Forum » Myślenice

''BĘDZIESZ SIEDZIAŁ''

  • 19 paź 2022
    Vivaldi napisał/a:

    Jak to Maciej mówił : "to mamy tupolew"...... mocna karma wróciła ;)

    Nie wiem co mówi Maciej, ale wiem, że tupolewa nie mamy, choć powinniśmy. Macierewicz kasę trzepie enty rok na komisji, która nic dotąd nie zrobiła. Może jakiś areszt dlań postulować, jak myślisz??

    9 2 Cytuj
  • 19 paź 2022

    Żarty o tupolewie Stuhra były bardzo niesmaczne.

    2 4 Cytuj
  • 19 paź 2022

    Podobnie jak żarty Maciarewicza, których jest o wiele więcej, i gość żartuje za kasę.

    7 2 Cytuj
  • 19 paź 2022
    DM_S napisał/a:

    Nie wiem co mówi Maciej, ale wiem, że tupolewa nie mamy, choć powinniśmy. Macierewicz kasę trzepie enty rok na komisji, która nic dotąd nie zrobiła. Może jakiś areszt dlań postulować, jak myślisz??

    proponuję ruskim oddać całość sprawy ....aaaaa nie zapomniałem, że już rudy nadstawił i się wyprzytulał, oddał (sprawę) i przyklepał. Hmmmm areszt mówisz dlań postulować? Próbuj XD

    4 5 Cytuj
  • 20 paź 2022

    Wszyscy myślą że Tusk jest podwójnym agentem, pracuje dla Rosji i dla Niemiec, a tak naprawdę pracuje dla USA, pod przykrywką agenta Niemiec i Rosji
    Prawdopodobnie to on stoi za wybuchami na dnie Bałtyku.
    A tą łapówkę w świetle jupiterów i kamer, syn Tuska odbierał, bo to były pieniądze USA
    i aby przejrzystość działania była jednoznaczna kazał się nagrywać kamerą ofiarodawcy .
    Po nagraniu USA zniszczyły materiał.

    Tak sobie myśle, że Tusk jako premier, miał mały apetyt. 600 tys euro to wtedy 2.4 mln.
    To 200 tys miesięcznie.

    I tak szef Comarchu Janusz Filipiak zarabia na przykład miesięcznie ok. 1,57 mln zł, a prezes Orlenu Daniel Obajtek - ok. 183 tys. zł.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz