Forum » Myślenice

Mąż przewodniczącej PO uciekł z miejsca wypadku?

  • 11 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Daruś, Mieciu czego nie zrozumieliście w prostym przekazie. Cut. „jak nie macie nic sensownego w temacie do dodania/powiedzenia to wróćcie sobie do tej waszej „mega afery” z włączymy w dzień latarniami (XD) i nie zaśmiecajcie wątku.”

    Co tutaj nie jest jasne? Wszyscy już wymiotują tym waszym odwracaniem kota ogonem i zażartą obroną swoich pupilków z platformy czy poprzedniego układu XD serio!

    Temat jest wałkowany, może redakcja tego portalu weźmie się do roboty i zainteresuje nim? Dałem wam na tacy coś co zapewnia wam wyświetlenia a wy nic z tym nie robicie? Mieszkańcy czekają na wyjaśnienie tej sprawy, no co jest z wami?

    Z kim ty znowu rozmawiasz? Pachnie schizofrenią....
    Odnios3 się do twoich słów, do kogokolwiek były kierowane:
    O pierwsze, nie poganiaj redakcji miasto-info tylko śledczych z policji i sąd - bo to oni są od badania sprawy i wydawania wyroków. Oczekujesz, że miasto-info, wzorem ciebie i typa z tweetera, podejmie się linczu na tej kobiecie zanim otrzyma jakiekolwiek potwierdzone informacje? A może marzy ci się, aby ta kobieta dostała należną jej sprawiedliwość od sądu, a potem od miasto-info, a potem jeszcze od ciebie i reszty pisowców, bo przecież "sund sondem, ale sprawiedliwość musi być po naszyj stronie"?
    Słusznie twierdzisz, że mądry człowiek nie mając nic do powiedzenia milczy, a głupiec ubiera ten fakt w słowa. Tak więc może trochę pomilcz, bo problem który próbujesz rozdmuchać jeszcze nawet nie zdążył zaistnieć i nie ma podstaw zakładać, że zaistnieje. Policja ma informacje, prowadzi śledztwo, sprawa jest w toku więc winny raczej na pewno zostanie wskazany i spotka go kara. Jeśli nie spotka, będziesz mógł stanąć z megafonem na środku rynku i psioczyć do woli. Póki co miej odrobinę przyzwoitości i klasy, i po prostu się zamknij

    18 5 Cytuj
  • 11 wrz 2022

    Na razie jest to gdybanie jak nas na miejscu nie było ale najwięcej mają to powiedzenia przeciwnicy WW bo wiedzą że jest przeciwnikiem władzy.

    11 4 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 11 wrz 2022

    Tak jak zostało powiedziane we wcześniejszych komentarzach, kręcicie aferę z niczego żeby odwrócić uwagę od realnych problemów: inflacji, węgla, stóp procentowych czy wyłączonych latarni.

    14 8 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 11 wrz 2022
    Vivaldi napisał/a:

    Tu na forum poziom jest od lat stały :-))) skoro temu wzięli prawo jazdy, tamten za szybko jechał, inny po gorzole a że lokalnie nie da się zasłaniać immunitetem to jedyne wyjście na słupa podstawić .... mają opanowaną technologię mataczenia XD a pogrzeby też nie są dla wszystkich jednakowe, wszystko zależy z której strony się Obserwuje30 ;-)
    https://www.mamnewsa.pl/wiadomosci/donald-tusk-przyjechal-do-ket-na-pogrzeb-starosty-powiatu-oswiecimskiego

    Przeczytaj ze zrozumieniem mój pierwszy post w wątku "Hieny cmentarne" zanim dodasz kolejny głupi komentarz.

    Problemem nie jest to że jakiś polityk poszedł na pogrzeb i został na nim sfotografowany. Problem polega na tym, że politycy PiS samodzielnie zrobili sobie zdjęcia nad grobem i w kościele, a następnie wrzucili je na swoje własne profile FB. Porównywanie tego żenującego zachowania do Tuska jest całkowicie nieuzasadnione - Tusk nie zrobił sobie zdjęcia nad trumną i nie wrzucił go na swój profil FB. Zdjęcie zrobili mu dziennikarze.

    Jak już faktycznie chcesz szukać analogii w internecie, to pewnym punktem odniesienia są tak zwane cmentarianki - próżne kobiety, które robią sobie selfie na cmentarzu. Nie chciałem już grillować tego tematu ale skoro sami się o to prosicie to proszę bardzo:
    https://fashionistki.pl/cmentarianki-tani-lans-na-cmentarzu/

    W ich w wypadku chodzi o tani lans. Tutaj celem było ugranie korzyści politycznych. Dlatego nazwałem temat po imieniu: "hieny cmentarne".

    17 6 Cytuj
  • 11 wrz 2022

    Vivaldi mówi się "technikę mataczenia" a nie "technologie mataczenia".

    14 5 Cytuj
  • 11 wrz 2022

    Mam nadzieję że zostanie przez odpowiednie służby potraktowana jak "zwykła obywatelka" i odpowie normalnie za mataczenie w sprawie wypadku.

    14 9 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    ybasiay napisał/a:

    [cytat=DM_S]

    wypadek jest wtedy gdy są osoby poszkodowane i leczenie ich trwa więcej niż 7 dni a tak to jest kolizja.

    zastanawiam się dlaczego sama WW się nie wypowie w tej sprawie.

    Potrzebuje romka Giertycha?

    7 9 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Masz na to dowody?

    Jaki problem stanąć i powiedzieć jedno zdanie " Ja przewodnicząca PO oświadczam, że nie podstawiałam, nie było mnie tam z sąsiadem, a wszystko co napisał dziennik, to kłamstwo" wszyscy y się uciszyłą i koniec tematu, jeszcze jakby Tusek stanął jak na rynku z nią, to byłoby jeszcze bardziej wiarygodnie.? O przepraszam, Tusek tylko wtedy jak trzeba odstawić cyrk, albo przy manipulować bardziej. A tu słyszymy, że adwokat dopiero jedzie, żeby to jedno zdanie powiedzieć, może nawet duży romek z Warszawy jako najbardziej wiarygodny?

    13 15 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    Jasiu273 napisał/a:

    Jaki problem stanąć i powiedzieć jedno zdanie " Ja przewodnicząca PO oświadczam, że nie podstawiałam, nie było mnie tam z sąsiadem, a wszystko co napisał dziennik, to kłamstwo" wszyscy y się uciszyłą i koniec tematu, jeszcze jakby Tusek stanął jak na rynku z nią, to byłoby jeszcze bardziej wiarygodnie.? O przepraszam, Tusek tylko wtedy jak trzeba odstawić cyrk, albo przy manipulować bardziej. A tu słyszymy, że adwokat dopiero jedzie, żeby to jedno zdanie powiedzieć, może nawet duży romek z Warszawy jako najbardziej wiarygodny?

    Nie rozumiem. Nas o to pytasz? Zapytaj tą kobietę. Co nas obchodzi jej sposób obrony? Mnie osobiście interesuje tylko, aby zbadano sprawę i ukarano winnych.
    Życzyłbym sobie także rozwikłania podobnych spraw z pisowcami w roli głównej ale na to nie ma co liczyć.

    15 4 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 11 wrz 2022
    Jasiu273 napisał/a:

    Jaki problem stanąć i powiedzieć jedno zdanie " Ja przewodnicząca PO oświadczam, że nie podstawiałam, nie było mnie tam z sąsiadem, a wszystko co napisał dziennik, to kłamstwo" wszyscy y się uciszyłą i koniec tematu

    Taki problem że mamy w Polsce domniemanie niewinności. Obowiązek dostarczenia dowodów leży po stronie tego kto oskarża, a nie po stronie tego kto jest oskarżany!

    15 6 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Taki problem że mamy w Polsce domniemanie niewinności. Obowiązek dostarczenia dowodów dów leży po stronie tego kto oskarża, a nie po stronie tego kto jest oskarżany!

    Większego mataczenia faktam i prawem, jak w przypadku was POwców, to nie spotkasz nigdzie. Sprawa żyje narazie medialnie, a nie w sądzie, abyś tu o jakichś dowodach mówił. Osoba była chyba, pytana przez prasę, przez policję, jest przewodniczącą pretendentów do władzy w kraju, występuje z Tuskiem oskarża innych jest osobą publiczną, więc chyba należy się jakieś wyjaśnienie, a nie jakieś domniemanie, oczym ty mówisz?

    9 16 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    Jasiu273 napisał/a:

    Większego mataczenia faktam i prawem, jak w przypadku was POwców, to nie spotkasz nigdzie. Sprawa żyje narazie medialnie, a nie w sądzie, abyś tu o jakichś dowodach mówił. Osoba była chyba, pytana przez prasę, przez policję, jest przewodniczącą pretendentów do władzy w kraju, występuje z Tuskiem oskarża innych jest osobą publiczną, więc chyba należy się jakieś wyjaśnienie, a nie jakieś domniemanie, oczym ty mówisz?

    Sprecyzuj jakimi faktami i jakim prawem, oraz w jaki sposób ktokolwiek tu na forum mataczy. I z łaski swojej nie nazywaj peowcami ludzi, którzy setki razy mówili ci, że nie są zwolennikami tej partii.
    Może naświetle ci jak wygląda sprawa, bo zdaje się masz jakieś problemy z ogarnięciem rzeczywistości.

    Miało miejsce jakieś zdarzenie drogowe (wypadek lub kolizja, nie wiem), nie wiadomo kto jest winny, ktoś kłamie i próbuje oszukać organy ścigania. Wygląda na to, że rzeczony pan Walas wraz z małżonką próbowali wmanewrować sąsiada w winę, aczkolwiek stwierdzić to można dopiero gdy policja lub sąd to potwierdzi.
    Niemniej jednak nawet, jeśli jest to prawda, to rzeczona sytuacja nie ma żadnego podtekstu politycznego, przynajmniej póki co. Nie wiadomo nic o tym, aby rzeczona Ewa W. próbowała wykorzystać władzę lub pozycję polityczną w tej sprawie, nie ma żadnych informacji o interwencji partii w jej sprawie ani o żadnych podejrzanych o to osobach publicznych. Ot po prostu Ewa W. występująca w tej sprawie jako osoba prywatna zrobiła (lub nie zrobiła) coś złego. Dmuchanie tutaj afery politycznej jest po prostu żenującą próbą deskrefytacji partii PO, a to jest jedyna drogą pisowców do sukcesu, bo jak się nie ma czym chwalić to trzeba oponentowi umniejszyć i próbować na jego tle wyjść lepiej. No zmartwię cię, nie wyjdzie lepiej. PiS przeciął na zbyt wielu polach.

    8 5 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    A no i witam pisowczyka Vivaldiego po paru miesiącach nieobecności.....

    wpadę, popatrzę i zamykam bo jak to mówi starokrakowskie powiedzenie : "szkoda głową o mur tłuc, kto był bucem, będzie buc" tak, że ten.....XD ...... a o wybory się nie martwię tylko powtórzę po sobie : "wam wystarczy nie przeszkadzać" :)))

    7 15 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Vivaldi mówi się "technikę mataczenia" a nie "technologie mataczenia".

    celowo napisane, technika to umiejętność (najczęściej wyuczona, bo rzadko wyssana z mlekiem matki) a technologia to połączenie technika wraz z całą maszynerią do tego stworzoną jak KODy, soki z buraka, fermy hejterowskie.....wiem co napisałem XD. Technika to np. mataczenie o rtęci w odrze (odklejone od prawdy) a technologia to zapięcie do tej rtęci wypowiedzi starostów nadodrzańskich w oparciu o rozmowę z "fachowcami" w Niemczech co to niby rozmawiali z czasopismami. Jest różnica pomiędzy samą techniką a całą zorganizowaną technologią. Tu po złapaniu za rękę się paru wyciszyło ale jeszcze do niedawna gdy za szybko kopiowali gotowe teksty to im się ruskie czcionki (konkretnie pojedyncze litery) wklejały które występują tylko w cyrylicy. Poszukaj jak nie wierzysz... ;)

    8 13 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 11 wrz 2022
    Jasiu273 napisał/a:

    Sprawa żyje narazie medialnie, a nie w sądzie, abyś tu o jakichś dowodach mówił. Osoba była chyba, pytana przez prasę, przez policję, jest przewodniczącą pretendentów do władzy w kraju, występuje z Tuskiem oskarża innych jest osobą publiczną, więc chyba należy się jakieś wyjaśnienie, a nie jakieś domniemanie, oczym ty mówisz?

    Mówię o artykule 5 kodeksu postępowania karnego, który obowiązuje ciebie, mnie i wszystkich innych obywateli Polski. Obowiązuje nie tylko na etapie procesu sądowego czy postępowania przygotowawczego, ale również przed ich rozpoczęciem.

    12 5 Cytuj
  • 11 wrz 2022

    https://www.tvp.info/62689880/niejasnosci-wokol-wypadku-z-udzialem-meza-szefowej-struktur-po-ewa-winenciak-walas-niedawno-byla-bohaterka-wiecu-tuska
    Dlaczego stwierdziła, że musi się skontaktować ze swoim adwokatem. Czyżby sprawa nie poszła po jej myśli?

    5 9 Cytuj
  • 11 wrz 2022

    Pojawienie się prawnika może oznaczać rychłe przetasowanie talii w lokalnym komitecie PO. Ciekawi mnie jak zareaguje na takie dictum acerbum sam Słońce Peru? Uderz w stół...

    9 7 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Sprecyzuj jakimi faktami i jakim prawem, oraz w jaki sposób ktokolwiek tu na forum mataczy. I z łaski swojej nie nazywaj peowcami ludzi, którzy setki razy mówili ci, że nie są zwolennikami tej partii.
    Może naświetle ci jak wygląda sprawa, bo zdaje się masz jakieś problemy z ogarnięciem rzeczywistości.

    Miało miejsce jakieś zdarzenie drogowe (wypadek lub kolizja, nie wiem), nie wiadomo kto jest winny, ktoś kłamie i próbuje oszukać organy ścigania. Wygląda na to, że rzeczony pan Walas wraz z małżonką próbowali wmanewrować sąsiada w winę, aczkolwiek stwierdzić to można dopiero gdy policja lub sąd to potwierdzi.
    Niemniej jednak nawet, jeśli jest to prawda, to rzeczona sytuacja nie ma żadnego podtekstu politycznego, przynajmniej póki co. Nie wiadomo nic o tym, aby rzeczona Ewa W. próbowała wykorzystać władzę lub pozycję polityczną w tej sprawie, nie ma żadnych informacji o interwencji partii w jej sprawie ani o żadnych podejrzanych o to osobach publicznych. Ot po prostu Ewa W. występująca w tej sprawie jako osoba prywatna zrobiła (lub nie zrobiła) coś złego. Dmuchanie tutaj afery politycznej jest po prostu żenującą próbą deskrefytacji partii PO, a to jest jedyna drogą pisowców do sukcesu, bo jak się nie ma czym chwalić to trzeba oponentowi umniejszyć i próbować na jego tle wyjść lepiej. No zmartwię cię, nie wyjdzie lepiej. PiS przeciął na zbyt wielu polach.

    Przewodniczącą struktur parti w Powiecie to jest funkcja i publiczna24na dobę i greka tuniemacoudawać, że się tego ie wie. Takie osoby w większości będą na najlepszychmi3jscachna listach.

    6 8 Cytuj
  • 11 wrz 2022

    Panowie, spokojnie obserwator30 i DM_S to idealny przykład rodzimej doktryny neumanna „dopóki jesteście w platformie, będziemy was bronić jak konstytucji”

    Wszyscy wiemy że pod nickami kryją się m.in fejsbukowy awanturnik daruś, malinowy nos mieciu i inne Andrzejki od rur XD

    Ja mam osobiście z nich potężna bekę, jak oni na siłe chcą zbagatelizować aferę, w której być może uczestniczyła ich koleżanka Ewa. No ale jak by to powiedzieć, już za daleko wszystko zaszło, tego już nie zamieciecie pod dywan :)

    Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego główna bohaterka tego wątku nabrała wody w usta? Przecież zawsze tyyyyle miała
    Do powiedzenia. Dlaczego, jeżeli to ściema to nie zdementuję? Dlaczego rzecznik kpp Myślenice nabrał wody w usta? Kogo oni chronią?
    Dlaczego również, o ile to wszystko prawda, ten mężczyzna uciekł z miejsca wypadku? To wszystko jest bardzo podejrzane i mam nadzieje, że odpowiednie służby RZETELNIE wyjaśnią sprawę, bo dość zamiatania takich afer pod dywan!

    Obserwatorki, dm_ski, nie odzywajcie się już więcej w tym temacie bo ludzie z was się śmieją! Kompromitujcie się okrutnie broniąc coś co winno sie tępić. Ale takie widocznie mają standardy w tej platformie XD idźcie lepiej tropić „afery” ze świecącymi w dzień latarniami, czy mejlami obajtka XD tam się wam buźka nie zamyka XD

    9 13 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 11 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Panowie, spokojnie obserwator30 i DM_S to idealny przykład rodzimej doktryny neumanna „dopóki jesteście w platformie, będziemy was bronić jak konstytucji”

    Wszyscy wiemy że pod nickami kryją się m.in fejsbukowy awanturnik daruś, malinowy nos mieciu i inne Andrzejki od rur XD

    Ja mam osobiście z nich potężna bekę, jak oni na siłe chcą zbagatelizować aferę, w której być może uczestniczyła ich koleżanka Ewa. No ale jak by to powiedzieć, już za daleko wszystko zaszło, tego już nie zamieciecie pod dywan :)

    Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego główna bohaterka tego wątku nabrała wody w usta? Przecież zawsze tyyyyle miała
    Do powiedzenia. Dlaczego, jeżeli to ściema to nie zdementuję? Dlaczego rzecznik kpp Myślenice nabrał wody w usta? Kogo oni chronią?
    Dlaczego również, o ile to wszystko prawda, ten mężczyzna uciekł z miejsca wypadku? To wszystko jest bardzo podejrzane i mam nadzieje, że odpowiednie służby RZETELNIE wyjaśnią sprawę, bo dość zamiatania takich afer pod dywan!

    Obserwatorki, dm_ski, nie odzywajcie się już więcej w tym temacie bo ludzie z was się śmieją! Kompromitujcie się okrutnie broniąc coś co winno sie tępić. Ale takie widocznie mają standardy w tej platformie XD idźcie lepiej tropić „afery” ze świecącymi w dzień latarniami, czy mejlami obajtka XD tam się wam buźka nie zamyka XD

    Policja to akurat administracja scentralizowana. Nie podlega pod starostę. Też mnie dziwi, że skoro są jak twierdzicie "dowody" na przestępstwo tej pani, że rzecznik komendy powiatowej policji milczy. PiS chroni panią Ewę W? Na to wychodzi...

    Jeżeli okaże się, że to co piszecie jest prawdą, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie bronił tej kobiety. To nie PiS gdzie zamiata się wszystkie afery pod dywan. Na razie jednak widzę na siłę kręcenie afery, organizowanie internetowego linczu i zero konkretów.

    13 6 Cytuj
  • 12 wrz 2022
    Jasiu273 napisał/a:

    Przewodniczącą struktur parti w Powiecie to jest funkcja i publiczna24na dobę i greka tuniemacoudawać, że się tego ie wie. Takie osoby w większości będą na najlepszychmi3jscachna listach.

    Aha, czyli jak Duda z Morawieckim tańcują u Rydzyka na urodzinach, to są tam prywatnie, chwilowo nie będąc prezydentem i premierem, nawet pomimo faktu, że ślą mu dofinansowania z państwowej kasy wszelkimi możliwymi kanałami i urządzali sobie u niego kampanię wyborczą przed objęciem urzędu, no ale jak jakaś radna z zadupia dolnego coś odwali kompletnie nie związanego z polityką, to wtedy jest ona na publicznym mandacie 24h, dobrze rozumiem??
    P.s jak do spowiedzi idzie, to też powinno to być jawne, bo jest radną?

    13 5 Cytuj
  • 12 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Panowie, spokojnie obserwator30 i DM_S to idealny przykład rodzimej doktryny neumanna „dopóki jesteście w platformie, będziemy was bronić jak konstytucji”

    Wszyscy wiemy że pod nickami kryją się m.in fejsbukowy awanturnik daruś, malinowy nos mieciu i inne Andrzejki od rur XD

    Ja mam osobiście z nich potężna bekę, jak oni na siłe chcą zbagatelizować aferę, w której być może uczestniczyła ich koleżanka Ewa. No ale jak by to powiedzieć, już za daleko wszystko zaszło, tego już nie zamieciecie pod dywan :)

    Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego główna bohaterka tego wątku nabrała wody w usta? Przecież zawsze tyyyyle miała
    Do powiedzenia. Dlaczego, jeżeli to ściema to nie zdementuję? Dlaczego rzecznik kpp Myślenice nabrał wody w usta? Kogo oni chronią?
    Dlaczego również, o ile to wszystko prawda, ten mężczyzna uciekł z miejsca wypadku? To wszystko jest bardzo podejrzane i mam nadzieje, że odpowiednie służby RZETELNIE wyjaśnią sprawę, bo dość zamiatania takich afer pod dywan!

    Obserwatorki, dm_ski, nie odzywajcie się już więcej w tym temacie bo ludzie z was się śmieją! Kompromitujcie się okrutnie broniąc coś co winno sie tępić. Ale takie widocznie mają standardy w tej platformie XD idźcie lepiej tropić „afery” ze świecącymi w dzień latarniami, czy mejlami obajtka XD tam się wam buźka nie zamyka XD

    Pisząc "ludzie" oraz "wszyscy" to ile konkretnie swoich alter-ego masz na myśli?
    Rozumiem, że masz swoje, ale mi mógłbyś łaskawie nie wmawiać, jakiś Darków, Mietków czy innych wyimaginowanych wrogów.
    Mówiłam ci już, że mania prześladowcza to charakterystyczny objaw schizofrenii?

    P.s zamiast dziwić się Ewie W. mógłbyś iść w jej ślady z tą wodą w ustach i przestać nas już zamęczać jej tematem, bo ani ona naszą koleżanką, ani sympatią polityczną, serio, nie mamy interesu jej bronić i jakbyś jeszcze nie zauważył nikt tu tego nie robi. Pozwol że pomogę ci zrozumieć, iż robisz tu z siebie błazna co co poniektórzy mądrzejsi po prostu zauważają ;)

    12 6 Cytuj
  • 12 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Pisząc "ludzie" oraz "wszyscy" to ile konkretnie swoich alter-ego masz na myśli?
    Rozumiem, że masz swoje, ale mi mógłbyś łaskawie nie wmawiać, jakiś Darków, Mietków czy innych wyimaginowanych wrogów.
    Mówiłam ci już, że mania prześladowcza to charakterystyczny objaw schizofrenii?

    P.s zamiast dziwić się Ewie W. mógłbyś iść w jej ślady z tą wodą w ustach i przestać nas już zamęczać jej tematem, bo ani ona naszą koleżanką, ani sympatią polityczną, serio, nie mamy interesu jej bronić i jakbyś jeszcze nie zauważył nikt tu tego nie robi. Pozwol że pomogę ci zrozumieć, iż robisz tu z siebie błazna co co poniektórzy mądrzejsi po prostu zauważają ;)

    Ile razy mam ci tłumaczyć żebyś się nie udzielała w tym temacie skoro gotuje cie on tak bardzo? bronieniem czegoś co trzeba wyjaśnić za wszelką cenę skompromitowałaś się już ostatecznie. Zajmij się sowimi aferami które rozkręcasz na forum XD

    Płacą ci chociaż za obronę tej całej przewodniczącej PO? bo jak robisz to za darmo to współczuje. Czekamy na wyjaśnienia a nie chowanie się za adwokatem czy tam Bóg wie kim jeszcze. PO CO SKORO WEDŁUG WASD NIE MA ŻADNEJ SPRAWY???? XD I dopóki ta sytuacja nie zostanie wyjaśniona, to gwarantuje ci że temat będzie grzany i wasze spazmy połączone z potężną hipokryzją na nic się tu nie zdadzą.

    Skoro widzisz afery tam gdzie ich nie ma, a tam gdzie są uważasz że nic się nie dzieje to ewidentnie się to nadaje do szpitalnego leczenia (a przynajmniej obserwacji), o ile nie jest za późno.

    6 12 Cytuj
  • 12 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Policja to akurat administracja scentralizowana. Nie podlega pod starostę. Też mnie dziwi, że skoro są jak twierdzicie "dowody" na przestępstwo tej pani, że rzecznik komendy powiatowej policji milczy. PiS chroni panią Ewę W? Na to wychodzi...

    Jeżeli okaże się, że to co piszecie jest prawdą, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie bronił tej kobiety. To nie PiS gdzie zamiata się wszystkie afery pod dywan. Na razie jednak widzę na siłę kręcenie afery, organizowanie internetowego linczu i zero konkretów.

    Po co zatem chowa się za adwokatem i każdą wypowiedź do mediów z nim konsultuje? czego się boi? dlaczego nie wyjdzie i nie powie, że tematu nie ma, nie było takiej sytuacji i koniec domysłów? NO WYTŁUMACZ OBROŃCO UCIŚNIONYCH (PO), DLACZEGO? odpowiesz czy jak zwykle zmienisz temat?

    Logika myślenickich bojowników platformy i obrońców poprzedniego układu:

    -Latarnie palą się w dzień/mejle obajtka- Hurrr Durr afera !!! kompromitacja!!! nagłaśniamy sprawę !!!!

    - Media donoszą o niejasnej sytuacji z wypadkiem na zakopiance w którą zamieszana jest ponoć ich koleżanka z PO- Eeeee nic się nie stało, nakręcacie sztuczną aferę, to na pewno akcja polityczna, zamknijcie ten temat.

    hahahahaha XDDDDD

    11 10 Cytuj
  • 12 wrz 2022

    Hemingway idioto dlatego tak jest, bo zapalone lampy uliczne w dzień to marnotrawienie publicznych pieniędzy. A na drogach codziennie jest masa wypadków i gdyby nie było tam w tej sprawie jakiegokolwiek związku z "PO" to nawet byś nie spojrzał. Może umów się z nią, zapytaj jak to było, a jak nie to zagraj w jednorękiego przed ekranem przy niemieckiej produkcji, bo Ci żyłka pęknie z tej ciekawości dlaczego nie odpowiada i jaka była prawda.

    14 Cytuj

Odpowiedz