Forum » Myślenice

Stan powietrza

  • 28 lis 2022

    Nie wiem, czy to kogoś interesuje ale dziś o 22 w Myślenicach PM2.5 przekroczył normę tylko o 972%.
    W związku z tym, chciał bym życzyć wszystkim głosującym na pis rozumu w nowym roku.

    25 Cytuj
  • 29 lis 2022
    Iron Maiden napisał/a:

    Nie wiem, czy to kogoś interesuje ale dziś o 22 w Myślenicach PM2.5 przekroczył normę tylko o 972%.
    W związku z tym, chciał bym życzyć wszystkim głosującym na pis rozumu w nowym roku.

    Żeby to było takie proste. O ile statystycznie rzeczywiście wśród wyznawców Jarozbawa więcej będzie takich, co mają problem z łączeniem skutków z przyczynami, to jest ich też niestety całkiem sporo wśród innych opcji.

    15 1 Cytuj
  • 29 lis 2022

    Plebiscyt Eko- hero 2-gie miejsce za działania ekologiczne dla gminy Myślenice 🤣🤣 a wam się normy nie podobają.

    11 1 Cytuj
  • 30 lis 2022

    Iron Maiden Mam pytanie. Gdzie mieszkasz ? czy to dom czy blok i ile lat mieszkasz.

    1 Cytuj
  • 30 lis 2022

    nie przejadła się już wszystkim ta... ekologia na CITO? Cieszy wzrastająca świadomość... ale żebyśmy nie pomarli z zimna... ale za to w czystej atmosferze :-)... easy... easy z tym wszystkim...

    7 2 Cytuj
  • 1 gru 2022

    Baliśmy się tego pomiaru, ale wypadamy nieźle.
    Nie konkurujemy z kurortami na południe od nas.

    3 Cytuj
  • 18 gru 2022

    Miałem napisać, że o 21:30 padł rekord: PM10 - 994 %, PM2,5 - 2220 %, ale sprawdziłem jeszcze raz i może być gorzej. O 22:30 PM10 - 1094 %, PM2,5 - 2311 %. Nie znalazłem gorszego wyniku w Polsce, zbliżony był w Zarzeczu nad Jeziorem Żywieckim.
    Tu się nie ma czym oddychać!

    5 Cytuj
  • 20 gru 2022

    I po co było stawiać czujniki smogu w mieście?
    Mieliśmy dobre powietrze i te czujniki zrobiły gnój.

    4 1 Cytuj
  • Janek Sal 20 gru 2022

    za to w niedzielę najniższy wskaznik w Małopolsce miały Myslenice , Dziś zas ma Miechów

    1 1 Cytuj
  • 20 gru 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    I po co było stawiać czujniki smogu w mieście?
    Mieliśmy dobre powietrze i te czujniki zrobiły gnój.

    A burmistrz był już tak blisko zlikwidowania problemu, tylko jacyś złośliwcy z powiatu opłacili czujniki.

    2 Cytuj
  • 21 gru 2022
    Dyr_Jar napisał/a:

    A burmistrz był już tak blisko zlikwidowania problemu, tylko jacyś złośliwcy z powiatu opłacili czujniki.

    Nie ma czujników, nie ma smogu.
    Nie ma amerykańskiej TVN, są tylko sukcesy rządu.

    oba te źródła na szczęście są i wiemy i o smogu i o dziadostwie rządu.

    5 Cytuj
  • 21 gru 2022

    Oglądam TVP a tu : PiS spełnia zobowiązania , PiS się wywiązuje……..
    TVP była do wyborów TVP rządową. Teraz jest TVP PiS.
    A że bulę składki na TVP, właściwie stałem się członkiem PiS, bo każda składka na TVP zasila kampanię wyborczą PiS .
    Właściwe jesteśmy teraz w jednej rodzinie- rodzinie PIS.
    Kiedyś była rodzina PZPR .
    Budujemy skutecznie tradycję i swoją tożsamość.

    Były oficer LWP i obowiązkowy komuch, teść Pisowca Czarneckiego, szkolony w ZSRR, jest dzisiaj
    z honorami chowany z wojskiem aniołów ( księży).
    Tradycja i budowanie naszej tożsamości z przechrztami
    z komuny, to nasza tożsamość i tradycja.

    A ci którzy walczyli z komuną, ale szmaciarze walczący też z PiS , to banda nierobów, antychrystów, sługusów Niemiec, wrogów niepodległości i właściwe to nie obywatele, tylko polskojęzyczni mieszkańcy państwa PiS., a ci pseudoartyści Kurdej Szatan, Gajos, Janda……
    to co to za artyści, dziady normalne, nie współpracujący z PiS, i jeszcze mający odwagę coś krytycznego o PiS powiedzieć.

    Ps. Nie mam nic do Hermaszewskiego, w takich czasach żyliśmy. Ale żyliśmy w nich wszyscy, a nie tylko wybrańcy pis.

    *Pisze to jako właściwie , członek PiS.

    5 2 Cytuj

Odpowiedz