Forum » Myślenice

[Myślenice] Mapa stanu nawierzchni dróg miasta.

  • 27 lip 2011

    [color=green]DOBRY[/color][/b] Zielony
    </font>[i]Droga  równa,  dopuszczalne lekkie uchybienia w nawierzchni,
    [/i][color=#dbc800] POGORSZONY[/color][/b] Żółty
    </font>[i]Lekkie spękania nawierzchni, łaty, małe bardzo rzadko spotykane dziury, nie powoduje większego dyskomfortu jazdy!
    </font>[i] Popękana, dużo dziur, bardzo dużo łat które i tak nie polepszają jej stanu. Jest odczuwalny bardzo duży dyskomfort jazdy.

    Każdy z nas może napisac czy coś należy zmienić w tej mapie i napisać jaki stan ma dana ulica. Postaram się uzupełniac wasze informacje nt. dróg.
    [/i]

    1 Cytuj
  • 27 lip 2011

    Myśle żE Sobieskiego w całości zasługuje na kolor czerwony

    Cytuj
  • 27 lip 2011

    zdjecie

    prosze bardzo droga redakcjo

    Cytuj
  • 27 lip 2011

    Górne Przedmieście
    zdjecie
    Zarabie
    zdjecie

    Cytuj
  • 27 lip 2011

    Mało czytalna mapa. Może lepiej podać link do mapy o lepszej rozdzielczości.

    1 Cytuj
  • 27 lip 2011

    Bergela na czerwono od skrętu z ogrodowej do góry. Popękana, brak chodnika, ostatnio znowu woda płynęła na dole i niszczyła kolejne jej fragmenty.

    A swoją drogą co trzeba zrobić aby mieć tak ładną drogę jak na Ujejskiego ( chodnik + mijanka) u nas nic więcej nie potrzeba.

    Cytuj
  • 28 lip 2011

    ul. Średniawskiego też kolor czerwony

    Cytuj
  • 28 lip 2011

    Sobieskiego powinna być cała czerwona, bo przecież chodnik jest nieremontowany od ponad 20 lat!

    Cytuj
  • 28 lip 2011

    To może tak dla odmiany zamiast dróg zrobić mapę miejsc gdzie powinien być chodnik a go nie ma, albo stan nie nadaje się bezpiecznego chodzenia.
    A co do dróg to na Osieczany, ale tam trwa remont, ul. Zdrojowa za dolnym jazem po najmniejszym deszczu oba pasy drogi stoją pod wodą (no i chodnika brak), ul. Sobieskiego, czekający remont drogi pod wiaduktem na ul. Piłsudskiego (istny ser) powinny posypać się odszkodowania za amortyzatory, ul. Daszyńskiego (Cmentarz), ul. Mickiewicz (tyły budowanej biblioteki)

    Cytuj
  • 28 lip 2011

    Dobra poprawione. Szkoda że nie można edytować tylko trzeba dawac nowe mapki :/
    Stan na 28.08.2011

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    Co do Sobieskiego nie jest cał czerwona tylko w niektórych miejscach gdzie nawierzchnia jest gorsza.

    Przypominam iż mapa dot. nawierzchni ulicy. !

    2 Cytuj
  • 1 sie 2011

    Mam nadzieję,że burmistrz to przeczyta i wypowie się kiedy możemy liczyć na remont ulicy, nie łatanie dziur bo to już nic nie daję. Od paru lat jet ten problem, a droga jest coraz gorsza. Jak długo mamy czekać i niszczyć nasze samochody??? Mamy takie samo prawo jeździć porządną drogą jak inni.
    Powinien odpowiedzieć wszystkim mieszkańcom zniszczonych ulic określić kiedy możemy liczyć na poprawę a nie zbywać nas i opisywać w Myślenickiej jakie to Pan ma zasługi dla mnie Pan nic nie zrobił. Niech bierze przykład z burmistrza Dobczyc miałam tam działkę w ciągu dwóch lat zrobił, drogę, oświetlenie, chodnik, kanalizację i wodę miejską. A u nas tylko słyszysz nie ma kasy to może trzeba si e o nią postarać a nie patrzeć swoich interesów ale zrobić coś dla mieszkańców.

    3 1 Cytuj
  • 4 lut 2013

    Jak oceniacie stan techniczny naszych ulic ? dziś widziałem dosyć dużą dziurę, wezmie się ktos za to macie jakieś wiadomości na ten temat ? najgorzej to wygląda ulica średniawskiego nie wiem jak inne ulice ale najczęściej tamtędy jeżdżę i jest tragedia koła idzie pourywać już nawet jazda slalomem mało co daje ;)

    6 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 lut 2013

    Wiesz dobrze, że Polak woli zrobić coś beznadziejnie, za pół ceny (pół wziąć do kieszeni), żeby się za rok popsuło i żeby znowu trzeba było naprawiać. I znów się weźmie do kieszeni i interes się kręci. Nauczył nas tego pieprzony PRL. Od PRL mija 20 lat a my ciągle tacy sami... Mam nadzieję, że nowe pokolenie coś zmieni.

    7 2 Cytuj
  • 4 lut 2013

    Masakra, jak nie dziura to kanal. I jak tu jezdzic???

    2 Cytuj
  • 4 lut 2013

    Droga do Jana- dramat. To samo 3-maja na wysokości bloku 28 w kierunku Jasienicy.

    4 Cytuj
  • mirek@ 4 lut 2013

    tak samo trzeciego maja! dziury takie ze prawie urwalem kolo, podobnie na kazimierza wielkiego! jutro zrobie pare zdjec mam nadzieje ze wy rowniez i redakcja wrzuci to na glowna

    5 Cytuj
  • 4 lut 2013
    mirekm napisał/a:

    tak samo trzeciego maja! dziury takie ze prawie urwalem kolo, podobnie na kazimierza wielkiego! jutro zrobie pare zdjec mam nadzieje ze wy rowniez i redakcja wrzuci to na glowna

    co to znaczy prawie urwałem koło czy ono wisi ale jeszcze nie odpadło?

    2 5 Cytuj
  • mirek@ 4 lut 2013
    alapatala napisał/a:

    mirekm napisał/a:tak samo trzeciego maja! dziury takie ze prawie urwalem kolo, podobnie na kazimierza wielkiego! jutro zrobie pare zdjec mam nadzieje ze wy rowniez i redakcja wrzuci to na glownaco to znaczy prawie urwałem koło czy ono wisi ale jeszcze nie odpadło?

    to znaczy ze po wjechaniu w jedna z takich dziur nagle zaczalem slyszec dudnienie w prawym kole... gmina nie dba o drogi, a kto ma dbac o zawieszenia aut ktorymi po nich jezdzimy? przynajmniej mogliby oznaczyc te dziury bo po 17 ich nawet nie widac

    4 Cytuj
  • 27 lut 2013

    zapraszam po Dekade, sam wjazd na parking;/

    7 Cytuj
  • 27 lut 2013

    "Jadę sobie spokojnie przez dziury patrze a tu asfalt" :))

    9 1 Cytuj
  • 2 mar 2013

    Droga na Chełm tragedia od bardzo dawna nic nie robione, a burmistrz takie cuda obiecywał starając się o stanowisko burmistrza i co - 10 lat minęło....

    2 3 Cytuj
  • 3 mar 2013

    Surowy, nic się nie denerwuj. Już niedługo zaczną budować na Chełmie tor bobslejowy to i droga będzie nowa! A jak Olimpia się skonczy to zostaną Wam trzy dojazdy do Myślenic; dwa osobowe i jeden dla zmotoryzowanych. Z tym że jeden z tych obowych bedzie tylko w dół...

    1 Cytuj
  • 3 mar 2013

    tragiczne drogi to Kościuszki z wypadającymi kostakmi i cała Słowackiego oraz Kasprowicza

    1 Cytuj

Odpowiedz