Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 5 lut 2017

    czy warto się tam zapisać na leczenie zębów? macie jakieś doświadczenia?

    9 Cytuj
  • 13 lut 2017

    Czy ktoś orientuje się, gdzie przyjmuje teraz lek. dent.Gruszecka Małgorzata

    12 3 Cytuj
  • krzysztof stalski 13 lut 2017

    ul .Pardyaka 14

    10 3 Cytuj
  • 14 lut 2017

    Ja do stomatologów specjalistów chodzę do CMPdent. Głównie z córką do ortodonty przy okazji robimy także ogólny przegląd. Ponieważ chodzi o aparat stały musiałam znaleźć kogoś kto na miejscu wykona i dobrze odczyta zdjęcie rentgenowskie oraz zrobi odlew. Całe szczęście mają tam na miejscu pracownię także jedziemy w jedno miejsce i wszystkim się zajmują jak należy. Póki co czeka nas kilka kursów ale sądzę,że warto. Zwłaszcza,że mają jak na mój gust bardzo dobre podejście do pacjenta.

    1 9 Cytuj
  • 14 lut 2017

    Ja chodze z mezem obok damy kier i jestem zadowolona ;)

    17 14 Cytuj
  • 17 lut 2017

    U dr Sobieraj wyrwanie ósemki zależy od jej położenia. 100- 300 zl. No chyba że na fundusz ale wtedy stanie i czekanie od 6 rano.

    3 6 Cytuj
  • 17 lut 2017

    Cześć, szukam dobrego i w miarę przystępnego cenowo ortodonty w okolicach Limanowej - Mszany Dolnej - Myślenic - Dobczyc. Może ktoś coś polecić? Chodzi o założenie aparatu stałego.

    6 Cytuj
  • 17 lut 2017

    Polecam dr.Bargieł Rabka -Zdrój .

    15 Cytuj
  • 14 mar 2017

    Ja chodzę do doktor Świątkowskiej w Krakowie. Jestem jej klientem od kilku lat, zaczęło się od implanta i teraz stale chodzę do niej na wizyty. Moje dziecko też było u niej na swoim pierwszym przegladzie. Pani doktor ma dobre podejście do pacjenta- dużego i małego i spore doświadczenie w pracy, dzięki czemu cierpliwie odpowiada i wyjasnia w razie wątpliwości

    1 2 Cytuj
  • 23 mar 2017

    Czy ktoś może powiedziec gdzie w Myślenicach mogę szybko usunąć zęba- ósemkę.. okropnie boli - nie mam pojęcia co z tym zrobić bo zwykły dentysta nie pomoże - a takto terminy wszedzie a tu bół nie do zniesienia..Czy jest coś wogóle na NFZ w Myślenicach - jakas chorurgia dentystyczna - gdzie się zwrócić itp - wasze porady odnośnie sposobów eliminacji bólu mile widziane

    2 2 Cytuj
  • 24 mar 2017

    Dr. Sobieraj!! Rano trzeba być o 7 i czekać.....pierwsze 5-6 osób na fundusz, za Cechem Rzemiosła

    13 1 Cytuj
  • 24 mar 2017

    Sobieraj to sadysta ! nie polecam, tylko Kraków !

    12 34 Cytuj
  • 24 mar 2017

    Do Sobieraja to nie wiem czy przed 7mą wystarczy, kolejki pierońskie

    9 1 Cytuj
  • 24 mar 2017
    Sulkovianka napisał/a:

    Czy ktoś może powiedziec gdzie w Myślenicach mogę szybko usunąć zęba- ósemkę.. okropnie boli - nie mam pojęcia co z tym zrobić bo zwykły dentysta nie pomoże - a takto terminy wszedzie a tu bół nie do zniesienia..Czy jest coś wogóle na NFZ w Myślenicach - jakas chorurgia dentystyczna - gdzie się zwrócić itp - wasze porady odnośnie sposobów eliminacji bólu mile widziane

    Podjedź sobie do Stróży. Tam jest chirurg stomatolog na NFZ wyrywa. I nie ma w ogóle kolejek :) Mnie w Myślenicach przez 3 dni nikt nie chciał przyjąć a tam od razu , szybko i w końcu bez bólu :D

    3 5 Cytuj
  • 25 mar 2017

    a macie jakieś doświadczenia z przychodnią na Batorego w Krakowie??

    5 Cytuj
  • 8 sie 2017

    Bardzo lubię czytać to forum ale widzę że dużo tekstów to marketing szemrany :( co czwarty tekst jest podstawiony ....

    6 2 Cytuj
  • 24 sie 2017

    potrzebny na cito dentysta ,ale wejscie z ''ulicy''bez schodow

    1 Cytuj
  • 25 sie 2017

    czy ktoś leczył zęby u stomatologa Adriana Gieroń ? Młody lekarz przyjmuje na ul ogrodowej, polecacie ?

    1 9 Cytuj
  • 22 paź 2017

    Ja też nie polecam optimadent. W moim przypadku wyleczenie wszystkich zębów było tam niemożliwe. Terminy z kosmosu, wizyty umówione niby na 30 min, ale za każdym razem mieli jakieś opóźnienia i w związku z tym moja wizyta trwała ok. 10 min zaczynali leczenie jednego zęba ale nigdy nie kończyli w ciągu wizyty. Teraz jak podsumuje wydatki a efekty to ceny z kosmosu... Nigdy więcej :)

    8 2 Cytuj
  • 25 paź 2017
    helo napisał/a:

    czy ktoś leczył zęby u stomatologa Adriana Gieroń ? Młody lekarz przyjmuje na ul ogrodowej, polecacie ?

    Helo, szczerze? Nie polecam Gieronia. Wymieniałam u niego plombę i nigdy więcej do niego nie pójdę. Dłubał przez godzinę, a jak zobaczyłam efekt końcowy to się przeraziłam. Plomba z garbami, z jakimiś uskokami, nierówna, a do tego nie dało się wprowadzić miedzy zęby nitki dentystycznej. Kiedy powiedziałam, żeby poprawił powiedział, że .... inaczej się nie da. A była to dwójka. Szybko ratowałam się u innego stomatologa.
    Potrafi tez być bardzo niemiły, zwłaszcza dla dzieci, którym zwyczajnie dogaduje. Rozumiem, że nie ma zbyt dużego doświadczenia, ale dla mnie to trochę przerost formy nad treścią.

    11 Cytuj
  • 2 lis 2017

    Bardzo polecam dr. Iwonę Grażyńską. Przyjmuje na ul. Jagiellońskiej w Myślenicach w gabinecie stomatologicznym Eweliny Szlachetki. Dentystka bardzo profesjonalna, dokładna a przy tym bardzo sympatyczna. Chodzę do niej ja i moje dzieci ( do których ma rewelacyjne podejście) Minus dla niektórych może być tylko taki , że się ceni ale ja nie żałuję żadnej złotówki u niej wydanej. BARDZO POLECAM

    1 18 Cytuj
  • 20 lis 2017

    Czy poleci ktoś jakiegoś sprawdzonego lekarza w przychodni Stomatologia II w Myślenicach na ul. Mieckiewicza? Warto się tam wybrać?

    12 11 Cytuj
  • 1 lut 2018

    A jak to jest z wybielaniem zębów. Jakie metody są polecanie, ale jednocześnie aby nie przyczyniały się do uszkodzenia szkliwa i generalnie zębów?

    1 Cytuj
  • 1 lut 2018

    Nie polecam wybielania zebów domowymi sposobai. Nie dość,że nie daje to takiego dobrego efektu to jeszcze mozna się nabawić nadwrażliwości ząbków.
    Polecam wybielanie gabinetowe
    http://www.zietekclinic.com/uslugi/wybielanie-zebow-krakow/ - systemem nakładkowym.
    Ewentualnie wybielanie lampą beyond:
    https://portal.abczdrowie.pl/wybielanie-zebow-lampa-beyond - chociaz nie jest to polecane dla delikatnych zębów

    1 4 Cytuj
  • 2 lut 2018

    W przypadku usuwania zębów polecam dr Agnieszke Witkowską przyjmuje w gabinecie Gama dent. Trafiłam do Pani doktor późnym wieczorem w piątek z ogromnym bólem, nie dość, że przyjęła mnie mimo dużej ilości pacjentów to boląca 8mka wyrwana szybko i sprawnie a portfel straszliwie nie ucierpiał. Polecam

    10 4 Cytuj

Odpowiedz