Forum » Myślenice

....ostatni bus bądź autobus do myślenice z krakowa !

  • 5 lip 2011

    Mam pytanie kiedy odjeżdża ostatni BUS albo autobus z Krakowa do Myślenic w zwykłe dni robocze? Gdzie mogę się zadzwonić, żeby się dowiedzieć coś na ten temat ? Bo rozkład Busów na miasto info raczej jest nieaktualny ;/

    7 1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    maja
    z busami to jest tak ze albo przyjedzie albo i nie przyjedzie

    2 2 Cytuj
  • 5 lip 2011

    [quote=maja333] Mam pytanie kiedy odjeżdża ostatni BUS albo autobus z Krakowa do Myślenic w zwykłe dni robocze? Gdzie mogę się zadzwonić, żeby się dowiedzieć coś na ten temat ? Bo rozkład Busów na miasto info raczej jest nieaktualny ;/ [/quote]

    Zadzwoń do UMiG , poproś o rozmowę z burmistrzem i zapytaj go o szczegóły.

    3 5 Cytuj
  • 5 lip 2011

    To jest przerażające, pamiętam jak sąsiadkę niepełnosprawną chore oczy, w listopadzie 2009 wysadzili w Jaworniku z busu, który u nas nie miał prawa się zatrzymać i musiała po długim oczekiwaniu na piechotę iść do domu, przecież nie mamy nawet radia taxi taka metropolia, każdy ma samochód z kierowcą... dzwoniła do mnie ale mnie nie było.

    1 1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    wejdz na stronę rda krakow, tam jest w miarę aktualny rozkład odjazdów. ostatni pks jezdził 22.20 codziennie i raczej się nic nie zmieniło.

    Cytuj
  • 5 lip 2011

    a ostatni kurs z myślenic do krakowa w tygodniu?

    Cytuj
  • 6 lip 2011

    21.15 :)

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 6 lip 2011

    [quote=gość: Życzliwy] 21.15 :) [/quote]

    nie siejcie fermentu w zeszłym tygodniu wracałem PKS em (tak był już lipiec) o 22.20 i jedzie. Ostatni bus jest chyba po 21, ale 21:40 w borku wsiadłem do rabki, razem ze mna pan zabral 6 osob. mam nadzieje ze rabka bedzie konkurowac z naszymi busiarzami, bo ich samochody sa wygodne, wieksze, placi sie od razu i dostaje bilet

    5 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Ja wracałam z przystanku na Pawiej (Galeria Krakowska) ok. 22:20.

    Cytuj
  • 6 lip 2011

    Ludziki po prostu trzeba patrzeć kto jest przewoźnikiem. Trasę Myślenice-Kraków nie obsługuje wyłącznie PKS Myślenice, ale również inni przewoźnicy w tym PKS Kraków itd.

    4 Cytuj
  • 6 lip 2011

    ostatni bus jest o 22.15 od pon do pn

    Cytuj
  • 7 lip 2011

    kraków-myslenice pn-pt:
    ostatni bus spod galerii 22:15
    ostatni pks z dworca [tego nie zlikwidowali;] 22:20

    2 1 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Przepraszam, że w tym temacie, ale interesują mnie wieczorne połączenia bus do Wiśniowej. Na niektórych stronach jest, że ostatni jedzie o 19, a na innych, że o 17... Jak to w końcu jest?

    Cytuj
  • 8 lip 2011

    ten 21;15 z myślenic do krakowa jeździ jak mu się podoba! ;/

    Cytuj
  • 13 lip 2011

    Może ktoś wie jak jest w weekendy, głównie w Sobotę, o której ostatni bus bądź autobus jedzie z Krakowa do Myślenic?
    Proszę o odpowiedź

    Cytuj
  • 17 lip 2011

    odobno pks wznowił 4 kursy...a ma w planach wznowic wiecej czy ktos cos wie bo to zaczyna robic sie chore..a co bedzie od wrzesnia to nawet sobie nie wyobrazam

    Cytuj

Odpowiedz