Forum » Myślenice

Mąż przewodniczącej PO uciekł z miejsca wypadku?

  • 12 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Ile razy mam ci tłumaczyć żebyś się nie udzielała w tym temacie skoro gotuje cie on tak bardzo? bronieniem czegoś co trzeba wyjaśnić za wszelką cenę skompromitowałaś się już ostatecznie. Zajmij się sowimi aferami które rozkręcasz na forum XD

    Płacą ci chociaż za obronę tej całej przewodniczącej PO? bo jak robisz to za darmo to współczuje. Czekamy na wyjaśnienia a nie chowanie się za adwokatem czy tam Bóg wie kim jeszcze. PO CO SKORO WEDŁUG WASD NIE MA ŻADNEJ SPRAWY???? XD I dopóki ta sytuacja nie zostanie wyjaśniona, to gwarantuje ci że temat będzie grzany i wasze spazmy połączone z potężną hipokryzją na nic się tu nie zdadzą.

    Skoro widzisz afery tam gdzie ich nie ma, a tam gdzie są uważasz że nic się nie dzieje to ewidentnie się to nadaje do szpitalnego leczenia (a przynajmniej obserwacji), o ile nie jest za późno.

    Schizofrenia. No jak byk schizofrenia :)
    1. Wklej jakiekolwiek zdanie z mojej wypowiedzi w którym bronię Ewy W. Potrafisz?
    2. Wklej jakiekolwiek zdanie z mojej wypowiedzi w którym opisuje jakąś "aferę".
    3. Opisz na czym polega afera w sprawie Ewy W. twoim zdaniem. Przypomnę tylko, że aferą nie można nazwać zdarzenia drogowego tylko dlatego, że uczestniczył w nim ktoś znany.

    4 2 Cytuj
  • 12 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Po co zatem chowa się za adwokatem i każdą wypowiedź do mediów z nim konsultuje?

    Bo każdy ma prawo do adwokata oraz do zachowania milczenia. Może ma rozum i wie, że nieprzemyślanym gadaniem pogorszy tylko sytuację? Może jest winna i próbuje się z tego wycofać? Co nas to obchodzi? Nie robi tego za publiczne pieniądze, nie robi tego jako osoba publiczna, nie ma to żadnego związku ze sprawowaną przez nią funkcją, nie jest w to wmieszana partia ani nikt z partii nie próbuje wpłynąć na śledczych z tego co wiadomo. Gdzie tu jest afera? pytam cię już n-ty raz, bez skutku. Jeśli jest wina, będzie i kara, jeśli kary nie będzie, wówczas będziemy węszyć aferę, ok?

    Hemingway napisał/a:

    -Latarnie palą się w dzień/mejle obajtka- Hurrr Durr afera !!! kompromitacja!!! nagłaśniamy sprawę !!!!

    -prądu za chwilę nam zabraknie, ceny energii szybują, a w Myślenicach nie ma drzew owocujących banknotami. Marnotrawienie publicznych pieniędzy jest przynajmniej godne zauważenia, zwłaszcza, że żadne służby się ta sprawą nie zajmują, w przeciwieństwie do sprawy Ewy W., ale szeryfowi pisiorowi to nie wystarcza :/ cóż.

    -

    Hemingway napisał/a:

    Media donoszą o niejasnej sytuacji z wypadkiem na zakopiance w którą zamieszana jest ponoć ich koleżanka z PO

    Jakby to była moja koleżanka, albo chociaż sympatią polityczną, to może by mnie obchodziło co zrobiła prywatnie i co się z nią stanie. Obchodzi mnie tylko by winny został ukarany. Wskazywać go nie zamierzam bo jest od tego policja i ona się tym aktualnie zajmuje właśnie.
    Nadal nie napisałeś, co tu jest aferą. Włącz sobie w Googlach słownik i sprawdź czym jest afera.

    6 1 Cytuj
  • 12 wrz 2022

    Dobra podsumowując:
    1) Nadaktywność pisowskich profili w mediach społecznościowych w tej sprawie jest dziwna szczególnie, że piszecie panowie nie pod swoimi nazwiskami tylko anonimowo
    2) Jako wyborczynię opozycji martwi mnie postawa Pani Ewy Wincenciak - Walas, chowanie się za prawnikiem, odmawianie komentarza, a zwłaszcza grożenie pozwami jest mega słabe. Ja z pewnością na taką osobę nie zagłosuję. Zwłaszcza, że Ci którzy grożą pozwami zamiast napisać rzetelne oświadczenie zwykle szybciutko są zdejmowani ze stanowisk.

    11 3 Cytuj
  • Anty 13 wrz 2022
    Vivaldi napisał/a:

    wpadę, popatrzę i zamykam bo jak to mówi starokrakowskie powiedzenie : "szkoda głową o mur tłuc, kto był bucem, będzie buc" tak, że ten.....XD ...... a o wybory się nie martwię tylko powtórzę po sobie : "wam wystarczy nie przeszkadzać" :)))

    No bo przy takiej inflacji, spadku aktywności przemysłowej, złych nastrojach, braku KPO i innych sukcesach PiS trochę ciężko ci robić tu propagandę. No i twój idol „co dobrze gada” wedle twojego posta z fejsika (jablonowski) został zatrzymany. Ale wiedziałem że w tej sprawie się odezwiesz. Śliski jesteś ?

    9 1 Cytuj
  • 13 wrz 2022

    Ten nasz Hemingway, to bardziej Ernest czy Taco? Z potoku słów, mnie osobiście, bardziej pasuje do rapera. Pytam tych którzy znają, bo widzę, że w wątkach przewijają się jakieś personalne odniesienia między osobami, które mogą się znać,

    9 Cytuj
  • 13 wrz 2022

    Widziałem to pseudo oświadczenie i jestem w szoku… kobieta zamiast zdementować, wytłumaczyć i tym samym zakończyć domysły to…straszy postępowaniami XDDDD ja się pytam za co i kogo? Poda do sądu rzecznika prasowego KPP w Myślenicach? Przecież on tylko potwierdził to o czym media huczą od piątku. Nie potwierdził jedynie (ani tez nie zaprzeczył!!) danych personalnych uczestników zdarzenia. co jest oczywiste, sprawa jest rozwojowa i takich informacji podać nie może. Więc za co ta szanowna pani chce ludziom procesy wytaczać? XD za komuny się tak ludzi uciszało a nie dzisiaj!
    Dała kobieta oświadczenie, nie wyjaśniła w nim KOMPLETNIE NIC ale do straszenia sądami jest pierwsza. Kwintesencja platformy obywatelskiej w pigułce. Mam nadzieje, że opinia publiczna dowie się w końcu jak na prawdę było. Wszak o publiczną osobę tu chodzi. Ludzie mają prawo zadawać pytania a jak ktoś ich olewa, nie odpowiada tylko sądami straszy to zwiastuje takiej osobie rychły upadek tej jeszcze nie rozpoczętej kariery politycznej. Jak sobie pościeli tak się wyśpi.

    Darus Mieciu, nie czytałem nawet waszych wypocin, mój czas jest zbyt cenny, wybaczcie ;) poza tym nie jestem specjalistą w tematach mejli Obajtka czy palących się w dzień latarni, to zbyt grube „afery” jak na mnie XDDDD

    5 8 Cytuj
  • 13 wrz 2022
    TiM_Myslenice napisał/a:

    Dobra podsumowując:
    1) Nadaktywność pisowskich profili w mediach społecznościowych w tej sprawie jest dziwna szczególnie, że piszecie panowie nie pod swoimi nazwiskami tylko anonimowo
    2) Jako wyborczynię opozycji martwi mnie postawa Pani Ewy Wincenciak - Walas, chowanie się za prawnikiem, odmawianie komentarza, a zwłaszcza grożenie pozwami jest mega słabe. Ja z pewnością na taką osobę nie zagłosuję. Zwłaszcza, że Ci którzy grożą pozwami zamiast napisać rzetelne oświadczenie zwykle szybciutko są zdejmowani ze stanowisk.

    Z punktem pierwszym bym polemizował, nie jest ich więcej niż platfuskich profili w „aferach” dot. Palących latarni w dziej czy mejli obajtka.

    Z punktem drugim pozostaje mi się zgodzić w 100%, słabe to jest. Wystarczyło wyjaśnić i by było po sprawie. A straszenie to już w ogóle kompromitacja na całej lini. Ale cóż zrobisz..

    5 9 Cytuj
  • 13 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Z punktem pierwszym bym polemizował, nie jest ich więcej niż platfuskich profili w „aferach” dot. Palących latarni w dziej czy mejli obajtka.

    Z punktem drugim pozostaje mi się zgodzić w 100%, słabe to jest. Wystarczyło wyjaśnić i by było po sprawie. A straszenie to już w ogóle kompromitacja na całej lini. Ale cóż zrobisz..

    Wreszcie jakaś merytoryka! Teraz co do Twojego pierwszego akapitu - ok jeśli chodzi o te latarnie to faktycznie poruszenie większe niż skala sprawy. Co do obajtka - tutaj jednak jest sprawa sporego kalibru, więc i ruch w temacie był większy.

    Co do drugiego akapitu, myślę podobnie. Na tyle na ile znam Panią E. W-W (a zdarzyło nam się spotkać) to miała spore aspiracaje związane z następnymi wyborami do gminy. Cóż, nie jestem pewna na 100%, ale teraz chyba po ptakach.

    8 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 13 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Widziałem to pseudo oświadczenie i jestem w szoku… kobieta zamiast zdementować, wytłumaczyć i tym samym zakończyć domysły to…straszy postępowaniami XDDDD ja się pytam za co i kogo? Poda do sądu rzecznika prasowego KPP w Myślenicach?

    A może Ciebie poda do sądu? XD Ty jako pierwszy rozpowszechniałeś te informacje, przed rzecznikiem prasowym KPP?

    Szukaj dobrego adwokata!

    13 4 Cytuj
  • 14 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Fejsbuk aż huczy od informacji, że mąż przewodniczącej PO w powiecie myślenickim spowodował kolizje i uciekł z miejsca wypadku. Wypadku który miał podobno miejsce na Zakopiance w Stróży z czwartku na piątek. Co zabawne (albo i nie) czytamy, że na miejscu wypadku pojawiła się sama przewodnicząca z…sąsiadem, który to podobno miał wziąć winę na siebie. Pech chciał, że sąsiad ostatecznie poszedł po rozum do głowy (albo potocznie mówiąc „okupał” zbroje) i wyznał policji jak na spowiedzi, że on jednak z wypadkiem nic nie miał wspólnego i że to pani Ewa go namówiła na ten cyrk*.

    *https://twitter.com/stanczykmaciej/status/1568304215809822722?s=20&t=Bnb6pv9MLOYMAmEREMCy0w

    Doktryna neumana nadal działa? Platformersi mają czuć sie nadal bezkarni? Czekam na oficjalną informacje z kpp Myślenice.
    A i może sama zainteresowana zabierze głos w tej sprawie? Przecież wiem że tutaj się udziela. Może pan @stanczykmaciej mija się z prawdą i nic takiego nie miało miejsca? Jestem szalenie ciekawy jaki będzie finał tej sprawy. Bo jeżeli jest to prawda to w cywilizowanym kraju kariera polityczna tej pani byłaby skończona. Ale wiadomo jakie sądy w mamy w Polsce (i kto ze świeczkami zażarcie stoi w ich obronie)
    Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie.

    Ps. Darus i Mieciu, jak nie macie nic sensownego w temacie do dodania/powiedzenia to wróćcie sobie do tej waszej „mega afery” z włączymy w dzień latarniami (XD) i nie zaśmiecajcie wątku.

    przyganiala motyka gracy-przypomniala mi sie sprawa z seicento

    9 2 Cytuj
  • 14 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Daruś, Mieciu czego nie zrozumieliście w prostym przekazie. Cut. „jak nie macie nic sensownego w temacie do dodania/powiedzenia to wróćcie sobie do tej waszej „mega afery” z włączymy w dzień latarniami (XD) i nie zaśmiecajcie wątku.”

    Co tutaj nie jest jasne? Wszyscy już wymiotują tym waszym odwracaniem kota ogonem i zażartą obroną swoich pupilków z platformy czy poprzedniego układu XD serio!

    Temat jest wałkowany, może redakcja tego portalu weźmie się do roboty i zainteresuje nim? Dałem wam na tacy coś co zapewnia wam wyświetlenia a wy nic z tym nie robicie? Mieszkańcy czekają na wyjaśnienie tej sprawy, no co jest z wami?

    ja nie czekam-nie ma dla mnie roznicy czy to maz szefowej PO czy kuzyn Miecia

    7 Cytuj
  • 14 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Buahahahaha XD a za co pozywać, za pytania nt. Informacji udostępnionych w mediach? Widzę że przyzwyczajenia z czasów komuny głęboko zakorzenione, skoro obywateli chcecie sądami straszyć za to…. że zadają pytania XD
    To się chłopie skompromitowałeś, to już nie czasy twej ukochanej komuny obudź się!!!

    komuna czy nie,matactwa sa i byly

    3 Cytuj
  • 14 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    A może Ciebie poda do sądu? XD Ty jako pierwszy rozpowszechniałeś te informacje, przed rzecznikiem prasowym KPP?

    Szukaj dobrego adwokata!

    u ciebie komuchu to przecież normalne takie zachowania co nie? XD straszyć darusiu to możesz sobie swoich klakierów XD ale jak już ludzi chcecie sądzić za pytania czy przesyłanie informacji medialnych, to już totalnie odlecieliście i zalecam prędką wizytę w szpitalu specjalistycznym Babińskiego XD komuna się skończyła spieszę przypomnieć Xd

    4 9 Cytuj
  • 14 wrz 2022
    TiM_Myslenice napisał/a:

    Co do drugiego akapitu, myślę podobnie. Na tyle na ile znam Panią E. W-W (a zdarzyło nam się spotkać) to miała spore aspiracaje związane z następnymi wyborami do gminy. Cóż, nie jestem pewna na 100%, ale teraz chyba po ptakach.

    Miała okazje wyjaśnić sprawę, zamknąć temat, dlaczego nie zrobiła tego. Woli straszyć pozwami zupełnie nie wiadomo za co (bo przecież, na tą chwilę, poza danymi personalnymi rzecznik kpp Myślenice praktycznie potwierdził to o czym napisał p. Stańczyk i media ogólnopolskie) czym tylko naraża się na jeszcze większą krytykę ze strony obywateli. Wystarczy poczytać Twittera, czy nawet komentarza na tej stronie. Nie każdy nadaje się do polityki, a takim zachowaniem to raczej na pewno zamyka sobie do niej drzwi.

    11 8 Cytuj
  • 14 wrz 2022

    Robisz dobra robotę, tej wincenciak.
    Z nieznanej nikomu w Myślenicach facetki, zrobili Obajtka, znanego nawet w przedszkolu w nad Jeziorem Białym.
    Jak PO dojdzie do władzy zrobią ta Wincenciak szefem Orlen.

    12 6 Cytuj
  • 23 wrz 2022

    I co tam wiadomo juz coś???? Sprawa wyjaśniona czy jak zwykle zamieciona pod dywan???? Pozamykali już pierwszych redaktorów za to że ośmielili się donieść o sprawie????? ? komuna w platformie ma się dobrze

    7 11 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    Franz66 napisał/a:

    I co tam wiadomo juz coś???? Sprawa wyjaśniona czy jak zwykle zamieciona pod dywan???? Pozamykali już pierwszych redaktorów za to że ośmielili się donieść o sprawie????? ? komuna w platformie ma się dobrze

    Siedzą wszyscy.
    A ta Winceńciak ma zastąpić Obajtka w Orlenie.

    10 5 Cytuj
  • 26 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Siedzą wszyscy.
    A ta Winceńciak ma zastąpić Obajtka w Orlenie.

    Będzie szyby myła i lała do baku wyręczac tym samym klienta? na więcej to ją chyba kompetencje nie puszczają?

    5 6 Cytuj
  • 27 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    mój czas jest zbyt cenny, wybaczcie ;)

    Napisał typ, który spamuje pod każdym tematem kilkunastoma mega-długimi komentarzami, które można podsumować wszystkie do kupy jednym zdaniem "maniakalnie kocham PiS i choruję z zawiści do PO".

    8 2 Cytuj
  • 27 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Napisał typ, który spamuje pod każdym tematem kilkunastoma mega-długimi komentarzami, które można podsumować wszystkie do kupy jednym zdaniem "maniakalnie kocham PiS i choruję z zawiści do PO".

    No to zupełnie jak twoje wypociny tylko w drugą stronę. Wszystko w jednym tonie "wszystkiemu winien szlachetka" więc nie kompromituj się może ?

    2 8 Cytuj
  • 27 wrz 2022
    Franz66 napisał/a:

    No to zupełnie jak twoje wypociny tylko w drugą stronę. Wszystko w jednym tonie "wszystkiemu winien szlachetka" więc nie kompromituj się może ?

    Znaczy krytykować PO to dobrze.....
    Krytykować PiS to źleeee.!!!!!! Czyli nie mogę mieć własnego zdania bo będę lewakiem, zdrajcą drugim sortem itp......

    9 1 Cytuj
  • 27 wrz 2022
    Franz66 napisał/a:

    No to zupełnie jak twoje wypociny tylko w drugą stronę. Wszystko w jednym tonie "wszystkiemu winien szlachetka" więc nie kompromituj się może ?

    To może skopiuj tu te moje wpisy obwiniajace o coś Szlachetke:) policzymy. Tylko żeby nam palcy u rąk starczyło.

    4 2 Cytuj
  • 27 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    Znaczy krytykować PO to dobrze.....
    Krytykować PiS to źleeee.!!!!!! Czyli nie mogę mieć własnego zdania bo będę lewakiem, zdrajcą drugim sortem itp......

    Kilku trolli tutaj czuwa, żeby każdą krytykę PiSu zakrzyczeć pluciem na PO. Są tak zacietrzewieni, że nawet nie zauważą, jak skrytykujesz PO

    9 3 Cytuj
  • 3 paź 2022

    Temat dotyczy wasze przewodniczącej z PO a wy sapiecie o....pis XDDDD łeb rozwalony na kwałki XDD nigdy nie ogarnę waszego procesu myślowego chyba XDDD

    3 8 Cytuj
  • 3 paź 2022
    Hemingway napisał/a:

    Temat dotyczy wasze przewodniczącej z PO a wy sapiecie o....pis XDDDD łeb rozwalony na kwałki XDD nigdy nie ogarnę waszego procesu myślowego chyba XDDD

    Wasze? Nie jest ona moja w żaden możliwy sposób. Weź proszę tabletki na ten "rozwalony na kawałki łeb" (szczerze współczuję) zanim coś jeszcze napiszesz.
    A że nie ograniesz, to wszyscy wiemy.

    3 3 Cytuj

Odpowiedz