Forum » Myślenice

Czy ktoś widział ostatnio naszego Starostę?

  • 26 sty 2022
    Hemingway napisał/a:

    Ty tutaj sam ze sobą prowadzisz konwersacje?

    mieszkanka1980 skąd ty znasz takie szczegóły co? :D chyba wiadomo kim już jesteś i jaki jest cel twojego pisania pod każdym tematem dot starostwa.

    To najpierw piszecie że na lotnisku na bramkach go nie wpuszczono bo miał pozytywa a teraz nagle że nawet na lotnisku go nie było? zdecydujcie się na jedną wersje w tym Powiecie bo ludzie już sami nie wiedzą co mają o tym wszystkim myśleć.

    Przecież napisałam, że zasięgnęłam informacji. Czytaj ze zrozumieniem. Wiadomo kim jestem? Widzę, że znowu tworzysz swoją teorię. Ja czytam różne posty a piszę tam, gdzie widzę zakłamanie propagandzistów, którzy zostali uruchomieni w jednym celu. Wystarczy obejrzeć parę minut rządowej tv, żeby wiadomo było o co mi chodzi. Więc nie dopisuj mi ciągle powiązań wyssanych z Twojej propagandy. Popatrz lepiej na siebie i swoje "nie hejtowanie" po różnymi nickami.
    A co do tego lotniska, to najpierw przeczytałam pierwszy wpis prowokatora, który ciągnął się w temacie innych piszących, więc w końcu zasięgnęłam informacji, co nie było trudne i napisałam mój poprzedni post. Ciebie nie było stać, żeby to zrobić, bo przesłanie musi być anty-Starostwo. Z resztą jak może zauważyłeś, nie we wszystkich postach o niszczeniu starostwa się wypowiadam, bo taka polemika nie ma sensu.
    A swoją drogą, jak to jest... usilnie próbować niszczyć człowieka a potem wyznawać swoją wiarę bez wyrzutów sumienia???
    Widzę jak jest, dlatego piszę co i gdzie uważam za stosowne. Więc zajmij się swoim pisaniem, bo masz przecież takie zadanie. Nie przypisuj mi swoich cech. I nie mów za ludzi, tylko za siebie, skoro tak mącisz. Ludzie mają swój rozum, na szczęście.

    27 Cytuj
  • 26 sty 2022

    No i zaorane.....

    19 Cytuj
  • 26 sty 2022
    Vojtek napisał/a:

    Co się dzieje z naszym Starostą? wie ktoś coś? od jakiegoś miesiąca zniknął z życia publicznego a pojawiają się medialne doniesienia że jakiegoś starostę z okolic Krakowa nie wypuszczono z kraju, nie przeszedł kontroli na lotnisku. Ciekawe o co i o kogo chodziło?

    Hemingway, przy okazji popatrz w lustro i zapytaj Vojtka, skąd ma te informacje i jakie to medialne doniesienia były? Potem daj znać w następnym poście, bo sama jestem ciekawa. Ja o pracy Starosty, przeczytałam na ich stronie. Nie zniknął "od jakiegoś miesiąca". Według Ciebie kłamstwo jest wykładnikiem prawdy, jak u Barei? Stąd moje posty. Są tacy, którzy reagują na zakłamaną propagandę. A ja jako mieszkanka powiatu, mam takie prawo.

    22 Cytuj
  • 26 sty 2022

    No i Vojtuś powinien tu zacytować klasyka "kończ waść wstydu oszczędź".......

    16 Cytuj

Odpowiedz