Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 18 lut 2018

    Jakiego dentystę polecacie w Gama dent.?

    39 28 Cytuj
  • 19 lut 2018

    Jaki dentysta jest godny polecenia w Myślenicach i okolicach?

    4 3 Cytuj
  • 25 lut 2018

    Warto zapisać się do dr. Eweliny Szlachetki?

    49 Cytuj
  • 23 mar 2018
    kris111 napisał/a:

    Tam jest MASAKRA ! Wszystkim odradzam leczenia zębów w tym gabinecie

    Zgadzam się z tym. Unikajcie z daleka.

    33 17 Cytuj
  • 23 mar 2018

    A ja mogę polecić Stomatologię II, chodzę tam z całą rodziną i jesteśmy zadowoleni. Gdyby kogoś interesowało to na p.w. napiszę do jakiego stomatologa warto się tam wybrać :)

    21 33 Cytuj
  • 3 kwi 2018

    ja od lat chodze do dr Agnieszki Witkowskiej (gama dent) i ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, bowiem od pani doktor Agnieszki zawsze uzyskuję rzetelne i wyczerpującą informację dotyczącą mojego leczenia. To zadecydowało o moim wyborze lekarza. Same zabiegi zgodnie z założonym planem, za co również cenie wysoko a co jak dla mnie wynika z ogromnego doświadczenia lekarza. Przy tym wysoka kultura osobista, delikatność i ogromna przystępność jak na lekarza takiej rangi. Polecam świetny implantolog

    37 8 Cytuj
  • 27 kwi 2018

    Witam

    Czy mieliście może styczność z jakimś dobrym ortodonta ? Poszukuje w okolicach Myślenic, Skawiny albo Kalwarii.
    Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Dobry ortodonta to ważna sprawa, takich którzy potrafią skasować i zepsuć robotę jest wiele. Dlatego proszę o pomoc.

    Kamila

    5 3 Cytuj
  • 20 lut 2019

    CZy może ktoś polecić ortodontę dla dziecka na NFZ. W Myślenicach lub okolicy.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2019

    Znam bardzo dobra panią ortodontke w Krakowie. Podobno przyjmuje na nfz chyba na montelupich ale nie jestem pewna czy to aktualne. Prywatnie przyjmuje na kluczborskiej.

    1 Cytuj
  • 7 mar 2019

    W Myślenicach cały czas ciężko było mi kogoś znaleźć. W końcu zaczęłam jeździć nieco dalej. Ale i tak, przez to że na miejscu nie mogłam znaleźc dobrego dentysty, to podczas wakacji będąc w Szczecinie, mój ząb już całkowicie się rozkruszył i nie mogłam czekać na powrót do domu. Na miejscu w gabinecie Lubińska zajęli się tym i w sumie to najlepszy gabinet w jakim byłam, szkoda że tak daleko.

    6 Cytuj
  • 7 mar 2019
    muminek181 napisał/a:

    W Myślenicach cały czas ciężko było mi kogoś znaleźć. W końcu zaczęłam jeździć nieco dalej. Ale i tak, przez to że na miejscu nie mogłam znaleźc dobrego dentysty, to podczas wakacji będąc w Szczecinie, mój ząb już całkowicie się rozkruszył i nie mogłam czekać na powrót do domu. Na miejscu w gabinecie Lubińska zajęli się tym i w sumie to najlepszy gabinet w jakim byłam, szkoda że tak daleko.

    Od dziś będziemy jeździć do Szczecina i tylko tam leczyć zęby. Obiecujemy

    14 2 Cytuj
  • 24 maj 2019

    Czy w okolicach Myślenic albo Dobczyc zrobię gdzieś białe plomby na NFZ? Poza zębami od 01-03 ;-) podobno są rodzaje białych plomb refundowane na NFZ.
    Z góry dziękuję za pomoc :)

    1 2 Cytuj
  • 30 maj 2019

    Witam,
    czy ktoś korzystał z usług stomatologa w Dobczycach Pani Monika Luba?

    3 Cytuj
  • 2 lis 2019

    Czy ktos zna w Myslenicch lub Krakowie gabinet w ktorym wykonuja proteze czesciowa arkonowa

    Cytuj
  • 9 sty 2020

    Może ktoś napisać jakąś opinię na temat doktor Bolanowskiej przyjmującej na ogrodowej?

    2 Cytuj
  • 9 lut 2020

    Możecie polecic dobrego stomatologa w Myślenicach lub okolicach...ewentualnue doradzić o gabinecie Eweliny Szlachetka...słyszałam o dr Jurkowskiej , ze jest dobra ...pomóżcie proszę

    6 Cytuj
  • 12 lut 2020

    A Pani Beata Bubak , warto do niej iść?

    4 2 Cytuj
  • 22 sty 2021

    Potrzebuje zasięgnąć opinii o Pani Monice Misztal. Szukam specjalisty dla 5- latka który pierwszy raz usiądzie na fotelu, i nie chciałbym żeby się zraził. Ktoś mi kiedyś polecił tą Panią. Macie jakieś doświadczenia, ewentualnie inne sugestie?

    Cytuj
  • 2 lut 2021

    Ja leczyłem zęby w krakowskiej placówce stomatologicznej https://denta-med.com.pl/pl i mogę ją polecić.

    1 3 Cytuj

Odpowiedz