Forum » Myślenice

Mąż przewodniczącej PO uciekł z miejsca wypadku?

  • 19 paź 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Sztur nie jest politykiem. Wiec nagłaśnianie jego upojenia, to zemsta za niechęć jego syna do ekipy rządzącej.
    Załóżmy ze to ja potrąciłem na alejach motocyklistę w stanie po spożyciu.
    I jest komunikat że kierowca lexusa potrącił motocyklistę i badanie wykazało że był pod wpływem alkoholu. Temat zamknięty.
    Gdyby to był ksiądz komunikat byłby podobny. Gdyby to był lekarz związany z obozem władzy, też.
    Zenka gdyby to był on bądź Krawczyk, by potraktowali jako przeciętnego kierowcę. Nikt by t TVP o nich nie wspomniał.
    A Sztura pokazują we wszystkich wiadomościach jak by był prezydentem. premierem, albo szefem NIK.

    Nie wiem czy zauważyłeś ale zawsze jak ktoś z celebrytów zostanie złapany w samochodzie nietrzeźwy to wszystkie media się o tym rozpisują niezależnie od poglądów (np Beata K). A czy ty nie jesteś zbulwersowany tym jak Najsztub jadąc bez uprawnień potrącił śmiertelnie kobietę na przejściu i został uniewinniony? Jeżeli uważasz że to jest OK to z tobą jest coś nie tak. Takie sprawy powinny być nagłaśniane aby każdy na drodze wiedział że kara jest nieunikniona nawet dla kogoś znanego kto myśli że doktryna Neumana to prawo drogowe.

    5 1 Cytuj
  • 19 paź 2022

    a Beata K.z jakiej opcji

    Cytuj
  • 19 paź 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    To nie w temacie, ale muszę to napisać,

    bo wyszedł teraz ode mnie ,
    pomocny sąsiad, ale 100% pis, i pytał mnie czy nie moglibyśmy teraz przyjąć euro?
    Ja mówię chłopie to nie takie z dnia na dzień, dwa lata poczekalnia. A on:
    jakby nas lubili to by nam dali euro za złotówki.

    Gość wcześniej słyszeć o euro nie chciał!!!!

    A wytłumaczyłeś mu, że zatankowałby wtedy za 2 EUR dzisiaj (10zł/L)?
    Przecież zawsze ten ktoś może sobie kupić i trzymać w skarpecie EURo. Na karcie wielowalutowej może przewalutować tyle co mu potrzeba na zakupy dzisiaj baaaa może nawet nią płacić :)

    2 3 Cytuj
  • 19 paź 2022
    Vivaldi napisał/a:

    A wytłumaczyłeś mu, że zatankowałby wtedy za 2 EUR dzisiaj (10zł/L)?
    Przecież zawsze ten ktoś może sobie kupić i trzymać w skarpecie EURo. Na karcie wielowalutowej może przewalutować tyle co mu potrzeba na zakupy dzisiaj baaaa może nawet nią płacić :)

    On przeliczył ile straciły jego oszczędności, bo trzymał PLN na koncie wielowalutowym.
    Mówi mi że strasznie popłynął.
    Też go starałem się przekonać, że najwyżej 20% w skali tych kilku lat.
    Nie wiem co mu odbiło, naraz zapragnął euro.

    Tylko jedno sprostowanie, Chorwacja ma już stały kurs euro 7,53 kuny za euro.
    A benzyna u nich w tym tygodniu
    10.30 kun tj. 1.367 euro. x 4.85 to 6.50 zł.
    Więc nie grozi im 2 euro
    Tak że jak mówią Bułgarzy не ma страшно.

    U nas. 21 kwi 2015 — Euro było poniżej 4 zł - „
    =========================

    2 2 Cytuj
  • 20 paź 2022

    [cytat=Adamos] Jak już coś to kierowca skręcał w lewo na skrzyżowaniu a nie właczał się do ruchu.

    1 Cytuj
  • 20 paź 2022
    ybasiay napisał/a:

    [cytat=Adamos] Jak już coś to kierowca skręcał w lewo na skrzyżowaniu a nie właczał się do ruchu.

    Faktycznie skręcał w lewo ale i tak kierowca limuzyny ocalił mu życie.

    2 1 Cytuj
  • 20 paź 2022

    Też znamy aktor?

    1 Cytuj
  • 21 paź 2022

    Popatrzcie jak platfusiarstwo broni swojego platfusiarskiego aktorzyny, a i jak się okazało alkoholika który prowadził na podwójnym gazie i prawie człowieka zabił! Chłop jechał naprany ale według platfusiarzy NIC SIE NIE STAŁO XDDDD i ta gangrena chce rządzić Polską XD

    10 9 Cytuj
  • 21 paź 2022
    Hemingway napisał/a:

    Popatrzcie jak platfusiarstwo broni swojego platfusiarskiego aktorzyny, a i jak się okazało alkoholika który prowadził na podwójnym gazie i prawie człowieka zabił! Chłop jechał naprany ale według platfusiarzy NIC SIE NIE STAŁO XDDDD i ta gangrena chce rządzić Polską XD

    Dla równowagi, wladzuchna umiłowana też pilnuje, żeby się nie rozeschnąć:

    "Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnecki trafił w nocy na izbę wytrzeźwień przy ulicy Kolskiej w Warszawie. Jak podaje TVN Warszawa, ratownicy mieli go odnaleźć, gdy leżał na ulicy przy jednym z przystanków w Wilanowie."
    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pose%C5%82-pis-sp%C4%99dzi%C5%82-noc-w-izbie-wytrze%C5%BAwie%C5%84-znaleziono-go-gdy-le%C5%BCa%C5%82-przy-przystanku/ar-AA13djA0?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=e6fdf4e3ad5245a2b277c88ea99103d9

    8 2 Cytuj
  • 21 paź 2022
    aleex napisał/a:

    Dla równowagi, wladzuchna umiłowana też pilnuje, żeby się nie rozeschnąć:

    "Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnecki trafił w nocy na izbę wytrzeźwień przy ulicy Kolskiej w Warszawie. Jak podaje TVN Warszawa, ratownicy mieli go odnaleźć, gdy leżał na ulicy przy jednym z przystanków w Wilanowie."
    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pose%C5%82-pis-sp%C4%99dzi%C5%82-noc-w-izbie-wytrze%C5%BAwie%C5%84-znaleziono-go-gdy-le%C5%BCa%C5%82-przy-przystanku/ar-AA13djA0?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=e6fdf4e3ad5245a2b277c88ea99103d9

    Ale co mnie to obchodzi w temacie dotyczącym przewodniczącej po w Myślenicach ? Jak cię podniecają pisiory i wszystko co z nimi związane to załóż swój temat co ?

    3 3 Cytuj
  • 21 paź 2022

    No to powiem straszna afera,
    POSEŁ i to jeszcze PiS- taka kompromitacja.
    Leżał w rynsztoku

    Tu jakiś tam aktorzyna, jak rozpoznał Hemingway
    i jeszcze do tego alkoholik……
    to z kloszarda PiS robi taką aferę, 24h w partyjnej TVP info , Oj, tak nisko ci pisowcy upadli?

    A tu figura światowego formatu- z poprawnego , katolickiego i pierwszego sortu PiS, i jeszcze w dodatku poseł PiS, taki obciach?

    Nie wiem czy rząd nie powinien ustąpić, jak po jednym emaila na prywatną pocztę, uczyniła to premier Wielkiej Brytanii.
    No ale tam rządzący maja honor i przyzwoitość.

    6 1 Cytuj
  • 21 paź 2022
    aleex napisał/a:

    Dla równowagi, wladzuchna umiłowana też pilnuje, żeby się nie rozeschnąć:

    "Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnecki trafił w nocy na izbę wytrzeźwień przy ulicy Kolskiej w Warszawie. Jak podaje TVN Warszawa, ratownicy mieli go odnaleźć, gdy leżał na ulicy przy jednym z przystanków w Wilanowie."

    Jakiej "równowagi"?
    1. Czy to dotyczy naszego regionu?
    2. Czy wspomniany poseł prowadził samochód?
    3. Czy spowodował wypadek?
    4. Czy usiłował zbiec lub zbiegł z miejsca wypadku?
    On po prostu w przeciwieństwie do sympatyków znanej krajowej partii, jak każdy odpowiedzialny obywatel zdecydował że po kielichu należy skorzystać z transportu publicznego.
    Skończ Pan, wstydu oszczędź!

    6 6 Cytuj
  • 21 paź 2022

    Ten sprawca nie jest sympatykiem PiS, co nie oznacza że jest sympatykiem którejkolwiek innej partii.

    Drugi jest posłem partii rządzącej, człowiek z wyboru
    reprezentujący grupę ludzi i partię.

    Inne zawody nie reprezentują widowni, są tylko rzemieślnikami w swoim fachu.

    Jeżeli sprawa tego niesympatyzującego z PiS
    to sprawa regionalna, to dlaczego ogólnopolska partyjna TVP ,codziennie przez 12 godzin nadaje na jego temat?

    Czy o każdym niesympatyzującym z PiS pijanym kierowcy który spowodował wypadek, TVP nadaje co godzinę przez kolejne dni?

    I czy gdyby to był medialny ulubieniec PiS i złapano go w podobnej sytuacji, publiczna TVP, trąbiła by co godzinę przez kolejne dni?

    5 1 Cytuj
  • 21 paź 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    [...]Ten sprawca nie jest sympatykiem PiS, co nie oznacza że jest sympatykiem którejkolwiek innej partii.

    Drugi jest posłem partii rządzącej, człowiek z wyboru
    reprezentujący grupę ludzi i partię[...]

    "Ten sprawca" spowodował wypadek, prawdopodobnie prowodząc pod wpływem alkoholu I dlatego zbiegł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu.
    Nie było by to problemem (medialnym) gdyby nie okazał się mężem lokalnej aktywistki (znanej partii) która według informacji nagłośnionych w sieci, podjęła próbę matactwa w sprawie tożsamości kierującego pojazdem czyli sprawcy wypadku.
    A poseł zrobił krzywde jedynie swojemu wizerunkowi i po prostu się nachlał. Jedyna jego wina jest taka że nierozważnie spożył zbyt dużą ilość alkoholu:
    - Nie wsiadł za kółko
    - Nie spowodował wypadku
    - Nie zakłócał porządku publicznego.
    Jedynie "grzecznie czekając na autobus" padł na twarz. I w takim stanie znaleźli go sanitarusze.

    Jeżeli tego nie rozumiesz, zostają ci jedynie Twoje monologi.

    8 2 Cytuj
  • 21 paź 2022

    Rozumiem, takie sytuacje przewidziało prawko
    i gość stracił prawo jazdy i pewnie poniesie kolejna karę.
    A karanie go przez TVP jest nadużyciem.
    Można poinformować i na tym koniec,
    nękanie jest prawnie ścigane, ale rząd siebie ścigać nie będzie.

    Jeżeli masz informację, że pasażerka jest winna bo jest członkiem partii i kryła wypadek, niech TVP dzień i nic pokazuje tą działaczkę.
    Natomiast nękanie jakiegokolwiek rzemieślnika, nawet gdyby zabił na przejściu dla pieszych pod wpływem, nie uchodzi.

    Nawet w Myślenicach, to szefowa PO jest maglowania za męża, a nie on sam.

    3 3 Cytuj
  • 21 paź 2022

    Prawicowiec, ty już tak bredzisz że już się nie da tego czytać. Każda rzecz którą zrobi ktoś z PO ty zawsze obracasz i PIS, PIS, Obajtek, Obajtek, TVP, TVP. Przedstaw w końcu plan PO na wypadek wygrania wyborów bo nie mogę znaleźć tego nigdzie a może ty jako czyste sumienie PO przedstawisz nam ten program.

    4 5 Cytuj
  • 21 paź 2022
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Jakiej "równowagi"?
    1. Czy to dotyczy naszego regionu?
    2. Czy wspomniany poseł prowadził samochód?
    3. Czy spowodował wypadek?
    4. Czy usiłował zbiec lub zbiegł z miejsca wypadku?
    On po prostu w przeciwieństwie do sympatyków znanej krajowej partii, jak każdy odpowiedzialny obywatel zdecydował że po kielichu należy skorzystać z transportu publicznego.
    Skończ Pan, wstydu oszczędź!

    A jaki związek z naszym regionem i z tematem wątku ma wspomniany Jerzy Stuhr?

    Oprócz tego, że od prawa do lewa, jest społeczne przyzwolenie na upijanie się jak wieprze?

    1 1 Cytuj
  • 21 paź 2022
    Adamos napisał/a:

    Prawicowiec, ty już tak bredzisz że już się nie da tego czytać. Każda rzecz którą zrobi ktoś z PO ty zawsze obracasz i PIS, PIS, Obajtek, Obajtek, TVP, TVP. Przedstaw w końcu plan PO na wypadek wygrania wyborów bo nie mogę znaleźć tego nigdzie a może ty jako czyste sumienie PO przedstawisz nam ten program.

    Sztur, mądry człowieku jest z teatru nie z PO!
    A wymieniana przeze mnie TVP, w ostatnim tekście
    z którym polemizujesz z PiS nie powiązałam .

    Ale widzę, że sam to robisz, jako coś oczywistego..

    5 3 Cytuj
  • 21 paź 2022

    A co z programem PO?

    4 3 Cytuj
  • 21 paź 2022
    Adamos napisał/a:

    A co z programem PO?

    Zapytaj może, działacza tej partii.

    To że nie widzę PiS w następnym rozdaniu, nie powoduje ze mnie działacza jakiejkolwiek partii.

    PiS jak każdy poprzednik coś zrobił, ale dwie kadencje to absolutna granica jego rządów.

    Po prostu jak każda grupa czy partia rządząca , wyrodnieje.
    Trzecia kadencja dla każdej koalicji rządzącej, powinna być zakazana.

    7 3 Cytuj
  • 2 lis 2022
    Adamos napisał/a:

    A co z programem PO?

    Wiesz dlaczego pralka jest lepsza od platfusów? bo ma programy XDDDDDD

    Co tam u Ewuni, bo taka rozgadana zawsze była a od dzwona kobita nam zgasła? jakieś wieści z Jagiellońskiej 1?

    7 4 Cytuj
  • 2 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Wiesz dlaczego pralka jest lepsza od platfusów? bo ma programy XDDDDDD

    Co tam u Ewuni, bo taka rozgadana zawsze była a od dzwona kobita nam zgasła? jakieś wieści z Jagiellońskiej 1?

    Oj Hemuś ....... u ciebie jak na koncercie rockowym najpierw jakaś nowość, a potem stare przeboje.........
    A zainteresowania jak nie było tak nie ma.......
    Jednak inflacja, drożyzna , brak węgla i nieudolność waszej władzy ważniejsza

    7 4 Cytuj
  • 5 lis 2022

    Mężczyzna po dwudziestu latach picia staje się alkoholikiem,
    A kobieta już po dwóch latach dawania w szyję jest uzależniona.

    5 Cytuj
  • 8 lis 2022
    t-34 napisał/a:

    Oj Hemuś ....... u ciebie jak na koncercie rockowym najpierw jakaś nowość, a potem stare przeboje.........
    A zainteresowania jak nie było tak nie ma.......
    Jednak inflacja, drożyzna , brak węgla i nieudolność waszej władzy ważniejsza

    Umiesz czytać ze zrozumieniem? a nie czekaj, czego ja wymagam od lewuska XDDD

    Nie wiedziałem że to temat dot. inflacji i drożyzny itp. mam dla ciebie darmową poradę, jak jest dla ciebie drogo to do kogo ty masz pretensje? trzeba było się uczyć i zarabiać dzisiaj godnie a ze robisz za minimalne ą krajową to już twój chłopie problemXD

    Tak samo, jak jesteś nieporadny i kupić w necie nie umiesz to i węgla nie masz, proste XD

    Ale wy macie sprane głowy po tej waszj platformie XD ale jak ktoś całe życie karmiony jest tvnowskim szambem to też cudów nie ma co wymagać. Ubolewam nad losem twym serio!

    XD

    2 7 Cytuj

Odpowiedz