnąć... słyszałam o doktorze Święchu? ktoś cos podpowie?

    Byłam ostatnio u dr Sobieraja, nawet się nie zorientowałam a ząb był wyrwany :) Mistrz w swoim zawodzie :) i nawet mi sie udało na NFZ :)

    14 11 Cytuj
  • 13 lis 2015

    Do którego dentysty warto iść z małym dzieckiem, tak żeby go na przyszłośc nie zniechęcić ?

    Cytuj
  • Andrzej 13 lis 2015

    Ją z dzieciakami chodzę na Niepodległości na przeciwko siódemki.

    37 8 Cytuj
  • 13 lis 2015
    slonko napisał/a:

    Do którego dentysty warto iść z małym dzieckiem, tak żeby go na przyszłośc nie zniechęcić ?

    Ja polecam Panią Bałazy koło Galalitu ten żółty budenk, tam przyjmują też Święchowie. Bardzo miła dentystka. Sama do niej chodzę parę lat,a boje się panicznie dentystów i zauważyłam tam wiele dzieciaków.

    42 Cytuj
  • Kasia 13 lis 2015

    Witam. Co możecie powiedzieć o dr Agnieszce Sobieraj??

    10 40 Cytuj
  • 14 lis 2015
    katrin405 napisał/a:

    Byłam ostatnio u dr Sobieraja, nawet się nie zorientowałam a ząb był wyrwany :) Mistrz w swoim zawodzie :) i nawet mi sie udało na NFZ :)

    już jestem umówiona u niego w następny piątek na pierwszą wizyte!!!!:))))

    2 5 Cytuj
  • 16 lis 2015
    slonko napisał/a:

    Do którego dentysty warto iść z małym dzieckiem, tak żeby go na przyszłośc nie zniechęcić ?

    Joanna Makłowicz!!!Moja 3letnia córeczka płacze okropnie przy każdej wiziycie u lekarza a u pani dentystki raz sie zdarzyło że jedna pani musiała ją przepuścić w kolejce tak skakała przed drzwiami żeby wejść...dentystka ma rewelacyjne podejście do dziecka, a dodam że pomimo tak młodego wieku mój urwis ma już plombki w zębach;/

    47 11 Cytuj
  • 17 lis 2015

    Przeczytałam kiedyś opinie na tym forum o gabinecie Sanavi na osiedlu postanowiłam się tam wybrać.
    Za przegląd stanu zębów,usunięcie kamienia,znieczulenie,białą plombę i leczenie zęba łącznie zapłaciłam 100zł (gabinet posiada dofinansowanie nfz ) jestem bardzo zadowolona z usługi ,gabinet profesjonalnie wyposażony,bardzo dobra pani dentystka -delikatna,miła.Polecam bardzo.Jedyny minus to długie terminy.

    2 41 Cytuj
  • ania 19 lis 2015

    Czy w Myślenicach jest jakiś ortodonta na NFZ, mojemu dziecku przydał by się aparat, nie wiem jak to ugryźć. Ktoś poleci dokąd się udać? Z góry dziękuję

    1 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Ja również jestem na etapie poszukiwań dobrego dentysty. Moja specjalistka od zębów niestety przeniosła się gdzieś indziej i nie mam do kogo chodzić.

    Cytuj
  • 25 lis 2015

    jest w Myśleniach chirurg który usunie mleczaki?

    1 1 Cytuj
  • 1 gru 2015

    Kilka dni temu w koncu wyrwalam 8mke.o tak...pan Sobieraj poradzil sobie z tym w kilka sekund. Rewelacja!!!!!polecam
    kazdemu kto znajdzie sie w takiej samej sytuacji jak ja.

    11 8 Cytuj
  • 10 sty 2016

    Jak w temacie gdzie w Myślenicach można założyć aparat ortodontyczny, kogo polecacie, jakie macie opinie?

    Cytuj
  • 10 sty 2016

    anula i gosia2897- ja ze swojej strony mogę polecić gabinet na ul. Mickiewicza www.stomatologiadwa.pl Ortodontka przyjeżdża z Krakowa, trzeba się umówić na wizytę. Czy robią ortodoncję na NFZ to nie wiem (najlepiej przedzwonić), ja zrobiłem prywatnie i jestem zadowolony :-)

    4 23 Cytuj
  • 10 sty 2016

    Też chodzę do gabinetu stomatologiadwa na ul.Mickiewicza, nie do ortodonty tylko do dentysty(prywatnie). Do pani Górskiej młodej lekarki z prawdziwego powołania. Byłam już u kilku dentystów w ciągu kilku lat, ale ta Pani jest profesjonalna i rzetelna.

    4 19 Cytuj
  • 11 sty 2016

    Witam,
    czy w Myślenicach przyjmują gdzieś dentyści na NFZ oprócz Domu Rzemiosła i gabinetu Państwa Święchów?

    6 Cytuj
  • 11 sty 2016

    Jaaa- na ul. Mickiewicza w stomatologii dwa przyjmują na NFZ. W moim poprzednim poście masz ich stronę.

    5 21 Cytuj

Odpowiedz