Forum » Myślenice

Zamknięcie ulic

  • 30 cze 2022

    Środek tygodnia
    Ludzie pracują
    Zamykamy pół miasta bo garstka zapaleńców jedzie na rowerach
    XDDDDDD.
    Dzięki miasto-info za info. Można na was liczyć.

    10 4 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 30 cze 2022

    Przejadą i ich nie będzie, drama o nic...

    5 8 Cytuj
  • 30 cze 2022
    Marioosz napisał/a:

    Przejadą i ich nie będzie, drama o nic...

    Wiadomo. A trzech parobasków wracających na bazę, pieniążki za dodatkową godzinkę pracy weźmie od kolarzy. Dobry układ.

    3 5 Cytuj
  • 1 lip 2022
    Gombek napisał/a:

    Środek tygodnia
    Ludzie pracują
    Zamykamy pół miasta bo garstka zapaleńców jedzie na rowerach
    XDDDDDD.
    Dzięki miasto-info za info. Można na was liczyć.

    Nie tylko pół miasta połowa droga do Wieliczki była zamknięta na kilka godzin !! też mi się wydaje że to jest skandal, całe miasto stoi bo komuś w godzinach szczytu przejdzie po głowie pomysł żeby puścić tędy wyścig.

    11 2 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 1 lip 2022

    To kiedy mają puścić wyścig, w nocy? Przecież wyścig nie jest codziennie. Ale fakt, nie wiem czy faktycznie koniecznie trzeba zamykać było aż na kilka godzin drogę.

    7 4 Cytuj
  • 1 lip 2022
    Marioosz napisał/a:

    To kiedy mają puścić wyścig, w nocy? Przecież wyścig nie jest codziennie. Ale fakt, nie wiem czy faktycznie koniecznie trzeba zamykać było aż na kilka godzin drogę.

    Tu, żeby ostrzyć zęby na wrzawę jest kilka powodów. Środek tygodnia zamiast soboty/niedzieli to jedno, natomiast drugie to totalny chaos i brak informacji na temat tej hucpy. Ludzie byli w totalnym szoku na wlocie do Myślenic i na drogach przecinających trasę. A pan stróż prawa swoim dobrym radom pod tytulem "pojechać na parking na 20 minut i czekać" może znaleźć wygodne miejsce we własnych ciżmach.

    8 1 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 1 lip 2022

    Jak wyścig który ma trwać kilka dni, zorganizować tylko w sobotę i niedzielę? Np taki Tour de Pologne, który trwa cały tydzień?

    5 Cytuj

Odpowiedz