Forum » Myślenice

Worki na śmieci

  • 8 lut 2022

    Swego czasu wicestarosta zamieścił na Facebooku filmik o rozrywających się workach na śmieci, które są dużo gorszej jakości od tych które były wcześniej.

    https://www.facebook.com/watch/?v=222627132565615

    Wiele osób śmiało się z niego. Niektórzy (nie powiem którzy) szydzili, że nie umie śmieci włożyć do worka.
    Stwierdzam podobnie jak wicestarosta Rafał Kudas, że worki są beznadziejne. Jestem ciekawy, czy Gmina zrobi coś w tym temacie? Mam tu na myśli, zmianę dostawcy, lub wymuszenie na obecnym dostawcy worków lepszej jakości?

    20 1 Cytuj
  • 8 lut 2022
    taki_gość napisał/a:

    Swego czasu wicestarosta zamieścił na Facebooku filmik o rozrywających się workach na śmieci, które są dużo gorszej jakości od tych które były wcześniej.

    https://www.facebook.com/watch/?v=222627132565615

    Wiele osób śmiało się z niego. Niektórzy (nie powiem którzy) szydzili, że nie umie śmieci włożyć do worka.
    Stwierdzam podobnie jak wicestarosta Rafał Kudas, że worki są beznadziejne. Jestem ciekawy, czy Gmina zrobi coś w tym temacie? Mam tu na myśli, zmianę dostawcy, lub wymuszenie na obecnym dostawcy worków lepszej jakości?

    Zmianę dostawcy hehehe

    15 Cytuj
  • 11 lut 2022

    Szkoda, że nikt więcej nie chce się wypowiedzieć na temat worków, Przecież urzędnicy czytają forum. Jeśli będzie duża ilość uwag to coś się w temacie ruszy. Nie oczekuję zmiany dostawcy, bo do tego trzeba byłoby mieć cojones, ale może udałoby się zamawiać bardzie trwałe worki?

    7 Cytuj
  • 11 lut 2022
    taki_gość napisał/a:

    Szkoda, że nikt więcej nie chce się wypowiedzieć na temat worków, Przecież urzędnicy czytają forum. Jeśli będzie duża ilość uwag to coś się w temacie ruszy. Nie oczekuję zmiany dostawcy, bo do tego trzeba byłoby mieć cojones, ale może udałoby się zamawiać bardzie trwałe worki?

    "Jeśli będzie duża ilość uwag to coś się ruszy" - co się ma ruszyć jak zapewne umowa została zawarta na jakiś konkretny okres?

    6 Cytuj
  • 11 lut 2022

    Te worki to porażka, myślę ze większość mieszkańców to widzi ale skoro uwagi Pana Rafała nie dotarły, to co dociera do naszej władzy? (oprócz naszych coraz wyższych podatków do wypychania własnych kieszeni)

    11 1 Cytuj
  • 11 lut 2022
    taki_gość napisał/a:

    Szkoda, że nikt więcej nie chce się wypowiedzieć na temat worków, Przecież urzędnicy czytają forum. Jeśli będzie duża ilość uwag to coś się w temacie ruszy. Nie oczekuję zmiany dostawcy, bo do tego trzeba byłoby mieć cojones, ale może udałoby się zamawiać bardzie trwałe worki?

    Co Ci mogę powiedzieć ? Worki od Obajtka z Folie Wieluń sprzedawane przez syna Beaty Szydło.

    12 1 Cytuj
  • 11 lut 2022
    TiM_Myslenice napisał/a:

    "Jeśli będzie duża ilość uwag to coś się ruszy" - co się ma ruszyć jak zapewne umowa została zawarta na jakiś konkretny okres?

    Na pewno na jakiś konkretny okres, ale w umowie są zawarte (mam taką nadzieję) wymagania jakie worki winny spełniać.

    8 Cytuj
  • 11 lut 2022
    Lukaszz napisał/a:

    Co Ci mogę powiedzieć ? Worki od Obajtka z Folie Wieluń sprzedawane przez syna Beaty Szydło.

    Ja to wiem, ale może nie trzeba mieć wielkich cojones, żeby trochę wstrząsnąć dostawcą?

    9 Cytuj
  • 12 lut 2022

    Żądać jakości od worków Obajtka sprzedawanych przez syna Szydło gminie rządzonej przez Szlachetkę w czasach gdy o tym komu stawia się zarzuty decyduje prokuratura rządzona przez PIS to jakiś ŻART.
    Zaczekajmy na zmianę władzy, a wtedy niezależna prokuratura sprawdzi ten biznes.

    10 2 Cytuj
  • 12 lut 2022

    A ja na worki nie narzekam. Są według mnie o wiele lepsze niż te poprzednie z latającymi wstążeczkami. Wiadomo, że to nie guma i się nie naciągnie. Jak się napcha nie wiadomo ile to nie dziwne, że pękają. Jedyną moją uwagą jest to, że panowie z RPGK puste rzucają byle gdzie i potem efekt jest taki, że kilka razy zawieje i worków nie ma. Mam już dość dokupowania worków albo dzwonienie do urzędu

    4 8 Cytuj
  • 12 lut 2022

    Też uważam ,że jakość worków jest okay a to że gościu z filmiku nie potrafi z nich korzystać świadczy o jego ułomności a nie jakości worków . A to ,że kontrakt obejmujący ich zakup jest niezbyt przejrzysty to inna sprawa .

    6 6 Cytuj
  • 12 lut 2022

    [cytat=Piotrek Nosal]A ja na worki nie narzekam. Są według mnie o wiele lepsze niż te poprzednie z latającymi wstążeczkami. /cytat]

    Chodzi mi o to, że podczas ściągania tasiemki w celu związania worka, worek w okolicy tasiemki permanentnie się rozrywa.

    9 2 Cytuj
  • 12 lut 2022

    Czyli znowu wyszło jak premierowi.... Pomysł zajebisty ale wykonanie??????

    4 1 Cytuj
  • 12 lut 2022

    to są worki na skalę ichniejszych możliwości

    5 1 Cytuj
  • 13 lut 2022

    Czyli taki miś naszego słoneczka?? No to nawet miś cokolwiek marniutki....

    4 1 Cytuj
  • 13 lut 2022

    Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego miasta Jego Wysokość. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki! To mówiłem ja (dodaj nick) Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Jego Wysokość. Niech żyje nam!

    6 1 Cytuj
  • 13 lut 2022

    A mnie tam worki ani parzą ani ziębią, wybaczcie, ale jest tak dużo ważniejszych kwestii, że temat worków wypada dość słabo....
    Ze swojej strony polecam ostrożnie się obchodzić i da się z tym żyć.

    3 5 Cytuj

Odpowiedz