Forum » Myślenice

Kto będzie odśnieżał drogi POWIATOWE?

  • 18 lis 2022

    Mamy połowę listopada, sypie śnieg, ujemne temperatury a powiat sobie w kulki dalej leci i nadal nie załatwił.....odśnieżania własnych dróg powiatowych XD rozumiecie to? DRUGA POŁOWA LISTOPADA a starostwo podpisało umowę na raptem 3 części....z 10 które trzeba zabezpieczyć!!! przecież to jest jakaś groteska!

    Tak dbają w powiecie o bezpieczeństwo mieszkańców? odpowiedzialny za tę farsę powinien podać się do dymisji i w trybie natychmiastowym oddać stanowisko! jak oni potrzebują 12 miesięcy żeby ogarnąć tak podstawowe rzecz jak ośnieżanie dróg to może przetargi powinni zacząć już w kwietniu ogłaszać żeby się wyrobić?

    Co mnie obchodzi globalna ciężką sytuacja na świecie? jakoś inne samorządy w tym tak hejtowana przez was gmina potrafiła zabezpieczyć środki i zadbali o bezpieczeństwo mieszkańców! a powiat? ogłasza 3 przetarg z terminem na...koniec listopada bodajże XD

    Jak macie problemy z zabezpieczeniem środków na tak podstawowe rzeczy to może na przyszłość należy się zastanowić i nie szastać pieniędzy na chociażby horrendalne nagrody dla kolegów pracowników?

    Mam nadzieje że do czasu rozwiązania tej patowej sytuacji Józef, Rafał, i może Mietek czy Inny Darek, który to tak zawsze wyrywa się do hejtowania, chwycicie za łopaty i będziecie odśnieżać te powiatowe drogi? do posypywania proponują zabrać fusy bo w starostwie podobno kawa za kawą leci (czasem jakieś pismo się napisze XD), oszczędzicie przynajmniej na soli.

    WSTYD I HAŃBA! tak niektórzy dbają właśnie o bezpieczeństwo mieszkańców.

    27 23 Cytuj
  • 18 lis 2022

    No i załóż sobie jeszcze z pięć nowych tematów żeby ponarzekać na powiat....

    21 14 Cytuj
  • 18 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Mamy połowę listopada, sypie śnieg, ujemne temperatury a powiat sobie w kulki dalej leci i nadal nie załatwił.....odśnieżania własnych dróg powiatowych XD rozumiecie to? DRUGA POŁOWA LISTOPADA a starostwo podpisało umowę na raptem 3 części....z 10 które trzeba zabezpieczyć!!! przecież to jest jakaś groteska!

    Tak dbają w powiecie o bezpieczeństwo mieszkańców? odpowiedzialny za tę farsę powinien podać się do dymisji i w trybie natychmiastowym oddać stanowisko! jak oni potrzebują 12 miesięcy żeby ogarnąć tak podstawowe rzecz jak ośnieżanie dróg to może przetargi powinni zacząć już w kwietniu ogłaszać żeby się wyrobić?

    Co mnie obchodzi globalna ciężką sytuacja na świecie? jakoś inne samorządy w tym tak hejtowana przez was gmina potrafiła zabezpieczyć środki i zadbali o bezpieczeństwo mieszkańców! a powiat? ogłasza 3 przetarg z terminem na...koniec listopada bodajże XD

    Jak macie problemy z zabezpieczeniem środków na tak podstawowe rzeczy to może na przyszłość należy się zastanowić i nie szastać pieniędzy na chociażby horrendalne nagrody dla kolegów pracowników?

    Mam nadzieje że do czasu rozwiązania tej patowej sytuacji Józef, Rafał, i może Mietek czy Inny Darek, który to tak zawsze wyrywa się do hejtowania, chwycicie za łopaty i będziecie odśnieżać te powiatowe drogi? do posypywania proponują zabrać fusy bo w starostwie podobno kawa za kawą leci (czasem jakieś pismo się napisze XD), oszczędzicie przynajmniej na soli.

    WSTYD I HAŃBA! tak niektórzy dbają właśnie o bezpieczeństwo mieszkańców.

    Nie martw się. Burmisiowie wyłącza lampy dla oszczędności, bo mają "problemy z zabezpieczeniem środków na tak podstawowe rzeczy", to nie będzie widać zaśnieżonych dróg.
    Co prawda, dziś nie było problemu na powiatowych, którymi jechałam, no ale nie wspomnę o tym, bo zaburzyłabym Ci koncepcję tego tematu. A tak się napracowałeś.

    29 7 Cytuj
  • 18 lis 2022

    No i Hemuś znowu zaorany..... Coś mu ostatnio idzie jak Kaczorowi....

    22 5 Cytuj
  • 19 lis 2022

    KTOS potrzebuje pomocy dobrego specjalisty!!!!Fobie, urojenia chaos myśli, chorobliwa nienawiść...........aż żal człowieka

    17 4 Cytuj
  • 19 lis 2022
    mieszkanka1980 napisał/a:

    Nie martw się. Burmisiowie wyłącza lampy dla oszczędności, bo mają "problemy z zabezpieczeniem środków na tak podstawowe rzeczy", to nie będzie widać zaśnieżonych dróg.

    To nawet lepiej jak drogi będą nieodśnieżone bo odbijające się od śniegu światło reflektorów rozświetli trochę ciemności spowodowane przez burmistrza. :-)

    19 5 Cytuj
  • mknp@o2.pl 21 lis 2022

    Ale Wy tu wszyscy macie nawalone w głowach :D
    Jakiś koleś skrytykował patologię jaką jest nieogarnięcie tematu odśnieżania dróg i jako argumenty usprawiedliwiające tę patologię podajecie to, że burmistrz też coś odwalił? :D
    Albo jeszcze jeden agent, że krytykowanie czyjegoś zaniedbania to fobie, urojenia i chorobliwa nienawiść :D

    Zamiast kierować się fanatyzmem politycznym, może pomyślcie o naszym regionie. Prywatnie to niech się nawet politycy przeciwnych frakcji leją po mordach jak chcą, ale zawodowo powinni działać na korzyść naszych gmin i powiatów, a mieszkańcy powinni oceniać ich po efektach ich pracy, a nie ze względu na jakieś prywatne sympatie.

    7 10 Cytuj
  • 21 lis 2022

    Widzisz, rzecz w tym, że ten koleś jest patologicznym przykładem właśnie tego, o czym piszesz "fobii, urojeń i chorobliwej nienawiści", jak zresztą cała formacja, której jest klakierem. To on wciąga we wszystko, o czym napisze, politykę - w dodatku skrajnie jednostronnie, więc spotkał się z odpowiednią reakcją.

    Co do polityków, to jest na odwrót - oni często prywatnie są kolegami, a na pokaz "leją się po mordach".

    15 4 Cytuj
  • Janek Sal 21 lis 2022

    dzis jechałem 5,10 do Krakowa ale przez Wieliczke - czyli Borzęta i dalej Zawada....... nie wiem czy ktoś coś posypywał ,polewał ale jechało sie spokojnie a droga była przyzwoita

    11 1 Cytuj
  • 22 lis 2022

    [cytat=jaskokrakow] Bo Jak kierowca dobry i potrafi zadbać o auto czyli opony zimowe z dobrym bieżnikiem nie 10 letnie to dojedzie.

    10 Cytuj
  • mknp@o2.pl 22 lis 2022
    Dyr_Jar napisał/a:

    Widzisz, rzecz w tym, że ten koleś jest patologicznym przykładem właśnie tego, o czym piszesz "fobii, urojeń i chorobliwej nienawiści", jak zresztą cała formacja, której jest klakierem. To on wciąga we wszystko, o czym napisze, politykę - w dodatku skrajnie jednostronnie, więc spotkał się z odpowiednią reakcją.

    Co do polityków, to jest na odwrót - oni często prywatnie są kolegami, a na pokaz "leją się po mordach".

    Widziałem nieraz wpisy tego gościa, nie udzielałem się w nich, bo nie miały one według mnie żadnej wartości, widziałem że do wszystkiego wciąga politykę, ale tutaj poruszył jakiś realny problem, więc zamiast się kłócić który polityk olewa nas bardziej, może lepiej było podjąć cywilizowaną rozmowę zamiast tak zaniżać jej poziom.

    Co do tego że politycy prywatnie są kolegami, a leją się na pokaz, zdaję sobie z tego doskonale sprawę, co prawda nie wiem jak jest akurat na szczeblu samorządowym, bo tak nigdy nie działałem, ale miałem kontakt z polityką na szczeblu krajowym i jest dokładnie tak jak piszesz, często prywatnie więcej zgrzytów i kłótni jest pomiędzy partyjnymi kolegami niż pomiędzy przeciwnymi sobie partiami.

    6 2 Cytuj
  • 22 lis 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    dzis jechałem 5,10 do Krakowa ale przez Wieliczke - czyli Borzęta i dalej Zawada....... nie wiem czy ktoś coś posypywał ,polewał ale jechało sie spokojnie a droga była przyzwoita

    Według Józka przecież problemu nie ma! PINIENDZY NA ODŚNIEŻANIE NIE MA I NIE BĘDZIE! a ty suwerenie na nogach chodź jak nie umiesz w auta! poczekajcie jak śniegiem sypnie, ufam że razem z Rafałem i Mietkiem za łopaty chwycą i będą swym orężem odśnieżać powiatowe szlaki XD

    5 12 Cytuj
  • 22 lis 2022

    Patologia powiatowa dorwała się do klawiatury XDD jak wy się sami oracie to głowa mała XDD Fakty podałem ale patologia mi tutaj (standardowo) wyskakuje....z burmistrzem XDDD hahahahaha jakie to zacofanie i skrzywienie umysłowe to ja już nie mam pytań XD
    Płacą wam chociaż za to, czy za friko robicie za "pożytecznych idiotów" którzy na argumenty już "nie umieją" XD zero argumentów ale do hejtowania i obrażania pierwsi XD taki właśnie dzisiaj obraz opłacanych powiatowców XD

    Dyr_Jar, t-34, mieszkanka1980 - powiatowa patologio (to wasz język), ja tylko o argumenty proszę, doczekam się czegoś na obronę skompromitowanego starostwa czy nie?XDD

    Szczekajcie dalej, tylko błagam, ARGUMENTY!

    Zabolało widocznie skoro takie ujadanie się zrobiło XD

    5 14 Cytuj
  • 22 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Według Józka przecież problemu nie ma! PINIENDZY NA ODŚNIEŻANIE NIE MA I NIE BĘDZIE! a ty suwerenie na nogach chodź jak nie umiesz w auta! poczekajcie jak śniegiem sypnie, ufam że razem z Rafałem i Mietkiem za łopaty chwycą i będą swym orężem odśnieżać powiatowe szlaki XD

    Temat o odśnieżaniu a powiatowe płaczki o....latarniach piszą XDD

    2 13 Cytuj
  • 22 lis 2022
    Dyr_Jar napisał/a:

    To nawet lepiej jak drogi będą nieodśnieżone bo odbijające się od śniegu światło reflektorów rozświetli trochę ciemności spowodowane przez burmistrza. :-)

    Temat o odśnieżaniu a powiatowe płaczki o....latarniach piszą XDD chory łeb pięknie XD

    4 11 Cytuj
  • 22 lis 2022

    Dziwi to kogoś jeszcze ??? Na tej stronie jest absolutny zakaz krytykowania powiatu ! Trole pozakładały po 10 kont i atakują każdego kto się ośmieli skrytykować tych leśnych dziadów!
    Na drogach powiatowych dzisiaj lodowisko bo wielki pan starosta przecież ma czas !!!! Na taczki taki powiat i na wysypisko !!!

    7 14 Cytuj
  • 22 lis 2022

    Dzisiaj szedłem przez Rynek i tam "lodowisko" a to chyba podwórko burmistrza....

    14 3 Cytuj
  • 22 lis 2022
    taki_gość napisał/a:

    Dzisiaj szedłem przez Rynek i tam "lodowisko" a to chyba podwórko burmistrza....

    NASTĘPNY XDDD
    A co mnie powiatowcu w tym temacie.....burmistrz interesuje XDDDDDD

    5 14 Cytuj
  • 22 lis 2022

    Mantra......Rafał ,Mietek ,Starosta ....Rafał ,Mietek Starosta....

    9 2 Cytuj
  • 22 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    NASTĘPNY XDDD
    A co mnie powiatowcu w tym temacie.....burmistrz interesuje XDDDDDD

    Ty to masz urojenia. Według Ciebie każdy kto skrytykuje Burmistrza jest "powiatowcem" (poprawnie powinieneś napisać pracownikiem powiatu), ale niestety mocno się mylisz. Jestem mieszkańcem tego miasta, i płacę podatki do GMINY i od Burmistrza i jego ludzi wymagam tego co należy do ich obowiązków,
    Mimo wszystko miłego dnia Ci życzę.

    12 2 Cytuj
  • Janek Sal 22 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Według Józka przecież problemu nie ma! PINIENDZY NA ODŚNIEŻANIE NIE MA I NIE BĘDZIE! a ty suwerenie na nogach chodź jak nie umiesz w auta! poczekajcie jak śniegiem sypnie, ufam że razem z Rafałem i Mietkiem za łopaty chwycą i będą swym orężem odśnieżać powiatowe szlaki XD

    nie bądz cynikiem należy w kazdych warunkach dostosować sie do srogi i warunków - ale może zamiast narzekac wezmy sie i wymienmy opony 10 letnie na nowe zimowe,

    Zakopane nie odsniezało dwa lata temu nie posypywało niczym chemicznym tylko piaskiem -pisze dwa lata temu bo byłem tam bardzo czesto ze wzgledu na prace w tej miejscowosci . jezdziło sie jak za dawnych lat .

    kto pamieta d 124 to wie co to było i ile sie stało za takim rarytasem na koła .W Rabie jest sporo piasku wiec sito i sypać Nie mieszaj Rafała Mietka Józka i Sobka bo oni tez jezdza

    10 1 Cytuj
  • 22 lis 2022

    nowe posty które są tu zakładane to albo przeciw burmistrzowi albo staroście.

    10 2 Cytuj
  • 22 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Patologia powiatowa dorwała się do klawiatury XDD jak wy się sami oracie to głowa mała XDD Fakty podałem ale patologia mi tutaj (standardowo) wyskakuje....z burmistrzem XDDD hahahahaha jakie to zacofanie i skrzywienie umysłowe to ja już nie mam pytań XD
    Płacą wam chociaż za to, czy za friko robicie za "pożytecznych idiotów" którzy na argumenty już "nie umieją" XD zero argumentów ale do hejtowania i obrażania pierwsi XD taki właśnie dzisiaj obraz opłacanych powiatowców XD

    Dyr_Jar, t-34, mieszkanka1980 - powiatowa patologio (to wasz język), ja tylko o argumenty proszę, doczekam się czegoś na obronę skompromitowanego starostwa czy nie?XDD

    Szczekajcie dalej, tylko błagam, ARGUMENTY!

    Zabolało widocznie skoro takie ujadanie się zrobiło XD

    Hemingway... Bije dzwon???

    8 3 Cytuj
  • 22 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Temat o odśnieżaniu a powiatowe płaczki o....latarniach piszą XDD chory łeb pięknie XD

    O jaki Prawy i Sprawiedliwy....... Tylko dobro mieszkańców go interesuje...........

    11 4 Cytuj
  • 24 lis 2022
    taki_gość napisał/a:

    Jestem mieszkańcem tego miasta, i płacę podatki do GMINY i od Burmistrza i jego ludzi wymagam tego co należy do ich obowiązków,

    To dlaczego tego samego nie wymagasz od Tomala ???? jeżeli gmina czegoś nie dopilnuje to skandal a gdy powiat to nic się nie stało ???? śmieszny jesteś

    6 11 Cytuj

Odpowiedz