Forum » Myślenice

Bilety na otwarty basen

  • 15 lip 2011

    Kilka upalnych dni i zapragnęło się kąpieli w basenie. A tu niespodzianka... bilet w cenie 12 zł!!!!! A na basenie raczej tłumów nie ma. Kogo stać na bilet w takiej cenie?

    14 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Zza to oszczędności na ogłoszeniach ogromne. Na tablicy koło szpitala z trudem można zauważyć wydruk z napisem " Basen otwarty od ...do... " w foliowym etui.

    6 Cytuj
  • 15 lip 2011

    No własnie!! Myslałam że padnę jak zobaczyłam cenę. Jak czesto tam bywałam to po zmianie włacieciela obiektu nie pojde tam. Taka cena, za co?? Powariowali. Albo obniżą ceny albo splajtują bo nie sadze ze ludzie beda płacić taką kasę

    8 Cytuj
  • 15 lip 2011

    dział promocji naszego miasta powinien zostać gdzieś opisany jako przykład największego "nieudolnictwa i żenady"

    11 1 Cytuj
  • 15 lip 2011

    jak was nie stać nie nie chodźcie proste! dla mnie to za tano! powinno kosztować minimum 20 zł, pewnie swoje żale tu wylewają biedaki z osiedli (slamsów) ja ze swojej rezydencji mam nie daleko na basen i zawsze płace 20 zł nie czekam na te drobniaki reszte, a wy tylko narzekacie dusigrosze!

    5 32 Cytuj
  • 15 lip 2011

    weź mnie ze sobą żenujący przedsiębiorco a postawię ci loda :)

    13 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Faktycznie trochę przesadzili z tą cenę. Wiem, że muszą zarobić, żeby mieć zyski, ale aż 12zł? Nawet gdyby teraz zmienili cenę na np. 10zł, to i tak stracili już większość klientów, którym nie będzie się chciało nawet przejść zobaczyć po ile jest wstęp, tylko w przekonaniu, że nadal jest on po 12zł pójdą po prostu nad Rabę, a przecież podczas chłodniejszych dni jest jeszcze drugi, kryty basen. To jest niemądre posunięcie właściciela odkrytego basena, ponieważ tylko kompletny laik podnosi ceny w środku sezonu, mimo, że odległość basenu od rzeki Raby, która też przyciąga sporo osób wynosi, hmm.. kilkadziesiąt metrów? Gdyby w okolicy nie byłoby żadnej rzeki ani jeziora, to nawet jakby ceny podwyższył do 14-15zł, to i tak pewnie znalazłoby się sporo osób chcących się ochłodzić w wodzie.

    6 Cytuj
  • 15 lip 2011

    [quote=gość: przedsiębiorca] jak was nie stać nie nie chodźcie proste! dla mnie to za tano! powinno kosztować minimum 20 zł, pewnie swoje żale tu wylewają biedaki z osiedli (slamsów) ja ze swojej rezydencji mam nie daleko na basen i zawsze płace 20 zł nie czekam na te drobniaki reszte, a wy tylko narzekacie dusigrosze! [/quote]
    to w rezydencji nie masz basenu biedaku?

    12 Cytuj
  • 15 lip 2011

    ile kosztowaly w tamtym roku??jak dobrze pamietam to chyba 6 zł lub 8. Niech ktoś przypomni

    3 Cytuj
  • 15 lip 2011

    [quote=gość: outsiderka] Zza to oszczędności na ogłoszeniach ogromne. Na tablicy koło szpitala z trudem można zauważyć wydruk z napisem " Basen otwarty od ...do... " w foliowym etui. [/quote]

    Drogie bilety ale już na porządny plakat to ich nie stac.Nie wróżę im sukcesu:)

    5 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Ja także nie wróżę im sukcesu, bo nawet w czasach gdy bilet kosztował poniżej 10 zł to wolałam iść w upalny dzień na Dolny Jaz nad Rabę i zawsze były tam tłumy- jest gdzie popływać, jest bufet, są toalety (że płatne to inna bajka), są boiska do siatkówki i koszykówki i jest mini plac zabaw dla dzieci. To dużo lepsze od odkrytego basenu, które poza brodzikiem dla dzieci, łazienkami i wrakiem boiska do siatkówki z tego co pamiętam nie ma nic więcej do zaoferowania.

    2 Cytuj
  • 15 lip 2011

    kto jest właścicielem basenu?

    Cytuj
  • 15 lip 2011

    jest jakis nowy własciciel bo przed sezonem był ogloszony przetarg na dzierżawę basenu.
    Nowy wlasciciel i ceny z kosmosu hehhe
    Ale zobaczymy jak długo pociągnie taki pazerny biznesmen, bo rpzeciez basen to przede wszytskim dzieciaki. A na nich fortuny nie zrobi za taką cene biletu

    4 Cytuj
  • 15 lip 2011
    Cytuj
  • 16 lip 2011

    Ciekawa jest również codzienna promocja od godziny 17 (basen czynny do 18), wstęp za połowę ceny czyli tylko 6 zł! Dla porównania basen w tamtym roku kosztował 8 zł a wstęp za połowe ceny był od 15, czyli 3 godziny za 4 zł. Brawo!

    6 Cytuj
  • 16 lip 2011

    zawsze mozna isc nad rabe i kapac sie w sciekach spuszczanych do rzeki.... bedzie za darmo

    3 3 Cytuj
  • 16 lip 2011

    Przedsiębiorco a ja ciebie widziałem nad raba w krzakach i ciągłeś piwo z biedronki

    5 Cytuj
  • 16 lip 2011

    powariowali z tymi cenami!! co oni myślą że są Parkiem Wodnym czy Tatralandią/????Chodziłam tam zawsze ale w tym roku mnie tam nie zobaczą!!

    3 Cytuj
  • 17 lip 2011

    [quote=gość: papi] zawsze mozna isc nad rabe i kapac sie w sciekach spuszczanych do rzeki.... bedzie za darmo [/quote]

    Już wolę te ścieki- naprawdę. Przynajmniej za zaoszczędzone 12 zł kupię sobie jakieś pyszne ciepłe jedzonko w tym bufecie przy wejściu na Dolny Jaz

    4 Cytuj
  • 18 lip 2011

    może jak sie idzie samemu to sie nie żałuje te 12 zeta ale jak ktos ma 2 dzieci....to juz nie lada luksus.

    2 Cytuj
  • 23 sie 2011

    czy na tym basenie jest brodzik dla dzieci??? a jelsi tak to woda w nim znośna??? i jaka cena dla dzieci do 3 lat???

    Cytuj
  • 23 sie 2011

    och... woda taka jaka w kranie. na pewno spelnia wszelkie normy. moze troche zaciagac zurem, ale nie boj zaby. dzieciaka nic nie grozi, chyba ze maja jakies bardziej dotkliwsze uczulenia. pogoda piekna, zapraszam wiec na basen :)

    1 Cytuj
  • 23 sie 2011

    wolę za 40 złotych jechać do parku wodnego poszaleć, niż w tym pożal się Boże akwenie wodnym.

    3 1 Cytuj
  • 16 cze 2013
    gość: kurde felek napisał/a:

    wolę za 40 złotych jechać do parku wodnego poszaleć, niż w tym pożal się Boże akwenie wodnym.

    Ok. Tylko:
    1. Do Krakowa(jeśli o nim myślisz) trzeba dojechać
    2. W parku wodnym sie nie opalisz.
    3. Cena: Myślenice ok 10zł. Kraków ok 40zł
    4. W tym krakowskim parku wodnym wcale szału nie ma. Zjeżdżalnie zostawiają znaki na plecach bo złączenia elementów są mocno zaznaczone. Jest kilka basenów, saun itp. Ogólnie szału nie robi.
    Wiadomo kiedy otworzą odkryty basen w tym roku ?

    2 2 Cytuj
  • 16 cze 2013
    marcin007 napisał/a:

    gość: kurde felek napisał/a:wolę za 40 złotych jechać do parku wodnego poszaleć, niż w tym pożal się Boże akwenie wodnym.Ok. Tylko:
    1. Do Krakowa(jeśli o nim myślisz) trzeba dojechać
    2. W parku wodnym sie nie opalisz.
    3. Cena: Myślenice ok 10zł. Kraków ok 40zł
    4. W tym krakowskim parku wodnym wcale szału nie ma. Zjeżdżalnie zostawiają znaki na plecach bo złączenia elementów są mocno zaznaczone. Jest kilka basenów, saun itp. Ogólnie szału nie robi.
    Wiadomo kiedy otworzą odkryty basen w tym roku ?

    Patrząc na przygotowania to chyba na boże narodzenie

    5 Cytuj

Odpowiedz