Forum » Myślenice

Lepsze busy niż autobusy?

  • 29 lip 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Burmistrz, jako organ regulacyjny, powinien...

    Zamiast pisać bzdury na forum, proponuje spacer, najlepiej dłuższy niż zwykle. I przemyślenie kwestii "organu regulacyjnego". Najlepiej w świetle drugiego "organu" a może posuńmy się dalej w nazewnictwie - "ciała" podawczego jakim jest Rada Miasta i na korelacji tych dwóch "tworów" które mają za zadanie sprawować NADZÓR nad organizacją i funkconowaniem naszego miasta.
    Przypomnę raz jeszcze: Emfaza - "burmistrz jako organ regulacyjny".

    2 12 Cytuj
  • Anty 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Zamiast pisać bzdury na forum, proponuje spacer, najlepiej dłuższy niż zwykle. I przemyślenie kwestii "organu regulacyjnego". Najlepiej w świetle drugiego "organu" a może posuńmy się dalej w nazewnictwie - "ciała" podawczego jakim jest Rada Miasta i na korelacji tych dwóch "tworów" które mają za zadanie sprawować NADZÓR nad organizacją i funkconowaniem naszego miasta.
    Przypomnę raz jeszcze: Emfaza - "burmistrz jako organ regulacyjny".

    Oddychaj Mateusz.

    10 1 Cytuj
  • 29 lip 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Oddychaj Mateusz.

    Morawiecki chyba....

    1 7 Cytuj
  • Anty 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Morawiecki chyba....

    Tylko jeśli Twój ojciec to Geppetto

    5 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Zamiast pisać bzdury na forum, proponuje spacer, najlepiej dłuższy niż zwykle. I przemyślenie kwestii "organu regulacyjnego". Najlepiej w świetle drugiego "organu" a może posuńmy się dalej w nazewnictwie - "ciała" podawczego jakim jest Rada Miasta i na korelacji tych dwóch "tworów" które mają za zadanie sprawować NADZÓR nad organizacją i funkconowaniem naszego miasta.
    Przypomnę raz jeszcze: Emfaza - "burmistrz jako organ regulacyjny".

    A jakieś konkrety? Jak chcesz dyskutować, to podaj konkretną podstawę prawną. A nie na zasadzie nie znam się to się wypowiem.

    "Ciało podawcze" to chyba ci się z uchwałodawczym poje...ło.

    7 2 Cytuj
  • 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Zamiast pisać bzdury na forum, proponuje spacer, najlepiej dłuższy niż zwykle. I przemyślenie kwestii "organu regulacyjnego". Najlepiej w świetle drugiego "organu" a może posuńmy się dalej w nazewnictwie - "ciała" podawczego jakim jest Rada Miasta i na korelacji tych dwóch "tworów" które mają za zadanie sprawować NADZÓR nad organizacją i funkconowaniem naszego miasta.
    Przypomnę raz jeszcze: Emfaza - "burmistrz jako organ regulacyjny".

    OK. A jakie jest Pańskie zdanie w kwestii głównego wątku, czyli co konkretnie proponowałby Pan, aby usprawnić transport publiczny Myślenic z Krakowem?

    5 1 Cytuj
  • 29 lip 2021
    Konsensus napisał/a:

    OK. A jakie jest Pańskie zdanie w kwestii głównego wątku, czyli co konkretnie proponowałby Pan, aby usprawnić transport publiczny Myślenic z Krakowem?

    Konkretnie? Proszę sobie sięgnąć do moich postów z przed powiedzmy 8 lat. Gdzieś tam są ukryte gotowe rozwiązania.

    Obserwator30 napisał/a:

    A jakieś konkrety? Jak chcesz dyskutować, to podaj konkretną podstawę prawną. A nie na zasadzie nie znam się to się wypowiem.

    "Ciało podawcze" to chyba ci się z uchwałodawczym poje...ło.

    "Przynieś, wynieś, pozamiataj"
    A może skoro poruszasz wątek Ty i w dodatku używasz nieadekwatnej emfazy "organu wykonawczego" i jeszcze na dodatek wymuszasz na mnie presję żeby udowodnić własną rację?
    Tylko widzisz że na mnie to nie działa. Ja już nic muszę nikomu udowadniać. A zwłaszcza komuś kto stwierdza publicznie że zadaniem burmistrza jest "regulacja".
    Chociaż z drugiej strony jak by na to nie popatrzeć to wspominając poprzednika, przychodzi na myśl i "organ" i "regulacja"...
    Coś w tym musi być.
    Spacer już był?

    2 8 Cytuj
  • Anty 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Konkretnie? Proszę sobie sięgnąć do moich postów z przed powiedzmy 8 lat. Gdzieś tam są ukryte gotowe rozwiązania.

    8 lat temu krytykowałeś Maćka, zawzięcie i napięcie. Jak już Maćko nie rządzi, tylko jest absolwent alma mater AWF to nadal krytykujesz Maćka, chociaż on ma już g do gadania.

    Zabawne ;)

    11 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Konkretnie? Proszę sobie sięgnąć do moich postów z przed powiedzmy 8 lat. Gdzieś tam są ukryte gotowe rozwiązania.

    "Przynieś, wynieś, pozamiataj"
    A może skoro poruszasz wątek Ty i w dodatku używasz nieadekwatnej emfazy "organu wykonawczego" i jeszcze na dodatek wymuszasz na mnie presję żeby udowodnić własną rację?
    Tylko widzisz że na mnie to nie działa. Ja już nic muszę nikomu udowadniać. A zwłaszcza komuś kto stwierdza publicznie że zadaniem burmistrza jest "regulacja".
    Chociaż z drugiej strony jak by na to nie popatrzeć to wspominając poprzednika, przychodzi na myśl i "organ" i "regulacja"...
    Coś w tym musi być.
    Spacer już był?

    Nie musisz udowadniać bo.... nie potrafisz. Tyle w temacie.

    6 1 Cytuj
  • 29 lip 2021

    Gdy zadaniem jest obrona Członka Rady Nadzorczej PBSz, byłego wuefisty to pojawia się on - kapitan M007.

    9 1 Cytuj
  • 29 lip 2021
    Lotnik napisał/a:

    Gdy zadaniem jest obrona Członka Rady Nadzorczej PBSz, byłego wuefisty to pojawia się on - kapitan M007.

    "Ciemność widzę, widzę ciemność!"
    Żebym jeszcze miał z tego jakiś interes to bym zrozumiał a tak - kolejna "łatka".
    Spłynie jak po kaczce (fajnie co?

    Obserwator30 napisał/a:

    Nie musisz udowadniać bo.... nie potrafisz. Tyle w temacie.

    Jakby tego nie ująć - też nie muszę.

    1 8 Cytuj
  • 29 lip 2021

    L

    Lotnik napisał/a:

    Gdy zadaniem jest obrona Członka Rady Nadzorczej PBSz, byłego wuefisty to pojawia się on - kapitan M007.

    "Ciemność widzę, widzę ciemność!"
    Żebym jeszcze miał z tego jakiś interes to bym zrozumiał a tak - kolejna "łatka".
    Spłynie jak po kaczce (fajnie co?)

    Obserwator30 napisał/a:

    Nie musisz udowadniać bo.... nie potrafisz. Tyle w temacie.

    Jakby tego nie ująć - też nie muszę.

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Zabawne ;)

    Napiszę Ci w tajemnicy że mam z tego ubaw po pachy ;).

    1 7 Cytuj
  • 29 lip 2021

    A niech sobie spływa, najważniejsze że wuefista zadowolony, może Ci premię da :D

    8 1 Cytuj
  • Anty 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    L

    "Ciemność widzę, widzę ciemność!"
    Żebym jeszcze miał z tego jakiś interes to bym zrozumiał a tak - kolejna "łatka".
    Spłynie jak po kaczce (fajnie co?)

    Jakby tego nie ująć - też nie muszę.

    Napiszę Ci w tajemnicy że mam z tego ubaw po pachy ;).

    Skontaktuj się może z Krzyszkowice, Publicysta, Dorata, Bolek, Tomel, i kilkoma innymi wcieleniami pewnego osobnika z waszego otoczenia przy korycie :)

    Mateusz, w tajemnicy ci powiem ze ludzie z Was, tłustych kotów po radomskich uczelniach, albo myslenickich filiach maja ubaw po pachy :).

    9 1 Cytuj
  • 29 lip 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Skontaktuj się może z Krzyszkowice, Publicysta, Dorata, Bolek, Tomel, i kilkoma innymi wcieleniami pewnego osobnika z waszego otoczenia przy korycie :)

    Mateusz, w tajemnicy ci powiem ze ludzie z Was, tłustych kotów po radomskich uczelniach, albo myslenickich filiach maja ubaw po pachy :)

    Krótkie ale treściwe podsumowanie:
    https://m.youtube.com/watch?v=H7wkolbYXnM

    Nota bene, równie dobrze możesz napisać Daniel, Grzegorz czy Piotrek, nie zmieni to faktu że jesteś w błędzie. Szkoda bo myślałem dotąd że czytasz uważnie. Nic nie szkodzi, mój błąd że Cie przeceniłem.

    1 7 Cytuj
  • 29 lip 2021
    Lotnik napisał/a:

    A niech sobie spływa, najważniejsze że wuefista zadowolony, może Ci premię da :D

    Myślisz? W sumie mógłby, bo w tym roku na Dzień Samorządowca nic nie było a Maciek dawał rok w rok. I gdzie tu sprawiedliwość?

    1 9 Cytuj
  • Anty 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Krótkie ale treściwe podsumowanie:
    https://m.youtube.com/watch?v=H7wkolbYXnM

    Nota bene, równie dobrze możesz napisać Daniel, Grzegorz czy Piotrek, nie zmieni to faktu że jesteś w błędzie. Szkoda bo myślałem dotąd że czytasz uważnie. Nic nie szkodzi, mój błąd że Cie przeceniłem.

    Mateusz nie bądź taki skromny :)

    6 1 Cytuj
  • 29 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Myślisz? W sumie mógłby, bo w tym roku na Dzień Samorządowca nic nie było a Maciek dawał rok w rok. I gdzie tu sprawiedliwość?

    Pewnie się za mało starasz Mati. Za mało tematów w których bronisz wuefisty. Temat o autobusach to jednak mainstream, jak ktoś napisze o złej pogodzie to odpisz, że to nie wina wuefisty ani samorządu.

    7 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 29 lip 2021
    Lotnik napisał/a:

    Pewnie się za mało starasz Mati. Za mało tematów w których bronisz wuefisty. Temat o autobusach to jednak mainstream, jak ktoś napisze o złej pogodzie to odpisz, że to nie wina wuefisty ani samorządu.

    Bo jak nie to wuefista skarci i premii nie będzie. XD

    6 1 Cytuj
  • 29 lip 2021
    Lotnik napisał/a:

    Pewnie się za mało starasz Mati. Za mało tematów w których bronisz wuefisty. Temat o autobusach to jednak mainstream, jak ktoś napisze o złej pogodzie to odpisz, że to nie wina wuefisty ani samorządu.

    Matti - jak ładnie. Mów mi tak jeszcze. Zauważam że działam jak woda na młyn. To doskonale. Szkoda tylko że z takiej mąki to chleba raczej nie będzie.

    Nawiasem pisząc, (sic) Suder z ferajną muszą mieć z Was niezły ubaw.

    2 6 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 30 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Suder z ferajną

    https://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opcy+z+ferajny-1990-1033

    Ja bym się nie odważył na publicznym forum takiej nomenklatury używać... Bałbym się, że ktoś mnie pozwie o naruszenie dóbr osobistych.

    No chyba, że byłbym tym kimś - to wtedy bym się nie bał. Polskie prawo nie przewiduje możliwości pozwania samego siebie XD

    5 Cytuj
  • 30 lip 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    https://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opcy+z+ferajny-1990-1033

    Ja bym się nie odważył na publicznym forum takiej nomenklatury używać... Bałbym się, że ktoś mnie pozwie o naruszenie dóbr osobistych.

    No chyba, że byłbym tym kimś - to wtedy bym się nie bał. Polskie prawo nie przewiduje możliwości pozwania samego siebie XD

    Taaa. Pisze ten od wątku "Obajtus".

    1 5 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 30 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Taaa. Pisze ten od wątku "Obajtus".

    W wąku "Obajtus" tylko cytaty z ogólnopolskich mediów. Każda informacja podparta jest źródłem (publikacją).

    5 1 Cytuj
  • 30 lip 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    W wąku "Obajtus" tylko cytaty z ogólnopolskich mediów. Każda informacja podparta jest źródłem (publikacją).

    Chcesz mnie przekonać o tym że pisząc "Matti" "Mateusz" nie ma to związku z nazwiskiem Suder?

    1 6 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 30 lip 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Chcesz mnie przekonać o tym że pisząc "Matti" "Mateusz" nie ma to związku z nazwiskiem Suder?

    A kto tu przywołał nazwisko pana Sudra, ja czy Ty? I to w kontekście jakichś mafijnych określeń (cyt. "ferajna"). Oburzające...

    6 1 Cytuj

Odpowiedz