Forum » Myślenice

Rocket PIS. Oby był mądry PIS przynajmnie po szkodzie.

  • 16 lis 2022

    Przy każdej możliwej okazji p. Błaszczak peoruje jakie to mamy dobre i profesjonalne wojsko. Ile to PIS zrobił, robi i zrobi w tej sprawie. A ja się pytam jak to jest możliwe, że Polska nie potrafi wychwycić rakiet, które na nią spadają i zabijają obywateli. Premier mówi w sejmie, że żaden kraj nie potrafi się obronić całego swojego terytorium. Ale przecież wojnę mamy tylko z jednej strony, trwa ona od kilku miesięcy, widzimy że lata tam masa rakiet, wiadomo, że jakaś może zabłądzić. Czy polskie wojsko nie jest w stanie skutecznie przynajmniej takich wyłapać? Jestem zdruzgotany tym faktem. I to jeszcze wielkie śledztwo skąd ten syf przyleciał bo nikt nie wie. Czy w obecnej sytuacji nie można i nie trzeba 24h obserwować na radarach tej przestrzeni przygranicznej? Jeśli wpada do nas przypadkowa rakieta i zabija Polaków, to wyobraźmy sobie gdyby celowo ktoś walnął 100 takich....

    19 1 Cytuj
  • Janek Sal 17 lis 2022

    speców od rakiet teraz sporo sie narobiło dziwne ze maciuch sie nie wypowiada - dla mnie inna kwestia jest dosyc wazna -
    Jak to sie działo że o 15,40 spada rakieta .ja dowiaduje sie z telefonu z USA ze u nich na bieząco lecą zdjęcia tego miejsca o godz 17 a nasi milczą do 20 .
    co do- skąd ,kto, i po co rakiete posłał pewnie dowiemy sie jak z katastrofy smoleńskiej po 15 latrach

    19 1 Cytuj
  • 18 lis 2022

    "Mała Narew", "Pilica", "Patriot", "Piorun" to działające w Polsce systemy antyrakietowe i przeciwlotnicze. Co robi nasza armia i wywiad??? Hmmm

    16 Cytuj
  • 22 lis 2022

    A jak tam afera z sową ? Wyjaśniona ? I reklamówki z łapówkami dla rudego pajaca ?

    4 19 Cytuj
  • 22 lis 2022
    Franz66 napisał/a:

    A jak tam afera z sową ? Wyjaśniona ? I reklamówki z łapówkami dla rudego pajaca ?

    To Kaczyński jest rudy ?!?!?!

    17 2 Cytuj
  • Janek Sal 23 lis 2022
    Franz66 napisał/a:

    A jak tam afera z sową ? Wyjaśniona ? I reklamówki z łapówkami dla rudego pajaca ?

    wiec czemu brak reakcji tych przy korycie na komisję w tej sprawie ? czyżby ten jak piszesz rudy mógł conieco głębiej wyjaśnić ?a może za dużo byśmy sie dowiedzieli?

    15 1 Cytuj
  • 24 lis 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    wiec czemu brak reakcji tych przy korycie na komisję w tej sprawie ? czyżby ten jak piszesz rudy mógł conieco głębiej wyjaśnić ?a może za dużo byśmy sie dowiedzieli?

    A sądy kogo są? platfusiarskie do dzisiaj XD gdyby były pisowskie to przecież dziadki z kodu nie stałyby ze świeczkami " w obronie" sądownictwa XD to jakiej reakcji na wały platfusiarzy ty oczekujesz? zapomnij

    5 15 Cytuj
  • Janek Sal 25 lis 2022

    jakie sądy - miała być komisja śledcza - dostępna na antenie tvp is w całości to komisja parlamentarna nie sądownicza - zagłosowali przeciw

    8 1 Cytuj
  • 25 lis 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    jakie sądy - miała być komisja śledcza - dostępna na antenie tvp is w całości to komisja parlamentarna nie sądownicza - zagłosowali przeciw

    Platforma już raczej komisji śledczych nie chce XD bo znowu wyjdzie ile reklamówek rudy przytulił XD

    3 12 Cytuj
  • Janek Sal 25 lis 2022

    znowu ściemniasz- platforma nie ma wiekszości - a koryto nie chce komisji śledczej

    12 2 Cytuj
  • 26 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Platforma już raczej komisji śledczych nie chce XD bo znowu wyjdzie ile reklamówek rudy przytulił XD

    Znowu nie mogę wyjść z podziwu twojej durnoty, ty raki głupi z urodzenia czy za pieniądze?

    9 Cytuj
  • 26 lis 2022
    oportunista napisał/a:

    Znowu nie mogę wyjść z podziwu twojej durnoty, ty taki głupi z urodzenia czy za pieniądze?

    1 Cytuj
  • 4 gru 2022
    Hemingway napisał/a:

    Platforma już raczej komisji śledczych nie chce XD bo znowu wyjdzie ile reklamówek rudy przytulił XD

    Prokuratora odmawia wszczęcia śledztwa w sprawie wyborów kopertowych...
    Prokuratora bierze się za prokurator Wrzosek...., która chciała śledztwa w prawie wyborów kopertowych...
    Ale obłuda i absurd!
    Przecież to Państwo... to jedna wielka KOPERTA! do których sobie rządzący upychają kasiorę... Jak wreszcie wykończą sędziów (prokuraturę już mają) ... to będziemy kwiczeć...

    A wracając do obrony Państwa, ludzi i obywateli... Ja to czekam kiedy ruskie to wkroczą i co wówczas dumny, mały wódz zrobi... wyciągnie rękę do Niemiec... czy pierwszy przez Niemcy ucieknie na zachód...
    Ale z drugiej strony czym tu się martwić... przecież minister wojny Antoni nam załatwił helikoptery, drony i zmodernizował armię (sami młodzi zostali...) w przerwie składając makiety samolotu i brzozy....
    Danwno nie sypiałem tak dobrze...

    7 Cytuj

Odpowiedz