Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 12 sty 2016

    Ninja dzięki :) a możesz polecić tam jakiegoś konkretnego stomatologa? A jak z cenami? Po Twoim wpisie zastanawiam się też nad założeniem aparatu stałego u nich :)

    2 Cytuj
  • 22 sty 2016

    Przypomnę tylko o paragonie, akurat jestem nauczona niemiłym doświadczeniem i zawsze teraz zabieram a przy okazji można wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów bo to teraz premiowana branża. http://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,65223e3.html

    1 48 Cytuj
  • bum cykcyk 18 lut 2016

    Witam! :-)

    Może ktoś mi doradzić dobry gabinet stomatologiczny w Myślenicach bądź okolicy, gdzie istnieje mozliwosc odbycia praktyki? Jestem uczennica Krakowskiej Szkoły Medycznej o kierunku Higieniskta Stomatologiczna. Muszę odbyć tę praktykę w semestrze. :-)

    1 Cytuj
  • 22 lut 2016

    Ostatnio na miejscu knajpy" U barana" otwarto gabinet. [przyjmuje Wojciech Zerdecki]
    niby fajnie., blisko, ale macie cos konkretnego o tym lekarzu bo zamierzam sie wybrac, i nie chcę żałować...jeśli ktoś był-proszę o jakiekolwiek opinie

    2 25 Cytuj
  • 1 mar 2016

    jest ktoś w stanie wytłumaczyć w którym miejscu w Poznachowicach mieści się gabinet dr Sobieraja?

    2 3 Cytuj
  • 1 mar 2016

    Dobra, trafiłem :) mogę podzielić się opinią na jego temat. Byłem wyrywać ósemkę. Wyrżnięta, ale rozkruszona przez próchnicę, obawiałem się, że będą jakieś problemy z tego powodu. Okazało się, że pan Sobieraj to jednak profesjonalista w swoim fachu, 5 min i ząb wyrwany, praktycznie bez żadnego bólu. Koszt 100 zł (sic!). Polecam z czystym sumieniem :)

    10 8 Cytuj
  • 1 mar 2016

    Dom w Trzemeśni sprzedam ania526@opoczta.pl

    21 Cytuj
  • Andrzej 2 mar 2016

    A kto tam rwie zęby w tym domu?

    8 Cytuj
  • 4 mar 2016

    A mozna namiar na gabinet dr Sobieraja? Musze usunąc wszystkie 4 ósemki brrrr....

    3 1 Cytuj
  • 4 mar 2016

    Dr Sobieraj przyjmuje na ul. Ogrodowej na NFZ, ale też prywatnie. Na NFZ są limity w grudniu to było 5 osób dziennie, trzeba byc rano przed 7, bo przyjmuje wg kolejności. Sama korzystałam i kilka osób z mojej rodziny. Pan doktor pracuje w rózne dni w róznych godzinach, ale często od 8.

    5 1 Cytuj
  • 4 mar 2016

    Nie polecam ! Dopiero się uczy i w ogóle nie powinna praktykować... Przez nią straciłam zęba, bo zrobiła mi leczenie kanałowe, po którym ząb odpadł... A później wyparła się wszystkiego.

    22 7 Cytuj
  • 4 mar 2016
    volt napisał/a:

    Ostatnio na miejscu knajpy" U barana" otwarto gabinet. [przyjmuje Wojciech Zerdecki]
    niby fajnie., blisko, ale macie cos konkretnego o tym lekarzu bo zamierzam sie wybrac, i nie chcę żałować...jeśli ktoś był-proszę o jakiekolwiek opinie

    12 Cytuj
  • 4 mar 2016
    volt napisał/a:

    Ostatnio na miejscu knajpy" U barana" otwarto gabinet. [przyjmuje Wojciech Zerdecki]
    niby fajnie., blisko, ale macie cos konkretnego o tym lekarzu bo zamierzam sie wybrac, i nie chcę żałować...jeśli ktoś był-proszę o jakiekolwiek opinie

    17 Cytuj
  • 4 mar 2016
    volt napisał/a:

    Ostatnio na miejscu knajpy" U barana" otwarto gabinet. [przyjmuje Wojciech Zerdecki]
    niby fajnie., blisko, ale macie cos konkretnego o tym lekarzu bo zamierzam sie wybrac, i nie chcę żałować...jeśli ktoś był-proszę o jakiekolwiek opinie

    Tak, byłam tam.Łącznie 6 razy. Sama (leczenie kanałowe jednego zęba) i z 6 letnim dzieckiem. Dla mnie super, fajne podejście do malucha, któremu spodobało się wyganianie robaczków...wybieranie koloru plomby... Gabinet wyposażony w świetny sprzęt, Rentgen na miejscu(nawet nie trzeba schodzić z fotela i ganiać po mieście. Dla mnie bardzo ważne, bo to oszczędność czasu). Minusem jest mała poczekalnia, ale za to na "odlotowych, desingerskich" krzesłach.Doktor przy leczeniu kanałowym czyści dokładnie, jest wrażliwy, uważnie obserwuje pacjenta, wie, kiedy przestać. Dobre ceny. Nie zbywa pacjenta (tzn. nie kończy za pierwszym razem), nie bierze za każdą wizytę (jak większość dentystów, przynajmniej ja byłam u takich), ale od skończonego zęba. Na razie się nie zawiodłam, więc polecam. Ja na pewno tam wrócę, a Ty sam decyduj...

    4 20 Cytuj
  • 8 mar 2016
    jolek007 napisał/a:

    A mozna namiar na gabinet dr Sobieraja? Musze usunąc wszystkie 4 ósemki brrrr....

    Ja byłem prywatnie w jego gabinecie (w domu) w Poznachowicach Górnych. Ciężko tam trafić, ale bardzo polecam, ósemka wyrwana bez żadnego bólu w 10 min za 100 zł :)
    Współrzędne wg google maps (dom obok takiego stawu na zakręcie): https://www.google.pl/maps/place/Poznachowice+G%C3%B3rne+1,+32-415+Poznachowice+G%C3%B3rne/@49.8248479,20.1282573,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4716137f255d9b6f:0x387b15be16d36191

    3 15 Cytuj
  • 31 mar 2016

    Może mi ktos napisac jak jest z ortodoncją na ul mickiewicza ? jak ceny, podejscie do pacjenta? warto czy nie ?

    8 Cytuj
  • 31 mar 2016
    lucek07 napisał/a:

    Tak, byłam tam.Łącznie 6 razy. Sama (leczenie kanałowe jednego zęba) i z 6 letnim dzieckiem. Dla mnie super, fajne podejście do malucha, któremu spodobało się wyganianie robaczków...wybieranie koloru plomby... Gabinet wyposażony w świetny sprzęt, Rentgen na miejscu(nawet nie trzeba schodzić z fotela i ganiać po mieście. Dla mnie bardzo ważne, bo to oszczędność czasu). Minusem jest mała poczekalnia, ale za to na "odlotowych, desingerskich" krzesłach.Doktor przy leczeniu kanałowym czyści dokładnie, jest wrażliwy, uważnie obserwuje pacjenta, wie, kiedy przestać. Dobre ceny. Nie zbywa pacjenta (tzn. nie kończy za pierwszym razem), nie bierze za każdą wizytę (jak większość dentystów, przynajmniej ja byłam u takich), ale od skończonego zęba. Na razie się nie zawiodłam, więc polecam. Ja na pewno tam wrócę, a Ty sam decyduj...

    Dziękuję za opinię. Po Twojej odpowiedzi odwiedziłem gabinet, na pierwszej i drugiej wizycie od razu "kanałowe" :) Dziś jestem po trzeciej wizycie i jestem naprawdę zadowolony. Ceny nie zawyżone, lekarz bardzo dokładny i delikatny, bardzo dobry sprzęt. Zawsze bałem się bólu u dentysty a nawet w trakcie leczenie kanałowego nic nie czułem. Tak jak pisałaś- nie zbywa i nie patrzy żeby "odwalić robotę"a rzetelnie podchodzi do leczenia. Na razie krótkie terminy co mi bardzo pasuje. Też będę polecał ten gabinet.

    3 25 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    A jaki jest telefon do gabinetu do Sobieraja? Dlugie terminy są do Poznachowic do gabinetu?

    1 4 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    A czy nie wiecie czy sa nadal gabinety,ktore hurtowo usuwaja zeby i od razu ''garnitur''

    5 Cytuj
  • 24 kwi 2016

    Ja chodzę do Pani dr Nalepowej, bardzo dobra dentystka. Trafiłam na nią, kiedy po usunięciu chirurgicznym zęba w Krakowie, dostałam krwotoku i w całych Myślenicach nie mogłam znaleźć dentysty, który by mi zszył dziąsło, ona nie miała problemu. Tylko ceny mają wysokie :) jak dla mnie.

    15 1 Cytuj
  • 9 maj 2016

    Jak w temacie - gdzie najlepiej w Myślenicach wyrwać nieszczęsne ósemki? Kogo polecacie, a od kogo uciekać? Kto przyjmuje na NFZ? Jak długo czeka się na wizytę?

    Cytuj
  • 9 maj 2016

    dr Sobieraj na osiedlu w domu rzemiosla
    idziesz przed 6 rano,czekasz w kolejce i rejestrujesz sie na nfz
    albo prywatnie -100al
    to hirurg szczekowy-super!!!!!!!!!!!1

    8 3 Cytuj
  • 16 maj 2016

    a czy wiecie moxe kto i jas leczy zeby w tym osrodu na jagielloniej ponizej lo

    5 Cytuj
  • 17 maj 2016

    Przyłączam się do pytania:) wiem tylko że na szyldzie pisze "Ewelina Szlachetka" czy ktoś leczył u niej zęby?

    1 10 Cytuj
  • 17 maj 2016

    Lub u dr Beaty Kutrzeby-Dudek na NFZ?

    20 Cytuj

Odpowiedz