Forum » Myślenice

Mąż przewodniczącej PO uciekł z miejsca wypadku?

  • 8 lis 2022

    Oj Hemuś twój poziom jest żenujący..... Nie ma sensu dyskutować bo jak powiedział stary chiński mędrzec " nie dyskutuj z głupim bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.....

    14 2 Cytuj
  • 9 lis 2022
    t-34 napisał/a:

    Oj Hemuś twój poziom jest żenujący..... Nie ma sensu dyskutować bo jak powiedział stary chiński mędrzec " nie dyskutuj z głupim bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.....

    Dalej nie rozumiesz, ty chcesz peowcu dyskutować? ale o czym skoro twoja prawda jest tą najprawdziwszą?XD takich ludzi olewa się szerokim strumieniem, serio! szkoda czasu na kopanie się z peowcami XD

    9 Cytuj
  • Janek Sal 9 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Umiesz czytać ze zrozumieniem? a nie czekaj, czego ja wymagam od lewuska XDDD

    Nie wiedziałem że to temat dot. inflacji i drożyzny itp. mam dla ciebie darmową poradę, jak jest dla ciebie drogo to do kogo ty masz pretensje? trzeba było się uczyć i zarabiać dzisiaj godnie a ze robisz za minimalne ą krajową to już twój chłopie problemXD

    Tak samo, jak jesteś nieporadny i kupić w necie nie umiesz to i węgla nie masz, proste XD

    Ale wy macie sprane głowy po tej waszj platformie XD ale jak ktoś całe życie karmiony jest tvnowskim szambem to też cudów nie ma co wymagać. Ubolewam nad losem twym serio!

    XD

    nie rób sie cyniczny = temat kazdy jest dobry - zarabiasz sporo OK pewnie pisowskie Cie obdarowały Tłusty Kot?czyżby
    Znam wielu absolwentów dudowego rocznika też mają cienko - bo im sie nie należy - Nauczyciele , Jedna wzięła dwie szkoły dodatkowo z jezykiem angielskim zeby skleic ten budżet domowy .

    8 1 Cytuj
  • 13 lis 2022

    Czytali jak Ewunia próbuje manipulować na Facebooku ? Niby uniewinniona od jakiegoś śmiesznego naklejania nalepek na dykcie, wrzeszczy w niebogłosy że jest niewinna i sąd to właśnie orzekł ! Szkoda tylko że nie napisała w jakiej sprawie ! Niech mało inteligentni myślą że to o zakopianke chodzi a co !!!

    9 7 Cytuj
  • 14 lis 2022
    Franz66 napisał/a:

    Czytali jak Ewunia próbuje manipulować na Facebooku ? Niby uniewinniona od jakiegoś śmiesznego naklejania nalepek na dykcie, wrzeszczy w niebogłosy że jest niewinna i sąd to właśnie orzekł ! Szkoda tylko że nie napisała w jakiej sprawie ! Niech mało inteligentni myślą że to o zakopianke chodzi a co !!!

    Ta kobita mnie już chyba niczym nie zaskoczy XDDD widziałem XD
    Platfusiarski myślenicki sąd jak zwykle dał POpis. W świat idzie przekaz prosty, obywatelu masz prawo komuś na elewacji domu/firmy naklejać lewackie hasła, skoro ona możne to Ty też! Doktryna Neumana nadal bliska sercu myślenickiej kasty.

    5 8 Cytuj
  • 14 lis 2022

    Faktycznie, jak będą sądy takie rzeczy przepuszczać, to później w TVP
    bezkarnie będą robić z Tuska geniusza a z Kaczyńskiego żyda. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

    4 1 Cytuj
  • 14 lis 2022
    Franz66 napisał/a:

    Czytali jak Ewunia próbuje manipulować na Facebooku ? Niby uniewinniona od jakiegoś śmiesznego naklejania nalepek na dykcie, wrzeszczy w niebogłosy że jest niewinna i sąd to właśnie orzekł ! Szkoda tylko że nie napisała w jakiej sprawie ! Niech mało inteligentni myślą że to o zakopianke chodzi a co !!!

    No i właśnie mało inteligentni z PiS u tak pomyśleli......

    5 1 Cytuj
  • 14 lis 2022
    t-34 napisał/a:

    No i właśnie mało inteligentni z PiS u tak pomyśleli......

    A ty tak wierzysz że nie było żadnych matactw na zakopiance przy tym wypadku?

    3 6 Cytuj
  • 14 lis 2022

    A z założenia nie wierzę żadnym politykom także lokalnym. A szczególnie tym z PiS u.

    5 2 Cytuj
  • 14 lis 2022

    Ale to pani z PO kręci.

    5 3 Cytuj
  • 14 lis 2022
    Adamos napisał/a:

    Ale to pani z PO kręci.

    A czy ja mogę nie wierzyć i tym z PO i tym z PiSu z naciskiem na tych drugich ??
    Czy ja gdzieś broniłem tej pani ?? Jest mi zupełnie obojętna bo ani jej nie znam, ani na nią nie zagłosuję. No chyba, że będzie wybór PO - PiS.

    6 3 Cytuj
  • 25 lis 2022
    t-34 napisał/a:

    A czy ja mogę nie wierzyć i tym z PO i tym z PiSu z naciskiem na tych drugich ??
    Czy ja gdzieś broniłem tej pani ?? Jest mi zupełnie obojętna bo ani jej nie znam, ani na nią nie zagłosuję. No chyba, że będzie wybór PO - PiS.

    Nie wogóle nie bronisz, weź że nie rób już gęby dupy bo doskonale wszyscy widzą do czego sapiesz XD

    4 10 Cytuj
  • Janek Sal 25 lis 2022

    ktos pisząc z poprzedników sam sobie udziela lajka- zaraz po komentazu ukazuje sie pozytyw i w tym i w innym poscie tego szpiega z ameryki środkowej

    6 4 Cytuj
  • 16 cze 2023
    Franz66 napisał/a:

    Ojoj chyba sie doigrała. Ciekawe dlaczego u nas tak cicho w tej sprawie ?????

    https://i.pl/przewodniczaca-platformy-obywatelskiej-z-myslenic-uslyszala-powazne-zarzuty-chciala-oklamac-policjantow/ar/c1-17379401

    Nie zazdroszczę jej... przy obecnej sytuacji.
    Skoro kierowca Seicento został wspołwinny... to ona nie będzie miała raczej lekko...

    4 Cytuj
  • 16 cze 2023
    Franz66 napisał/a:

    Ojoj chyba sie doigrała. Ciekawe dlaczego u nas tak cicho w tej sprawie ?????

    https://i.pl/przewodniczaca-platformy-obywatelskiej-z-myslenic-uslyszala-powazne-zarzuty-chciala-oklamac-policjantow/ar/c1-17379401

    Francu drogi czy myślisz że jakiś tam artykulik z marca przykryje tą całą pisowską rzeczywistość?? Tym bardziej że jakoś nie bardzo bronić tej pani nikt tu nie chce..... A temat wyszedł tylko dlatego że jest z PO.... Poczytaj sobie lepiej o tłustych kotach z PiS.

    15 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 17 cze 2023
    t-34 napisał/a:

    Francu drogi czy myślisz że jakiś tam artykulik z marca przykryje tą całą pisowską rzeczywistość?? Tym bardziej że jakoś nie bardzo bronić tej pani nikt tu nie chce..... A temat wyszedł tylko dlatego że jest z PO.... Poczytaj sobie lepiej o tłustych kotach z PiS.

    Tonący brzytwy się chwyta. Pisiory juz posrane, próbują ukraść co jeszcze mogą.

    8 1 Cytuj
  • 19 cze 2023
    Franz66 napisał/a:

    Ojoj chyba sie doigrała. Ciekawe dlaczego u nas tak cicho w tej sprawie ?????

    https://i.pl/przewodniczaca-platformy-obywatelskiej-z-myslenic-uslyszala-powazne-zarzuty-chciala-oklamac-policjantow/ar/c1-17379401

    Dobrze, że usłyszała zarzuty. Mam nadzieję, że spotka ja zasłużoną kara. Nie wiem natomiast czego kolego oczekujesz? Media mają dmuchać sensację ze sprawnego działania policji i sądów? Oczekiwałabym raczej medialnej sensacji w sytuacjach, gdy winny unika kary. Jak np pewien szeregowy poseł, spieszący się na mszę przekraczając dwukrotnie dozwolona prędkość w zabudowanym, albo pewna celebrytka, prowadząca samochód po pijaku.

    4 Cytuj
  • 19 cze 2023

    pis trolle celowo wyciągają ten wątek aby artykuł świecił się na czołówce www, może prośba tutaj do redakcji o zarchiwizowanie tego wątku?

    3 5 Cytuj
  • 22 cze 2023

    I na kogo tu głosować jak każdy coś ma sumieniu.

    1 Cytuj
  • 26 cze 2023
    ybasiay napisał/a:

    I na kogo tu głosować jak każdy coś ma sumieniu.

    To wymowne, że największe poparcie mają zawsze te partie, które mają na sumieniach najwięcej. Wygląda to tak, jakby ciągnął swój do swego.

    2 Cytuj
  • 26 cze 2023

    Ludzie.
    Obywatele mają w d. przynależność partyjną.
    Mówienie o przewodniczącej PO, jest zdecydowanie na wyrost .
    Po prostu, gdy Stanisław Bisztyga, zrezygnował z prowadzenia PO w Myślenicach, nie miał następcy.
    Zrobił ze swej sekretarki pracującej dla niego przewodnicząca PO.
    Jak chcecie być przewodniczącymi którejkolwiek partii w Myślenicach, po prostu się zapiszcie do koła.
    Zobaczycie, że na zebraniach partyjnych wszystkich tych partii, przychodzi garstka aktywistów , nawet nie 10 osób.
    A później te 10 osób jest jakoby przedstawicielami tych (w mediach- wielkich) partii, w społeczeństwie.

    3 Cytuj
  • 26 cze 2023

    Tylko idąc tym tokiem rozumowania... ktoś może pomyśleć bez sensu iść na wybory...
    A obecnym właśnie o to chodzi! Bo ich nawiedzony elektorat będzie nawet autobusy.

    Z tym słomianym zapałem tak jest wszędzie...

    Dla mnie ostatnim prawdziwym mężem stanu, zaangażowanym i oddanym Polsce i Polakom był Bartoszewski.
    Patrząc na młode pokolenie i jakie teraz każdy ma cele... nie doczekamy drugiego takiego...

    2 1 Cytuj
  • 26 cze 2023

    Napisałem nie aby zniechęcać, tylko głosujesz na program liderów a nie na przypadkowych prowincjonalnych działaczy, wszystkich partii.
    Bo czy nie przypadkowym przewodniczącym został też Szlachetka, pracujący dla Marka Łatasa?

    4 Cytuj
  • 26 cze 2023

    Ale nie widać żadnego planu wyborczego tej pani W.W. Tak się zastanawiam jak się zmieni władza czy za nią też pojdzie zmiania innych stanowisk na swoich ludzi.

    1 Cytuj

Odpowiedz