Forum » Myślenice

Kolesiorstwo w Urzędzie Miasta...

  • burzumsquat666@wp.pl 11 wrz 2022
    Lukaszz napisał/a:

    Kiedy to się skończy, mam nadzieję że łamiący prawo zostaną skazani sprawiedliwymi wyrokami.

    A ja mam nadzieję że te postępowania będą jawne. Chętnie wybiorę się na nie w roli publiczności.

    18 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 11 wrz 2022

    Po mieście krąży nowa anegdota:
    Obajtek jak nie może zasnąć to liczy swoje nieruchomości. A Szlachetka liczy ilu Bylicow zatrudnia urząd miasta XD

    39 1 Cytuj
  • 12 wrz 2022
    Lukaszz napisał/a:

    Kiedy to się skończy, mam nadzieję że łamiący prawo zostaną skazani sprawiedliwymi wyrokami.

    Również mam nadzieje, że afera z wypadkiem na zakopiance i niejasnym udziałem w tej sprawie przewodniczącej PO zostanie sprawiedliwe wyjaśniona i wszystkie odpowiedzialne osoby sprawiedliwie nagrodzone wyrokami.

    8 20 Cytuj
  • 12 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Po mieście krąży nowa anegdota:
    Obajtek jak nie może zasnąć to liczy swoje nieruchomości. A Szlachetka liczy ilu Bylicow zatrudnia urząd miasta XD

    A daruś liczy tabletki których zapomniał zażyć XD

    6 24 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 12 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    A daruś liczy tabletki których zapomniał zażyć XD

    A nawet gdyby, to czy zażywanie tabletek jest czymś wstydliwym? Jak można drwić z cudzej choroby? Dno!

    25 2 Cytuj
  • 15 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    A daruś liczy tabletki których zapomniał zażyć XD

    Mi się wydaje, że jesteś strasznie zawistny. Zero konkretów, jakichkolwiek informacji popartej wiedzą tylko same docinki...

    16 4 Cytuj
  • 15 wrz 2022

    Nie ma co płakać. 2 kadencje max dla każdego burmistrza. Później się robią kliki.

    20 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 15 wrz 2022

    Szlachetka odbywa na raz cztery kadencje - więc po zakończeniu tej powinien już odejść. Wyrzućmy go na śmietnik historii.

    27 Cytuj
  • 1 mar

    Chyba żonka p. Roberta B. się nie napracowała, skoro głośny chrzest w Jaworniku był :)

    11 Cytuj

Odpowiedz