Forum » Myślenice

[Myślenice] Mapa stanu nawierzchni dróg miasta.

 • 27 lip 2011

  [color=green]DOBRY[/color][/b] Zielony
  </font>[i]Droga  równa,  dopuszczalne lekkie uchybienia w nawierzchni,
  [/i][color=#dbc800] POGORSZONY[/color][/b] Żółty
  </font>[i]Lekkie spękania nawierzchni, łaty, małe bardzo rzadko spotykane dziury, nie powoduje większego dyskomfortu jazdy!
  </font>[i] Popękana, dużo dziur, bardzo dużo łat które i tak nie polepszają jej stanu. Jest odczuwalny bardzo duży dyskomfort jazdy.

  Każdy z nas może napisac czy coś należy zmienić w tej mapie i napisać jaki stan ma dana ulica. Postaram się uzupełniac wasze informacje nt. dróg.
  [/i]

  1 Cytuj
 • 27 lip 2011

  Myśle żE Sobieskiego w całości zasługuje na kolor czerwony

  Cytuj
 • 27 lip 2011

  zdjecie

  prosze bardzo droga redakcjo

  Cytuj
 • 27 lip 2011

  Górne Przedmieście
  zdjecie
  Zarabie
  zdjecie

  Cytuj
 • 27 lip 2011

  Mało czytalna mapa. Może lepiej podać link do mapy o lepszej rozdzielczości.

  1 Cytuj
 • 27 lip 2011

  Bergela na czerwono od skrętu z ogrodowej do góry. Popękana, brak chodnika, ostatnio znowu woda płynęła na dole i niszczyła kolejne jej fragmenty.

  A swoją drogą co trzeba zrobić aby mieć tak ładną drogę jak na Ujejskiego ( chodnik + mijanka) u nas nic więcej nie potrzeba.

  Cytuj
 • 28 lip 2011

  ul. Średniawskiego też kolor czerwony

  Cytuj
 • 28 lip 2011

  Sobieskiego powinna być cała czerwona, bo przecież chodnik jest nieremontowany od ponad 20 lat!

  Cytuj
 • 28 lip 2011

  To może tak dla odmiany zamiast dróg zrobić mapę miejsc gdzie powinien być chodnik a go nie ma, albo stan nie nadaje się bezpiecznego chodzenia.
  A co do dróg to na Osieczany, ale tam trwa remont, ul. Zdrojowa za dolnym jazem po najmniejszym deszczu oba pasy drogi stoją pod wodą (no i chodnika brak), ul. Sobieskiego, czekający remont drogi pod wiaduktem na ul. Piłsudskiego (istny ser) powinny posypać się odszkodowania za amortyzatory, ul. Daszyńskiego (Cmentarz), ul. Mickiewicz (tyły budowanej biblioteki)

  Cytuj
 • 28 lip 2011

  Dobra poprawione. Szkoda że nie można edytować tylko trzeba dawac nowe mapki :/
  Stan na 28.08.2011

  zdjecie

  zdjecie

  zdjecie

  Co do Sobieskiego nie jest cał czerwona tylko w niektórych miejscach gdzie nawierzchnia jest gorsza.

  Przypominam iż mapa dot. nawierzchni ulicy. !

  2 Cytuj
 • 1 sie 2011

  Mam nadzieję,że burmistrz to przeczyta i wypowie się kiedy możemy liczyć na remont ulicy, nie łatanie dziur bo to już nic nie daję. Od paru lat jet ten problem, a droga jest coraz gorsza. Jak długo mamy czekać i niszczyć nasze samochody??? Mamy takie samo prawo jeździć porządną drogą jak inni.
  Powinien odpowiedzieć wszystkim mieszkańcom zniszczonych ulic określić kiedy możemy liczyć na poprawę a nie zbywać nas i opisywać w Myślenickiej jakie to Pan ma zasługi dla mnie Pan nic nie zrobił. Niech bierze przykład z burmistrza Dobczyc miałam tam działkę w ciągu dwóch lat zrobił, drogę, oświetlenie, chodnik, kanalizację i wodę miejską. A u nas tylko słyszysz nie ma kasy to może trzeba si e o nią postarać a nie patrzeć swoich interesów ale zrobić coś dla mieszkańców.

  3 1 Cytuj
 • 4 lut 2013

  Jak oceniacie stan techniczny naszych ulic ? dziś widziałem dosyć dużą dziurę, wezmie się ktos za to macie jakieś wiadomości na ten temat ? najgorzej to wygląda ulica średniawskiego nie wiem jak inne ulice ale najczęściej tamtędy jeżdżę i jest tragedia koła idzie pourywać już nawet jazda slalomem mało co daje ;)

  6 1 Cytuj
 • Def Ibrylator 4 lut 2013

  Wiesz dobrze, że Polak woli zrobić coś beznadziejnie, za pół ceny (pół wziąć do kieszeni), żeby się za rok popsuło i żeby znowu trzeba było naprawiać. I znów się weźmie do kieszeni i interes się kręci. Nauczył nas tego pieprzony PRL. Od PRL mija 20 lat a my ciągle tacy sami... Mam nadzieję, że nowe pokolenie coś zmieni.

  7 2 Cytuj
 • 4 lut 2013

  Masakra, jak nie dziura to kanal. I jak tu jezdzic???

  2 Cytuj
 • 4 lut 2013

  Droga do Jana- dramat. To samo 3-maja na wysokości bloku 28 w kierunku Jasienicy.

  4 Cytuj
 • mirek@ 4 lut 2013

  tak samo trzeciego maja! dziury takie ze prawie urwalem kolo, podobnie na kazimierza wielkiego! jutro zrobie pare zdjec mam nadzieje ze wy rowniez i redakcja wrzuci to na glowna

  5 Cytuj
 • 4 lut 2013
  mirekm napisał/a:

  tak samo trzeciego maja! dziury takie ze prawie urwalem kolo, podobnie na kazimierza wielkiego! jutro zrobie pare zdjec mam nadzieje ze wy rowniez i redakcja wrzuci to na glowna

  co to znaczy prawie urwałem koło czy ono wisi ale jeszcze nie odpadło?

  2 5 Cytuj
 • mirek@ 4 lut 2013
  alapatala napisał/a:

  mirekm napisał/a:tak samo trzeciego maja! dziury takie ze prawie urwalem kolo, podobnie na kazimierza wielkiego! jutro zrobie pare zdjec mam nadzieje ze wy rowniez i redakcja wrzuci to na glownaco to znaczy prawie urwałem koło czy ono wisi ale jeszcze nie odpadło?

  to znaczy ze po wjechaniu w jedna z takich dziur nagle zaczalem slyszec dudnienie w prawym kole... gmina nie dba o drogi, a kto ma dbac o zawieszenia aut ktorymi po nich jezdzimy? przynajmniej mogliby oznaczyc te dziury bo po 17 ich nawet nie widac

  4 Cytuj
 • 27 lut 2013

  zapraszam po Dekade, sam wjazd na parking;/

  7 Cytuj
 • 27 lut 2013

  "Jadę sobie spokojnie przez dziury patrze a tu asfalt" :))

  9 1 Cytuj
 • 2 mar 2013

  Droga na Chełm tragedia od bardzo dawna nic nie robione, a burmistrz takie cuda obiecywał starając się o stanowisko burmistrza i co - 10 lat minęło....

  2 3 Cytuj
 • 3 mar 2013

  Surowy, nic się nie denerwuj. Już niedługo zaczną budować na Chełmie tor bobslejowy to i droga będzie nowa! A jak Olimpia się skonczy to zostaną Wam trzy dojazdy do Myślenic; dwa osobowe i jeden dla zmotoryzowanych. Z tym że jeden z tych obowych bedzie tylko w dół...

  1 Cytuj
 • 3 mar 2013

  tragiczne drogi to Kościuszki z wypadającymi kostakmi i cała Słowackiego oraz Kasprowicza

  1 Cytuj

Odpowiedz