Forum » Myślenice

Msza o uzdrowienie i uwolnienie

  • 11 paź 2021

    Witam, czy w Myślenicach jest organizowana Msza o uwolnienie? Wydaje mi się że raz jeden na ogłoszeniach w Kościele w rynku słyszałem zapowiedź takiej mszy,ale ogólnie nie widziałem żadnych takich informacji wywieszonych lub na stronie internetowej . Obił mi się również temat dwojga młodych ludzi z Myślenic którzy byli poddawani egzorcyzmom, czy ktoś zna te przypadki, i w jaki sposób te osoby sprowadziły na siebie zło? Które egzorcyści musieli usunąć.

    4 16 Cytuj
  • 11 paź 2021

    Tego nie wiem, ale mamy wysokiej klasy specjalistów psychiatrów.

    24 5 Cytuj
  • 11 paź 2021

    No tak, spoko ? konkretnie chodzi raczej o " fenomen" tej mszy. Z głową wszystko wporzadku

    9 3 Cytuj
  • 11 paź 2021

    Zaintrygowało mnie stwierdzenie że ktoś "sprowadził na siebie zło"....

    8 1 Cytuj
  • 11 paź 2021
    DM_S napisał/a:

    Zaintrygowało mnie stwierdzenie że ktoś "sprowadził na siebie zło"....

    Może chodzi o nowożeńców lub coś w ten "deseń"...

    9 Cytuj
  • 11 paź 2021

    Ogólnie pytanie zasadnicze brzmi czy w Myślenicach odbywa się msza o uwolnienie bo się się nie orientuje w ogóle a mnie to interesuje. Egzorcyzmy to już inna sprawa...

    7 4 Cytuj
  • baron nk klasa 12 paź 2021

    takie msze są w każdą 3 środę miesiąca więcej info na stronie '' NAZARET '' miłego dnia pogody ducha

    11 1 Cytuj
  • 12 paź 2021
    kierowca napisał/a:

    takie msze są w każdą 3 środę miesiąca więcej info na stronie '' NAZARET '' miłego dnia pogody ducha

    Dziękuję bardzo za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam

    6 1 Cytuj
  • 13 paź 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Może chodzi o nowożeńców lub coś w ten "deseń"...

    "Polecam Ci się ożenić. Jeśli dobrze trafisz to będziesz szczęśliwy, jeśli nie - zostaniesz filozofem."

    10 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 13 paź 2021
    Zamyślony napisał/a:

    Witam, czy w Myślenicach jest organizowana Msza o uwolnienie?

    Niestety nie ma :/ Myślenice cały czas w rękach PiSu. Z utęsknieniem czekamy na egzorcystów :)

    14 13 Cytuj
  • 14 paź 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Niestety nie ma :/ Myślenice cały czas w rękach PiSu. Z utęsknieniem czekamy na egzorcystów :)

    Dlaczego Ziomuś wprowadzasz w błąd?
    Poza tym no taki troszkę śmieszek z Ciebie. No niestety nie na temat.

    6 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 14 paź 2021
    Zamyślony napisał/a:

    Dlaczego Ziomuś wprowadzasz w błąd?
    Poza tym no taki troszkę śmieszek z Ciebie. No niestety nie na temat.

    Trochę dystansu :) A jeśli te msze są, bo bardzo nieskuteczne - tak jak pisałem - miasto w rękach PiSu...

    6 6 Cytuj
  • 29 mar 2022

    „Metropolita Mitrofan, najwyższy rangą duchowny na Półwyspie Kolskim i ważny prałat w hierarchii rosyjskiego kościoła prawosławnego:

    - Jeśli uda nam się ponownie zjednoczyć, usunąć ciemność, która ogarnęła naszych sąsiednich braci, usunąć faszyzm, wtedy Kościół odetchnie pełnym oddechem i nie będzie już podzielonej duszy - uzasadniał wojnę Mitrofan w wystąpieniu dla swojej kongregacji.

    - Prawosławie jest jedyną siłą Boga, jaka pozostała na ziemi, nasz Pan nie ma już nikogo poza Rosyjską Cerkwią Prawosławną - podkreślał Mitrofan podczas jednego z kazań, wygłaszanych po tygodniach inwazji na Ukrainie. „

    1 2 Cytuj
  • 29 mar 2022

    potwierdza to moje przekonania, że największym złem tego świata są religie

    4 6 Cytuj
  • 29 mar 2022
    gwidoniusz napisał/a:

    potwierdza to moje przekonania, że największym złem tego świata są religie

    Nie są tym o czym piszesz. Wpisują się jedynie w swój byt (interes), by być koalicjantem rządzących i w tej koalicji jeżeli się da, -przewodzić. Kiedyś nie miały konkurencji i były kierowniczą siłą narodów.

    Religia to pierwowzór partii politycznych.
    Partie zagospodarowały z religii strukturę organizacyjną, sposób komunikacji, kazania i składki oraz budowę ideologii.

    4 Cytuj
  • 13oddział 29 mar 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Nie są tym o czym piszesz. Wpisują się jedynie w swój byt (interes), by być koalicjantem rządzących i w tej koalicji jeżeli się da, -przewodzić. Kiedyś nie miały konkurencji i były kierowniczą siłą narodów.

    Religia to pierwowzór partii politycznych.
    Partie zagospodarowały z religii strukturę organizacyjną, sposób komunikacji, kazania i składki oraz budowę ideologii.

    Po części się z tobą zgodze jednak nie do końca. Religie i władza zawsze szły w parze. Wiadomo Bogowie (lub Bóg) wybierali władców co przekazywali kapłani. Czasem władcy zmieniali religię która im akurat nie pasowała ale zawsze na inną. Nie inaczej było i jest nadal w naszym kraju (i na świecie ot choćby np. na Boga powoływali się i Bush i Husein w wojnie irackiej, Putin wspiera się popami- Ukraińcy apelują do papieża itd, itp. ) Religia to naturalny sojusznik władzy - jaka by nie była religia i jaka by nie była władza.

    1 3 Cytuj
  • 29 mar 2022
    Malatesta13 napisał/a:

    Religia to naturalny sojusznik władzy - jaka by nie była religia i jaka by nie była władza.

    Sojusznik władzy, tak. Współpraca z komuną, z SLD, PO……..
    Ale zawsze szukali jeszcze oddanego koalicjanta.

    1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 1 maj 2022

    "Msza o uwolnienie" to nie jest to prawidłowe sformułowanie. W 3 środy zwykle jest, ale Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie (i uwolnienie), która to modlitwa jest po Mszy Świętej. Włączenie całych tych modlitw, jakie mają miejsce, w liturgię Eucharystii było by nadużyciem. Ta Msza Święte ma też jako jedną z intencji właśnie Uzdrowienie i Uwolnienie.

    Modlitwa jest bardzo ważna. Wiele osób stwierdza, że zostali uzdrowieni właśnie na modlitwie. Ja z pewnej złej rzeczy też, ale z innej nie. To uzdrowienie może dokonywać się na płaszczyźnie przede wszystkim duchowej, ale także psychicznej. Rzadziej fizycznej. Należy jednak pamiętać, że podstawowym źródłem Bożego uzdrowienia jest sakrament Spowiedzi Świętej. Są osoby, które mówią, iż nawet z dolegliwości fizycznych zostali uzdrowieni na łóżku szpitalnym podczas spowiedzi. Gdy jak czytamy w Ewangelii paralityka spuścili z dachu, to Pan Jezus najpierw powiedział odpuszczają Ci się twoje winy, a dopiero potem wstań i chodź.

    No i co bardzo ważne z dobrych lekarzy trzeba koniecznie korzystać. Módl się, jakby wszystko zależało od Boga, a pracuj, jak by wszystko zależało od Ciebie. Przykładowo wspomnianych wyżej egzorcyzmów nad potencjalnie opętanym nie wolno odprawiać, dopóki nie wykluczy się poprzez lekarza psychiatrę choroby psychicznej.

    2 Cytuj

Odpowiedz