Forum » Myślenice

Co oznacza NIE dla S7

  • 17 gru 2022

    Nie znam Chicago i okolic, NY ma to coś w sobie, aczkolwiek, zwiedzałem Chiny i zrobiły na mnie większe wrażenie niż USA, NY przy Szanghaju jest starym miastem.

    4 2 Cytuj
  • 17 gru 2022

    W Chinach wrażenie zrobiły na mnie...elektryczne skutery jeżdżące bez świateł w nocy:-).... No i Shanghai to nie Chiny...to metropolia na pokaz ... jedna z wielu tam.
    I teraz polski rząd otwiera Chinom, potędze elektryków.... tylną furtkę do EU .... Izera :-)

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 19 gru 2022

    bez peanów o tej usa - owszem jest kilka spraw które przeniosłbym do nas ale większośc to tzw bycze Gówno .
    oni mówią ze mają wolność - ja pytam jaką ? przeciez masz swój dom a nie możesz zasadzić krzaków pomidorów np . masz swoje mieszkanie a nie wolno ci zamontowac pralki automatycznej - co to za wolnosc.
    Kupujesz w likier storze flaszke a nie mozesz jej nieść na wierzchu . . owszem kultura jazdy wieksza, nikt na zderzaku nie siedzi drugiemu ale co ma siedziec jak ma jeszcze trzy pasy by jechac szybciej.
    ale np NY state . bida jak na zadupiu w Rumunii. chałupki podparte zerdziami i tez tak żyją .
    Do zwiedzania kraj cudny , ale miałem okazje tam zostac i nie ujęła mnie niczym ta kraina całe 4 miesiące tam spedziłem a teraz co roku na 3 tygodnie wypad na ryby .i wnuków odwiedzić .Mamy piękny kraj , europa tez ma swoje wdzięki . wiec tylko nie psujmy swojego i bedzie cudnie .
    A co do korków przy dojezdzie do Krakowa. - owszem wszyscy do supermarketów jadą bo pasuje tam jechac a tam g//... o i nasrane .
    parkingi pękają w sklepach tłok i co to samo co w Myślenicach . Jade rano do Krakowa ok 6- 6,30 ale przez Wieliczke zero korków i wolniej ale stale .
    Zakopianką jeden izirajder wyskoczy i cała zablokowana / Wesołych ŚWIĄT FORUMOWICZE DAMY RADE

    7 1 Cytuj
  • Janek Sal 19 gru 2022

    CO DO CHIN- Robi wrazenie jesli jedna aglomeracja ma tylu obywateli co cały nasz kraj.- jedyne co to czarny Pekin i ludzie w maskach . i to przed covidem .
    Czarny od dymu i sadzy w powietrzu

    5 1 Cytuj
  • 20 gru 2022

    Dajmy se spokój z tymi Chinami i USA ... nie o tym temat aby się rozpisywać... epopeje...

    2 3 Cytuj
  • Janek Sal 20 gru 2022

    sorry przecież Chiny sam wciągnąłeś na tapetę - a nawiasem mówiąc czy tam tez były konsultacje w sprawie budowy autostrad????

    3 3 Cytuj

Odpowiedz