Forum » Myślenice

Wspomóżmy Obajtek Team!!!

  • burzumsquat666@wp.pl 19 gru 2021

    Pojawiła się bardzo ciekawa strona internetowa
    obajtek. team

    Znajdziemy w niej ciekawe podsumowanie informacji na temat Obajtka i jego współpracowników.

    Myślę, że jako mieszkańcy powiatu możemy pomóc w rozwoju strony. Któż z nas, mieszkając tutaj, nie spotkał się w życiu prywatnym czy zawodowym z tzw. "obajtusami"? Posiadamy informacje, których nie mają ludzie z zewnątrz - wykorzystajmy je i pomóżmy rozwijać tę stronę!!!

    16 15 Cytuj
  • 19 lut 2022

    to tym zlodziejem ,chcecie sie zajac

    9 11 Cytuj
  • 19 lut 2022

    Obajtek za młodu wsławił się donosem na dyrektora swojej szkoły (chyba technikum weterynaryjne czy coś takiego). Ale nie pamiętam szczegółów.

    7 8 Cytuj
  • Pablo 23 lut 2022

    U nas jak zwykle... Nasz krajan to trzeba go zgnoić od razu.
    Ciekawe czy tak samo myśli gość z Wędzonki, który dostarcza wędliny na stacje benzynowe Orlenu, Makłowicz, który tam ma swoje kanapki, dostawca kawy, który dostarcza ją tam w ilościach mierzonych tonami i cała reszta, która żyje z Orlenu. Pytanie też do tych co to wielce kibicują Robertowi Kubicy....czy też tak myślicie ?
    Pytanie czy można tak szybko ocenić człowieka, jak Wy to tutaj robicie. Nie znam gościa i nie mam z nim nic wspólnego ale... nie zgadzam się z takim postawieniem sprawy. Jakieś linki z informacjami, ze GW wygrała z nim o co... o publikowanie rzeczy, które miały miejsce 10 lat temu ? A nawet jeśli mieli racę to co? Ilu innych polityków odwala i to nie takie numery.... Ja tam kibicuję temu człowiekowi. Wybił się i jest z mojego regionu. Może jeszcze cos fajnego tutaj dla nas zrobi... ? Kto wie ? Nie wygląda mi na takiego totalnie złego człowieka. A, że się czasami komuś trochę noga powinie.... to czy jemu pierwszemu ? Ciekawa osobowość i uparty, twardy człowiek. ja takim kibicuję ! :-D

    7 21 Cytuj
  • Anty 23 lut 2022
    Pablo napisał/a:

    U nas jak zwykle... Nasz krajan to trzeba go zgnoić od razu.
    Ciekawe czy tak samo myśli gość z Wędzonki, który dostarcza wędliny na stacje benzynowe Orlenu, Makłowicz, który tam ma swoje kanapki, dostawca kawy, który dostarcza ją tam w ilościach mierzonych tonami i cała reszta, która żyje z Orlenu. Pytanie też do tych co to wielce kibicują Robertowi Kubicy....czy też tak myślicie ?
    Pytanie czy można tak szybko ocenić człowieka, jak Wy to tutaj robicie. Nie znam gościa i nie mam z nim nic wspólnego ale... nie zgadzam się z takim postawieniem sprawy. Jakieś linki z informacjami, ze GW wygrała z nim o co... o publikowanie rzeczy, które miały miejsce 10 lat temu ? A nawet jeśli mieli racę to co? Ilu innych polityków odwala i to nie takie numery.... Ja tam kibicuję temu człowiekowi. Wybił się i jest z mojego regionu. Może jeszcze cos fajnego tutaj dla nas zrobi... ? Kto wie ? Nie wygląda mi na takiego totalnie złego człowieka. A, że się czasami komuś trochę noga powinie.... to czy jemu pierwszemu ? Ciekawa osobowość i uparty, twardy człowiek. ja takim kibicuję ! :-D

    typowy symetrysta, winszuje "nie znam gościa, ale na pewno nie jest taki jak mówicie, nie zgadzam sie"

    to może poznaj temat, dogłębnie, a potem się "nie zgadzaj".

    xD

    14 6 Cytuj
  • Pablo 23 lut 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    typowy symetrysta, winszuje "nie znam gościa, ale na pewno nie jest taki jak mówicie, nie zgadzam sie"

    to może poznaj temat, dogłębnie, a potem się "nie zgadzaj".

    xD

    @AntyPatusMyslenice
    1. Jak cytujesz to cytuj dokładnie, a nie jak Ci pasuje....
    2. Ty na pewno znasz ten temat "do spodu"... Czemu zatem nie zgłosisz tego gdzie trzeba. Może też wygrasz i o tobie też w GW napiszą... ;-)
    3. Pozwól, że będę wyrażał tak swoje zdanie jak mnie to pasuje. Ty wyrażaj swoje - po swojemu. OK ?

    4 13 Cytuj
  • Anty 23 lut 2022

    1. To była parafraza, mam nadzieje, że na lekcjach języka ojczystego nauczono Cię takich środków stylistycznych
    2. Nie widzę sensu tego komentować, lepiej działać.
    3. Przecież nie zabraniam ci go wyrażać. Zaproponowałem jedynie byś nie był symetrystą, zgłębił temat który komentujesz przed skomentowaniem i wyrobił sobie faktyczne zdanie a nie coś w stylu, uwaga parafrazuje, „nie No chyba to nie jest tak, w zasadzie to nie wiem sam bo nie znam tematu, ale to nie może być tak na chłopaki rozum, przecież nie może tak być, Haha kłamiecie”.

    Litości facet, litości. Tylko tyle.

    Pozdrawiam i bez odbioru dla symetrysty :)

    11 5 Cytuj
  • 24 lut 2022
    Pablo napisał/a:

    U nas jak zwykle... Nasz krajan to trzeba go zgnoić od razu.
    Ciekawe czy tak samo myśli gość z Wędzonki, który dostarcza wędliny na stacje benzynowe Orlenu, Makłowicz, który tam ma swoje kanapki, dostawca kawy, który dostarcza ją tam w ilościach mierzonych tonami i cała reszta, która żyje z Orlenu. Pytanie też do tych co to wielce kibicują Robertowi Kubicy....czy też tak myślicie ?
    Pytanie czy można tak szybko ocenić człowieka, jak Wy to tutaj robicie. Nie znam gościa i nie mam z nim nic wspólnego ale... nie zgadzam się z takim postawieniem sprawy. Jakieś linki z informacjami, ze GW wygrała z nim o co... o publikowanie rzeczy, które miały miejsce 10 lat temu ? A nawet jeśli mieli racę to co? Ilu innych polityków odwala i to nie takie numery.... Ja tam kibicuję temu człowiekowi. Wybił się i jest z mojego regionu. Może jeszcze cos fajnego tutaj dla nas zrobi... ? Kto wie ? Nie wygląda mi na takiego totalnie złego człowieka. A, że się czasami komuś trochę noga powinie.... to czy jemu pierwszemu ? Ciekawa osobowość i uparty, twardy człowiek. ja takim kibicuję ! :-D

    No widzisz, a wyobraź sobie, że niektórzy go jednak znają :)

    4 4 Cytuj
  • Janek Sal 24 lut 2022

    nasz interlokutor proponuje zgłosic gdzie trzeba - mozna ale po co i tak albo nie podejmą żadnych działań , albo przed wyrokiem go ułaskawią .

    5 3 Cytuj
  • 24 lut 2022

    Obajtek sam się wspomaga spekulując na paliwie, dziś w 2 godziny paliwo o 20 groszy w górę z tej samej dostawy, o 17stej 5.59 o 19stej 5.79

    3 3 Cytuj
  • Janek Sal 25 lut 2022

    dzis 5,93 EURO95

    2 1 Cytuj
  • Anty 25 lut 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    dzis 5,93 EURO95

    Kupowałem rano i było 5:50 ;)

    3 2 Cytuj
  • Janek Sal 25 lut 2022

    kupowałem o 11 bylo 5,93 mam fakture .

    1 Cytuj
  • Anty 25 lut 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    kupowałem o 11 bylo 5,93 mam fakture .

    a ja mam paragon i?

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 28 lut 2022

    no to 5,99 wczoraj na Kazimierza Wielkiego

    2 Cytuj
  • Janek Sal 28 lut 2022

    5,99 dzisiaj na większosci łącznie z BP

    2 Cytuj
  • Anty 28 lut 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    5,99 dzisiaj na większosci łącznie z BP

    dziękujemy Nikoś, dziękujemy

    Cytuj
  • 28 lut 2022

    sami nakreciliscie panike paliwowa i szlochacie a sprawa sie rypla i ci co podniesli maja problem.swoja droga kazdy ma swojego.zmieni sie opcja rzadzaca .zmieni sie Obajtek.a na gorze te same twarze tylko w innej roszadzie.Czy naprawde tego nie widzicie.Od 1989r ye dame geby .......no ;procz tych co zmarli.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz