Forum » Myślenice

Mąż przewodniczącej PO uciekł z miejsca wypadku?

  • 9 wrz 2022

    Fejsbuk aż huczy od informacji, że mąż przewodniczącej PO w powiecie myślenickim spowodował kolizje i uciekł z miejsca wypadku. Wypadku który miał podobno miejsce na Zakopiance w Stróży z czwartku na piątek. Co zabawne (albo i nie) czytamy, że na miejscu wypadku pojawiła się sama przewodnicząca z…sąsiadem, który to podobno miał wziąć winę na siebie. Pech chciał, że sąsiad ostatecznie poszedł po rozum do głowy (albo potocznie mówiąc „okupał” zbroje) i wyznał policji jak na spowiedzi, że on jednak z wypadkiem nic nie miał wspólnego i że to pani Ewa go namówiła na ten cyrk*.

    *https://twitter.com/stanczykmaciej/status/1568304215809822722?s=20&t=Bnb6pv9MLOYMAmEREMCy0w

    Doktryna neumana nadal działa? Platformersi mają czuć sie nadal bezkarni? Czekam na oficjalną informacje z kpp Myślenice.
    A i może sama zainteresowana zabierze głos w tej sprawie? Przecież wiem że tutaj się udziela. Może pan @stanczykmaciej mija się z prawdą i nic takiego nie miało miejsca? Jestem szalenie ciekawy jaki będzie finał tej sprawy. Bo jeżeli jest to prawda to w cywilizowanym kraju kariera polityczna tej pani byłaby skończona. Ale wiadomo jakie sądy w mamy w Polsce (i kto ze świeczkami zażarcie stoi w ich obronie)
    Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie.

    Ps. Darus i Mieciu, jak nie macie nic sensownego w temacie do dodania/powiedzenia to wróćcie sobie do tej waszej „mega afery” z włączymy w dzień latarniami (XD) i nie zaśmiecajcie wątku.

    24 17 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 wrz 2022

    A jakieś wiarygodne źródło tych doniesień?

    19 9 Cytuj
  • 10 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    A jakieś wiarygodne źródło tych doniesień?

    czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem przecież wyraźnie, że czekam na informacje z kpp, oraz aby sama zainteresowana zabrała głos w sprawie. Poza tym nie podejrzewam aby Pan Maciej (redaktor/publicysta) wyssał sobie to z palca.
    Wypadek na pewno wtedy był w stróży na Zakopiance, pisało o tym nawet DP.

    9 18 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    No i ok. Jak winny to go skażą... Jakby był z PiS to by sprawie łeb ukręcili i tyle.....

    26 10 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    A napisz jeszcze co tam z hektarami co sobie Kaczmarczyki wydzierżawiły....

    23 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Napisałem przecież wyraźnie, że czekam na informacje z kpp

    Czyli nie ma żadnego wiarygodnego źródła. Czekać to sobie równie dobrze możesz na przyjazd szlachetkowej ciuchci. Tylko życia Ci braknie XD

    21 7 Cytuj
  • 10 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Fejsbuk aż huczy

    Żeby żyć fejsbukiem to trzeba być faktycznie na poziomie mentalnym pisowca. Poważni ludzie konta na tym szitowym serwisie nawet nie posiadają.

    Co do meritum:
    Łał. Dokonałeś odkrycia, że ludzie są jacy są. Problemem nie jest fakt istnienia oszustów i przestępców, problemem jest ich bezkarność, a o tym póki co twój fejsBÓG zdaje się nie huczy. Pogadamy, jak się okaże, że PO (wzorem PiSu) zamiecie sprawę pod dywan i nie da ukarać winnego. Choć nadal nie umniejszy to w żaden sposób faktu, że w PiSie to norma, w dodatku dotycząca dużo cięższych przewinień.

    P.s - z miejsca wypadku tzn co konkretnie się stało? "Wypadek" równie dobrze może oznaczać potrącenie pieszego jak i urwanie komuś lusterka.

    16 6 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    [cytat=DM_S]

    wypadek jest wtedy gdy są osoby poszkodowane i leczenie ich trwa więcej niż 7 dni a tak to jest kolizja.

    zastanawiam się dlaczego sama WW się nie wypowie w tej sprawie.

    11 2 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    Czy podstawienie innej osoby na miejsce kierującego to nie jest próba mataczenia? Czy ta osoba czuje się bezkarnie? Może wystarczy wezwać na pomoc Tuska?

    17 16 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    Znaczy Tusk dalej rządzi!?!?!? A ja głupi myślałem że Jarosław....... ??

    24 8 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 wrz 2022
    Adamos napisał/a:

    Czy podstawienie innej osoby na miejsce kierującego to nie jest próba mataczenia? Czy ta osoba czuje się bezkarnie? Może wystarczy wezwać na pomoc Tuska?

    Masz na to dowody?

    10 13 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    Daruś, Mieciu czego nie zrozumieliście w prostym przekazie. Cut. „jak nie macie nic sensownego w temacie do dodania/powiedzenia to wróćcie sobie do tej waszej „mega afery” z włączymy w dzień latarniami (XD) i nie zaśmiecajcie wątku.”

    Co tutaj nie jest jasne? Wszyscy już wymiotują tym waszym odwracaniem kota ogonem i zażartą obroną swoich pupilków z platformy czy poprzedniego układu XD serio!

    Temat jest wałkowany, może redakcja tego portalu weźmie się do roboty i zainteresuje nim? Dałem wam na tacy coś co zapewnia wam wyświetlenia a wy nic z tym nie robicie? Mieszkańcy czekają na wyjaśnienie tej sprawy, no co jest z wami?

    18 17 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    A tak z drugiej strony to co mieszkańców obchodzi wypadek jakiegoś prywatnego gościa w porównaniu z tym co dzieje się w gminie???? Halo redakcjo mieszkańcy czekają na wyjaśnienie!!!! No co jest w wami ????

    22 7 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    A tak z drugiej strony to co mieszkańców obchodzi wypadek jakiegoś prywatnego gościa w porównaniu z tym co dzieje się w gminie???? Halo redakcjo mieszkańcy czekają na wyjaśnienie!!!! No co jest w wami ????

    Dokładnie, co nas interesuje wypadek jakieś prywatnej osoby? Nie znam pani Ewy ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ta kobieta sprzedająca thermomixy była jakąś grubą rybą która trzęsie całą lokalną policją i prokuraturą.

    A jeżeli oskarżenia się nie potwierdzą to pani Ewa powinna pozwać pisowskich trolli którzy się tutaj produkują.

    19 12 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    Na początku ciągnąłem bekę z tego co czytam. ?
    Po chwili przyszedł czas na refleksje ?... jak nisko lokalni politycy prawi i sprawiedliwi upadli i skąd aż tyle braku mądrości i człowieczeństwa w ich głowach ?

    15 8 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    O i przyszedł ten od herbu, kolega bohaterki tego wpisu XD
    Kolejne informacje tym razem z DP:

    https://dziennikpolski24.pl/myslenice-kontrowersje-wokol-wypadku-na-zakopiance-z-udzialem-meza-szefowej-myslenickich-struktur-po/ar/c1-16851921?fbclid=IwAR0JxuvLZ3OcMIbxoDWAFGp_JQ1uXpFHoKyqRLMMoPiXB-hcmUjo3qQo0G8

    Hmmmmm… konsultacja z prawnikiem? Skoro nie ma afery to…po co prawnik? Co pani Ewa ma do ukrycia że za prawnikami się chowa? Ciekawe…

    Wiem, wiem Łukaszku co tam jakiś wypadek na Zakopiance, co tam że nie wiadomo kto prowadził, większą aferą są…..świecące latarnie w dzień XDDDD bo tam piejecie jak koguty XD

    Poza tym, dlaczego się tak denerwujecie? Meliski się napijcie jak sobie z emocjami poradzić nie potraficie :) wy widzicie że sami sie kompromitujcie w tym wątku? XD

    Robi sie ciekawie…

    15 14 Cytuj
  • 10 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Dokładnie, co nas interesuje wypadek jakieś prywatnej osoby? Nie znam pani Ewy ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ta kobieta sprzedająca thermomixy była jakąś grubą rybą która trzęsie całą lokalną policją i prokuraturą.

    A jeżeli oskarżenia się nie potwierdzą to pani Ewa powinna pozwać pisowskich trolli którzy się tutaj produkują.

    Buahahahaha XD a za co pozywać, za pytania nt. Informacji udostępnionych w mediach? Widzę że przyzwyczajenia z czasów komuny głęboko zakorzenione, skoro obywateli chcecie sądami straszyć za to…. że zadają pytania XD
    To się chłopie skompromitowałeś, to już nie czasy twej ukochanej komuny obudź się!!!

    11 15 Cytuj
  • 10 wrz 2022

    Tylko dalej nie wiem co to ma wspólnego z fatalną polityką i gospodarką PiS u tak lokalnego jak i ogólnopolskiego????? Jak winny to poniesie karę i tyle... Ta cała słynna Ewa przecież nie miała wpływu na to co się tu obecnie wyczynia.

    18 9 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    Tylko dalej nie wiem co to ma wspólnego z fatalną polityką i gospodarką PiS u tak lokalnego jak i ogólnopolskiego????? Jak winny to poniesie karę i tyle... Ta cała słynna Ewa przecież nie miała wpływu na to co się tu obecnie wyczynia.

    W punkt!

    Tymczasem polecam hit Cypisa i Zbigniewa Stonogi "Arka Jarka". Ta piosenka zmiażdży pisuarów:)

    14 8 Cytuj
  • 10 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    Tylko dalej nie wiem co to ma wspólnego z fatalną polityką i gospodarką PiS u tak lokalnego jak i ogólnopolskiego????? Jak winny to poniesie karę i tyle... Ta cała słynna Ewa przecież nie miała wpływu na to co się tu obecnie wyczynia.

    Ty poważny jesteś? A co mnie polityka pisu tutaj interesuje? XDD Ty widzisz w ogóle w jakim temacie piszesz, czy ta nienawiść do pisu przesłoniła ci już cały świat? XD
    Temat dotyczy waszej koleżanki, nie pisu. Ale ja rozumiem, wy tylko „ten PiS i ten PiS” potraficie XD strasznie ograniczone życie macie w takim razie. Wyłącz TVN i włącz myślenie chłopie zanim będzie za późno!

    Obserwator30 napisał/a:

    Dokładnie, co nas interesuje wypadek jakieś prywatnej osoby?

    Ależ oczywiście ciebie Darku nie musi to interesować, tylko wytłumacz proszę, po co w takim razie się tutaj udzielasz? XDD

    Oj strasznie sobie z presją nie radzicie panowie, strasznie XD

    12 14 Cytuj
  • 10 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Dokładnie, co nas interesuje wypadek jakieś prywatnej osoby? Nie znam pani Ewy ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ta kobieta sprzedająca thermomixy była jakąś grubą rybą która trzęsie całą lokalną policją i prokuraturą.

    A jeżeli oskarżenia się nie potwierdzą to pani Ewa powinna pozwać pisowskich trolli którzy się tutaj produkują.

    Przecież to przewodnicząca struktur PO w powiecie myślenickim a nie sprzedawca Thermomixów, rozpisujesz się o hienach cmentarnych bo członkowie PIS dodali zdjęcia z pogrzebu, robisz z tego aferę na cały powiat a jak przewodnicząca PO mataczy w sprawie wypadku to ty uważasz że to nic takiego i straszysz sądem tym co zadają pytania. ŻENADA Obserwatorze30

    13 13 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 10 wrz 2022
    Adamos napisał/a:

    Przecież to przewodnicząca struktur PO w powiecie myślenickim a nie sprzedawca Thermomixów, rozpisujesz się o hienach cmentarnych bo członkowie PIS dodali zdjęcia z pogrzebu, robisz z tego aferę na cały powiat a jak przewodnicząca PO mataczy w sprawie wypadku to ty uważasz że to nic takiego i straszysz sądem tym co zadają pytania. ŻENADA Obserwatorze30

    Gwoli ścisłości, sesja pisowców na pogrzebie to nie żadna afera, ale żenada roku. Nigdy nie pisałem o tym incydencie jako o aferze. Publiczne robienie z siebie durnia na razie nie jest w Polsce penalizowane. Dlatego mówmy raczej o wygłupie pogrzebowym, a nie o aferze pogrzebowej.

    Poza tym pisząc o wygłupie pogrzebowym komentowałem zachowanie osób pełniących funkcję publiczne. Ty robisz tutaj aferę na temat osoby która takiej funkcji nie pełni.

    Zaczekam na informacje z wiarygodnych źródeł. Poza tym w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności, więc poczekajmy na prawomocny wyrok. Jeśli chcecie mówić o aferach to mówcie osobach które takim wyrokiem zostały już skazane. Jak na przykład jeden z waszych czołowych polityków w gminie Myślenice.

    15 6 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    Adamos napisał/a:

    Przecież to przewodnicząca struktur PO w powiecie myślenickim a nie sprzedawca Thermomixów, rozpisujesz się o hienach cmentarnych bo członkowie PIS dodali zdjęcia z pogrzebu, robisz z tego aferę na cały powiat a jak przewodnicząca PO mataczy w sprawie wypadku to ty uważasz że to nic takiego i straszysz sądem tym co zadają pytania. ŻENADA Obserwatorze30

    A coś Ty taki zdziwiony jakbyś tu był od wczoraj? Czołg jak to czołg ciężary ma ze wszystkim a Obserwator obserwuje tylko to co ma do zaobserwowania. Tu na forum poziom jest od lat stały :-))) skoro temu wzięli prawo jazdy, tamten za szybko jechał, inny po gorzole a że lokalnie nie da się zasłaniać immunitetem to jedyne wyjście na słupa podstawić .... mają opanowaną technologię mataczenia XD a pogrzeby też nie są dla wszystkich jednakowe, wszystko zależy z której strony się Obserwuje30 ;-)
    https://www.mamnewsa.pl/wiadomosci/donald-tusk-przyjechal-do-ket-na-pogrzeb-starosty-powiatu-oswiecimskiego

    10 14 Cytuj
  • 11 wrz 2022

    Hemi, spokojnie, bo ci żyłka pęknie..... Nie znam tej Ewy osobiście i ani mnie ziębi ani grzeje..... Natomiast widzę, że wzorem wodza waszego ukochanego próbujesz odwrócić uwagę od spraw ważnych - gospodarki i polityki w gminie na rzecz jakiegoś nic nie znaczącego męża jakiejś lokalnej działaczki PO. Nas to nie kręci..... Natomiast martwi nas to co się w gminie dzieje...... Kolesiostwo, tworzenie stanowisk ( zobacz na stanowiska wicedyrektorów w szkołach na przykład) itp...
    No i Poraz kolejny pytam konkretnie jakie to są te wielkie dokonania naszego słoneczka????? No niech w końcu ktoś napisze i utrze mi tego głupiego nosa, proszę o to od paru miesięcy.
    A no i witam pisowczyka Vivaldiego po paru miesiącach nieobecności, pewnie już cienko idzie albo wybory skoro go uruchomili....

    15 6 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    ybasiay napisał/a:

    [cytat=DM_S]

    wypadek jest wtedy gdy są osoby poszkodowane i leczenie ich trwa więcej niż 7 dni a tak to jest kolizja.

    zastanawiam się dlaczego sama WW się nie wypowie w tej sprawie.

    Nie wiemy natomiast, czy wie o tym autor tekstu na tweeterze. Nie ma informacji o poszkodowanych, jest tylko zdjęcie auta z wgniecionym przodem. Chyba inna jest kwalifikacja przewinienia w przypadku kolizji, inna w przypadku wypadku (tak sądzę).

    Co do całej sprawy: samej zainteresowanej nigdy nie ceniłam i nie lubiłam ale nie uważam, abym miała przez to prawo czy uzasadnienie do ferowania wyroków na jej temat. Jeśli jest winna to niech dosięgnie jej stosowną kara i chyba tyle w temacie.
    Jak wspomniałam wyżej: dmuchanie z tego afery w tym momencie jest na poziomie mentalnym pisowca. Takie rzeczy się zdarzają i to nie jest problem partii, że jakiś jej członek zrobił coś złego. Problem byłoby, gdyby partia użyła swoich sił do zatuszowania sprawy i ochrony winnego. Pamiętamy chyba, jak pewna partia zrobiła tak w sprawie "pancernego Seicento".

    13 5 Cytuj

Odpowiedz