Forum » Myślenice

Radni bezradni, czasem nieporadni, czasem władni...

  • 22 wrz 2022

    Zdarza mi się czasem oglądać fragmentami na żywo lub nagrania z sesji Rady Miejskiej. Wiem, masochizm, ale cóż:)

    Tak się zastanawiam na kogo będziemy głosowali niedługo.
    Z czego tu wybrać - o zgrozo!!!

    Radni dzielą się na grupy wg przynależności:

    1. Grupa PIS wszystko łyka, podlizuje się (np. Radny Malinowski), chwalą itp. Nie mają pytań do Urzędu, a jak mają to takie, żeby się podlizać. Pan wice przewodniczący, nie wymienię nazwiska, żeby nie reklamować warsztatu szewskiego - człowiek który dwóch zdań nie może sklecić. Czy też pan przewodniczący, który twierdzi np. że nie mógł czegoś zrobić przez okres wakacyjny, bo były wakacje, czy jakoś tak - nawet trudno to powtórzyć:)

    2. Grupa milczków - są z jednej i drugiej frakcji. Siedzą chyba tylko, żeby diety leciały. Np. znany już w całej Polsce były wuefista z Zarabia - ten od "pozytywnego" motywowania uczennic.

    3. Grupa - dawna ekipa od Ostrowskiego. I tutaj są przypadki np. p. Podmokły J. - chyba obrażony, że już nie jest przewodniczącym, Podmokły B. - człowiek merytoryczny, ale np. pyta o coś, po czym daje się łatwo zgasić, Wójtowicz T. - czasami jak zadaje pytanie burmistrzowi, to jakby przepraszał, że pyta. Ostrowski K. - merytoryczny, z jajem, ale też w dyskusji odpuszcza. Na tle tego towarzystwa, przynajmniej w mojej opinii p. Ambroży jest merytoryczna i zawsze stara się ciągnąć daną dyskusję do końca.

    Co tu wybrać, co tu wybrać....?:)

    20 3 Cytuj
  • 22 wrz 2022
    Obywatel C napisał/a:

    Zdarza mi się czasem oglądać fragmentami na żywo lub nagrania z sesji Rady Miejskiej. Wiem, masochizm, ale cóż:)

    Tak się zastanawiam na kogo będziemy głosowali niedługo.
    Z czego tu wybrać - o zgrozo!!!

    Radni dzielą się na grupy wg przynależności:

    1. Grupa PIS wszystko łyka, podlizuje się (np. Radny Malinowski), chwalą itp. Nie mają pytań do Urzędu, a jak mają to takie, żeby się podlizać. Pan wice przewodniczący, nie wymienię nazwiska, żeby nie reklamować warsztatu szewskiego - człowiek który dwóch zdań nie może sklecić. Czy też pan przewodniczący, który twierdzi np. że nie mógł czegoś zrobić przez okres wakacyjny, bo były wakacje, czy jakoś tak - nawet trudno to powtórzyć:)

    2. Grupa milczków - są z jednej i drugiej frakcji. Siedzą chyba tylko, żeby diety leciały. Np. znany już w całej Polsce były wuefista z Zarabia - ten od "pozytywnego" motywowania uczennic.

    3. Grupa - dawna ekipa od Ostrowskiego. I tutaj są przypadki np. p. Podmokły J. - chyba obrażony, że już nie jest przewodniczącym, Podmokły B. - człowiek merytoryczny, ale np. pyta o coś, po czym daje się łatwo zgasić, Wójtowicz T. - czasami jak zadaje pytanie burmistrzowi, to jakby przepraszał, że pyta. Ostrowski K. - merytoryczny, z jajem, ale też w dyskusji odpuszcza. Na tle tego towarzystwa, przynajmniej w mojej opinii p. Ambroży jest merytoryczna i zawsze stara się ciągnąć daną dyskusję do końca.

    Co tu wybrać, co tu wybrać....?:)

    Ostał Ci się jeno sznur .....

    9 4 Cytuj
  • 22 wrz 2022

    Wiem na pewno na kogo nie powinniśmy głosować NA PEWNO niezależnie od poglądów politycznych....... Na tych co po wyborze nagle ZMIENILI UGRUPOWANIE I POGLĄDY........ podkreślam niezależnie od poglądów......
    Można nie lubić Jana czy Bogdana Podmokłego albo Wójtowicza ale przynajmniej oni nie zdradzili tych co na nich głosowali......

    19 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 wrz 2022

    Bardzo dobry tytuł wątku. To są bezradni. Dramat.

    16 2 Cytuj
  • 22 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Bardzo dobry tytuł wątku. To są bezradni. Dramat.

    Ja bym dodał jeszcze, że beznadziejni, tylko niestety się nie rymuje

    13 1 Cytuj
  • 22 wrz 2022

    Jak to beznadziejni? Łapka w górę i zamiast dojeżdżać do pracy w sklepie w Krakowie ma się prace 2 km od domu w szkole jak pewna radna.

    16 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 23 wrz 2022

    Wiejski katecheta, wydawca gazetki parafialnej przewodniczącym rady miejskiej... To wszystko mówi W jakim miejscu historii są teraz w Myślenice.

    20 2 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Wiejski katecheta, wydawca gazetki parafialnej przewodniczącym rady miejskiej... To wszystko mówi W jakim miejscu historii są teraz w Myślenice.

    A Vice to znany szewc. Ten dopiero łapkę umie podnosić. Zresztą zerknijcie na skład rady. Kogo my tam mamy.
    Wierchuszka:
    Wacław Szczotkowski
    Mirosław Fita
    Eleonora Lejda-Kuklewicz

    Pozostali radni:
    AMBROŻY Grażyna
    BISZTYGA Czesław
    BŁACHUT Józef
    CACHEL Jerzy
    DYLĄG Halina
    GABLANKOWSKI Wojciech
    GRZYBEK Andrzej
    JAŚKOWIEC Małgorzata
    KUTRZEBA Izabela
    MALINOWSKI Wojciech
    MOTYKA Piotr
    OSTROWSKI Kamil
    PODMOKŁY Bogusław
    PODMOKŁY Jan
    STANKIEWICZ Bogusław
    TOPA Stanisław
    WIERZBA Czesław
    WÓJTOWICZ Tomasz

    Jeden (Jedna) wart drugiego. Gdzie myśmy mieli oczy cztery lata temu? :(

    10 1 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    taki_gość napisał/a:

    A Vice to znany szewc. Ten dopiero łapkę umie podnosić. Zresztą zerknijcie na skład rady. Kogo my tam mamy.
    Wierchuszka:
    Wacław Szczotkowski
    Mirosław Fita
    Eleonora Lejda-Kuklewicz

    Pozostali radni:
    AMBROŻY Grażyna
    BISZTYGA Czesław
    BŁACHUT Józef
    CACHEL Jerzy
    DYLĄG Halina
    GABLANKOWSKI Wojciech
    GRZYBEK Andrzej
    JAŚKOWIEC Małgorzata
    KUTRZEBA Izabela
    MALINOWSKI Wojciech
    MOTYKA Piotr
    OSTROWSKI Kamil
    PODMOKŁY Bogusław
    PODMOKŁY Jan
    STANKIEWICZ Bogusław
    TOPA Stanisław
    WIERZBA Czesław
    WÓJTOWICZ Tomasz

    Jeden (Jedna) wart drugiego. Gdzie myśmy mieli oczy cztery lata temu? :(

    A gdyby ich było o połowę mniej, to gorzej by działali?

    11 1 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    Wiem na pewno na kogo nie powinniśmy głosować NA PEWNO niezależnie od poglądów politycznych....... Na tych co po wyborze nagle ZMIENILI UGRUPOWANIE I POGLĄDY........ podkreślam niezależnie od poglądów......
    Można nie lubić Jana czy Bogdana Podmokłego albo Wójtowicza ale przynajmniej oni nie zdradzili tych co na nich głosowali......

    Tacy ludzie, wzorem Gowina, zawsze gdzieś się wcisną, choćbyś nie oddał na nich głosu. Jak pluskwy.

    11 1 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    A gdyby ich było o połowę mniej, to gorzej by działali?

    Ej, nie kracz, bo jak zostanie akurat ta połowa z PIS, to będzie dramat do potęgi:)

    9 1 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    A gdyby ich było o połowę mniej, to gorzej by działali?

    Gorzej? Ani gorzej ani lepiej, tak samo, czyli wcale.
    Jak nic nie robisz, to nic nie spie#olisz
    ¯\_(ツ)_/¯

    7 Cytuj
  • 23 wrz 2022

    Mnie kiedyś zadziwiło, jak radny Topa (swoją drogą też ciekawa persona) dziękował burmistrzowi za kasę na jakiś tam remont dachu szkoły. Powtarzam szkoły i to jeszcze gminnej. W normalnych warunkach to psi obowiązek dla burmistrza wykonania takiego remontu. A tu zrobiona szopeczka - uściski rączek, sweet focia, post'cik w mediach, że dziękuje, jako to dobry wujaszek, bo nie musiał a dał i w ogóle jaki piękny, taki amerykański:) Przypominam - rada miejska to organ m.in. kontrolny i nadzorujący pracę burmistrza, a nie jego podnóżek.

    14 1 Cytuj
  • 23 wrz 2022

    Jeden jest podnóżkiem, drugi pucybutem, inny zaś poleruje rowy. Ciężki kawałek chleba.

    11 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    Obywatel C napisał/a:

    Mnie kiedyś zadziwiło, jak radny Topa (swoją drogą też ciekawa persona) dziękował burmistrzowi za kasę na jakiś tam remont dachu szkoły. Powtarzam szkoły i to jeszcze gminnej. W normalnych warunkach to psi obowiązek dla burmistrza wykonania takiego remontu. A tu zrobiona szopeczka - uściski rączek, sweet focia, post'cik w mediach, że dziękuje, jako to dobry wujaszek, bo nie musiał a dał i w ogóle jaki piękny, taki amerykański:) Przypominam - rada miejska to organ m.in. kontrolny i nadzorujący pracę burmistrza, a nie jego podnóżek.

    Już kiedyś pisałem:

    Dziękowanie władzy, jest jak oklaskiwanie bankomatu, który wydaje pieniądze z Twojej karty.

    16 Cytuj
  • 23 wrz 2022

    Radni z PiS są tak niezalezni że nawet głosują przeciwko inicjatywom w swoich miejscowościach byleby tylko zadowolić Ich Wysokosc

    12 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    Obywatel C napisał/a:

    Mnie kiedyś zadziwiło, jak radny Topa (swoją drogą też ciekawa persona) dziękował burmistrzowi za kasę na jakiś tam remont dachu szkoły. Powtarzam szkoły i to jeszcze gminnej. W normalnych warunkach to psi obowiązek dla burmistrza wykonania takiego remontu. A tu zrobiona szopeczka - uściski rączek, sweet focia, post'cik w mediach, że dziękuje, jako to dobry wujaszek, bo nie musiał a dał i w ogóle jaki piękny, taki amerykański:) Przypominam - rada miejska to organ m.in. kontrolny i nadzorujący pracę burmistrza, a nie jego podnóżek.

    No ale córka już zatrudniona!

    9 Cytuj
  • 10 paź 2022

    TRZEMESNIA,radny powiatowybez żadnej inicjatywy jego obiecanki spelzly na niczym i obecnie przeszkadza a nawet blokuje budowę drogi do kilkudziesięciu domów w imię swojego świętego spokoju

    9 1 Cytuj

Odpowiedz