Forum » Myślenice

Premiera w naszym Kinie

  • 13 lip 2011

    Witam czy wie ktos jakiego filmu dzis jest u nas seans premierowy ? po remoncie kina ? bo strona nie działa gdyz serwer im padł.

    1 Cytuj
  • 13 lip 2011

    hehe po co komu serwer jak i tak tam się nic nie dzieje? gdyby się działo to może wysmarowaliby jakiś plakat albo informację.

    6 Cytuj
  • 13 lip 2011

    slyszalam ze bedzie to film pt " Jak wtopić kasę na kino 3 d"

    6 3 Cytuj
  • 13 lip 2011

    I tak wlaśnie MOKIS porywa sie na głęboka wodę- chce rywalizować z krakowskimi kinami, a nawet głupiego plakatu nigdzie nie widać. Ja to nawet nie wiedzilam ze kino juz jest po remoncie:)A jest???No to Brawo:)

    6 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Dzwoniłem dziś bo sam byłem ciekaw co mają w repertuarze - to co usłyszałem nie zdziwiło mnie. Pani przy słuchawce powiedziała że wynikły jakieś komplikacje i kino będzie dostępne najwcześniej za 3 tygodnie : ). byłem 3 razy w Muzie raz urwało pół filmu, raz brakło prądu - kazali mi przyjść w innym terminie, tylko raz dało się cokolwiek obejrzeć.

    5 Cytuj
  • 13 lip 2011

    seba
    wytrawały jesteś:)
    to co...do trzech razy sztuka???:)

    2 Cytuj
  • 14 lip 2011

    Padło kino,padł serwer,może tak kolej by paść na kolana przed Narodem i powiedzieć;
    " przepraszamy,ze musicie tak często całować klamkę". A tu tylko czekaj tatka latka

    4 Cytuj
  • 14 lip 2011

    xD Coś czuję, że nic z tego kina 3D nie będzie, a przy okazji narobią, że nawet zwykłego kina nie będzie. Nie muszą od razu 3D robić- wystarczyłoby mieć w miarę na bieżąco repertuar, a nie, że w M-cach puszczają filmy, które w Krk były przykładowo w maju.

    2 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Jutro w kinie grają podobno film w technologii 5 D o ładbie brzmiącym tytule "Nowa podwyżka wody" w reżyserii Ostrowskiego.

    5 1 Cytuj

Odpowiedz