Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 18 maj 2016

    Mogę polecić gabinet dentystyczny w Osieczanach.

    7 145 Cytuj
  • 23 maj 2016

    Ja chodzę na leczenie zębów do dr Ewy Chądzyńskiej koło szpitala i jestem bardzo zadowolona.

    139 Cytuj
  • 26 maj 2016

    U mnie od ponad roku lekarze nie potrafili poradzić sobie z zębami.... efekt był taki, że pomimo coraz to częstszych wizyt w różnych gabinetach, moje zęby były to w coraz lepszym stanie... doszło do tego że zastanawiałem się po wyjściu z gabinetu, czy wrócę do niego w danym miesiącu czy w następnym... Zresztą efekt pozbycie się "tylko" 3 zębów patrząc z dzisiejszego punktu widzenia uważam za sukces... aż trafiłem do pana Filipa Fedczyszyna. Co prawda cud nie stał się dnia na dzień... ale został w końcu zdiagnozowany i już jest widoczna poprawa... Tak więc jeżeli miałbym na dzisiaj kogoś polecić za fachowość oraz znajomość i możliwość leczenia "trudnych" przypadków za jaki się uważam, to byłby gabinet na Dunina-Brzezińskiego i Pan Filip Fedczyszyn

    23 161 Cytuj
  • 11 lip 2016

    Witam, szukam jakiegoś dobrego stomatologa w Myślenicach. Moje zęby są dosyć trudne do leczenia, ponieważ lubią się psuć, dlatego potrzebuję kogoś kto leczy dokładnie a nie po łebkach jak niektórzy, żebym nie musiała chodzić co chwilę z jednym zębem. Polecacie kogoś? Bardzo proszę o pomoc.

    4 Cytuj
  • 7 sie 2016

    witam-mam pytanie -czy ktos orientuje sie czy w Myslenicach jest mozliwosc naprawy zebow pod narkoza

    7 29 Cytuj
  • 12 sie 2016

    czy zna ktoś dobrego dentystę w Myślenicach lub okolicy??

    22 2 Cytuj
  • Kasia 12 sie 2016

    gabinet kolo dziadkowca ;) obok damy kier :)

    47 15 Cytuj
  • 15 sie 2016

    Witam, gdzie w Myślenicach można wybielić zęby? wybielał ktoś już? czy jest w ogóle sens to robić? no i jak cenowo. Czekam na opinie :)

    5 5 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    Czy moze ktos pilecic ktoregos z dentystow na ogrodowej, ?oprocz doktora sobieraja

    11 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    Czy moze ktos polecic ktoregos z dentystow tam pracujacych?

    1 10 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    dr. Wantuch -Trzcionka

    3 30 Cytuj
  • 5 wrz 2016

    z ogrodowej- dr wiechczynska

    24 Cytuj
  • 5 wrz 2016

    Dziekuje

    2 4 Cytuj
  • 13 wrz 2016

    Ja polecam dr Kusiak obok kościoła na osiedlu 1000-lecia. Ma umowę z NFZ (przyjmuje także prywatnie). Lecze się u niej od dziecka (podobnie jak cała moja rodzina). Potrafi wytłumaczyć, jeśli poprosiłam o znieczulenie to nigdy mi nie odmówiła nawet do niewielkiej plomby. I kiedy faktycznie nie było sensu rozdlubywania zęba to dopiero wtedy wysyłała do chirurga szczękowego (moje ósemki). Znam ludzi, którzy chwalą sobie u niej leczenie kanałowe (ja nie miałam tej "przyjemności" leczyć kanałowo). Ogólnie bardzo polecam :)! Terminy nie są bardzo odległe a osoby z bólem przyjmie praktycznie od ręki (jeśli ma chwilę) .

    1 40 Cytuj
  • 21 wrz 2016

    Ósemka właśnie usunięta :) Więcej strachu niż wszystko warte. Na fotelu siedziałam może 5 min. Z całego serca polecam dr Sobieraja . Umie znieczulić i wyrwać totalnie bez bólu. Chętnie i już bez nerwów pójdę wyrwać kolejną.

    19 8 Cytuj
  • 25 wrz 2016

    Orientuje się ktoś w które dni przyjmuje doktor Sobieraj?

    7 4 Cytuj
  • 5 lis 2016

    Ja jeżdżę aż do Krakowa do dentysty, do Vitadent, bo mają dobrych stomatologów, warto

    1 13 Cytuj
  • OKOKI 5 lis 2016

    Proponuje wam wszystkim idzie do kowala ,jednym ciosem wyleczy was ze wszystkich bolączek zębowych.

    7 11 Cytuj
  • 18 lis 2016

    Ja zdecydowanie też w Krakowie szukałam, jakoś wydaje mi się że w większych miastach te gabinety bardziej cywilizowane niż w małych miasteczkach. Ostatecznie mój wybór padł na CMP dent na ulicy Komorowskiego. Mam niedaleko, mieszkam na obrzeżach Krakowa, a gabinet znalazłam przypadkiem, kiedy na szybko potrzebowałam dentysty :) Teraz nawet bym nie zmieniła stomatologa :D

    1 12 Cytuj
  • Andrzej 18 lis 2016

    Komorowskiego? Toż to praktycznie w centrum, a i Wisłę trzeba przekroczyć...

    7 3 Cytuj
  • 12 gru 2016
    sbool napisał/a:

    Dobra, trafiłem :) mogę podzielić się opinią na jego temat. Byłem wyrywać ósemkę. Wyrżnięta, ale rozkruszona przez próchnicę, obawiałem się, że będą jakieś problemy z tego powodu. Okazało się, że pan Sobieraj to jednak profesjonalista w swoim fachu, 5 min i ząb wyrwany, praktycznie bez żadnego bólu. Koszt 100 zł (sic!). Polecam z czystym sumieniem :)

    Czy mogłabym prosić o namiar do Pana doktora w Poznachowicach? Czy mial Pan to zszywane i szwy tez wyciagane w Poznachowicach?

    1 2 Cytuj
  • 13 gru 2016

    Potrzebuje dobrego dentyste do leczenia kanałowego. Nie lubie dentystow a kanałowe bede miec pierwszy raz wiec chciałabym przejsc przez to bezboleśnie.

    3 Cytuj
  • 14 gru 2016
    gosiak3107 napisał/a:

    Potrzebuje dobrego dentyste do leczenia kanałowego. Nie lubie dentystow a kanałowe bede miec pierwszy raz wiec chciałabym przejsc przez to bezboleśnie.

    P. Kusiak na osiedlu przyjmuje....w miarę tanio a dobrze :)

    1 24 Cytuj
  • 14 gru 2016
    basiulka2795 napisał/a:

    P. Kusiak na osiedlu przyjmuje....w miarę tanio a dobrze :)

    A czy ewnetualnie moge prosic o numer telefonu albo nazwe gabinetu

    9 Cytuj
  • 3 lut 2017

    Ma ktoś telefon do dra Sobieraja i orientuje się jak teraz wyglądają ceny usuwania ósemek u niego?
    I ile kosztuje prywatne usuwanie w tej klinice na Ogrodowej u dra Sobieraja?
    A na koniec pytanie o Ewelinę Szlachetkę - komuś leczyła zęby?

    14 Cytuj

Odpowiedz