Forum » Myślenice

kolęda,kolęda

  • 19 gru 2021

    Biskup napisał, że wierni mają prawo odmówić kolędy duszpasterzowi.
    Czy to znaczy, że dotychczas była obowiązkowa?
    I co mi za to groziło ?

    13 8 Cytuj
  • 31 gru 2021

    Nie żebym się czepiał, ale tak sobie myślę, że jak był wypadek autokaru i zginęło 20 osób, to była żałoba narodowa.
    Teraz ginie pod respiratorami 900 osób, a my się bawimy, imprezujemy.
    I jak to zrozumieć, czym tragedia tego autokaru zasługuje na żałobę a kilka samolotów ginących dziennie, nie wymaga takiej żałoby.

    Czyli my ludzie jesteśmy powaleni, potrafimy z niczego robić tragedię, i z tragedii robić nic.
    Gdzie tkwi ta potrzeba w nas określenia co jest tragedią a co nią nie jest.
    Tytanic tonie a orkiestra gra, kiedy indziej umiera jedna osoba i jest tragedia.
    A teraz np. umiera pod respiratorem premier albo prezydent, i będzie to tragedia inna niż pozostałe, czy dalej będziemy imprezować na zabawach sylwestrowych?

    15 4 Cytuj
  • 1 sty 2022

    Polska głupim narodem .Zawsze od wszystkich dostawaliśmy wpie...l od wszystkich i od zawsze. Nic nas to nie nauczyło .

    11 4 Cytuj
  • 1 sty 2022

    Putin określił nas jako kraj bezpański razem z Litwą.
    Wydawałoby się że jest bezczelny, ale gdy się nad tym określeniem zastanowić, to coś jest na rzeczy.
    USA jest be, UE jest be, Niemcy są be, Rosja jest be,…
    My jesteśmy super i jak słyszałem dzisiaj w pr24 wywód człowieka z akademii sztuki wojennej,
    to wszyscy wielcy swata, są idiotami.
    I podał receptę jak powinni prowadzić politykę.
    Głosowałem na PiS, ale miało być mądrzej.
    No, jest odwrotnie, ci goście prą do wojny.

    12 3 Cytuj
  • 1 sty 2022

    No i teraz jak zwykle... A NIE MÓWIŁEM !!!!!

    7 1 Cytuj
  • Janek Sal 4 sty 2022

    Nie jest lepiej - ale jest śmieszniej

    to dla tych co głosowali na pis

    A mnie jest szkoda ..........lata

    4 4 Cytuj
  • 4 sty 2022

    Szczególnie rachunki i ceny są z...biście śmieszne........

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 4 sty 2022

    a miało być tak dobrze - wystarczyło tylko nie kraść
    a jest tak dobrze ze dobrze nam tak

    6 2 Cytuj
  • 4 sty 2022

    Ale są na świecie konserwatywne rządy.
    W Tajlandii na plażę jest budka i musisz przed wejściem zrobić szybki test.
    Nasz ultra liberalny rząd (nazywający siebie "konserwatyści" , nie mylić z konserwatyzmem), nie zajmuje się takimi duperelami jak ewentualny omicron,
    Wszystko ma załatwić wolny rynek.

    3 1 Cytuj
  • 19 sty 2022

    Musimy omicrona przetrzymać
    Nic się nie da innego zrobić, trzeba czekać na selekcję.
    I tak sobie myśle, że Bóg poddaje próbie naszą pobożność. I umieramy na potęgę.
    Ale kogo Ma testować bezbożników z zachodu?
    No nie. stąd na nich Postawił już krechę, nie Powołuje ich tak często jak nas. A my musimy wykazać swoją prawdziwą wiarę.
    I szczepienie to jakby sprzeciwianie się naturze.
    Taki szczepionkowiec , to próbuje się fuksem wywinąć naturze. I to żadne bohaterstwo czy heroizm .
    Prawy człowiek idzie na wojnę z omicronem z wypiętą piersią. Ma umrzeć to umrze a ma dar przetrwania to będzie żył.

    2 2 Cytuj
  • 20 sty 2022

    a może to pogańska prawdziwa chtoniczna Matka Natura zirytowała się na bohobojnych. dała sygnał na opamiętanie się

    1 Cytuj
  • 20 sty 2022
    niewierzacy napisał/a:

    a może to pogańska prawdziwa chtoniczna Matka Natura zirytowała się na bohobojnych. dała sygnał na opamiętanie się

    I kombinujesz, że wyśle Putina, aby przerwał pandemię, i sprawi by ludzie by umierali śmiercią bohaterską?

    1 Cytuj
  • 20 sty 2022

    skąd. Matka Natura jest jednocześnie śmiercią i życiem. dla niej pewnie są to sprawy nieistotne

    3 Cytuj
  • 20 sty 2022
    niewierzacy napisał/a:

    skąd. Matka Natura jest jednocześnie śmiercią i życiem. dla niej pewnie są to sprawy nieistotne

    „Dziennik Telewizyjny” zwany Wiadomościami, namawia intensywnie na szczepienie, w środku epidemii, gdzie szczepionka działa w miesiąc po zaszczepieniu.
    Czyli właściwie każą się szczepić chorym.

    1 Cytuj

Odpowiedz