Forum » Myślenice

Obajtus

  • burzumsquat666@wp.pl 23 cze 2021

    Cieszmy się i radujmy - powraca temat obajtusa i jego kochanki z jawornika :)

    https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-sejm-zajmie-sie-informacja-ws-dzialan-prokuratury-dotyczacyc,nId,5314863

    Ziobro będzie musiał się tłumaczyć przed Sejmem co prokuratura zrobiła w tej sprawie od lutego.

    29 8 Cytuj
  • 23 cze 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Cieszmy się i radujmy - powraca temat obajtusa i jego kochanki z jawornika :)

    https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-sejm-zajmie-sie-informacja-ws-dzialan-prokuratury-dotyczacyc,nId,5314863

    Ziobro będzie musiał się tłumaczyć przed Sejmem co prokuratura zrobiła w tej sprawie od lutego.

    Co Ci nasi lokalni prawi i sprawiedliwi mają z tymi kochankami? Gdzie człowiek nie przyłoży ucha, tam coś się dowie. ;)

    29 5 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 23 cze 2021
    TiM_Myslenice napisał/a:

    Co Ci nasi lokalni prawi i sprawiedliwi mają z tymi kochankami? Gdzie człowiek nie przyłoży ucha, tam coś się dowie. ;)

    Prawi, sprawiedliwi i do tego bardzo religijni... na pokaz

    Akurat u obajtusa to żadne przewinienie, bo jest rozwiedziony. Może więc spać z kim chce. Bulwersuje tylko, że niewykwalifikowaną >> tu powinno paść słowo, które z moich ust nie padnie<< wprowadził do rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa i na dyrektorskie stanowisko w Orlenie...

    Strategia pisowców - pchać się gdzie popadnie, bez kwalifikacji. Ale kiedyś to się skończy, a ludzie nie będą mieli dla niej krzty szacunku.

    Ciekawe jak się czuje jej ojciec. Dumny z córeczki?

    https://www.youtube.com/watch?v=9itfEdJG7ig

    31 5 Cytuj
  • 24 cze 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Prawi, sprawiedliwi i do tego bardzo religijni... na pokaz

    Akurat u obajtusa to żadne przewinienie, bo jest rozwiedziony. Może więc spać z kim chce. Bulwersuje tylko, że niewykwalifikowaną >> tu powinno paść słowo, które z moich ust nie padnie<< wprowadził do rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa i na dyrektorskie stanowisko w Orlenie...

    Strategia pisowców - pchać się gdzie popadnie, bez kwalifikacji. Ale kiedyś to się skończy, a ludzie nie będą mieli dla niej krzty szacunku.

    Ciekawe jak się czuje jej ojciec. Dumny z córeczki?

    https://www.youtube.com/watch?v=9itfEdJG7ig

    Na wszelkie dysonanse związane z moralnymi sprawami i smutkami fantastycznie działa przelew na konto. Remedium.

    17 2 Cytuj
  • 24 cze 2021

    A !! może tak sprawdzić ile osób z Pcimia i okolicy pracuje w centra

    25 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 24 cze 2021
    Mądrala napisał/a:

    A !! może tak sprawdzić ile osób z Pcimia i okolicy pracuje w centra

    Na pewno sporo. Pcim to kuźnia kadr do ARMiRu, Orlenu, Lotosu i innych przybytków, które miały zaszczyt gościć w swoich skromnych progach Don Orleone.

    28 6 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 6 lip 2021

    Pcim uratowany. Obajtus nie jest posłem ani senatorem, więc nikomu włos z głosy nie spadnie. Pcim poza zakresem definicji nepotyzmu.

    Patrząc na to jak wszystko uchodzi mu na sucho, dochodzę do wniosku, że relację Prezesa do Obajtusa najtrafniej opisuje głośny wyciskacz łez ś.p. Marie Fredriksson. Kto wie ten wie o co chodzi. Reszta nie musi XD

    17 7 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 11 lip 2021

    MYŚLENICKA LISTA WSTYDU

    Osobiście uważam, że w wolnej Polsce (po obaleniu autokratyzmu pisu), jako jeden z bezpieczników ochrony demokracji, praw czlowieka i wolnego rynku, powinna powstać lista osób powiązanych z obajtusem.

    Publicznie dostępna lista wstydu, z nazwiskami osób, którym powinno się dać dożywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych, samorządowych i zasiadania w jakichkolwiek organach zarządczych czy nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

    Widzę na tej liście bardzo wiele osób z powiatu Myślenickiego. Powinniśmy poddać ich ostracyzmowi społecznemu, w granicach dopuszczalnych przepisami prawa i zasad współżycia społecznego (tylko pokojowe środki). W Myślenicach, miejscu szczególnie dotkniętym działaniami obajtusa, taką listę powinno się wystawić do wglądu publicznego na rynku.

    Zdrowe społeczeństwa i społeczności powinny nie tylko świętować swoje sukcesy, ale również walczyć sobie z rodzącymi się w nich patologiami. Utworzenie listy wstydu z osobami, które nienależnie dorobiły się pieniędzy kosztem pozostałych obywateli, ubogaci naszą społeczność i pomoże w wytworzeniu się wewnętrznego mechanizmu obronnego.

    Trzeba będzie włożyć wiele wysiłku w to, aby powrócić do tradycyjnych ideałów Myślenic - tj. wolnego rynku, zdrowej konkurencji, pracowitości. Przecież Myślenice od czasów galicyjskich do niedawna były miastem kupieckim, pełnym przedsiębiorczych i bardzo pracowitych ludzi. PiS spowodował, że teraz jest to miasto socjalistyczne, ludzi nastawionych na 500+ i 13/14 emeryturę, pełne populizmu i błędnie pojmowanego nurtu narodowo-kościelnego...

    Miejscowi przedsiębiorcy, kupcy, właściciele kamienic, zostali wykończeni budową dyskontów. Ludzie ubodzy zostali skorumpowani 500+ i innymi formami socjalu. Jednocześnie wykształciła się pseudo elita osób skupionych wokół obajtusa. Pracują w ARMiRze i Orlenie, czerpią w inny sposób korzyści z tych dwóch organizacji, do tego obstawiają wszystkie możliwe funkcje w lokalnych gminach. Jeśli dalej będziemy kontynuować ten chocholi taniec, to za 10-15 lat Myślenice będą miastem rodem z Ameryki Południowej - favele, biedota i garstka bogaczy skupionych wokół możnego protektora (obajtusa), zamieszkujących osiedle odgrodzone od reszty 10-metrowym płotem pod prądem.

    Te procesy trzeba jak najszybciej odwrócić. A osoby, które zniszczyły reputację Myślenic i niesłusznie dorobiły się kosztem pozostałych obywateli, powinny zostać wymienione na MYŚLENICKIEJ LIŚCIE WSTYDU i poddane ostracyzmowi społecznemu do końca swoich dni.

    24 14 Cytuj
  • 11 lip 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    MYŚLENICKA LISTA WSTYDU

    Osobiście uważam, że w wolnej Polsce (po obaleniu autokratyzmu pisu), jako jeden z bezpieczników ochrony demokracji, praw czlowieka i wolnego rynku, powinna powstać lista osób powiązanych z obajtusem.

    Publicznie dostępna lista wstydu, z nazwiskami osób, którym powinno się dać dożywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych, samorządowych i zasiadania w jakichkolwiek organach zarządczych czy nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

    Widzę na tej liście bardzo wiele osób z powiatu Myślenickiego. Powinniśmy poddać ich ostracyzmowi społecznemu, w granicach dopuszczalnych przepisami prawa i zasad współżycia społecznego (tylko pokojowe środki). W Myślenicach, miejscu szczególnie dotkniętym działaniami obajtusa, taką listę powinno się wystawić do wglądu publicznego na rynku.

    Zdrowe społeczeństwa i społeczności powinny nie tylko świętować swoje sukcesy, ale również walczyć sobie z rodzącymi się w nich patologiami. Utworzenie listy wstydu z osobami, które nienależnie dorobiły się pieniędzy kosztem pozostałych obywateli, ubogaci naszą społeczność i pomoże w wytworzeniu się wewnętrznego mechanizmu obronnego.

    Trzeba będzie włożyć wiele wysiłku w to, aby powrócić do tradycyjnych ideałów Myślenic - tj. wolnego rynku, zdrowej konkurencji, pracowitości. Przecież Myślenice od czasów galicyjskich do niedawna były miastem kupieckim, pełnym przedsiębiorczych i bardzo pracowitych ludzi. PiS spowodował, że teraz jest to miasto socjalistyczne, ludzi nastawionych na 500+ i 13/14 emeryturę, pełne populizmu i błędnie pojmowanego nurtu narodowo-kościelnego...

    Miejscowi przedsiębiorcy, kupcy, właściciele kamienic, zostali wykończeni budową dyskontów. Ludzie ubodzy zostali skorumpowani 500+ i innymi formami socjalu. Jednocześnie wykształciła się pseudo elita osób skupionych wokół obajtusa. Pracują w ARMiRze i Orlenie, czerpią w inny sposób korzyści z tych dwóch organizacji, do tego obstawiają wszystkie możliwe funkcje w lokalnych gminach. Jeśli dalej będziemy kontynuować ten chocholi taniec, to za 10-15 lat Myślenice będą miastem rodem z Ameryki Południowej - favele, biedota i garstka bogaczy skupionych wokół możnego protektora (obajtusa), zamieszkujących osiedle odgrodzone od reszty 10-metrowym płotem pod prądem.

    Te procesy trzeba jak najszybciej odwrócić. A osoby, które zniszczyły reputację Myślenic i niesłusznie dorobiły się kosztem pozostałych obywateli, powinny zostać wymienione na MYŚLENICKIEJ LIŚCIE WSTYDU i poddane ostracyzmowi społecznemu do końca swoich dni.

    MYŚLENICKA LISTA WSTYDU ! :)) Dobre ! A co jeżeli ktoś jest człowiekiem wyzwolonym I nowoczesnym, nie przejmującym się opiniami innych I wstydu nie posiada ?

    13 6 Cytuj
  • 11 lip 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    MYŚLENICKA LISTA WSTYDU

    Osobiście uważam, że w wolnej Polsce (po obaleniu autokratyzmu pisu), jako jeden z bezpieczników ochrony demokracji, praw czlowieka i wolnego rynku, powinna powstać lista osób powiązanych z obajtusem.

    Publicznie dostępna lista wstydu, z nazwiskami osób, którym powinno się dać dożywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych, samorządowych i zasiadania w jakichkolwiek organach zarządczych czy nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

    Widzę na tej liście bardzo wiele osób z powiatu Myślenickiego. Powinniśmy poddać ich ostracyzmowi społecznemu, w granicach dopuszczalnych przepisami prawa i zasad współżycia społecznego (tylko pokojowe środki). W Myślenicach, miejscu szczególnie dotkniętym działaniami obajtusa, taką listę powinno się wystawić do wglądu publicznego na rynku.

    Zdrowe społeczeństwa i społeczności powinny nie tylko świętować swoje sukcesy, ale również walczyć sobie z rodzącymi się w nich patologiami. Utworzenie listy wstydu z osobami, które nienależnie dorobiły się pieniędzy kosztem pozostałych obywateli, ubogaci naszą społeczność i pomoże w wytworzeniu się wewnętrznego mechanizmu obronnego.

    Trzeba będzie włożyć wiele wysiłku w to, aby powrócić do tradycyjnych ideałów Myślenic - tj. wolnego rynku, zdrowej konkurencji, pracowitości. Przecież Myślenice od czasów galicyjskich do niedawna były miastem kupieckim, pełnym przedsiębiorczych i bardzo pracowitych ludzi. PiS spowodował, że teraz jest to miasto socjalistyczne, ludzi nastawionych na 500+ i 13/14 emeryturę, pełne populizmu i błędnie pojmowanego nurtu narodowo-kościelnego...

    Miejscowi przedsiębiorcy, kupcy, właściciele kamienic, zostali wykończeni budową dyskontów. Ludzie ubodzy zostali skorumpowani 500+ i innymi formami socjalu. Jednocześnie wykształciła się pseudo elita osób skupionych wokół obajtusa. Pracują w ARMiRze i Orlenie, czerpią w inny sposób korzyści z tych dwóch organizacji, do tego obstawiają wszystkie możliwe funkcje w lokalnych gminach. Jeśli dalej będziemy kontynuować ten chocholi taniec, to za 10-15 lat Myślenice będą miastem rodem z Ameryki Południowej - favele, biedota i garstka bogaczy skupionych wokół możnego protektora (obajtusa), zamieszkujących osiedle odgrodzone od reszty 10-metrowym płotem pod prądem.

    Te procesy trzeba jak najszybciej odwrócić. A osoby, które zniszczyły reputację Myślenic i niesłusznie dorobiły się kosztem pozostałych obywateli, powinny zostać wymienione na MYŚLENICKIEJ LIŚCIE WSTYDU i poddane ostracyzmowi społecznemu do końca swoich dni.

    Historia, kołem się toczy. Jeszcze załóż brunatną koszulę z czarnym krawatem i obowiązkowa opaska na ramie i będzie piękny powró do przeszłośći. Lewactwo, z jakiegokolwiek żródła by nie powstało zawsze kończy tak samo. Przeważnie zaczyna się od "ostracyzmu" a finał w obozach koncentracyjnych. (Czytając powyższy wpis podejrzewam że kolejnym krokiem były by właśnie aresztowania i łapanki).
    Brawo.

    11 20 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 12 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Historia, kołem się toczy. Jeszcze załóż brunatną koszulę z czarnym krawatem i obowiązkowa opaska na ramie i będzie piękny powró do przeszłośći. Lewactwo, z jakiegokolwiek żródła by nie powstało zawsze kończy tak samo. Przeważnie zaczyna się od "ostracyzmu" a finał w obozach koncentracyjnych. (Czytając powyższy wpis podejrzewam że kolejnym krokiem były by właśnie aresztowania i łapanki).
    Brawo.

    Przeczytaj z uwagą, a potem komentuj. Ja właśnie potępiam socjalizm, więc do narodowego socjalizmu tym bardziej mi daleko. A porównywanie ofiar faszyzmu i Holocaustu z oszustami, którzy dorabiają się kosztem innych obywateli, nie mieści się dla mnie w jakichkolwiek granicach krytyki...

    I jeszcze jedno - nie wkładaj w moje usta swoich słów: nie pisałem o aresztowaniach i łapankach. Ostracyzm społeczny pokojowymi i zgodnymi z prawem metodami - o tym jest mój wpis. Na procesy sądowe i aresztowania też - mam nadzieję - przyjdzie jeszcze czas. Ale to już zadanie dla prokuratury w wolnej Polsce, a przedmiot dyskusji na forum internetowym.

    10 9 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 12 lip 2021
    Kiernoz Blachowski napisał/a:

    MYŚLENICKA LISTA WSTYDU ! :)) Dobre ! A co jeżeli ktoś jest człowiekiem wyzwolonym I nowoczesnym, nie przejmującym się opiniami innych I wstydu nie posiada ?

    Trudno, nic więcej zrobić nie możemy. Ja bym nie chciał, żeby ludzie na mój widok odwracali wzrok albo pluli. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to już jego sprawa.

    11 8 Cytuj
  • 12 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Historia, kołem się toczy. Jeszcze załóż brunatną koszulę z czarnym krawatem i obowiązkowa opaska na ramie i będzie piękny powró do przeszłośći. Lewactwo, z jakiegokolwiek żródła by nie powstało zawsze kończy tak samo. Przeważnie zaczyna się od "ostracyzmu" a finał w obozach koncentracyjnych. (Czytając powyższy wpis podejrzewam że kolejnym krokiem były by właśnie aresztowania i łapanki).
    Brawo.

    Można jeszcze swoich przeciwników (najczęściej zmyślonych) zamknąć w stodole i podpalić, tak jak Wasi poprzednicy 80 lat temu w Jedwabnem.

    Albo zastrzelić jak psy jak robili "wielcy" żołnierze przeklęci bury i ogień (wieczne w dupę ruchanie racz im dać Panie!)

    12 7 Cytuj
  • 12 lip 2021
    TiM_Myslenice napisał/a:

    Można jeszcze swoich przeciwników (najczęściej zmyślonych) zamknąć w stodole i podpalić, tak jak Wasi poprzednicy 80 lat temu w Jedwabnem.

    Albo zastrzelić jak psy jak robili "wielcy" żołnierze przeklęci bury i ogień (wieczne w dupę ruchanie racz im dać Panie!)

    Ludzie w Polsce zasadniczo dzielą się na trzy kategorie : Obajtusów , przedObajtusów (takich co się im wydaje co Obajtusami nie są ,ale w odpowiednich warunkach stają się nimi ) oraz na porżytecznych idiotów ( takich co za wszelką cene mimo sprzecznych faktów chcą być šwiętsi od Papierza )

    9 1 Cytuj
  • 12 lip 2021
    TiM_Myslenice napisał/a:

    Można jeszcze swoich przeciwników (najczęściej zmyślonych) zamknąć w stodole i podpalić, tak jak Wasi poprzednicy 80 lat temu w Jedwabnem.

    Możesz rozwinąć tę myśl bo nie mogę się utożsamić.

    5 7 Cytuj
  • 12 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Możesz rozwinąć tę myśl bo nie mogę się utożsamić.

    Nooooo na to to bym raczy nie liczył !

    7 2 Cytuj
  • 13 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Możesz rozwinąć tę myśl bo nie mogę się utożsamić.

    Oj Myśleniczaninie, śledzę Twoją działalność tutaj od lat. Nie zauważyłem przez ten czas żebyś miał problem z interpretacją prostego tekstu :)

    8 4 Cytuj
  • 13 lip 2021
    TiM_Myslenice napisał/a:

    Oj Myśleniczaninie, śledzę Twoją działalność tutaj od lat. Nie zauważyłem przez ten czas żebyś miał problem z interpretacją prostego tekstu :)

    Powinieneś więc już wiedzieć że "interpretacja prostego tekstu" nie jest tu problemem, jest nim cytowane wytłuszczone stwierdzenie z Twojej wypowiedzi.

    4 8 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 13 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Powinieneś więc już wiedzieć że "interpretacja prostego tekstu" nie jest tu problemem, jest nim cytowane wytłuszczone stwierdzenie z Twojej wypowiedzi.

    To nie jest wątek o nazistach, faszystach czy żołnierzach przeklętych, ale o obajtusach. Nie odbiegajmy od tematu - skupmy się na teraźniejszości, a nie na historii.

    8 7 Cytuj
  • 13 lip 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    To nie jest wątek o nazistach, faszystach czy żołnierzach przeklętych, ale o obajtusach. Nie odbiegajmy od tematu - skupmy się na teraźniejszości, a nie na historii.

    Nie no przestań!. Gostek rźucił bezpodstawnym mięsem w starego forumowicza ,a potem spier........I jak się potem nie dziwować co Kaczory nazywają takich drugim,trzecim czy nawet czwartym sortem.

    9 1 Cytuj
  • 13 lip 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    To nie jest wątek o nazistach, faszystach czy żołnierzach przeklętych, ale o obajtusach. Nie odbiegajmy od tematu - skupmy się na teraźniejszości, a nie na historii.

    Winston Churchill stwierdził kiedyś bardzo ważną kwestię: "Naród który nie wyciągnął wniosków z historii, skazany jest by ją powtarzać."
    W ferworze własnych ideologii i pomysłu jak "naznaczyć" opozycję dla Twojej racji, zaczynasz tak samo jak Hitler, Stalin. Mao, Jong Un, Castro.
    A tak zupełnie na marginesie taka mała retrospektywa Martin'a Niemöller'a, więźnia Obozu Koncentracyjnego w Dachau (1942):

    [...]"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
    Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
    Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
    Nie byłem przecież socjaldemokratą.
    Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
    Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował, bo nie było już nikogo żeby protestować." [...]

    Teraz wstaw w tę lirykę Twoich ulubionych "Obajtusów" i może się okazać że to nie ja żyje w błędzie.

    11 7 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 14 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Winston Churchill stwierdził kiedyś bardzo ważną kwestię: "Naród który nie wyciągnął wniosków z historii, skazany jest by ją powtarzać."
    W ferworze własnych ideologii i pomysłu jak "naznaczyć" opozycję dla Twojej racji, zaczynasz tak samo jak Hitler, Stalin. Mao, Jong Un, Castro.
    A tak zupełnie na marginesie taka mała retrospektywa Martin'a Niemöller'a, więźnia Obozu Koncentracyjnego w Dachau (1942):

    [...]"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
    Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
    Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
    Nie byłem przecież socjaldemokratą.
    Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
    Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował, bo nie było już nikogo żeby protestować." [...]

    Teraz wstaw w tę lirykę Twoich ulubionych "Obajtusów" i może się okazać że to nie ja żyje w błędzie.

    Czyli co, jakiś kordon ochronny powinniśmy dla obajtusów utworzyć? Żeby ich pis nie wy...ł ze spółek SP w ramach walki z nepotyzmem.

    Obajtusy to żadna opcja polityczna, ani prześladowana grupa. Obajtusy, to grupa, która żeruje na uczciwej części społeczeństwa. Nazwę ich delikatnie pasożytami. A w wolnej Polsce będziemy ich nazywać po imieniu.

    16 9 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 14 lip 2021
    Kiernoz Blachowski napisał/a:

    Nie no przestań!. Gostek rźucił bezpodstawnym mięsem w starego forumowicza ,a potem spier........I jak się potem nie dziwować co Kaczory nazywają takich drugim,trzecim czy nawet czwartym sortem.

    We mnie też rzucił. Mam to gdzieś. On to robi celowo, żeby odwieść nas od głównego tematu. Dyskusja o żołnierzach przeklętych czy nazistach jest im na rękę. Nic z niej nie wynika, a ludzie nie gadają o obajtusie.

    14 9 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 20 lip 2021

    Proszę bardzo - Myślenicka Lista Wstydu jako żywa, na Onecie :)

    https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/lista-nepotyzmu-pis-ponad-350-osob-na-panstwowych-posadach/72wpqe7,79cfc278

    44. Sylwia Kobyłkiewicz - Team D. Obajtek - Energa

    45. Tomasz Wiatrak - Team D. Obajtek - Energa OZE

    47. Artur Czarnecki - Team D. Obajtek - Energa Obrót

    48. Elżbieta Bugaj - Team D. Obajtek - Energa Obrót

    49. Janusz Szurski - Team D. Obajtek - Energa Operator

    54. Robert Harasimiuk - Team D. Obajtek - Energa OZE

    89. Zofia Paryła - Team D. Obajtek - Lotos

    107. Paulina Sala - Team D. Obajtek - Lotos Oil

    309. Daniel Obajtek - Wszystko Może! - PKN Orlen

    331. Wioletta Kandziak - Team D. Obajtek - Orlen Centrum Usług Korporacyjnych

    338. Joanna Zięba - Team D. Obajtek - Orlen Południe

    348. Jakub Szurski - Team D. Obajtek - Unipetrol

    353. Maciej Zaborowski - Team D. Obajtek - PZU SA

    14 2 Cytuj
  • 20 lip 2021

    Chyba też nasza.....
    57. Stanisława Kasprzycka - kandydatka na posła PiS - Energa Obrót

    12 Cytuj

Odpowiedz